معرفی و دانلود کتاب صوتی هنر کار کردن

عکس جلد کتاب صوتی هنر کار کردن
قیمت:
۱۸۰۰۰ تومان - 3.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر کار کردن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هنر کار کردن و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هنر کار کردن

جف گوینز در کتاب صوتی هنر کار کردن، به شما نشان می‌دهد که پیدا کردن رسالت واقعی بیش‌تر یک مسیر است تا یک برنامه، زیرا باید انعطاف‌پذیر و پذیرای شگفتگی‌ها و مشکلاتی باشید که در راه به سراغ‌تان می‌آید.

تفاوت کتاب صوتی هنر کار کردن (The Art of Work) با بقیه مطالب و کتاب‌های مشابه در این موضوع است که این اثر به شما می‌گوید که راه رسیدن به کار هدفمند همیشه شبیه برنامه‌ای نیست که طرح آن با دقت و ماهرانه از قبل ریخته شده باشد. گاهی مسیر رسیدن به هدف ما تجربه‌ای درهم و برهم است و نحوه‌ی نشان دادن واکنش ما و چگونگی غلبه بر آن بیشتر اهمیت دارد تا اینکه چه اتفاقی برای ما می‌افتد.

جف گوینز (Jeff Goins) می‌گوید: «رسالت یک سفر است، رفتن از یک مکان به مکانی دیگر و عبور از پیچ و خم‌هایی که در آخر به شما کمک می‌کند سرنوشت خود را پیدا کنید و آن را به بهترین شکل بسازید.» گوینز در این کتاب با خلاصه کردن داستان صد‌ها فردی که رسالت خود را پیدا کردند، این موضوع را اثبات می‌کند. هم‌چنین در این اثر هفت عنصر مشترک را شناسایی کرده تا مخاطب رسالت واقعی خود را پیدا کند، که از جمله آن‌ها می‌توان به: آگاهی، کارآموزی، تمرین که به شما کمک می‌کنند برای سفر خود آماده شوید. اکتشاف، حرفه، و خبرگی جایی که دست به عمل می‌زنید و در آخر از خود میراث به جا می‌گذارید، اشاره کرد.

این کتاب به مخاطب کمک می‌کند تا بتواند مسیری که به رسالت واقعی‌اش منجر می‌شود را پیدا و دنبال کند. رسالت قرار نیست آسان باشد اما به فرد معنا خواهد داد و در پایان چیزی است که باعث می‌شود از ته دل، افراد احساس خوشحالی و خشنودی از خود را داشته باشند.

جملات برگزیده کتاب صوتی هنر کار کردن:

- هنر را هرگز پایانی نیست، مگر آنکه رها شود.
- زندگی قابل توجه نیست مگر زمانی که بر زندگی دیگران تأثیر داشته باشد.
- وقتی تلاش کردن به اندازه‌ی کافی خوب نیست همیشه بیش‌تر از آن چیزی که از شما انتظار می‌رود انجام دهید.
- اگر در ابتدا موفق نشدی، دوباره و دوباره سعی کن. بعد آن را رها کن. اما دلیلی ندارد به خاطر آن حماقت به خرج دهی.
- پیش از آنکه بتوانم به زندگی‌ام بگویم، می‌خواهم با آن چه کار کنم، باید به زندگی‌ام، گوش بسپارم تا ببینم چه کسی هستم.
- رسالت شما فقط یک چیز نیست؛ چند چیز است. چیره‌دست بودن همه ‌فن حریف بودن نیست. بلکه مسلط بودن بر چند مهارت است.
- چرا شکست دوست شماست اگر در ابتدا موفق نشدی، دوباره و دوباره سعی کن. بعد آن را رها کن. اما دلیلی ندارد به خاطر آن حماقت به خرج دهی.
- کشف رسالت شما یک تجلی نیست بلکه مجموعه ‌‌تصمیمات با قصد قبلی است. بیشتر از آنکه شبیه یک پرش خیلی بزرگ باشد شبیه ساختن یک پل است.

در بخشی از کتاب صوتی هنر کار کردن می‌شنویم:

نسبت به کاری که انجام می‌دهید باید چیز مهم‌تری وجود داشته باشد که در طول تصمیماتی که می‌گیرید، خطراتی که به جان می‌خرید و فرصت‌هایی را که دنبال می‌کنید، شما را راهنمایی کند. از جهات بسیاری، اصلاً این دلیل کار کردن شماست. خیریه‌ای است که شرکت شما درصدی از سودش را به آن می‌بخشد یا اعتقادات اخلاقی که ارزش‌های شما را تحت تأثیر قرار می‌دهند یا خانواده‌ای که شکم‌شان را سیر می‌کنید. کار پشت کار است و اگرچه ممکن است به هشت ساعت در روز نیاز نداشته باشد، بدون یک چرا در پس چیزی که انجام می‌دهید، حرفه‌ی شما بی‌معنا و در نهایت بی‌فایده خواهد بود.

متأسفانه، بعضی از افراد زمانی به چنین چیزی پی می‌برند که دیگر دیر شده است. در بستر مرگ خود، بالاخره متوجه هدف خود و فرصت‌های زیادی می‌شوند که از دست داده‌اند تا تفاوتی ایجاد کنند. چه بیهوده است که مدت‌ها بعد از آنکه بتوانی کاری در قبال آن انجام دهی به هدف خود پی ببری. اما آن افرادی که مایل هستند به صدای رسالت خود گوش دهند و حواس آن‌ها متوجه زندگی‌شان است، شاید متوجه چنین هدفی بشوند.

چارلز هَندی یک‌بار در یک مصاحبه گفت: «اگر درباره‌ی شغل خود گله و شکایت دارید یا احساس می‌کنید شغل‌تان یکنواخت و کسل کننده شده است، باید از خود بپرسید، به طور پنهانی می‌خواهید چکار کنید؟ همان کار را انجام دهید. می‌توانید یک نقطه‌ی توقف داشته باشید و خود را از نو خلق کنید، افراد عاقل هر ده سال یک‌بار خود را از نو خلق می‌کنند.»

وقتی تصمیم گرفتم به جای اینکه به رسالت خود به عنوان یک کار موقتی منفرد نگاه کنم، آن را به عنوان یک مجموعه ببینم، این تصمیم باعث هماهنگی بیشتر شد و به من کمک کرد بیشتر از هر چیز دیگری از کاری که انجام می‌دهم سر درآورم. شاید برای شما هم به همین منوال باشد.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۳ دقیقه
مقدمه
۵۶ دقیقه
بخش اول: آمادگی - فصل اول: گوش سپردن به زندگی خود
۴۶ دقیقه
فصل دوم: کارآموزی‌های تصادفی
۵۳ دقیقه
فصل سوم: تمرین دردناک
۵۱ دقیقه
بخش دوم: حرکت - فصل چهارم: ساختن پل
۳۹ دقیقه
فصل پنجم: نقاطِ محوری
۴۵ دقیقه
فصل ششم: زندگی نمونه‌کارها
۴۲ دقیقه
بخش سوم: به پایان رساندن - فصل هفتم: شاهکار شما
۳۵ دقیقه
نتیجه‌گیری

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هنر کار کردن
نویسنده
مترجمسالومه خدابخشی
گویندهبهنام قربانی
ناشر صوتی شادن پژواک
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۶ ساعت و ۲۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۱۸۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی هنر کار کردن

Afshin Sharifi
۱۳۹۹/۵/۲۴
کتاب متفاوتی بود ارزشش رو داشت به نظر من. پیام از ازل یک چیز بوده: خودت رو بشناس و رسالتت روپیدا کن. ممنون از کتابراه
امیر علی عباس خواه
۱۳۹۸/۳/۱۹
کتاب عالی هست بنظرم استفاده کنید، مخصوصا که گوینده، عالی کارشو انجام داده
Farangis A
۱۴۰۰/۱/۲۷
یکی از بهترین و متفاوت‌ترین کتاب‌هایی یود که خوندم. هم محتوا و هم گویندگی عالی بود ممنونم🌹
اشرف خیرخواه
۱۳۹۹/۶/۲۶
محتوی کتاب و صدای گوینده بسیار خوب و گیرا است
مهلا رضوانی
۱۳۹۹/۱۰/۲۰
صداگوینده خیلی عالی هست محتواهم عالی ارزش خریدداره
وحید درویشی
۱۴۰۰/۴/۹
کتاب عالی بود و دیدگاهتون رو نسبت به رسالت تغییر میده
Usef Saberi
۱۳۹۹/۲/۲۷
خوب بود و حرف جدیدی داشت
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هنر کار کردن

برای دریافت کتاب صوتی هنر کار کردن و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.