معرفی و دانلود کتاب صوتی غرق در نور

عکس جلد کتاب صوتی غرق در نور
قیمت:
۳۲۰۰۰ تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی غرق در نور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی غرق در نور و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی غرق در نور

کتاب صوتی غرق در نور براساس تجربه‌ی بتی جین ایدی از مرگ روایت می‌شود و در واقع پاسخی است مستند و واقعی به تمام سوالاتی که همیشه مورد پرسش بسیاری از مردم راجع‌ به مرگ و دنیای پس از مرگ بوده است.

بتی جین ایدی (Betty Jean Eadie) بعد از عمل جراحی‌اش ناگهان احساس عجیبی به او دست می‌دهد، روح او از بدن جدا می‌شود و به دنیای دیگری سفر می‌کند، پس از مراحلی سپس دوباره زنده می‌شود. وی تمام تجربیات، دیده‌ها و شنیده‌های خود را از آنچه دیده است، حکایت می‌کند. تجربه حالت مرگ، در واقع تجربه مردن است. همه ما، دارا و ندار، جانی یا قدیس، آن را درک خواهیم کرد.

ایدی در کتاب غرق در نور (Embraced by the Light) شرح می‌دهد که در آن عالم چگونه به حساب‌هایش رسیدگی کردند، در حالی که هیچ کس جز خود او قاضی اعمالش نبود. معنی و علت برخی حالات منفی دم مرگ را توضیح می‌دهد و روشن می‌کند که چرا بعضی‌ها از این تجربه سخت ناراحت می‌‌شوند. اینکه چرا زندگی غالبا مشکل است و برای مردم خوب، معمولا اتفاقات بد رخ می‌دهد. هم‌چنین شرح می‌دهد که چرا کسانی که می‌میرند از بازگشت به جسم اکراه دارند و دلیل سنگینی و سردی جسم چیست؟ و بسیاری سوالات دیگری که ممکن است مدت‌ها ذهن شما را هم به خود مشغول کرده باشد.

این کتاب شامل اتفاقات شگفت‌انگیزی است که در حالت مرگ جسمانی برای بتی جین ایدی رخ داده است. این داستان‌ها اثباتی برای زندگی پس از مرگ هستند. او بیش از تمامی انسان‌هایی که در این حالت به سر برده‌اند و به زندگی بازگشته‌اند مرگ را تجربه کرده و روی دادهایی که دیده را به شکل تصاویری با جزئیاتی دقیق شرح می‌دهد.

داستان‌هایی که بتی تعریف می‌کند، خبر از مهربانی و عشق بی‌قید و شرطی می‌آورد که در دنیای دیگر انتظار ما را می‌کشد. از آن مهم‌تر اینکه بتی پیامی ساده به ما می‌آموزد تا زندگی روزمره‌مان را متحول کنیم، به ما هدف‌های واقعی زندگی‌مان را معرفی می‌کند و ما را به سوی لذت، غنا و عشقی بی‌پایان راهنمایی می‌کند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
نمونه 3
۱ دقیقه
شناسنامه
۱۳ دقیقه
پیش‌گفتار
۲ دقیقه
پشت جلد
۱ دقیقه
موسیقی
۱۹ دقیقه
فصل اول - شب اول
۱ دقیقه
موسیقی
۱۲ دقیقه
فصل دوم - شب ژرف‌تر می‌شود
۱ دقیقه
موسیقی
۱۱ دقیقه
فصل سوم - روز دوم
۱ دقیقه
موسیقی
۱۴ دقیقه
فصل چهارم - مرگ من
۱ دقیقه
موسیقی
۳ دقیقه
فصل پنچم - تونل
۱ دقیقه
موسیقی
۲۶ دقیقه
فصل ششم - غرق در نور
۱ دقیقه
موسیقی
۱۳ دقیقه
فصل هفتم - قوانین
۱ دقیقه
موسیقی
۱۷ دقیقه
فصل هشتم - شفا یافتن و مردن
۱ دقیقه
موسیقی
۹ دقیقه
فصل نهم - کارگاه‌های بافندگی و کتاب‌خانه
۱ دقیقه
موسیقی
۶ دقیقه
فصل دهم - باغ
۱ دقیقه
موسیقی
۵ دقیقه
فصل یازدهم - مهمانی خیر مقدم
۱ دقیقه
موسیقی
۵ دقیقه
فصل دوازدهم - چندین جهان
۱ دقیقه
موسیقی
۲۳ دقیقه
فصل سیزدهم - انتخاب اسم
۱ دقیقه
موسیقی
۸ دقیقه
فصل چهاردهم - دعا
۱ دقیقه
موسیقی
۲۳ دقیقه
فصل پانزدهم - جلسه‌ی شورای مردان
۱ دقیقه
موسیقی
۵ دقیقه
فصل شانزدهم - تودیع
۱ دقیقه
موسیقی
۱۳ دقیقه
فصل هفدهم - بازگشت من
۱ دقیقه
موسیقی
۶ دقیقه
فصل هجدهم - بهبود من
۱ دقیقه
موسیقی
۱۹ دقیقه
فصل نوزدهم - فرشته‌ی مخصوص من
۱ دقیقه
موسیقی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی غرق در نور
نویسنده
مترجمزهره زاهدی
گویندهنسترن حسنی
ناشر چاپیانتشارات صبح صادق
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۳۹۷
فرمت کتابMP3
مدت۴ ساعت و ۲۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی دین و عرفان، کتاب‌های ماوراء الطبیعه
قیمت نسخه صوتی
۳۲۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی غرق در نور

Armin Akbari
۱۳۹۷/۱۲/۱۸
از کودکی بدنبال درک هدف خلقت بودم. بسیار کتاب خواندم. یکی از انها سفر روح مایکل نیوتن بود. و تا به امروز که این کتاب را خواندم، هیچ مطلبی به این شیوایی و رسایی نخوانده بودم.

جسم ما روح ما را محدود کرده. همانطور که نمیتوانید به یک نابینای مادرزاد نفاوت رنگ آبی و قرمز را بفهمانید چون ابزارش را ما و
ندارد. هم تا در جسم هستیم، نمیتوانیم بسیاری ازمسائل را درک کنیم چون ابزارش را نداریم. یعنی جسممان ندارد.

از دید من "بتی جین" ماموریت حود در این زندگی را ادا کرده چراغ راه بسیاری از ما روح‌های سرگردان شده است.

تبریک به شمایی که این کتاب را میخوانید به دو دلیل:

۱. روحتان تشنه فهمیدن است. پس روح بزرگی دارید
۲. روح تشنه تان، پاسخ بسیاری از پرسشها را می‌گیرد و آرام می‌شود.

به امید روزیکه همه مان در آن سو دیدار کنیم
مرتضی رضوانی
۱۳۹۹/۳/۱۰
سلام
در تحلیل شخصی بر کتاب باید بگم علاوه براینکه تجربه مرگ بتی. جی. ایدی از دیدگاه تجربی و احساسی، نسبی است و با توجه به اینکه تجربیات مرگ افراد دیگری که تجربیاتشون رو منتشر کردن از یکدیگر متفاوت است، این یک داستان شخصی از اتفاقی است که برایش حادث شده.
انتظار میرفت نتیجه ای، یا بهتر بگویم، فایده
این فعل نمایان شدن عالم بعدی بر او، به وضوح و بیشتر توضیح داشت چون اگر این یک داستان خیالی نباشد، یک اختلال ذهنی پیشرفته انسان که بر اثر شدت دردمندی ناشی از ترشح هورمون‌های مرتبط با این اتفاق و نتیجتا مشاهدات موارد مذکور و وهم ذهنی نباشد، یک وسیه برای استفاده تبلیغیی نسبت به دین و مذهب نباشد یا خیلی از مقاصد دیگر این اطلاعات ایست که همه‌ی انسان‌ها باید بدانند.
۱۲۴ هزار پیامبر، عالم بعد را بشارت دادند و تبلیغ کردند، کمتر کسانی به آنان توجه کردند، کسانی که بهترین پیغام رسانان بودند که عیب و ایراد در آنان محدود‌ترین آن یا اصلا وجود نداشت یا هر طوری...
سپاس
نیوشا مولوی
۱۳۹۸/۱/۳۰
من واقعا لذت بردم، ۵ماه که دخترم از دست دادم و بیقرار و سردرگم بودم. این کتاب باعث شد به زندگی و به مرگ جور دیگه‌ای نگاه کنم و از سپاسگذار خداوند هستم که مثل زنجیره‌ای به هم متصل قصد داره مارو به آگاهی برسونه.
Behruz Ammza
۱۳۹۹/۵/۲۷
کتاب فوق از نظر محتوا بسیار خوب، گویندگی گیرا، سبک و ارزش مناسب می‌باشد. کتاب فوق از زبان فردی مسیحی به رشته تحریر در آمده است. من بخاطر دارم متاسفانه درجایی خواندم چون دین ما مسلمین کاملترین دین و پیامبر ما (ص) آخرین فرستاده خداست (که طبق آیات کتاب قرآن مجیدمان چنین نیز هست)، پیروان سایر ادیان حتی دانشمندانی همچون ادیسون، انیشتن یا نیوتن که نقش بسیار عظیمی در پیشرفت جامعه بشری داشته اند، کافر عنوان شده و به بهشت نخواهند رفت!؟ کتاب فوق خط بطلانی بر این عقیده خواهد بود.
به دوستان و خوانندگان عزیزپیشنهاد میکنم هر دوجلد کتاب جهان پس از مرگ نوشته جفری لانگ راهم مطالعه بفرمایند.
faran Roostami
۱۳۹۸/۱۲/۲۲
من در یک روز چهار نفر از عزیزترینهامو از دست دادمو به طور وحشتناک بیقرار بودم حتی از هرروزی که بدون اونا می‌گذروندم احساس گناه می‌کردم تا یک روز دوستم این کتابو برام اورد وقتی اینو خوندم خیلی حالم بهترشد، نه اینکه بیقراری نکنم ولی از اون حالت وحشتناکی که داشتم دراومدم
و از خدا میخوام واقعا همینجوری
باشه، امیدوارم روح عزیزام شاد شاد باشه
و روح بتی جین ایدی هم شاد
خدا کمکمون کنه تا هر ماموریتی که داریم رو با بهترین شکل ممکن انجام بدیم
خدایا شکرت که این کتاب تونست دیدمون رو نصبت به اون دنیا عوض کنه
معصومه بیک جانی
۱۳۹۸/۴/۳۰
بسیار عالی، من به همه عزیزان توصیه میکنم بخوانید کتاب رو، در وجود و آفرینش خودتان متمرکز شوید تا خدا را لمس کنید با تمام وجود، من قبلا از مرگ وحشت داشتم بدلیل ترساندن از سکرات مرگ و خدا، آخه یکی نیست بگه خدای به این مهربونی رو چرا ازش در وجود بقیه رعب و وحشت ایجاد میکنید اگه خدا میخواست عذابمون بده پس چرا ما رو می‌آفرید، نخیر هدف خدا از آفرینش ما والاتر ازین چیزهاست کتاب رو. بخوانید تا بفهمید چی میگم به آرامش و عشق حقیقی دست پیدا خواهید کرد من بیشتر از پیش عاشق خدا شدم
حکیمه السادات روح الامینی
۱۴۰۰/۵/۸
یکی از عمیق‌ترین کتب در زمینه تجربه مرگ موقت هست که آموخته‌های بسیار عمیق در پس این تجربه به دست آمده که بعد از سالهای متمادی نویسنده تصمیم میگیرد این آموزه‌ها و دریافت‌ها را در قالب کتاب به دیگران ارائه دهد. یکی از تاثیرگذارترین کتابهایی است که خواندم و ترجیح میدهم بعد از مدتی باز این کتاب را و آن بخوانم مطالب را به خود یاد آور شوم چون میدانم این کتاب میتواند تاثیری شگرف در مراحل مختلف زندگیم بر روی انسانیت و تعالی روحم بگذارد. بی شک خواندن این کتاب به تمامی انسانها پیشنهاد می‌شود.
shahin barazesh
۱۳۹۸/۳/۹
کتاب خیلی خوبیه و مخصوصا برای کسانی که دچار یک ضربه روحی در دنیا شده‌اند مانند از دست دادن نابهنگام عزیزی میتونه آرامش بخش باشه. آنچه من درک کردم اینه که شرح وقایع جهان باقی با زبان این دنیا بینهایت دشوار و شاید غیر ممکنه واسه همین وقتی نویسنده میگه یک شخص نورانی دیدم که فکر کنم حضرت مسیحه، اگر شخص مسلمان باشه حتما میگفت اون شخص مثلا حضرت محمد یا علی بود و در واقع بعد از بازگشت به دنیا شخص با باورهای دنیوی اون تجربیاتش را بازگو میکنه واسه همین شاید ذره‌ای از توصیفات آن جان را نتوان اینجا بیان کرد
نرگس سالمی
۱۴۰۰/۲/۲۳
کتاب بسیار خوب و تاثیر گذاری هست، خیلی عالی موضوع رو توضیح داده بود کلا دیدگاه من و نسبت به مرگ وحتی زندگی تغییر داد حالا بهتر میتونم درک کنم که مشکلاتی که من تو زندگی داشتم و مرتب به خدا میگفتم خدایا مگه من چ گناهی کرده بودم که باید این سختیها رو تحمل کنم، اصلا برای انجام ماموریتم روی زمین لازم بوده و الان با آرامش بیشتری مشکلات و پذیرفتم و از آفریدگار و نویسنده کتاب و شما خیییلی سپاسگزارم🙏🙏🙏
محمد حسینی
۱۳۹۸/۷/۴
من این کتاب و نمونه این کتاب رو خوندم، چند توصیه به همه عزیزان دارم، اول اینکه این کتاب چند جلد هست حتما همه جلد‌های اون رو بخونید، جلد‌های بعدی توسط نویسنده‌های دیگه با همین تجربه نوشته شده. دوم یه کتاب هم هست به اسم آن سوی مرگ که تجربه هموطن‌های خودمون توش نوشته شده، با خوندن همه اینها به یک اجماع کلی درباره این موضوع می‌رسید ان شاء الله.
M.F
۱۴۰۱/۳/۹
کتابی بسیار عالی و تاثیر گذار، این کتاب و کتابهای سفر روح و سرنوشت روح از آقای مایکل نیوتن را به شدت به دوستان عزیز پیشنهاد میدم، مطمئنا بعد از خواندن و شنیدن این چند کتاب تغییر بسیار بزرگی در بینش به زندگی و تک تک حوادث و افرادی که در زندگی ملاقات میکنیم اتفاق میفته، حتی اگر انسانی مذهبی نباشیم مطمئنا معنوی خواهیم شد، ممنون از اپلیکیشن خوب کتابراه 🙏🏻🙏🏻
shiva kad
۱۴۰۰/۱/۱۵
تجربه زندگی پس از مرگ، تجربه‌ای معنوی و زیباست، من به تمام کسانی که از مرگ میترسند، این کتاب رو توصیه میکنم،
نویسنده با بیانی فصیح و دلنشین پیامهایی از عالم ملکوت برای ما آورده که اگر بدقت نکات اساسی را درک کنیم هدف یگانه آفریدگار عشق و آگاهی را از آفرینش خلقت درمی یابیم.
باشد که آگاهانه زندگی کنیم و آگاهانه بار سفر به عالم ابدی بربندیم.
Hadi Hosseiny
۱۳۹۹/۷/۷
کاملا مشخص که نویسنده تلفیقی از نظریات و چرندیات مایکل یانگ و با ملاحظات دینی و دیگر نظریه پزدازان رو به دروغ از مشاهدات خودش بیان می‌کنه... چطور پیامبر اسلام و از ایشون بزرگتر هم در این حد از زندگی بعد از مرگ اطلاع نداشتند ولی ایشان خدا و منجی و کلی رمز و راز رو تشریف بردن دیدن وبعد تحلیل فرمودن و اونجا برگشتن. بالاخره با این تخیلات میشه کتاب نوشت و کسب درامد کزد. از نظر من بهترین نظریه خلقت همان اسلام واقعی و قرآن است و اعتقاد به این چرندیات مضحک و متوهمانه است و ازپایه و اساس بی بنیان است.
hamed nejati
۱۳۹۹/۴/۱۴
دارم فکر میکنم که این خانم با نوشتن این داستان چه پولی به جیب زده، به لحاظ علمی غیر ممکن هستش کسی فوت کنه و دوباره زنده بشه حالا علم که وجود روح رو نمی‌پذیره، فرضا که روح باشه از کالبد جدابشه امکان ندارد دوباره به کالبد وارد بشه، کسایی که میگن تو حالت کما نور میبینن و اتفاقات زندگیشون رو در واقع رو این پدیده مکانیسم مغز نشون میده که طبق تحقیقات علمی ثابت شد که این تصاویر مربوط به ذخیره سازی اطلاعات مغز هستش، این خانم به نظر میاد داستان سرایی کرده و میلیونر شده
Saeed sayyahpour
۱۴۰۰/۶/۱۲
میگه وقتی داشتم ازمرگ برمیگشتم. فرشتگان برام جشن گرفتن وشروع کردن به آوازخوندن، هزاران فرشته اونجا آوازمیخوندن وخوشحال بودن که من داشتم برمیگشتم... واقعا چی بگم. من که حالم بهم خوردازاینهمه تبلیغ ودروغ شاخدار.... هزاران فرشته برام آوازمیخوندن. وبرام بای بای میکردن... این خانم فقط یه مبلغ هستش که واسه پول این چیزا رو نوشته.
مشاهده همه نظرات ۲۲۶

راهنمای مطالعه کتاب صوتی غرق در نور

برای دریافت کتاب صوتی غرق در نور و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.