معرفی و دانلود PDF کتاب مانی کمک می‌کنه در درست کردن کلوچه

عکس جلد کتاب مانی کمک می‌کنه در درست کردن کلوچه
قیمت:
۵۷۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب مانی کمک می‌کنه در درست کردن کلوچه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب مانی کمک می‌کنه در درست کردن کلوچه و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب مانی کمک می‌کنه در درست کردن کلوچه

بث براکن، در کتاب مانی کمک می‌کنه در درست کردن کلوچه، به کودکان می‌آموزد که می‌توانند در پختن خوراکی‌های مورد علاقه‌شان با بزرگ‌ترها همکاری کنند و به این شکل، لذت بیشتری از خوردن آن‌ها ببرند. مجموعه کتاب کودک مانی از جمله کتاب‌های برگزیده به انتخاب مادران شده‌اند.

درباره‌ی کتاب مانی کمک می‌کنه در درست کردن کلوچه:

مانی بدجور هوس کلوچه کرده است! آن‌قدر دلش کلوچه می‌خواهد که به‌محض اینکه مادرش پیشنهاد پختنش را می‌دهد، پیش‌بند آشپزی‌اش را می‌بندد. در کتاب مانی کمک می‌کنه در درست کردن کلوچه (Henry helps make cookies) کودکان با فرایند پختن کیک و کارهای لازم برای آماده کردن آن آشنا می‌شوند و لذت همکاری را تجربه می‌کنند.

بث براکن (Beth Bracken) در مجموعه کتاب‌هایی که هر جلد آن درباره‌ی مراقبت از موجودی خاص یا پذیرفتن یک مسئولیت است به کودکان نشان می‌دهد که هر آنچه در اطرافشان است نیاز به توجه و رسیدگی آن‌ها دارند و خوب است که همه از سنین کم دلسوزی و مسئولیت‌پذیری را یاد بگیرند.

آیلی باسبای (Ailie Busby) تصویرگری این مجموعه‌کتاب را که از جمله کتاب‌های برگزیده به انتخاب مادران شده‌اند، بر عهده داشته است.

کتاب مانی کمک می‌کنه در درست کردن کلوچه برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب مناسب کودکان 2 تا 4 ساله‌ای است که می‌خواهند مسئولیت‌پذیری را بیاموزند.

با بث براکن بیشتر آشنا شویم:

نویسنده‌ی آمریکایی کتاب حاضر، آثار متعددی برای کودکان در سنین مختلف نوشته که بسیاری از آن‌ها برنده‌ی جوایزی نیز شده‌اند، از جمله جایزه‌ی بهترین کتاب سال بنک استریت در سال 2013.

بث براکن نویسنده، ویراستار و خواننده‌ی جدی کتاب‌های کودکان است. مجموعه‌ی مانی نخستین آثار براکن است که به فارسی برگردانده شده است.

در بخشی از کتاب مانی کمک می‌کنه در درست کردن کلوچه می‌خوانیم:

بالاخره، پختن کلوچه‌ها به پایان می‌رسد!
مامان می‌گوید: «ممنونم مانی که کمک کردی.»
مانی چیزی نمی‌گوید. او مشغول خوردن کلوچه است!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب مانی کمک می‌کنه در درست کردن کلوچه
نویسنده
مترجمشهرزاد امینیان
ناشر چاپیانتشارات فرشته
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۲۶
زبانفارسی
شابک978-622-7275-96-4
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۵۷۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب مانی کمک می‌کنه در درست کردن کلوچه

برای دریافت کتاب مانی کمک می‌کنه در درست کردن کلوچه و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.