معرفی و دانلود کتاب کمان گیر

عکس جلد کتاب کمان گیر
قیمت:
16900 تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب کمان گیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب کمان گیر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب کمان گیر

کتاب کمان گیر اثر پرفروش پائولو کوئیلو از مطرح‌ترین نویسندگان جهان، داستان تمثیلی مردی را روایت می‌کند که روزگاری بهترین کمان گیر کشور بود اما به‌مرور از مردم فاصله گرفت و به کار نجاری مشغول شد. پسرکی با سوالات بسیار به سراغ او می‌آید و کمان گیر، معنای زندگی و بسیاری از مفاهیم عمیق آن را به شکلی استعاره‌ای و تأثیرگذار برای او بیان می‌کند.

درباره‌ی کتاب کمان گیر:

کتاب فوق‌العاده‌ی کمان گیر (The Archer) داستان مردی به نام تتسویا را روایت می‌کند که در گذشته مشهورترین تیرانداز کشورش بوده و استعداد بی‌نظیری در این زمینه داشته است اما اکنون از مردم فاصله گرفته و اوقاتش را با نجاری می‌گذراند. روزی جوانی برای پیدا کردن تتسویا به دهکده می‌آید، او می‌خواهد تیرانداز افسانه‌ای کشور را بعد از مدت‌ها به رقابت دعوت کند به امید اینکه تتسویا را شکست داده و خودش عنوان‌دار بهترین تیرانداز کشور باشد. تتسویا از این رقابت استقبال می‌کند. پسربچه‌ای شاهد رقابت آن‌ها می‌شود و بعد از رفتن مرد جوان از دهکده، پسرک با سوالاتی که در ذهنش هست به سراغ او می‌آید و تیرانداز در پاسخ به او اصول زندگی معنادار را برای او بیان می‌کند.

جدیدترین اثر پائولو کوئیلو (Paulo Coelho) نویسنده‌ی پرآوازه، بیشتر از آنکه داستانی کوتاه یا کتابی فلسفی باشد، یک راهنمای زندگی است. کوئیلو با قیاس زندگی به تیراندازی با کمان، به دنبال بیان مفاهیمی اساسی و عمیق است. از نظر او، باید به دنبال دستیابی به اهداف بود اما این مساله را نیز پذیرفت که ممکن است هرگز به هدف نرسیم.

یکی از اصلی‌ترین پیام‌های کتاب کمان گیر این است که برای زندگی کردن به معنای حقیقی باید اعمال و روح ما با هم پیوند داشته باشند. معنای زندگی در شجاعت است؛ تتسویا در طول داستان چندین مفهوم را برای پسر بیان می‌کند که بسیاری از آن‌ها از ارزش‌های الهام‌بخش روزمره ما محسوب می‌شوند؛ سازگاری با تغییرات، چگونگی غلبه بر مشکلات، شجاعت برای تصمیم گیری، تلاش، نوآوری، تمایل برای ایجاد تغییر و ...

با وجود ظاهر ساده‌ی داستان و شخصیت‌های محدود آن، کتاب مفاهیمی پیچیده و چندپهلو دارد؛ این اثر یک روایت مینیمالیستی‌ست که تصویرگری‌های کریستف نیمان، هنرمند مشهور مفاهیم آن را تکمیل کرده است. قلم جادویی کوئیلو در این کتاب حس و حالی افسانه‌ای دارد و بیشتر به شعر شباهت دارد تا دستورالعملی گام به گام برای زندگی.

تتسویا روش کشیدن زه کمان، زدن به هدف و بسیاری از فنون تیراندازی را برای پسرک شرح می‌دهد، اما تمامی این‌ها نمادی برای مفاهیمی عمیق‌تر هستند. در واقع هدف این داستان چند لایه را می‌توان درک خویش و احترام به مراحل مختلف زندگی، چه دشوار و چه آسان عنوان کرد. کوئیلو تاکید دارد که در ورای شکست‌ها و پیروزی‌های زندگی می‌توان بر دانایی خود افزود و آگاهی از احساسات منفی و شکست‌ها به رشد شخصیتی منتهی می‌شود.

کمان گیر بیشتر از آنکه از پیروزی‌ها و رسیدن به جایگاه اول صحبت کند، به پذیرفتن شکست و درماندگی به عنوان یکی از حقایق زندگی اشاره می‌کند و صبر، پشتکار و هدف داشتن را لازمه‌ی زندگی می‌داند. فلسفه‌ای که پشت جملات به ظاهر ساده‌ی این کتاب وجود دارد تا مدت‌ها ذهن شما را به خود مشغول خواهد کرد. کوئیلو با جملاتی استعاره‌ای تاکید دارد که اگر بین هدف و کارهایی که انجام می‌دهید تعادل و هماهنگی وجود نداشته باشد، زندگی شما در جهت کمال نخواهد بود.

نکوداشت‌های کتاب کمان گیر:

- کتاب‌های کوئیلیو بر روی میلیون‌ها نفر اثرات زندگی بخش داشته است. (Times (London))
- نوشته‌های او مانند یک مسیر انرژی است که ناخواسته خوانندگان را به سمت خودشان سوق می‌دهد، به سوی روح مرموز در دور دست‌ها. (Le Figaro)

کتاب کمان گیر مناسب چه کسانی است؟

علاقه‌مندان به قلم خردمند نویسنده‌ی برجسته پائولو کوئیلو را به خواندن این کتاب دعوت می‌کنیم. همچنین این اثر حکمت‌هایی اساسی در مورد هنر انسان بودن دارد که خواندن آن برای همه‌ی افراد می‌تواند آموزنده و جالب باشد. همه ما کماندار هستیم و می‌توانیم از درس‌هایی که این کتاب ارائه می‌دهد بهره‌مند شویم.

پائولو کوئیلو را بیشتر بشناسیم:

زندگی پائولو کوئیلیو منبع اصلی کتاب‌هایش است. او با مرگ دست‌وپنجه نرم کرده، از جنون گریخته، تجربه‌ی مصرف موادمخدر داشته، در برابر شکنجه مقاومت کرده، جادو و کیمیاگری آموخته و فلسفه و ادیان را مطالعه کرده است. او بی‌پروا مطالعه کرده، ایمانش را از دست داده، دوباره به یقین رسیده و درد و لذت عشق را چشیده است.

کوئیلیو در جست‌وجوی یافتن جایگاه خودش در دنیا برای چالش‌هایی که نه‌تنها خودش بلکه عده‌ی زیادی از افراد با آن‌ها درگیر هستند به پاسخ‌هایی دست یافته است. او معتقد است هر انسانی در درون خویش نیروی لازم را برای رسیدن به خواسته و سرنوشت مقدرش دارد. کتاب‌های او به 82 زبان مختلف ترجمه شده‌اند و در 170 کشور بیش از 320 میلیون نسخه از آن‌ها به فروش رفته است. در سال 1998 بیش از 85 میلیون نسخه از کتاب کیمیاگر او در دنیا به فروش رفت و از آن به‌ عنوان منبع الهام برای افراد مختلفی، ازجمله ملالا یوسفزی و فارل ویلیامز نام برده می‌شود. پائولو کوئیلیو عضو آکادمی ادبیات برزیل است و نشان ملی لیاقت شوالیه را دریافت کرده و در سال 2007 به‌عنوان سفیر صلح سازمان ملل متحد معرفی شده است.

جملات برگزیده کتاب کمان گیر:

- هدف همان چیزی است که باید به آن دست یافت.
- خودت هدف را انتخاب کردی و خودت مسئول آن هستی.
- اجازه نده چه از روی ترس و چه از روی خوشحالی متوقف شوی.
- اگر هیچ‌گاه خطر نکنی هرگز نخواهی فهمید چه چیزی را باید تغییر دهی.
- هیچ‌کس نمی‌تواند انسان را هنگام گذشتن از مسیری که او را به سرنوشتش پیوند می‌زند متوقف کند.

در بخشی از کتاب کمان گیر می‌خوانیم:

تتسویا وارد کارگاه شد، چراغی روشن کرد، کمانش را میان چرم پیچید و آن را جایی دور از دید قرار داد. اگر کسی با آن برخورد می‌کرد خیال می‌کرد تنها تکه‌ای بامبوی پیچیده در چرم است. تتسویا به آشپزخانه رفت، چای درست کرد، کنار پسر نشست و داستانش را آغاز کرد.

من برای نجیب‌زاده‌ای کار می‌کردم که در همین منطقه زندگی می‌کرد؛ من مسئول رسیدگی به اسطبل بودم ولی ازآنجاکه رئیسم همیشه در حال سفر بود، وقت آزاد زیادی در اختیار داشتم. به‌همین‌دلیل تصمیم گرفتم خودم را فدای چیزی کنم که گمان می‌کردم دلیل اصلی زندگی است: میگساری و زنان.

یک روز بعد از چند شب بی‌خوابی سرم گیج رفت و جایی خارج از شهر و دور از همه، زمین خوردم و بی‌هوش شدم. فکر کردم به‌زودی می‌میرم و تمام امیدم را از دست دادم. بااین‌حال مردی که تابه‌حال او را ندیده بودم به‌صورت اتفاقی از آن جاده می‌گذشت؛ او به من کمک کرد و مرا به خانه‌اش جایی دور از اینجا برد. طی چند ماهی که آن جا بودم تا زمانی‌که سلامتی‌ام را به دست آوردم از من پرستاری کرد. طی مدتی که مریض بودم او را می‌دیدم که هر روز صبح با تیروکمانش خانه را ترک می‌کند.

وقتی حالم بهتر شد از او خواستم هنر تیراندازی را به من یاد بدهد؛ تیراندازی خیلی جالب‌تر از نگه‌داری از اسب‌ها بود. او به من گفت مرگ بسیار به من نزدیک شده است و حالا دیگر نمی‌توانم از آن خلاص شوم. مرگ در دو قدمی من بود، چون به بدنم ضربه‌های بسیار بزرگی زده بودم.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه‌ی مترجم
پیشگفتار
متحدان
کمان
تیر
هدف
طرز ایستادن
چطور تیر را در دست بگیریم
چطور کمان را در دست بگیریم
چطور سیم کمان را به عقب بکشید
چطور به هدف نگاه کنید
لحظه‌ی رهایی
تکرار
چطور پرواز تیر را نظاره کنیم
کمان‌گیر بدون کمان، بدون تیر، بدون هدف
خاتمه
درباره‌ی نویسنده
درباره‌ی تصویرگر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب کمان گیر
نویسنده
مترجمسونیا سینگ
ناشر چاپیانتشارات مجید
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات128
زبانفارسی
شابک978-964-453-154-5
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
16900 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب کمان گیر

الناز محمدی
۱۴۰۱/۵/۲۸
🍁 یه کتاب کوچیک با یه دنیا حکمت!!! اینقدر توی این کتاب تعبیرهای زیبایی درمورد کمان و کمان گیر بود که میشه بدون استثنا همه رو تعمیم داد به زندگی و هدف هامون توی زندگی! به نظر من هیچ کاری و یا ورزشی به جز کمانگیری وجود نداره که بشه اینجوری توی ابعاد بزرگ تعمیمش داد توی کل زندگی مون! من نویسنده‌های ش مورد علاقه‌ی زیادی دارم، اما کوئیلو برای من یکی از عجیبترین هاشون هست! توی نظراتم راجع به کتابهای دیگه توی کتابراه بارها گفتم که این آدم، زمینی نبوده! اون زندگی و تفکری واقعا عجیب داشته! کتابهاش رو‌ تقریبا خیلی هاشو شیفته شون هستم. ولی اگه بخوام راجع به این کتاب بگم؛ به نظر من تجویز کوئیلو توی این داستان، ساخت یه چارچوب برای یه زندگی پربار و غنی هستش که تشکیل شده از: سخت‌کوشی، انگیزه، اندیشه، میل به پذیرفتن شکست و تمایل به ایجاد تغییر!!!. کوئیلو می‌گه «همان‌طور که تیر به دنبال هدف است، هدف نیز به دنبال تیر است.» یعنی، کتابی رو که ما می‌خونیم، اون هم در حال خوندن ماست! چون من واقعا بعد این کتاب به بعضی از ابعادم بیشتر واقف شدم و دلیل یه سری کارهای ناخودآگاه‌ام رو کشف کردم! این داستان نشون میده که زندگی بدون برقراری ارتباط میان روح و عمل تحقق ‌پیدا نمیکنه و زندگی‌ای که با ترس از طردشدگی و شکست محدود شده باشد ارزشی‌نداره! درعوض باید ریسک کرد، شجاعت به خرج داد و سفر غیرمنتظره‌ای را که سرنوشت سرراهمون می‌زاره رو پذیرفت. دقیقا مثل پسر چوپون توی کتاب کیمیاگر که برای درک حدیث شخصی خودش ریسک کرد ‌وبه مرتبه والایی از وجود خودش رسید. بهتره به جای اینکه روی فنس و توی حاشیه‌ی اطمینان خودمون بشینیم، بیرون بریم، ریسک‌ها کنیم و از کشف خودمون و جهانمون نترسیم… ممنون دوست عزیزم کتابراه…☘️
پارسا
۱۴۰۱/۷/۲۸
“کمان گیر” اثری است از نویسنده کتاب پرفروش “کیمیاگر”، داستانی الهام بخش درباره پسری که در جستجوی دانایی، با مردی سالخورده همراه می‌شود و نویسنده آموزه‌های او را به رشته تحریر در آورده است.
در کمانگیر داستان تتسویا را می‌خوانیم – مردی که زمانی به خاطر استعداد خارق العاده‌اش در تیراندازی مشهور بوده
اما حالا از مردم فاصله گرفته است – و پسرکی که به دنبال او می‌آید. پسر سوالات فراوانی دارد و تتسویا در پاسخ به این سوالات، راه و رسم تیراندازی و اصول زندگی معنادار و هدفمند را بیان می‌کند. پیام داستان این است که بدون ارتباط بین اعمال و روح مان نمی‌توانیم به معنای واقعی کلمه زندگی کنیم، و زندگی در قید و بند هراس از طرد شدن یا شکست خوردن، هیچ ارزشی ندارد. باید ریسک کنیم، شهامت را در خود پرورش دهیم و فراز و نشیب‌های غیر منتظره فراوانی که سرنوشت پیش پایمان می‌گذارد را بپذیریم. پائولو کوئلیو با درایت، سخاوت و لطافتی که آثارش را به کتاب‌هایی پرفروش در سراسر جهان تبدیل کرده است، چارچوبی برای زندگی ارزشمند و رضایت بخش ارائه می‌کند: سخت کوشی، عشق، تفکر، آمادگی برای شکست، و میل به ایجاد تغییر.
sadaf khd
۱۴۰۱/۸/۱۵
کتاب بسیار عالی بود کوتاه مختصر و پر از مفاهیم عمیق... ترجمه کتاب و تصویرگری کتاب هم خوب و جالب بود.
از جهاتی مثل کتاب کیمیاگر راه و رسم رندگی کردن رو بهمون آموزش میده؛
اما در این کتاب از طریق راه و روش کمانگیری اینکارو میکنه!
البته خواننده باید دقیق باشه با یکبار خوندنش احتمالا نشه تمام نکات
رو متوجه شد باید با تامل و دقت چندین بار خونده بشه
من کتاب کیمیاگر هم همینکارو کردم گهگداری میرم سراغش و میخونمش این کتاب هم همینطور گهگداری باید رفت سراغش و دوباره مطالب ارزشمندش رو مرور کرد‌‌‌‌‌‌‌‌
در کل بسیار پیشنهاد میشه که در ارامش و با تامل و دقت زیاد بخونید تا بتونید استفاده زیادی رو ازش ببرید
من خیلی از جملاتش رو هایلایت کردم که دوباره هر وقت رفتم سراغش برام مرور بشه
نسیم افتخار
۱۴۰۱/۳/۲۹
پائولو کوئیلو نویسنده‌ای ست که معتقده هرکسی با برقراری پیوند بین روح و جسمش می‌تونه به هدف خلقتش برسه و نقش خودش رو به عنوان تکه‌ای از کائنات ایفا کنه. نگاه کوئیلو دراین کتاب مشابه کتاب کیمیاگر هست. خطرکردن و قبول مسئولیت وهمچنین منعطف بودن در برابر اتفاقات ازپیش تعیین نشده رو باعث پیشرفت میدونه از وبرقراری تعادل درهرچیز براش حائز اهمیته.
نویسنده کمان و تیر به عنوان نماد استفاده کرده و میشه کل زندگی رو درهمین مبحث جای داد. همچنین تمثیل استاد برای مفهوم خدا به نظرم لطیف و آرام بخش هست. استاد کسی که همراه و هم قدم با توست، تو رو نظاره می‌کنه و راهنماییت می‌کنه از راهنمایی ش استفاده و کن و از همراهیش لذت ببر.
کتاب فوق العاده خوبی بود، ممنون از کتابراه عزیز🌺
علی انصاری تبار
۱۴۰۱/۷/۱۳
کتابی سرشار از آموزه‌هایی با مفهوم عمیق و بیانی بسیار ساده و روان
شیوه روایت داستان بسیار ساده و یک یکنواخت است ولی خوشبختانه نحوه روایت به گونه‌ای است که می‌تواند یاد آور تمامی خاطرات گذشته شما باید، انگار که داستان زندگی خود را مطالعه میکنید
کتابی که باعث میشود فرد در هر جایگاه و مقام و منزلتی
که دارد، به این موضوع بیاندیشد که آیا به معنای صحیح و درست کار میکند و یا خیر
آیا کاری که انجام میدهد، کاری مورد علاقه و مشتاقانه است یا خیر
و اینکه ایجاد اشتیاق به عمل و فراگرفتن عمل صحیح را چگونه کسب کرد را میتواند در محتوای این کتاب جواب تمامی سوالات را کشف کند.
فاطمه عبداله پور
۱۴۰۱/۱/۱۲
به نام خداوند یکتا
داستان کوتاه و جذابی اگر دنبال نویسندگی و متنی هستید که کمک کنه برای نوشتن فوق العادست. طوری نوشته شده که وقتی جمله‌ای رو مقخونی باید دوباره بخونی تا عمقشو، کلماتشو و واژه‌های زیباشو بفهمی. کمان گیر رمانی زیبا از پائولو کوئیلو و به ترجمگی عالی خانم سونیا سینگ. اون زیباییی که در
واژه‌های این رمان کوتاه واقعا جذاب و خواندنی. حتی اگر نخواهید کل داستان رو بخونید اما میتونید بفهمید موضوع داستان چیه وچرا اینقدر قشنگ چون از همون ابتدا زیبایی نوشتن رو در تک تک جملات کتاب و اون درسی که داره یاد میده میشه فهمید. واقعا قشنگ👌🏻
MoonRiver
۱۴۰۱/۱۲/۱۴
دوستان از محدود کتاب‌هایی هست که می‌تونم بگم علی رغم حجم کمی که داره، آموزه‌های بسیار داره. پیشنهاد می‌کنم علاوه بر مطالعه و تحلیل، این کار رو دوبار و یا چندبار تکرار کنید، تا هر دفعه بر بار اندیشه‌هاتون با ذهنی بازتر افزوده بشه. کتاب روان، آموزنده، داستان پردازی ملموس و دارای تصاویر با نقاشی‌های و ساده اما مفهومی. البته تقریبا پر از نصیحت بود، نصیحت‌های بدرد بخور به عنوان رمان کتاب زیاد جالبی نیست، بیشتر تفکر شما رو درگیر میکنه که البته چیزی از سادگی تاثیر گذاری کتاب روی مخاطب کم نمی‌کنه ولی اگر در قالب رمان بلند نوشته میشد، بهتر می‌بود.
زهرا صالحی جوزانی
۱۴۰۱/۱/۱۲
وقتی کتاب جوناتان مرغ دریایی ریچارد باخ رو خوندم خیلی سرخورده شدم داستانی کوتاه با تصویرگری ساده و کلمات ساده‌تر که در مدت زمان کمی می‌خواندی‌اش آن وقت که جوناتان را خواندم ۱۸ ساله بودم و به دیدگاه نوجوانی تازه ورود کرده به جوانی خواندم و نقادانه به آن تاختم ولی وقتی در ۲۵ سالگی مجدد در نمایشگاه شد کتاب تهران خواندنش نصیبم حظی بردم و مطالبی فرا گرفتم که فقط باید ۷ سال زندگی را تجربه می‌کردم تا به مفهومش پی ببرم و الان گمانگیر همان است برای منِ راهی رفته در زندگی، موجز و چراغی روشن. ممنون از کتابراه که این کتاب را عیدی داد.
علیرضا
۱۴۰۱/۱۱/۷
مقایسه فراوانی در کتاب بین تیر و کمان با هدف و زندگی ارائه شده و بخش زیادی از کتاب مقایسه انها شکل گرفته که خب ممکن است شما را از ادامه داستان کاملا مایوس کند. ولی دقیقا مثل کتاب کیمیاگر، یک شیرینی در انتهای داستان وجود دارد که باید کل داستان را خواند و قسمت‌هایی را که دوست نداشت تحمل کرد تا به آن نکته‌هایی که خواست، رسید. البته انتظار کیمیاگر را از این کتاب نداشته باشید چون هم بسیار کوتاه است و هم بیشتر حالت جملات انگیزشی زیبا دارد تا داستان ولی خب به نظرم ارزش چهل دقیقه وقت را دارد.
mitra.mh. 46
۱۴۰۱/۵/۲۳
در صورتی یک نویسنده میتواند اثری محکم، جذاب، روان و ارزشمند خلق کند که خودش بیشتر مواردی که درباره شان نوشته است تجربه، آموخته و یاد داده باشد و پائولو کوئیلو از جمله نویسندگان تاثیر گذاریست که در زندگیش بسیار خطر کرده و تجربه‌ها آموخته است. در کتاب کمانگیر اینقدر دقیق، زیبا و استادانه کمان، هدف، و کمانگیر تیر را توصیف میکند و از زبان تمثیل استفاده میکند که گویا راوی و خواننده در هم حل و یکی شده‌اند. یک نوع همذات پنداری در خواننده رخ میدهد، دقیقا زندگی و اهداف ما حکایت همان کمان است و کمانگیر
سید محمد قدسی
۱۴۰۱/۱/۶
اگر بدنبال قصه گویی و یا یک اثر مشابه سایر آثار کوئیلو در زمینه داستان گویی هستید این کتاب ناامیدتان می‌کند ولی اگر بدنبال نکته‌ها و اشارات معنوی کوئیلو هستید این کتاب را دوست خواهید داشت. بر عکس کتاب‌هایی که در میان داستان جملات نغز یا عقاید و آرا نویسنده را می‌خواندید اینبار در کنار داستانی بسیار کوتاه انبوهی فلسفه نگاری خواهید یافت اما در کل با توجه به وقت اندکی گه برای مطالعه آن لازم است ارزش خواندن دارد
Ftw
۱۴۰۱/۹/۷
جمله مورد علاقه من توی این کتاب: "به آنهایی بپیوند که آواز میخوانند داستان می‌گویند و از زندگی لذت می‌برند و شادی در چشمانشان موج می‌زند چون شادمانی مسری است و اجازه نمی‌دهد دیگران از غم تنهایی و سختی زندگی فلج شوند"واقعا آدمای قوی قدرت خودشون رو تو یه جایی از زندگی به ما هم تزریق میکنن و باعث میشن تو برخورد با چهره خشن زندگی بهتر عمل کنیم. نویسنده این کتاب سبک قلم معنوی داره و این کتاب هم مستثنی نبود. این کتاب ارزش خوندن داره. پشنهاد میکنم
somaye sh
۱۴۰۱/۳/۱۹
کتاب رو کە خوندم این برداشت رو داشتم کە پائولو کوئیلو گلچین کوچکی از نکات کتاب‌های کارلوس کاستاندا رو بە صورت این داستان درآورده. نکات و داستان‌هایی کە دون خوان ماتوس، استاد کارلوس کاستاندا، به طور مفصل بازگو می‌کنە. داستان استادی کە مرگ در چند قدمی اون قرار داره و در زندگی‌اش باید مواظب هر حرکتش و باشە، با کمی تغییر در موقعیت شغلی شخصیت داستان، عینا تکرار شده. داستان چنین شخصی به طور مفصل در کتاب کارلوس کاستاندا همراه با نکات بیشتر ارزنده‌تری بیان شده.
r. Karimiyan
۱۴۰۱/۱/۱۷
واقعا عالی بود، حجم کمی داشت و مطالعه‌اش وقت زیادی نمیگیره اما تک تک جملاتش معنا و مفهوم عمیقی داره، درسته که داستان کتاب در مورد کمان گیری و رسم کمان هستش اما همه نکات اون را برای انجام هر کار یا هر هدفی میتونیم بسط بدیم حتی کارهای خیلی کوچیک و پیش پا افتاده‌ی روزمره که انجامشون برامون عادی و شده، ناخودآگاه خیلیییی عالی بود کتاب و من از خوندش کلی کیف کردم، امیدوارم بقیه هم استفاده کنند. مرسی از دوست خوبم کتابراه قشنگم 😊
نورای
۱۴۰۱/۶/۱۱
خیلی خوب بود نویسنده قواعد زندگی رو تو یه فعالیت (تیراندازی) خیلی خلاصه ساده و زیبا بیان کرده تو تمام جملات ساده یه مفهوم عمیق و مهم هست که به خاطر ترجمه عالی که داره مجبور نیستی دنبال برقراری ارتباط با حرفای قبلیش به جملات قبلی برگردی. ترجمه عالی و موضوع جذابی که داره ادم رو به ادامه خوندن ترقیب و میکنه در پایان باید بگم بهترین کتابی که برای هر کسی و تو هر دوره‌ای مناسب هستش
ممنون از کتابراه برای کتابای عالی که در اختیارمون قرار میده
مشاهده همه نظرات 230

راهنمای مطالعه کتاب کمان گیر

برای دریافت کتاب کمان گیر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.