معرفی و دانلود PDF کتاب دیلی سگه و حرکت‌های ناموزونش

عکس جلد کتاب دیلی سگه و حرکت‌های ناموزونش
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب دیلی سگه و حرکت‌های ناموزونش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب دیلی سگه و حرکت‌های ناموزونش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب دیلی سگه و حرکت‌های ناموزونش

کتاب دیلی سگه و حرکت‌های ناموزونش نوشته‌ی باربارا دورابتیز، ماجرای جالب سگی را به تصویر می‌کشد که بازیگوش و سر به هواست و کارهایش همیشه باعث دردسر می‌شود. این داستان با لحن ساده به کودکان اهمیت مراقبت کردن از خود را می‌آموزد.

موضوع کتاب دیلی سگه و حرکت‌های ناموزونش چیست؟

دیلی یک سگ فعال و بازیگوش بود که رقصیدن را خیلی دوست داشت. بیشتر از همه به حرکت‌های پرشی و جهشی و چرخشی علاقه داشت. بعضی از حرکت‌های او خیلی شجاعانه و بعضی از حرکت‌های او واقعا خطرناک بودند. این حرکت‌های ناموزون دیلی هر بار بیشتر از قبل دردسرساز بود. بچه‌های مدرسه‌ی آلفا بتی فکر می‌کردند که او کمی دست و پا چلفتی یا نادان است. آن‌ها خیلی نگران دیلی سگه بودند. در ادامه داستان اتفاق‌هایی برای دیلی رخ می‌دهد که به جای این حرکات موزون ماجرایی دیگر را در پیش می‌گیرد... .

درباره‌ی مجموعه قصه‌های مدرسه آلفا بتی:

کتاب‌های این مجموعه دربرگیرنده‌ی داستان‌هایی نشاط انگیز، انگیزه‌بخش و امیدوار کننده برای کودک آگاه، کنجکاو و ماجراجوی امروز است. این داستان‌ها، تخیلی و غیر واقعی نیستند بلکه واقعی، نوآورانه و مورد پسند کودکان هستند. در مدرسه آلفا بتی، بیست وشش دانش آموز دبستانی هستند که در هر داستان ماجرای جالب خود را دارند؛ رویدادهای ساده و روزمره‌ای که دور از ذهن کودک نیست. شخصیت‌های این داستان‌ها، حیواناتی هستند که هرکدام نمایانگر یک ویژگی رفتاری کودکانه‌اند. کودکان شاد، غمگین، خوش اخلاق، بداخلاق، مهربان، کم صبر، پرخاشگر، درون‌گرا و برون‌گرا همه در داستان‌ها نقش دارند. آن‌ها اشتباه می‌کنند و خودشان آن را درست می‌کنند. ارتباط میان روح پاک، ساده و بی‌آلایش کودکان با اتفاق‌ها و ماجراهای داستان بسیار گیرا و آموزنده است.

سه برخورد و برهم کنش رفتاری بین پدر و مادر با فرزند، فرزند با مادر و پدر و نیز معلم با شاگرد در این داستان‌ها به چشم می‌خورد. پیام داستان‌ها به مادر و پدر آگاه و دانای امروز که این کتاب‌ها را در اختیار فرزندان خود می‌گذارند، این است که همه کودکان اشتباهات جبران‌پذیر دارند که نیازمند شکیبایی، بزرگ‌منشی و بخشندگی و راهنمایی‌های بی‌منت و دلسوزانه بزرگترها است. برای کودکان نیز پیام‌آور برابری و دوستی، بخشندگی، مهربانی، زیبابینی و فرهنگ همکاری است. در پایان، پیامد خواندن داستان‌های این مجموعه کمک به رشد اندیشه، پذیرش استقلال کودک، بهبود اعتماد به نفس، درک احساس و اندیشه کودک، دوری از واکنش‌های سرزنش آمیز و پر و بال دادن به رویاهای کودکان است. همچنین، برای استعدادیابی و توجه به توانایی‌های کودک، رهنمودهای سودمندی دارد.

کتاب دیلی سگه و حرکت‌های ناموزونش برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان‌ سرگرم کننده و دلنشین همراه با تصاویری جذاب برای کودکان دبستانی مناسب است و به آن‌ها مفاهیم مهمی را در قالب قصه‌ای زیبا می‌آموزد. این کتاب در پایان اطلاعاتی در مورد سگ‌‌ها نیز به کودکان ارائه می‌دهد و آن‌ها را با این حیوانات بیشتر آشنا می‌کند.

در بخشی از کتاب دیلی سگه و حرکت‌های ناموزونش چیست؟

ناگهان، دیلی دلش خواست که روی اسکله قایقرانی کمی بپر بپر کند. او جلیقه نجات هم نپوشیده بود، اما نمی‌توانست جلو خودش را بگیرد و آن حرکت‌های گیج و ویج کننده را انجام ندهد. او جهید و پرید و بعد جفت پا لبه‌ی اسکله به هوا رفت.
دوری و دانی ناگهان با نگرانی یکصدا فریاد زدند: «مواظب باش!» اما، دیلی سکه به طور اتفاقی پایش روی لبه اسکله لغزید و از پشت توی آب افتاد. رودخانه عمیق بود و دیلی حسابی توی خطر افتاده بود!

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب دیلی سگه و حرکت‌های ناموزونش
نویسنده
مترجمشهرزاد امینیان
ناشر چاپیانتشارات تازه‌ها
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۳
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب دیلی سگه و حرکت‌های ناموزونش

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب دیلی سگه و حرکت‌های ناموزونش

برای دریافت کتاب دیلی سگه و حرکت‌های ناموزونش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.