معرفی و دانلود کتاب صوتی پله پله تا اوج

عکس جلد کتاب صوتی پله پله تا اوج
قیمت:
۳۲۰۰۰ تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پله پله تا اوج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی پله پله تا اوج و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی پله پله تا اوج

کتاب صوتی پله پله تا اوج نوشتهٔ زیگ زیگلار، گام‌هایی عملی و تاثیرگذار برای رسیدن به موفقیت را به شما آموزش می‌دهد. این کتاب جزو لیست 14 کتاب موفقیت پیشنهادی کوین ترودو، کارآفرین برجسته‌ی انگلیسی است.

درباره کتاب صوتی پله پله تا اوج:

هر فردی در هر سنی برای پیداکردن هدف به راهکار‌های مفید نیاز دارد. این خود ما هستیم که باید این راهکارها را پیدا کنیم و سرنوشت خود را بسازیم. موضوعاتی که باعث برهم خوردن آرامش ما و دوری از اهدافمان می‌شوند ناشی از از وضعیت عاطفی ما هستند. همچنین دلیل اینکه برخی از افراد در بیشتر مواقع خود را بی‌ارزش می‌پندارند و درمورد اهدافشان دچار تردید می‌شوند این است که خود را با قهرمانان فیلم‌ها مقایسه می‌کنند و خود واقعی‌شان را نمی‌پذیرند.

باید توجه کنید که افسردگی نیز شانس ما را برای به‌دست‌آوردن نتایج مطلوب کاهش می‌دهد. بزرگ‌ترین دشمن ما در مواقع انتخاب شغل، شریک زندگی و غیره طغیان‌های عاطفی و درگیری‌های جسمی هستند. غم و اندوه باعث می‌شوند تا نوسانات خلقی ما به شکلی خطرناک در ارتباطاتمان تأثیر بگذارد. زیگ زیگلار عقیده دارد بهترین کار برای دوری کردن از این احساسات این است که بکوشیم از نظر روحی سرحال باشیم. کتاب صوتی پله پله تا اوج (Steps to the Top) با این ایده نوشته شده است که اگر روزانه دقایقی را با افکار مثبت بگذرانیم، برای رسیدن به موفقیت انرژی و سرحالی موردنیاز را کسب می‌کنیم.

تمرینات این کتاب به شکلی آمده که بتوانید به خوبی آن‌ها را وارد عادات روزانه خود کنید. از نظر نویسنده رمز پیروزی و رسیدن به موفقیت، تلاش زیاد و تحمل تمام سختی‌های مسیر است. او مثال‌های فراوانی از زندگی واقعی افراد موفقی می‌آورد که با نگرش بدیع خود توانستند بر تمامی مشکلات زندگی پیروز شوند. با شنیدن این کتاب می‌توانید سرحال شوید و پایه‌های سرخوشی را در خود پی‌ریزی کنید و با پیمودن گام‌های عملی فواید بلندمدتی را دریافت کنید. برای آنکه بیشترین فایده را از شنیدن این کتاب ببرید، بهتر است نکاتی را که آموزش دیده‌اید، با خانواده و دوستان‌تان در میان بگذارید تا بتوانند شما را همراهی کنند.

اگر می‌خواهید به اوج برسید و هدف و انگیزه درست را پیش بگیرید، باید یک برنامه و مسیر مشخصی داشته باشید. این کتاب دقیقاً همین کار را برای شما می‌کند. یعنی برنامه‌ای ساده برایتان در نظر گرفته که به شما کمک می‌کند تا دوباره حس اعتماد و اطمینان به خود را بازیابید و با امید در مسیر موفقیت گام بردارید. به امید آنکه به اوج برسید...

شنیدن کتاب صوتی پله پله تا اوج به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به کتاب‌های حوزه موفقیت علاقه دارید و می‌خواهید در زندگی شخصی و کاری خود بدرخشید، شنیدن این کتاب به شما پیشنهاد می‌شود.

زیگ زیگلار را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده، سخنران و مشاوره اقتصادی در سال 1926 در آلاباما متولد شد. اسم واقعی او در ابتدا «هیلاری هینتون زیگلر» بود که پس از مدتی نام مستعار زیگلار (zig Ziglar) را برای خود انتخاب کرد. او در ایالت می‌سی‌سی‌پی در شهر جکسون به کالج رفت و در دانشگاه کارولینای جنوبی به تحصیل پرداخت.

زیگلار در آغاز به فروش ظروف آشپزخانه مشغول شد و پس از ارتقای شغلی سمت مدیر ارشد فروش در شرکت‌های بزرگ از جمله چند شرکت معتبر خودروسازی را از آن خود کرد. بعد از کسب موفقیت‌های زیاد در کار شروع به انجام سخنرانی‌های انگیزشی کرد و ظرف مدت کمی به‌عنوان یکی از سخنرانان الهام‌بخش و انگیزه دهنده در آمریکا شناخته شد. او در سال 2012 پس از مبارزه با بیماری از دنیا رفت.

ازجمله آثار مشهور این نویسنده می‌توان به «10 قانون موفقیت، توصیه‌های جادویی برای موفقیت، بهتر از خوب، ایجاد انگیزه خرید در مشتری و رازهایی برای جذب مشتریان جدید» اشاره کرد.

جوایز و افتخارات زیگ زیگلار:

- انتشار سخنان او در نشریات معروفی مثل «نیویورک‌تایمز، واشنگتن‌پست، فورچون، موفقیت، دالاس نیوز و اسکوئر»
- فروش بیش از 250 هزار نسخه از کتاب «شما را در اوج می‌بینم»
- دریافت جایزه بوفالوی نقره‌ای از سازمان جوانان آمریکا در سال 2001
- دریافت جایزه معتبر انجمن سخنرانان ملی آمریکا در سال 2001

جملات برگزیده کتاب صوتی پله پله تا اوج:

- فرق بین خوب و عالی فقط اندکی تلاش بیشتر است.
- چه بسیار استعدادها که در جهان ضایع می‌شوند، چون اندکی شهامت وجود ندارد.
- امروز من به پند و اندرز افراد عاقل گوش خواهم داد. زیراکه آن‌ها می‌توانند من را در رسیدن به هدف‌هایم یاری کنند.
- افراد خصلت خود را بیشتر از همه با این نشان می‌دهند که به چه می‌خندند.
- موفقیت مجموعه پیروزی‌های کوچک روزانه است.
- شما نمی‌توانید کارت‌هایی را که در بازی زندگی به شما می‌رسد عوض کنید. اما نحوه بازی شما با آن کارت‌ها در برد یا باخت شما در بازی زندگی نقش دارد.

در بخشی از کتاب صوتی پله پله تا اوج می‌شنویم:

چگونه به خواسته‌هایتان در زندگی می‌رسید؟ فکر می‌کنم اول تصمیم می‌گیرید که واقعاً چه می‌خواهید و بعد برای رسیدن به خواستهٔ خود برنامه‌ریزی می‌کنید. خانم «باربارا شر» کتابی نوشته است تحت عنوان «چگونگی رسیدن به خواسته‌های واقعی». درست است. او تأکید می‌کند که برای رسیدن به خواسته‌ها به چند چیز نیازمندیم: مداد، کاغذ و مشکل. گام بعدی تکمیل این جمله است: من می‌توانم به هدف‌هایم برسم. زیرا...

مثلاً ممکن است بگویید که شما به هدف‌هایتان نمی‌رسید. زیرا صلاحیت، پول و تجربه کافی ندارید. باربارا شر می‌گوید وقتی مطمئن شدید که چه چیزهایی شما را از رسیدن به هدفتان بازمی‌دارند، درواقع به یکی از دو سؤال بازدارند از موفقیت پاسخ می‌دهید:

1. چگونه می‌توانم بدون داشتن این مورد به هدف برسم؟
2. چگونه می‌توانم این مورد را به دست آورم؟

فهرست مطالب کتاب صوتی

۲۱ دقیقه
نگرش / و حقارت
۲۳ دقیقه
نگرش / و اقناع
۲۴ دقیقه
نگرش / و شهامت
۱۹ دقیقه
نگرش / و کلمات
۱۵ دقیقه
نگرش / و کارهای کوچک
۲۲ دقیقه
انتخاب / خلق
۲۴ دقیقه
انتخاب / و فرصت
۱۹ دقیقه
مشقت
۲۳ دقیقه
جرئت / غلبه بر شکست
۱۸ دقیقه
جرئت / و کار
۱۹ دقیقه
جرئت / و استعداد
۲۲ دقیقه
هدف‌ها / و تلاش
۲۲ دقیقه
هدف‌ها / و نه گفتن
۱۲ دقیقه
هدف‌ها / و خستگی
۲۳ دقیقه
چگونه / تحمل کنیم
۲۴ دقیقه
چگونه / رفاقت کنیم
۲۳ دقیقه
چگونه / بر ترس غلبه کنیم
۲۴ دقیقه
عشق / و خوبی
۲۸ دقیقه
عشق / و نفرت
۴۹ دقیقه
پشتکار / و تمرکز

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی پله پله تا اوج
نویسنده
مترجممهناز فاتحی
گویندهمهیار ستاری
ناشر چاپیانتشارات ققنوس
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۷ ساعت و ۳۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۲۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی پله پله تا اوج

shahrzad izadi
۱۴۰۰/۸/۱۲
بسیار عالیه. نکات کاربردی و خیلی خوبی ارائه شده. کتابی است سرشار از انرژی مثبت. اگه دنبال کتابی برای ارتقا کاری و موفقیت شخصی هستید این کتاب کاملا برای شما مناسبه. صدای گوینده هم بسیار خوبه. تشکر فراوان از کتابراه عزیز.
نیما افضلی
۱۴۰۰/۵/۲۵
من این کتاب به تموم عزیزانی ک ب دنبال موفقیت هستن پیشنهاد میکنم... اعتماد ب نفس و باورهاتون را جلا میده
mahsa kazemi
۱۴۰۰/۷/۲۳
کتاب خوبی بود نکته‌های زیادی داشت و عمق نداشت بیشتر به صورت تیتر وار مطالب رو عنوان میکرد
شاهو صوفی محمدی
۱۴۰۰/۸/۱۶
کتاب است برای اونایی که میخان از‌ی جایی شروع کنن و ذهن آدما رو آماده می‌کند و...
ارزش گوش دادن دارد
حمزه عالمی
۱۴۰۰/۵/۲۳
نگرش مو تغییر داد، واقعاً عالیه.
مهدی نادری
۱۴۰۰/۸/۱۸
کتاب مفیدیه. من دو بار خوندم
حمید داوری
۱۴۰۰/۶/۷
افتضاحه
صدا ضعیف
گوینده خسته کننده
مشاهده همه نظرات ۷

راهنمای مطالعه کتاب صوتی پله پله تا اوج

برای دریافت کتاب صوتی پله پله تا اوج و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.