معرفی و دانلود کتاب صوتی کمی قبل از خوشبختی

عکس جلد کتاب صوتی کمی قبل از خوشبختی
قیمت:
۲۵۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کمی قبل از خوشبختی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کمی قبل از خوشبختی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کمی قبل از خوشبختی

کتاب صوتی کمی قبل از خوشبختی به قلم انیس لودیگ که در سال 2013 جایزه‌ی خانه‌ی مطبوعات فرانسه را دریافت کرد به ماجرای احساسی مادری 20 ساله می‌پردازد. این داستان مانند افسانه‌ا‌ی مدرن شما را سرشار از عشق و محبت می‌کند و با زندگی آشتی می‌دهد.

کتاب صوتی کمی قبل از خوشبختی:

رمان کمی قبل از خوشبختی (Just Before Happiness) داستانی بسیار جذاب و در عین حال ساده دارد و شاید دلیل اصلی محبوبیت و موفقیت این کتاب نیز در همین نکته است. این کتاب صوتی به مسائلی مانند دوستی، عشق، مهربانی و فرزندان می‌پردازد. ژولی زن جوانی است با پسر خود لولو زندگی می‌کند و به تنهایی روزگار می‌گذاراند. این مادر بیست ساله صندوقدار یک فروشگاه است و مخارج زندگی را به سختی تأمین می‌کند اما بالاخره یک روز زندگی او دستخوش تغییرات بزرگی می‌شود. یکی از مشتریان متمول فروشگاه به ژولی علاقه‌مند می‌شود و این اتفاق برای ژولی و پسرش ماجراهای بسیاری را رقم می‌زند.

شاید در نگاه نخست تصور کنید داستان بسیار ساده است اما روایت جذاب و متفاوت انیس لودیگ (Agnes ledig) اتفاقات و لحظات غافلگیرکننده‌ای را برایتان می‌سازد. نویسنده تلاش می‌کند داستانی نزدیک به زندگی واقعی همراه با تمام تلخی‌ها و شیرینی‌هایش برای‌تان به تصویر بکشد.

انیس لودیگ با قلمی قدرتمند شما را تا انتهای ناامیدی می‌برد اما فراموش نمی‌کند که آدم‌ها همیشه به امید نیاز دارد و به همین خاطر شما و ژولی را در اندوه رها نمی‌کند و فرصتی دوباره به ژولی می‌دهد تا زندگی خود را بسازد.

نکوداشت‌های کتاب صوتی کمی قبل از خوشبختی:

- انیس لودیگ یکی از بهترین نویسندگان فرانسوی جدید است. (لاموند)
- این کتاب زیبا و فراموش نشدنی است. (مجله‌ی ادبی ساکسو)
- ژرف و شعرگونه. (Figaro)
زیبا و فراموش نشدنی. (Saxo)
- کمی قبل از خوشبختی به کتاب‌های تصنعی که به زور سعی دارند افکار منفی خوانندگان‌شان را تغییر دهند، شباهتی ندارد. مطالعه‌ی این رمان درست مثل زندگی کردن یک داستان واقعی است. (روزنامه فیگارو)

انیس لودیگ را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده‌ی فرانسوی در سال 1972 به دنیا آمد و هم‌اکنون همراه با همسر و فرزندانش در کشور فرانسه زندگی می‌کند. لودیگ نوشتن را هنگامی پسرش به بیماری سرطان خون مبتلا شد آغاز کرد. در سال 2005 یکی از استادان وی، داستان‌های او را می‌خواند می‌پسندد. این استاد مشوق اصلی انیس می‌شود و به او توصیه می‌کند که نویسندگی را به صورت حرفه‌ای دنبال نماید. از میان سایر آثار لودیگ می‌توان به مواردی مانند فردا دیر است، در میان همهمه‌ی برگ‌های رقصان و... اشاره‌ کرد.

در کتاب صوتی کمی قبل از خوشبختی می‌شنویم:

ژروم کسی را پیدا کرد تا موقتاً در مطب جایگزین خودش کند. پزشک جدید کم‌تجربه بود اما چندان اهمیتی هم نداشت. تنها چیزی که ژروم می‌خواست این بود که به دریا برود و به تماشای افق در دوردست‌ها بنشیند تا شاید بتواند باتلاقی را که از سه ماه پیش در آن فرو رفته بود فراموش کند. قرار بود زن جوان بعدازظهر برسد. ژروم خانه‌اش را هم در مدت سفرش به او اجاره داده بود. اما آن شب باید هر دو در آن خانه می‌ماندند چراکه زمان رفتن ژروم فردا بود. پدرش با او تماس گرفت تا زمان دقیق حرکت را به او یادآوری کند. او هم دلش لک زده بود برای نسیم دریا. اما به دلیلی دیگر؛ حسرت آسودگی!

صحبت‌شان بیش‌تر از دو ساعت طول کشید. ژروم با این چشم‌انداز تلفن را قطع کرد که بعد از سفر نیرویی پیدا می‌کند تا کمر راست کرده و سرش را بالا بگیرد. یک پزشک باید حالش خوب باشد. نباید هیچ‌گاه خودش را ببازد. پزشک سکویی‌ست که بیماران نحیف به آن چنگ می‌زنند. باید مثل کوه محکم باشد. اما این تکیه‌گاه که ضدضربه نبود! این تکیه‌گاه چند ماه قبل منفجر شده و هیچ‌چیز از آن باقی نمانده بود. او دیگر پشتیبان کسی نبود. گوش می‌کرد، تجویز می‌کرد، معاینه می‌کرد، بخیه می‌زد اما حمایت نمی‌کرد. او توانسته بود بدون داروهای ضدافسردگی سرپا باشد؛ اما با خوردن الکل.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۲۵ دقیقه
یک
۲۹ دقیقه
دو
۲۰ دقیقه
سه
۲۵ دقیقه
چهار
۲۱ دقیقه
پنج
۲۹ دقیقه
شش
۲۵ دقیقه
هفت
۱۸ دقیقه
هشت
۱۷ دقیقه
نه
۲۰ دقیقه
ده
۳۵ دقیقه
یازده
۲۳ دقیقه
دوازده
۳۲ دقیقه
سیزده
۲۵ دقیقه
چهارده
۲۷ دقیقه
پانزده
۱۹ دقیقه
شانزده
۲۷ دقیقه
هفده
۲۷ دقیقه
هجده
۲۰ دقیقه
نوزده
۲۲ دقیقه
بیست
۲۴ دقیقه
بیست و یک
۱۷ دقیقه
بیست و دو
۲۱ دقیقه
بیست و سه
۲۲ دقیقه
بیست و چهار
۲۲ دقیقه
بیست و پنج

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کمی قبل از خوشبختی
نویسنده
مترجممنصوره رحیم زاده
گویندهبهادر ابراهیمی
ناشر چاپیانتشارات مروارید
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۹ ساعت و ۵۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۲۵۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کمی قبل از خوشبختی

M برزو
۱۴۰۱/۱/۱۶
داستان زیبایی است که با صدای آقای ابراهیمی فوق العاده‌اش کرده
از این همه گرمی وشیرینی داستان حس آرامش پیدا کردم وگاهی از این همه ماجرا واتفاقات... و محبت مهربانی پل, حس آشنایی داشتم واحساس میکردم خیلی به آدمهای اطرافم نزدیک هس وآقای ابراهیمی بسیار زیبا این داستان رو به گونه‌ای میگفتن که من تصویر سازی میکردم
دستتون درد نکنه...
زهرا بهرامی ۱۴ آبان ۱۳۶۴
۱۴۰۱/۱/۲۸
گوینده خوب بود اوایل داستان رو دوست داشتم ولی از اواسطش به بعد هر چند آموزنده بود ولی به نظر من برای کسانی که می‌خوان یه رمان شاد و آروم بخونن مناسب نیست. از اواسطش دیگه چندان حس خوبی بهم نداد برعکس اوایلش که مدام لبخند به لبم می‌آورد
مرجان حمزه نژاد
۱۴۰۰/۳/۲۳
داستان جذاب و جالب با کمى ریتم طنز و کمدیه که ریتمش بایک اتفاق غیر قابل پیشبینى تغییر میکنه
در کل معنا و مفهوم عشق، مهربانى، دوستى، خانواده و در کنار هم بودن انسانها که زندگى رو شیرینتر میکنه محور اصلیه داستانه
Mahshad Bonakdarnia
۱۴۰۰/۱۰/۱
داستانی جذاب و پرکشش بود. بسیار لذت بردم. اجرای آقای ابراهیمی هم بسیار عالی بود. سپاسگزار هستم از زحمات تیم ماه آوا🙏🌹
Shahrzad Soufi
۱۴۰۰/۲/۷
کتاب میتونست جالبتر باشد اگر خواننده اصرار نداشت جای هر شخصیتی یک صدای متفاوت اجرا کند صدای خودش خوب بود ولی نه جای خانم داستان
مریم کریمی
۱۴۰۰/۴/۳۰
خیلی خوب بود
اینکه آدمها به امید زنده اند
و همیشه نور امیدی هست حتی در بدترین شرایط زندگی
مریم سعادتی
۱۳۹۹/۱۲/۷
کتاب مملو از جملات زیبا و انگیزشی بود که در قالب داستان بیان شده بود. سپاسگزارم
ماندانا گرد
۱۴۰۰/۹/۲
کتاب خوب بود ولی اگر راوی اصرار نداشت که تغییر صدا بده خیلی بهتر میبود
Rahil najafi
۱۴۰۰/۴/۲۲
خیلی خوشم اومد معجزه همیشه رخ میدهد رو به جلو همواره باید رفت
shima moghadam
۱۴۰۰/۵/۷
این کتاب یعنی از دل بدترین شرایط یه روزنه امید وجود دداره
پاییز امسال
۱۴۰۰/۷/۲
خیلی جذاب نبود. اسمش زیباتر بود
سويدا خاتون شاه
۱۳۹۹/۱۲/۸
داستان جذابی که با گویش زیبای راوی جذابتررر شده بود.
مشاهده همه نظرات ۱۲

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کمی قبل از خوشبختی

برای دریافت کتاب صوتی کمی قبل از خوشبختی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.