معرفی و دانلود کتاب صوتی از پنجره‌ای در وارتوف

عکس جلد کتاب صوتی از پنجره‌ای در وارتوف
قیمت:
5000 تومان - 0.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی از پنجره‌ای در وارتوف و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی از پنجره‌ای در وارتوف و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی از پنجره‌ای در وارتوف

کتاب صوتی از پنجره‌ای در وارتوف اثر هانس کریستین آندرسن از مجموعه دختر کبریت فروش، روایت‌گر خاطرات پیرزنی‌ست که در آسایشگاه زندگی می‌کند. خاطراتی که مانند پنجره‌ای به روی گذشته ما هستند و باعث می‌شوند در پیری از این پنجره، خوب و بد زندگی‌مان را تماشا کنیم.

هانس کریستین آندرسن (Hans Christian Andersen)، نویسنده، شاعر، نمایشنامه‌نویس معروف اهل دانمارک است و او را پدر افسانه‌های نو نیز می‌نامند. او حدود 220 داستان تخیلی نوشته و داستان‌هایش به 150 زبان ترجمه شده‌ و هم‌چنان میلیون‌ها نسخه از آن‌ها در سراسر جهان چاپ می‌شود.

داستان‌های هانس کریستین آندرسن به عنوان داستان‌های پریان معروف است که در فضایی خیال‌انگیز و گاه فانتزی، درون‌مایه‌هایی اخلاقی را شرح می‌دهد، هرچند برخی از داستان‌های وی رویکردی اجتماعی و واقع‌گرایانه نیز دارند.

شناخته‌ترین اثر او «دخترک کبریت فروش» است که داستان آخرین روز زندگی دخترک کبریت فروش دوره‌گردی را بیان می‌کند. او این داستان را براساس واقعیتی تلخ و با لحنی تأثیرگذار و رویکردی افشاگرانه و انتقادی می‌نویسد و با بیانی غیرمستقیم و داستانی، پرده از بیدادگری اقتصادی و اجتماعی جامعه طبقاتی اروپای آن روز برمی‌دارد.

دیگر آثار او عبارت‌اند از: پری دریایی کوچولو، پری جنگلی، بندانگشتی، جوجه اردک زشت، زندگی من، ملکه برفی و لباس جدید امپراتور و... .

در قسمتی از کتاب صوتی از پنجر‌ه‌ای در وارتوف می‌شنویم:

کنار سنگچین سرسبزى که کوپن‌هاگ را در میان مى‌گیرد و یک‌ وقتى بخشى از سنگربندى‌هایش بود، ساختمان بزرگى است که پنجره‌هاى بی‌شمارى دارد؛ در درگاه هر پنجره گلدانى گذاشته شده. گَردِ فقر اثرش را هم بر بیرون ساختمان گذاشته و هم در درونش؛ این ساختمان وارتوف است، خانه سالمندانِ آسمان‌جُل.

پیردخترى از پنجره خم مى‌شود؛ برگ خشکى را از گیاه بلسان که در درگاه پنجره افتاده برمى‌دارد و به بچه‌هایى که رو سنگچین بازى مى‌کنند چشم مى‌دوزد.

در چه فکر است؟ ماجراى یک عمر را پیش چشم مجسم مى‌کند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
10 دقیقه
از پنجر‌ه‌ای در وارتوف

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی از پنجره‌ای در وارتوف
نویسنده
مترجمجمشید نوایی
گویندهنرگس موسی پور
ناشر چاپیانتشارات نگاه
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
5000 ت - 0.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی از پنجره‌ای در وارتوف

برای دریافت کتاب صوتی از پنجره‌ای در وارتوف و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.