معرفی و دانلود کتاب صوتی بنام عشق: نامه‌هایی از بناپارت، بتهوون، بایرون، بورخس

عکس جلد کتاب صوتی بنام عشق: نامه‌هایی از بناپارت، بتهوون، بایرون، بورخس
قیمت:
48000 تومان - 5.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بنام عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی بنام عشق و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی بنام عشق: نامه‌هایی از بناپارت، بتهوون، بایرون، بورخس

کتاب صوتی بنام عشق شامل مجموعه‌ای از نامه‌های عاشقانهٔ افراد مشهوری همچون «ناپلئون بناپارت»، «لودویگ وان بتهوون»، «لرد بایرون» و «خورخه لوئیس بورخس» می‌شود که کاوه میرعباسی آن‌ها را گردآوری کرده است. با شنیدن این کتاب می‌توانید با روی دیگر این شخصیت‌ها و رازهای پنهان روابطشان آشنا شوید.

درباره کتاب صوتی بنام عشق:

اطلاع از زندگی خصوصی و روابط عاشقانهٔ اشخاص مشهور همیشه برای بسیاری از افراد جذابیت داشته است. چراکه با اطلاع از احساسات این افراد می‌توان از زوایای پنهان افکار آن‌ها مطلع شد و شناخت بیشتری نسبت به آن‌ها پیدا کرد. علاوه بر این موضوع «عشق» چیزی است که در زندگی همه وجود دارد و تمام افراد حداقل یک‌بار در کل زندگی‌شان آن را تجربه می‌کنند.

در کتاب بنام عشق، نامه‌های خصوصی را که این چهار نفر به معشوقهٔ خود فرستادند، جمع‌آوری شده است. با شنیدن این کتاب صوتی شناخت بیشتر و عمیق‌تری نسبت به این افراد پیدا می‌کنید و شاید حتی از لابه‌لای زمزمه‌های عاشقانه آن‌ها اطلاعات هنری، سیاسی یا فرهنگی نیز کسب نمایید.

یکی از کسانی که در این کتاب نامه‌هایش شنیده می‌شود، «ناپلئون بوناپارت» (Napoléon Bonaparte) است. همه او را به‌عنوان امپراتور فرانسه می‌شناسند که با دلاوری‌هایش توانست نقش پررنگی در تاریخ اروپا ایفا کند. اما این کتاب با روایت نامه‌هایش پرده از رازهای او برداشته و ما را با «ژوزفین»، عشق همیشگی‌اش آشنا می‌سازد.

از دیگر افرادی که در این لیست یافت می‌شوند «بتهوون» (Ludwig van Beethoven)، از مشهورترین و تأثیرگذارترین آهنگ‌سازان در تمامی دوران‌ها است. شاید برایتان جالب باشد اگر بدانید او در اواخر عمر خود کاملاً ناشنوا شد و مهم‌ترین موسیقی‌هایش یعنی «سمفونی شماره 9» را با وجود ناشنوایی ساخت. او در زندگی خصوصی‌اش به دلیل کم‌شنوایی با مشکلات زیادی مواجه شده بود. تا زمانی که با محبوب خود یعنی «جولیا» آشنا شد و عشق آن زن زندگی او را متحول کرد.

«جورج گوردون بایرون» (George Gordon Byron)، شاعر انگلیسی و از پیشگامان مکتب رمانتیسم فرد دیگری است که در کتاب حاضر نامه‌هایش را می‌شنوید. بسیاری وی را از برجسته‌ترین شاعران انگلیس می‌شناسند. آثار او بسیار لطیف و تأثیرگذارند و روح مخاطب را با خود همراه می‌سازند. او زندگی شلوغی داشت و روابط عاطفی زیادی را تجربه کرده بود. اما هیچ‌کس از قلب او و آتشی که در آن پنهان بود خبر نداشت...

یکی از بزرگ‌ترین نویسندگان جهان یعنی «بورخس» (Jorge Luis Borges) نیز نامش در این کتاب دیده می‌شود. او شاعر و نویسنده آرژانتینی بود که به شکلی عاشقانه همدم خود «استلا» را دوست می‌داشت. اما متأسفانه این عشق به شکلی یک‌طرفه بود و بورخس در این رابطه با شکست سختی مواجه شد...

کتاب صوتی بنام عشق مناسب چه کسانی است؟

اگر به کتاب‌های سبک نامه‌نگاری و عاشقانه علاقه دارید، از شنیدن این اثر لذت خواهید برد.

در بخشی از کتاب صوتی بنام عشق می‌شنویم:

ژوزفین، اگر مرا دوست داری، اگر می‌فهمی چقدر همه چیز بسته به تندرستی‌ات است، مراقب خودت باش. جرئت نمی‌کنم که تو را از سفر بسیار طولانی در این هوای گرم و مطبوع بازدارم؛ دستکم اگر از توان کافی برخوردار هستی. در راه مدام توقف کن؛ از هر توقفگاه برایم نامه‌ای بنویس و پیش از حرکت آن را بفرست. همهٔ حواسم متوجه خلوتگاه تو است، بسترت، قلبت. بیماری‌ات! ذهنم روز و شب درگیرش است. اشتها ندارم، خواب ندارم، دلواپس همراهانم، افتخار و سرزمین پدری نیستم؛ دلواپس تو هستم، فقط تو. اگر تمام دنیا هم نابود شود، برایم مهم نیست. تا زمانی افتخار را مغتنم می‌شمارم که تو آن را مغتنم بشماری، پیروزی را گرامی می‌دارم چون تو را مشعوف می‌سازد؛ در غیر این صورت، می‌بایست همه چیز را رها کنم تا خود را به پای تو بیندازم.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
1 دقیقه
شناسنامه کتاب
2 دقیقه
متن پشت جلد
14 دقیقه
بناپارت در کارزار عشق / بخش یک
18 دقیقه
بناپارت در کارزار عشق / بخش دو
14 دقیقه
بناپارت در کارزار عشق / بخش سه
14 دقیقه
بناپارت در کارزار عشق / بخش چهار
15 دقیقه
بتهوون و محبوب ابدی
16 دقیقه
بی‌قراری‌های بایرون
14 دقیقه
بورخس عاشق / بخش یک
12 دقیقه
بورخس عاشق / بخش دو
12 دقیقه
بورخس عاشق / بخش سه

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی بنام عشق: نامه‌هایی از بناپارت، بتهوون، بایرون، بورخس
نویسنده
مترجمفرناز تیمورازف، کاوه میرعباسی
گویندهدادبه دادمهر
ناشر چاپیانتشارات کتاب سرای نیک
ناشر صوتیانتشارات جیحون
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۱۲ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی شعر، ادبیات و زندگینامه، کتاب‌های بزرگان و مشاهیر
قیمت نسخه صوتی
48000 ت - 5.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی بنام عشق

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی بنام عشق

برای دریافت کتاب صوتی بنام عشق و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.