معرفی و دانلود کتاب صوتی کار

عکس جلد کتاب صوتی کار
قیمت:
۲۷۰۰۰ تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی کار و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی کار

کتاب صوتی کار نوشته‌ی جوزف هلر، به زندگی مردم آمریکا می‌پردازد و با زبان و ادبیاتی تند و گزنده اوضاع و احوال مردم این کشور را بررسی می‌کند. این کتاب شما را با روزمرگی‌ها و سختی‌های کار کردن آشنا می‌سازد و نگاه‌تان را به زندگی برای همیشه دگرگون می‌سازد.

درباره کتاب صوتی کار:

در کتاب صوتی کار (Work) شما با شخصی به نام باب اسلاکوم آشنا می‌شوید؛ او مرد خوشبختی است و همسر و فرزندانی زیبا دارد، اما نارضایتی اجتناب‌ناپذیری تمام زندگی و افکار او را تحت سلطه‌ی خود درآورده است. داستان به گونه‌ای روایت می‌شود که گویی شما در ذهن این مرد حضور دارید و از تمام افکار، احساسات و تخیلات او مطلع می‌شوید.

شما با خواندن کتاب کار به این درک می‌سید که شغل یکنواخت و زندگی روزمره‌‌تان، چندان هم پوچ و بی‌هدف نیست و این صرفاً به نگاه شما باز می‌گردد و حتی مرد خوشبختی مانند باب اسلاکوم نیز ممکن است دچار چنین تصوری شود.

البته ناگفته نماند؛ این اثر گزیده‌ای از رمان «اتفاقی افتاده» به قلم جوزف هلر (Joseph Heller) به شمار می‌آید. جوزف در این کتاب به طرز شگفت‌انگیز و مبتکرانه‌ای زندگی تجاری و فرهنگ آمریکایی را هجو می‌کند و با زبان و ادبیاتی طنز حق مطلب را با زیرکی ارائه می‌دهد.

مجموعه‌ی تکه‌های نیک چیست؟

تکه‌های نیک ترجمه‌ی مجموعه‌ی وینتیج مینی است. این مجموعه‌ی خواندنی اطلاعات مختصری در خصوص آثار ادبی ارائه می‌دهد و هر کدام موضوع خاصی را مورد توجه دارند.

جوزف هلر را بیشتر بشناسیم:

جوزف هلر در سال 1923 در بروکلین به دنیا آمد و در سال 1961 ، کتاب تبصره‌ی 22 را منتشر کرد که به پرفروش‌ترین اثر تبدیل شد و محبوبیت آن به حدی بود که در سال 1970 فیلمی با اقتباس از آن ساختند. وی در ادامه به نوشتن رمان‌هایی مانند خوب طلا، خدا می‌داند و ... پرداخت. این نویسنده‌ی مشهور سرانجام در سال 1999 درگذشت.

در بخشی از کتاب صوتی کار می‌شنویم:

کسانی که در شرکت کمتر از همه می‌ترسند، معدود کارکنان بخش کوچک تحقیقات بازارمان هستند که به چیزی اعتقاد ندارند و سرگرم گردآوری، دسته‌بندی، تفسیر و سروسامان دادن اطلاعات آماری مربوط به جامعه، بازار کشور و جهان هستند. از آن‌جا که حقوق‌شان کم است خیلی خوب می‌دانند که اگر روزی شغلشان را از دست بدهند پیدا کردن کاری با این دستمزد چندان دشوار نخواهد بود. بودجه‌ای هم که بهشان تخصیص داده می‌شود اندک است، زیرا دیگر اجازه ندارند پروژه‌های بزرگ راه بیندازند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱ دقیقه
شناسنامه
۲ دقیقه
درباره‌ی نویسنده
۳ دقیقه
تقدیم و یادداشت سرپرست مجموعه
۲۰ دقیقه
قسمت اول
۲۱ دقیقه
قسمت دوم
۱۹ دقیقه
قسمت سوم
۲۰ دقیقه
قسمت چهارم
۲۰ دقیقه
قسمت پنجم
۱۵ دقیقه
قسمت ششم
۲۴ دقیقه
قسمت هفتم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی کار
نویسنده
مترجمفریدالدین سلیمانی
گویندهفرهاد اتقیایی
ناشر چاپیانتشارات کتاب سرای نیک
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۲۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۲۷۰۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی کار

dayan alizadeh
۱۳۹۹/۷/۲۷
ولله پول داشته باشه همه جا خوبه حتی جیبوتی
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی کار

برای دریافت کتاب صوتی کار و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.