معرفی و دانلود کتاب وقتی به خداوند اعتماد کنید...

عکس جلد کتاب وقتی به خداوند اعتماد کنید...
قیمت:
۳۰۰۰۰ تومان - 6.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب وقتی به خداوند اعتماد کنید... و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب وقتی به خداوند اعتماد کنید... و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب وقتی به خداوند اعتماد کنید...

کتاب وقتی به خداوند اعتماد کنید... اثر نویسنده پرفروش نیویورک تایمز تی دی جیکس از محبوب‌ترین کتاب‌های خودسازی در جهان محسوب می‌شود که تا به امروز به انسان‌های بسیار زیادی در سراسر دنیا کمک کرده تا سختی‌های زندگی را با قدرت پشت سر بگذارند و حال خوب، ایمان قوی و انرژی مثبت را در خود ایجاد کنند.

درباره کتاب وقتی به خداوند اعتماد کنید:

از آن جا که ما می‌دانیم که در نظر خداوند چه کسی هستیم و برای خداوند چه معنایی داریم، شیطان سعی می‌کند تا ما را دلسرد و ناامید کند. او سعی می‌کند از بیماری، مشکلات مالی، استرس خانوادگی و از هر چیزی... از هر چیزی که فکرش را بکنید برای ناتوان کردن ما استفاده کند. سؤالاتی که باید از خود بپرسید عبارتند از: «خدای من کیست؟ من چه کسی را بندگی می‌کنم؟» سپس به این سؤال پاسخ دهید، «آیا خدا چاره‌ساز من است؟» قطعا بله. اگر خدا با ما باشد، چه کسی می‌تواند علیه ما باشد؟

تی دی جیکس در کتاب وقتی به خداوند اعتماد کنید (God's Provision For Your Every Need) شما را از حال بد، کشمکش، سردرگمی و ترس نجات می‌دهد. او به شما می‌آموزد که در راه‌های دشوار زندگی چگونه به خداوند اعتماد کنید، حکمت‌های او را دریابید و ایمان خود را حفظ کنید. او در این کتاب به شما اطمینان می‌دهد که خداوند همواره در کنارتان است، هم چنین راه اتصال به فیض و رحمت خداوند و دریافت نعمت‌ها و برکات الهی را به شما تعلیم می‌دهد.

جملات برگزیده کتاب وقتی به خداوند اعتماد کنید:

- دشواری‌ها و بحران‌ها ما را به خداوند نزدیک‌تر می‌کند.
- شیطان با کسانی می‌جنگد که می‌دانند چه کسی هستند و به چه کسی تعلق دارند. کلام خداوند تأیید می‌کند که خداوند امین و وفادار است.
- اگر به هر جا که می‌روید خداوند را با خود داشته باشید، نیازی نیست که از بیابان بترسید.
- اگر در زندگی‌تان با روزهای خشکی رویارو هستید پس باید آب بیابید.
- هیچ کس غیر از خدا نمی‌تواند وقتی که افسرده هستید به شما آرامش بدهد.

مطالعه کتاب وقتی به خداوند اعتماد کنید برای چه کسانی مناسب است؟

مطالعه این کتاب به کسانی که حال و احوال خوبی ندارند، تحت تاثیر شرایط محیط قرار گرفته‌اند، با خود در کشمکش هستند، سردرگم شده‌اند و از همه چیز می‌ترسند، توصیه می‌شود.

تی دی جیکس را بیشتر بشناسیم:

توماس دکستر جیکس (Thomas Dexter Jakes)، کشیش، سخنران، نویسنده و فیلمساز آمریکایی در سال 1957 به دنیا آمد. در دوران نوجوانی بیشتر وقت‌ها مشغول کار در کارگاه‌های محلی بود و به همراه مادر از پدرش که به نارسایی کلیه مبتلا بود، نگهداری می‌کرد. او در دانشگاه ویرجینا، زادگاهش مشغول به تحصیل شد و هم‌زمان در دفتر کلیسا مشغول به کار شد. در بیست و سه سالگی یک کلیسای کوچک تاسیس کرد و در سال 1981 ازدواج کرد. او در حال حاضر از جمله بهترین سخنرانان انگیزشی - مذهبی است و کتاب‌های پرفروشی با موضوع الهیات و حمایت از حقوق زنان نوشته است.

برگزیده بخش‌های مختلف کتاب وقتی به خداوند اعتماد کنید:

- دوست من، اگر می‌خواهی پیروز شوی باید حاضر به عبور کردن از بیابان باشی. من باز هم می‌خواهم بر این واقعیت تأکید کنم: به پیروزی رسیدن همیشه آسان نیست. شما باید حاضر باشید که پیش از رسیدن به مقصدتان کمی با دوران تحقیر، سردرگمی، سختی و حتی مخالفت رویارو شوید.

- خداوند ما را به بیابان می‌برد تا ایمان‌مان را کامل کند. شما نمی‌توانید فقط خوشی داشته باشید و هیچ رنج و دردی را تجربه نکنید و همچنین نمی‌توانید فقط از اوقات خوش لذت ببرید بدون اینکه سختی و مشقتی داشته باشید. ایمان شما در کوره‌ی درد و رنج و سختی کامل می‌شود. چیزی در مورد رویارویی با معضلات و بحران‌ها وجود دارد که ما را به جایی می‌رساند که چیزهایی را در مورد خدا کشف می‌کنیم که تحت شرایط دیگر نمی‌توانستیم.

- من می‌خواهم به شما هشدار بدهم که برای رسیدن به اراده‌ خداوند برای زندگی‌تان، ناچار هستید که از بیابان عبور کنید. بیابان به ما می‌آموزد که ایستادگی کنیم. بیابان به ما می‌آموزد که همه‌ مشکلات خود را به خداوند بسپاریم. بیابان به ما می‌آموزد که برای حمایت از زندگی به او اعتماد کنیم و کاملاً به او تکیه کنیم؛ زیرا می‌دانیم در زمان مناسب پاداش خود را درو خواهیم کرد به شرطی که دست از کار نکشیم. برخی از ما نمی‌توانیم کوچک‌ترین مشکلات را مدیریت کنیم. احساس می‌کنیم سختی‌هایی که در مسیرمان قرار گرفته‌اند نشان می‌دهد که خداوند یا ما را رها کرده است یا ما را به خاطر گناهانی که مرتکب شده‌ایم مجازات می‌کند. شیطان با موفقیت این دروغ را به کار گرفته است تا ما را از جستجوی پروردگار مهربان باز دارد. حتی برای لحظه‌ای هم فکر نکنید که می‌توانید به تنهایی این کار را انجام دهید زیرا به طرز اسفباری شکست خواهید خورد.

فهرست مطالب کتاب

دیباچه
فصل اول: بیابان
فصل دوم: خدایتان کیست؟
فصل سوم: خدا برنامه‌ای دارد
فصل چهارم: قدرت ستایش و پرستش
فصل پنجم: شناخت و صمیمیت در پرستش
فصل ششم: نه باد، نه باران، فقط آب
فصل هفتم: آب در بیابان
مطالب اضافی - فصل اول: ای زن، تو از ضعف خود خلاصی یافتی!
زن رنجور
مطالب اضافی - فصل دوم: آیا می‌توانید ایستادگی کنید تا مورد رحمت قرار گیرید؟
مبدل‌ها
مطالب اضافی - فصل سوم: باغ عدن
ترس از خدا

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب وقتی به خداوند اعتماد کنید...
نویسنده
مترجمسمیرا انصاریان
ناشر چاپیانتشارات سخنوران
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۸۲
زبانفارسی
شابک978-622-215852-1
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های ادیان
قیمت نسخه الکترونیک
۳۰۰۰۰ ت - 6.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب وقتی به خداوند اعتماد کنید...

مریم غلامی
۱۴۰۰/۱/۵
ساده بود و روان ولی در عین حال مفهومی و قابل درک و هر جملش قابل تامل؛ و فقط با عمق وجود باید حس کرد کلمه کلمه ش رو. مخصوصا کسانی ک در زندگی شکست خورده‌اند و حس پوچی و سردرگمی دارن و دنبال راه موفقیت هستن و کشتی نجات. و اینکه اصلا نمیشه طوطی وار کتاب رو خوند وباید حداقل ۳بار خوند و نت برداری کرد تا ملکه ذهن و وجودتون بشه وبا جون و دل ب معنای حقیقی سخنانش پی برد و پذیرفت
zohre gholami
۱۴۰۰/۸/۶
من خیلی کتابشو دوست نداشتم به نظر من کسی که ویس‌های استاد عباسمنش رو گوش داده باشه یا معجزه شکرگزاری و ۴اثراسکاول... رو خونده باشه این کتاب واقعا براش چیز خاصی نداره و خیلی کلی و بدون محتواست.
محمد کریمی زاده
۱۴۰۰/۱۰/۲۷
سلام. تقدیر و تشکر از عوامل برنامه کتابراه. واقعا تاثیر گذار من خودم چندین بار این کتابو خوندم و عمل کردم خوندن به شرط اینکه عمل کنیم و جواب مثبت میگیریم
م خ
۱۴۰۰/۳/۱۱
نمیدونم ترجمه‌اش مشکل داشت یا خود نویسنده حرف چندان جالبی نگفتع بود.
درهرصورت من نتونستم با متن انس بگیرم
(جدای از اینکه چنتا جمله‌اش خوب بود)
Saeid Jalilian
۱۴۰۰/۳/۲۹
کتاب کوتاه و بسیار عمیق و فوق العاده. دوستان بهتون پیشنهاد می‌دم کلیپ‌های انگیزشی دکتر جیکس رو هم ببینین. فوق العاده تاثیر گذاره این مرد
خورشید جاویدان
۱۴۰۰/۵/۲۹
بسیار عالییی بود من دوست دارم هربار بخونم. خدایاشکرت که این کتاب به من معرفی شد. از کتابراه هم ممنونم... 👍
☺️
Sanaz Noruozi
۱۴۰۰/۵/۸
ساده و روان، عمیق و با مفهوم بطوریکه وقتی با تمام وجودت شروع به خوندن میکنی یه حسی بهتری نسبت به خودت پیدا میکنی
Bahador Mehr
۱۳۹۹/۹/۱۶
کتاب جالبیه. پیشنهاد میکنم یکبار بخونه هرکی دنبال کشف درونشه
Hadi yazdani
۱۴۰۰/۱۲/۲۴
خیلی کتاب خوبی بود واقعا باادم حرف میزنه اگه کتابهای دیگه ازاین نویسنده‌اش هست معرفی کنین
Malihe Mahdinejad
۱۴۰۰/۱۱/۹
کتاب خیلی خوبی بود هم به لحاظ نگارش و هم به لحاظ دادن وسعت دید انسان نسبت به وقایع
amir tavassoli
۱۴۰۰/۸/۲۹
واقعا کتابی عالی و پرمحتوا و آرامش بخش بود. خیلی ممنون از کتابراه بابت کتاب🌱💚🌱
maryam mahmoodi
۱۴۰۰/۶/۲۱
خدایا ممنونم که هر روز بیشتر وجودت را درزندگی خود احساس میکنم خیلی مفیده این کتاب
مجید عمرانی
۱۴۰۰/۴/۱۹
خیلی کتاب عالی هستش توصیه میکنم همه بخوانند مخصوصا اونایی که دائم از وضع زندگی نالانن
Elahe Mohamadi
۱۳۹۹/۹/۲۵
حتما باید این کتابو بخونید. واقعا خیلی آرامش میگرم با خوندنش
فرانک معیری
۱۴۰۱/۱/۸
عالی لازمه همه برای تازه شدن ایمانشون بخدای متعال مطالعه کنندگانی کتاب رو👌
مشاهده همه نظرات ۳۴

راهنمای مطالعه کتاب وقتی به خداوند اعتماد کنید...

برای دریافت کتاب وقتی به خداوند اعتماد کنید... و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.