معرفی و دانلود کتاب صوتی عسل

عکس جلد کتاب صوتی عسل
قیمت:
32000 تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عسل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی عسل و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی عسل

کتاب صوتی عسل رمانی خاص به قلم مکسنس فرمین است. در این رمان عاشقانه به ماجرای سفر مزرعه‌داری ساده به سرزمین رویاییِ آفریقا گوش خواهید داد که در آنجا با شخصیت‌های عجیب و جالبی برخورد می‌کند.

درباه کتاب صوتی عسل:

مکسنس فرمین (Maxence Fermine) یکی از نویسندگان خوبِ فرانسوی‌زبان در یکی دو دهه‌ی اخیر است. نسخه‌ی صوتی دو کتاب «برف» و «ویولون سیاهِ» او (هر دو از نشر واوخوان)، پیش از این در کتابراه به انتشار رسیده‌اند. اینک یکی دیگر از رمان‌های شنیدنی این نویسنده‌ی صاحب سبک را خدمت شما تقدیم می‌کنیم: رمانی با عنوان عسل (The Beekeeper)، که نخستین بار در سال 2000 به انتشار رسید.

شخصیت اصلی کتاب عسل، مردی فرانسوی‌ست که صاحب یک مزرعه‌ی اسطوخودوس است. گذار او در پی اتفاقاتی که شرحش را خواهید شنید، به سرزمین‌های زیبای قاره‌ی آفریقا می‌افتد. ماجرایی که سبب آشنایی‌اش با یک نقاش عجیب و غریب (که بی‌شباهت به ون‌گوگ نیست)، مردی شاعرمسلک (که بی‌شباهت به رمبو نیست)، و مهم‌تر از همه، زنی زیباروی و جذاب می‌شود که بی‌شک دل از هر مردی می‌رباید...

حجم داستان و البته شیوه‌ی روایتگریِ فرمین در کتاب عسل، اجازه نمی‌دهد که خلاصه‌ای مفصل از این رمان ارائه دهیم. این داستان را باید فارغ از موضوعی که دارد شنید و از آن لذت برد. زیرا فرم روایی کتاب جذابیت‌های پنهانی در خود دارد، که با مطالعه‌ی خلاصه‌ی داستان نمی‌توان به آن پی برد. همینقدر می‌گوییم که کتاب عسل یکی از متفاوت‌ترین عاشقانه‌هایی خواهد بود که تا به حال مطالعه نموده‌اید.

کتاب صوتی عسل مناسب چه کسانی است؟

کتاب عسل از مکسنس فرمین را به دو گروه از مخاطبین پیشنهاد می‌کنیم: طرفداران ادبیات فرانسه، و دوست‌داران داستان‌های عاشقانه.

با مکسنس فرمین بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده‌ی فرانسوی به سال 1968، در شهر آلبرت ویل به دنیا آمده است. او بخشی از ایام کودکی‌اش را در شهر گرونوبل گذراند، و پس از آن به پاریس رفت و حدود سیزده سال در آنجا سر کرد. فرمین برای کوتاه‌ زمانی به تحصیل در رشته‌ی ادبیات پرداخت، و پس از آن عازم کشور تونس در قاره‌ی آفریقا شد.

از آثار او می‌توان به سه کتاب «برف»، «ویولون سیاه» و «عسل» اشاره کرد، که در کنار هم تریلوژی رنگ‌های نویسنده را تشکیل می‌دهند. گفتنی است که او در سال 2000 میلادی توانست جایزه‌های دل دوکا و جایزه مورات را از آن خود کند و در سال 2004 نیز برنده جایزه The Europe شود.

در بخشی از کتاب صوتی عسل می‌شنویم:

اورلین سر راه در کافه توقف کرد و پشت میزی نشست تا نامه‌ای بنویسد. کلاویس پرسید: «با پائولین چه می‌کنی؟ اگر تو بروی لابد کس دیگری با او ازدواج می‌کند.» اورلین با اشاره‌ی دست او را از خود راند، گویی شکی آزارنده را که از آن گریزان بود از خود می‌راند. او داشت به پائولین نامه می‌نوشت. «اگر او واقعاً مرا دوست داشته باشد، صبر می‌کند.» کلاویس گفت: «ولی حتی اگر چنین باشد، اگر خیلی دیر برگردی و ببینی ازدواج کرده، چه؟» اورلین لبخندی آرام بر لب آورد. «در این صورت، او دلدار من نبوده است.»

اورلین، پائولین را دید که در حال چسباندن برچسب روی شیشه‌های اسطوخودوس بود. او کاملاً غرق کارش بود و با دقت و ظرافت تمام برچسب‌ها را روی سطح مدور شیشه‌ها می‌چسباند. اورلین لحظه‌ای در سکوت به تماشای دختر جوان نشست و آنگاه گفت: من دارم می‌روم.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
28 دقیقه
فصل اول (بخش یک)
53 دقیقه
فصل اول (بخش دو)
57 دقیقه
فصل دوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی عسل
نویسنده
مترجماحمد سلامت راد
گویندهایمان احمدزاده خلیفه
ناشر چاپیانتشارات روشنگران و مطالعات زنان
ناشر صوتی واوخوان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۲ ساعت و ۱۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
32000 ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی عسل

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی عسل

برای دریافت کتاب صوتی عسل و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.