معرفی و دانلود کتاب صوتی سه - سقوط مرگبار - جلد سوم: بخش اول

عکس جلد کتاب صوتی سه - سقوط مرگبار - جلد سوم: بخش اول
قیمت:
۳۹۹۰۰ تومان - 7.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سه - سقوط مرگبار - جلد سوم: بخش اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سه - سقوط مرگبار - جلد سوم: بخش اول و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی سه - سقوط مرگبار - جلد سوم: بخش اول

روایتی شنیدنی از عشق و وحشت. وقایع کتاب صوتی سه - سقوط مرگبار - جلد سوم: بخش اول در دنیایی آخرالزمانی می‌گذرد که دیوارهایی امن آخرین بازماندگان کره‌ی زمین را از خطر هیولاها محافظت می‌کند. معین فرد در این جلد به زندگی نوان و تانیلا می‌پردازد که مجبور می‌شوند از پناهگاه خارج شده و به قلمروی مرگ‌آور بیرون از دیوار قدم بگذارند... .

درباره‌ی کتاب صوتی سه - سقوط مرگبار - جلد سوم: بخش اول

داستانی تخیلی و آخرالزمانی که که بدترین کابوس‌های بشریت را به چالش می‌کشد: ربات‌هایی که قادرند ارتش‌هایی میلیونی را هدایت کنند، انسان‌های جهش‌یافته‌ای که به موجودات فضایی شباهت دارند و آدم‌های درمانده‌ای که در مقابل مخلوق خود و خویشاوندان توانایشان حرفی برای گفتن ندارند. اما کتاب صوتی سه - سقوط مرگبار - جلد سوم: بخش اول را با قصه‌ای سراسر خشم و خونریزی اشتباه نگیرید. چون در این صورت یکی از بهترین رمان‌های فانتزی معین فرد را از دست می‌دهید!

اگر جلد‌های قبل مجموعه سقوط مرگبار را مطالعه نکرده‌اید باید شما را با «فرافرگشت‌ها» و «کروم‌ها» آشنا کنیم، دو نژاد که در دنیایی خیالی کنار انسان زندگی می‌کنند. انسان‌ها و فرافرگشت‌ها در ابتدا از یک نژاد بودند اما یک جهش ژنتیکی این دو را ا‌ز هم جدا کرد. بعد از این اتفاق فرافرگشت‌ها که در مقایسه با انسان‌ها بسیار درخشان‌تر و تیزهوش‌تر بودند کنترل کره‌ی زمین را در دست گرفتند. پیش‌بینی آینده‌ی این نظام طبقاتی چندان دشوار نیست، اما نوع بشر با ساخت روبات‌های هوشمندی به نام کروم نظم دیرینه را برهم زدند.

نوع انسان ابتدا امید داشت با کمک این اختراع قدرت پیشین خود را به دست آورد، اما روبات‌ها خیلی زود از سلطه‌ی خالق خود خارج شدند. حالا سه نژاد درحال جنگ با یکدیگر هستند و دنیا به مکانی دهشتناک تبدیل می‌شود. بحث‌ها و جدل‌های بسیار برای یافتن مقصر انجام شده اما با وجود سرنوشت درهم‌تنیده‌ی این نژادها، هیچکس کامل از حقیقت آگاه نیست. کسی اولین جهش فرافرگشت‌ها را به یاد ندارد و تاریخ بشر در به یادآوری حقیقت کروم‌ها هم دچار فراموشی است، اما این حرف‌ها زمانی که دشمنی مشترک همه‌ی موجودات زنده را تهدید می‌کند چه اهمیتی دارد؟

آنچه در بخش اول کتاب صوتی سه، از مجموعه‌ی سقوط مرگبار می‌شنوید یک نوآوری ستایش‌برانگیز و جذاب در ژانر فانتزی در ادبیات فارسی است. در این جلد نوان، راوی داستان زندگی نسبتاً آرامی را درون مرزهای پناهگاه می‌گذراند. او و تانیلا دوستی جدید شکل داده‌اند که به شکل غیرمنتظره‌ای صمیمانه است و انگار که عشقی زیبا در انتظار اوست، تا اینکه برادر نوان ناپدید می‌شود.

شوان بعد از یک گشت خارج از دیوارها، به خانه برنگشته است. هیچ اطلاعی از او در دسترس نیست و فکر گرفتار شدن او در چنگال هیولاها تن نوان را می‌لرزاند. آرامشی که آن‌ها بعد از تحمل وحشت‌های بسیار به دست آورده‌اند حالا برای نوان عذاب‌آور است به همین دلیل او و تانیلا در تصمیمی دیوانه‌وار حصار امن پناهگاه را ترک می‌کنند. آن‌ها مصمم هستند شوان را بیابند اما آیا موفق خواهند شد؟ برای فهمیدن سرانجام این جستجوی خطرناک، شما را به شنیدن کتاب صوتی سه - سقوط مرگبار - جلد سوم: بخش اول دعوت می‌کنیم.

درباره‌ی مجموعه‌ی سقوط مرگبار

معین فرد در این مجموعه‌ی جذاب و هیجان‌انگیز ماجراجویی‌های مردی به نام زایراس در آینده‌ای نامشخص را به تصویر می‌کشد. مجموعه‌ی سقوط مرگبار یکی از بهترین آثار در ژانر علمی - تخیلی و ادبیات پسارستاخیزی به شمار می‌آید و قدرت خیال نویسنده‌ی آن نیز بسیار ستودنی و خیره‌کننده است.

کتاب صوتی سه - سقوط مرگبار - جلد سوم: بخش اول مناسب چه کسانی است؟

شنیدن این اثر را به تمامی دوستداران ژانر فانتزی و وحشت توصیه می‌کنیم.

در بخشی از کتاب صوتی سه - سقوط مرگبار - جلد سوم: بخش اول می‌شنویم

اسلحه را از ضامن خارج می‌کنم. شاخه‌های کوچک زیر پایمان می‌شکند. صدای تعدادی پرنده از بین شاخه شنیده می‌شود. جنگل کاملا ساکت است. بالاخره اولین نشانه از تمدن در مسیرمان قرار می‌گیرد. ماشینی زنگ‌زده، زیر انبوی از علف‌ها دست‌وپا می‌زند. جز بدنه‌ی فلزی چیزی داخلش وجود ندارد. کمی آن طرف‌تر جاده‌ی ترک ترک ظاهر می‌شود. فرسایش، جاده را خط‌خطی کرده است. با فشار پا قسمت‌هایی از آسفالت جدا می‌شود. ناگهان بی‌سیم سکوت را می‌شکند: «از عقاب به شاهین پنج».

پیلو پاسخ مثبت می‌دهد. بی‌سیم می‌گوید: ‌«موقعیت خودتون رو اعلام کنید».

«نزدیک ورودی شهر هستیم. داریم به سمت هدف می‌ریم».

دیوارهای رنگ و رو رفته‌ی شهر، با خزه‌ها تزئین شده‌اند. رنگ زرد و نارنجی زنگ‌زدگی، جلوه‌ی شهر را زیباتر کرده و خرابی شهر در زیر خزه‌ها پنهان شده است. پرواز چشمانم برای پیدا کردن یک دیوار سالم به هیج لانه‌ای نمی‌رسد. بارش بمب‌های ریز و درشت، قسمت‌های مختلف شهر را ویران کرده‌است. تکه آوارهای ریز جدا شده از ساخمان‌ها، خیابان‌ها را شلوغ کرده است. خزه‌ها از میان ترک‌های خیابان روییده و تا بالاترین نقطه‌ی شهر پیش رفته‌اند. تعداد زیادی شاخه‌ی سبز رنگ مثل پرده از تابلوهای راهنمایی آویزان شده‌اند. چقدر لذت‌بخش بود اگر دوباره داخل این شهر زندگی می‌کردیم... .

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۳۷ دقیقه
فصل اول - عشق
۳۷ دقیقه
فصل دوم - ابرهای سیاه
۳۷ دقیقه
فصل سوم - باران
۴۱ دقیقه
فصل چهارم - آغوش اجباری
۴۱ دقیقه
فصل پنجم - دندان‌های تیز
۳۷ دقیقه
فصل ششم - انتظار
۳۸ دقیقه
فصل هفتم - خروش
۳۸ دقیقه
فصل هشتم - جزیره
۳۸ دقیقه
فصل نهم - دریچه
۳۶ دقیقه
فصل دهم - افق
۳۸ دقیقه
فصل یازدهم - مسخ
۴۰ دقیقه
فصل دوازدهم - جاده
۴۳ دقیقه
فصل سیزدهم - شکارچی
۴۰ دقیقه
فصل چهاردهم - گمشده
۴۱ دقیقه
فصل پانزدهم - کابوس
۳۶ دقیقه
فصل شانزدهم - خون
۳۹ دقیقه
فصل هفدهم - مرداب
۳۹ دقیقه
فصل هجدهم - کشتی زنگ زده
۳۸ دقیقه
فصل نوزدهم - موج خروشان
۳۸ دقیقه
فصل بیستم - تحت تعقیب
۳۷ دقیقه
فصل بیست‌ویکم - بوسه سیاه
۳۸ دقیقه
فصل بیست‌ودوم - عشق ممنوعه
۳۸ دقیقه
فصل بیست‌وسوم - آخر دنیا
۴۱ دقیقه
فصل بیست‌وچهارم - مه
۴۲ دقیقه
فصل بیست‌وپنجم - دره

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی سه - سقوط مرگبار - جلد سوم: بخش اول
نویسنده
گویندهافسانه علی رضایی، پرستو سرانجام، حسین گودرزوند چگینی
ناشر چاپیانتشارات خدمات فرهنگی کرمان
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۶ ساعت و ۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان ایرانی، کتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه صوتی
۳۹۹۰۰ ت - 7.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی سه - سقوط مرگبار - جلد سوم: بخش اول

سمیرا ابراهیم پور
۱۴۰۱/۶/۷
کتاب سه یعنی سومین جلد از مجموعه سقوط مرگبار ادامه داستانی با محتوای اخرالزمانی و تخیلی به داستان فرافرگشتی به نام نوان پرداخته که به دنبال برادر خود میگرده و در ادامه مسیرش مجبور میشه به اخر دنیا سفر کنه که همین اخر داستان یک شروع جدید رو روایت خواهد کرد. جناب معین فرد با ذهن خلاق و توانمندشون و و با قلم گیرا جذاب به خوبی این جلد رو ادامه داده و تکه‌های پازل رو کنار هم قرار دادن. توی این جلد از برخی نکات جلدهای قبلی پرده برداشته شده. بنظرم این جلدهم به جذابی جلدهای قبلی بود و واقعا در عجبم از قدرت ذهنی جناب معین فرد که چطور میتونن این همه رمز و راز و نکته در دل داستانشون قرار بدن و باعث بشن به هیچ عنوان نتونید ادامه داستان رو حدس بزنید و خودشون در ادامه با خلاقیت خاصی از اون رمزها پرده برمیدارن و حقیقت رو اشکار میکنن بدون اینکه ذره‌ای از جذابیت داستان کم بشه و شمارو بیشتر تشنه دونستن ادامه ماجرا میکنن. اینکه این جلد با داستان زایراس و سامیرانا ادامه پیدا نکرده به هیچ وجه از جذابیتش کم نکرده و صد البته که با اتفاقات جدید جذابیت خودش رو دو چندان کرده. اسم این جلد سه هست که قراره در دو بخش ارائه بشه برخلاف جلدهای قبلی دلیل انتخاب این اسم رو و ارتباطش با داستان رو دقیقا متوجه نشدم شاید به کد سه صفر اشاره داشته باشه که از نکات رمزی این داستانه. به شخصه با توجه به تجربه‌های قبلی منتظر سقوط داستان توی این جلد بودم اما الان بیشتر از قبل منتظر جلدهای بعدی هستم و همینجا ذهن و قلم توانمند استاد معین فرد رو ستایش میکنم و بهشون خسته نباشید میگم بخاطر خلق چنین اثر بی نظیری
علیرضا رجبی
۱۴۰۱/۷/۲۵
سلام. وقتی جلد سوم را شروع کردم با نا امیدی گفتم‌ای وای که بیخود وقت خودم را برای این داستان گذاشتم. چرا اینجوری شد. چرا ادامه داستان را نویسنده اینقدر بد شروع کرد. ولی بعد از شنیدن چند فصل کاملا نظرم عوض شد و باید بگویم جناب معین فرد خسته نباشید. بهتر از این نمیشد. هیچ کلمه و یا جمله‌ای نمیتوانم و پیدا کنم که بیشتر از عالی بود را بگویم. شاید این جلد علاوه بر اینکه بسیار عالی نوشته اجرا شد، بلکه تکمیل کننده دو جلد قبلی در عالی بودن است. اجرای دقیق گویندگان به شکل یک نمایش صوتی زیبا که باعث جذابیت و زیباتر شدن داستان شده است باعث شد برای اینکه بدانم ادامه داستان چه خواهد شد کل کتاب را در دو روز تمام کنم. بی صبرانه منتظر جلد بعدی این کتاب جذاب هستم. دوستان کتابخوان در ژانر ترس و وحشت و علمی تخیلی با اطمینان این کتاب را بخوانید یا صوتی آن را گوش دهید. پیشنهاد میکنم صوتی آن را گوش دهید زیرا اجرای زیبا و دلنشین گویندگان در هیجان انگیز تر شدن داستان افزوده، موزیکهای پس زمینه نیز دلنشین بودن داستان را نیز بیشتر کرده است. یکبار دیگر از جناب معین فرد تشکر میکنم و خسته نباشید به گویندگان داستان و دست اندرکاران تولید کتاب صوتی میگویم.
نیما بلدی
۱۴۰۱/۹/۶
کتاب سه یعنی سومین جلد از مجموعه سقوط مرگبار ادامه
داستانی با محتوای اخرالزمانی و تخیلی به داستان فرافرگشتی
به نام نوان پرداخته که به دنبال برادر خود میگرده و در ادامه
مسیرش مجبور میشه به اخر دنیا سفر کنه که همین اخر
داستان یک شروع جدید رو روایت خواهد کرد۔ جناب معین
فرد با ذهن خلاق و و و با رو
توانمندشون قلم گیرا جذاب به
خوبی این جلد ادامه داده و تکه‌های پازل رو کنار هم قرار
دادن۔ توی این جلد از برخی نکات جلدهای قبلی پرده برداشته
شده۔ بنظرم این جلدهم به جذابی جلدهای قبلی بود و واقعا
در عجبم از قدرت ذهنی جناب معین فرد که چطور میتونن این
همه رمز و راز و نکته در دل داستانشون قرار بدن و باعث بشن
به هیچ عنوان نتونید ادامه داستان رو حدس بزنید و خودشون
در ادامه با خلاقیت خاصی از اون رمزها پرده برمیدارن و
حقیقت رو اشکار میکنن بدون اینکه ذره‌ای از جذابیت داستان
کم بشه و شمارو بیشتر تشنه دونستن ادامه ماجرا میکنن۔
اینکه این جلد با داستان زایراس و سامیرانا ادامه پیدا نکرده به
هیچ وجه از جذابیتش کم نکرده و صد البته که با اتفاقات
جدید جذابیت خودش رو دو چندان کرده۔ اسم این جلد سه
هست که قراره در دو بخش ارائه بشه برخلاف جلدهای قبلی
دلیل انتخاب این اسم رو و ارتباطش با داستان رو دقیقا متوجه
نشدم شاید به کد سه صفر اشاره داشته باشه که از نکات رمزی
این داستانه۔ به شخصه با توجه به تجربه‌های قبلی منتظر
سقوط داستان توی این جلد بودم اما الان بیشتر از قبل منتظر
جلدهای بعدی هستم
مهدیه سادات
۱۴۰۱/۸/۱۷
برای افرادی که جلد اول و دوم این سری کتاب‌ها رو مطالعه کردن انتظار بر این بود داستان جلد سوم ادامه جلد یک و دو یعنی همان داستان کرادن زایراس سامیرانا و دراسفل باشه اینکه ترجیح نویسنده بر این بود که داستان رو در مورد زندگی فرافرگشتی به نام نویان ادامه بدن که برای پیدا کردن برادر خود مجبور میشه رو در پناهگاه ترک کنه ابتدا کمی کلافه کننده بود اگر چه در جلد دوم خیلی کوتاه در مورد نویان صحبت شده بود اما هر چقدر داستان به پایان خود نزدیک تر شد باز هم تبحر نویسنده در کنار هم قرار دادن اتفاقات و رویداد‌ها و ساخت یک داستان منسجم بیشتر نمایان شد برای من جالبترین موردی که طی این سه جلد توسط نویسنده مطرح شده بود تخیل نویسنده در بیان دنیاهای موازی بود و اینکه تصمیمات هر شخص در هر دنیا باعث میشد شخصیت و زندگی متفاوتی داشته باشه از آقای معین فر به خاطر خلق این اثر سه جلدی تشکر میکنم و امیدوارم جلد چهارم بزودی منتشر بشه
Rahil najafi
۱۴۰۱/۷/۱
مگر میشود جلد ١ و ٢ این کتاب را خواند و عاشق این نوشته‌های زیبا و سراسر هیجان نشد
کتابی از نویسنده‌ی ایرانی که بی پروا و با زیباترین احساسات مینویسد و کتابی که ارایه میدهد واقعا بی نظیر و هیجان انگیز است
من کتاب ایرانی دوست ندارم چون همیشه اغراق امیز و بدون هیجان خاصی است
ولی این نویسنده تمام
این تابو‌ها را در هم میشکند و با سبکی منحصر به فرد مینگارد و مرزهای هیجان را در مینوردد
واقعا کتابهای ایشان لذت بخش است
از تیم صوتی این کتاب‌ها نیز بسیار سپاسگذارم که اینقدر این کتابهای زیبا را به صدا تبدیل میکنند و بر هیجان کتاب صدها بار می‌افزایند
صداها و افکتهای زیبا و لذت بخش
اگر این کتاب را خواستید مطالعه فرمایید حتما جلد ١ و ٢ را به ترتیب مطالعه فرمایید تا داستان را کامل دریابید
متشکرم از تمامی عوامل
یاشار تراکمه
۱۴۰۱/۹/۴
با سلام خدمت آقای معین فردِ گل.
بنده هر سه جلد را مطالعه کردم و میتوان گفت این جلد خیلی قوی‌تر و جالب‌تر بود، دلیلش هم این است که واقعیت‌های جالبی و بیشتری نسبت به قسمت‌های قبل فهمیدیم (یا بهتره بگم دیدیم) و با کمی از گذشته و واقعیتِ شخصیت‌های اصلی روبرو شدیم، مثلا کمی از گذشته‌ی کرادن را دیدیم و
و....
کلا چسبید، اینکه داریم به واقعیت کلی داستان نزدیک میشیم خیلی جذاب‌ترش هم کرده و همچنان مشتاق قسمت‌ها و جلد‌های بعدی هستیم.
بعد التحریر: در این اوضاع و احوالات بد که هرروز یک خبر بد به گوش آدم میرسد فقط این کتاب حال من رو خوب کرد و باعث شد کمی حواسم از حواشی و... پرت شود، خلاصه‌ی مطلب خسته نباشید خدمت جناب آقای معین فرد و تیم گویندگی خوبِ این کتاب و مجموعه.
به امید بهترین‌ها برای تمامی مردم عزیز ایران زمین در آینده مخصوصا جوانان و کتاب‌خوانان.
علی اصفهانی
۱۴۰۱/۶/۲۷
آقای معین فرد عزیز سلام از ته ته ته قلبم ازتون دلگیرم
من شمارو از صمیم قلب دوست دارم و واقعا متاسفم که تو ایران به دنیا اومدین شما الان باید در بالا‌ترین سطوح جهانی باشید با این قلم گیرا
اما واقعا ناراحت و عصبیم شما تصور کنید در حال صحبت با کسی هستید یهو صحبت رو قطع کنید و راجب کسای دیگری صحبت و
جدیدی رو شروع کنید حتی اگه در صحبت جدید به نکاتی راجب حرف‌های قبلی اشاره بشه
این کار به نظر من بی احترامی به مخاطبتونه که مشتاقانه داره حرف هاتون رو گوش میکنه امیدوارم بتونم خودمو قانع کنم که ادامه فصل سه رو گوش کنم منتظر باشم که در فصل چهار راوی قهرمان دو فصل اول و دوم باشه
با تشکر دوست دار شما
امیرحسین قره خانی
۱۴۰۱/۸/۱۴
خیلی عالی بود👌
مشتاقانه منتظر فصل جدیدش هستم...
یه خسته نباشید هم به آقای معین فرد میگم که واقعا ذهنی فراتر از یک جهان محدود داره و خلق چنین اثر زیبایی که آمیخته با وحشت و عشق و تخیل باشه، کار هر نویسنده‌ای نیست و به یک نویسنده‌ای نیاز داره که به موضوعات با دید ترکیبی نگاه کنه و آگاهی لازم رو و
داشه باشه به همین دلیل که بین نویسنده‌ها تفاوت وجود داره (+)
ولی از طرفی این کتاب می‌تونست ادامه موضوعات دو کتاب قبلی باشه و به نظرم کتاب یک و دو به اندازه کافی موضوعات مجهول فراوان داشت که بهش پرداخته بشه ولی باید صبر کرد و دید که در کتاب‌ها و فصل‌های بعدی چه اتفاقی خواهد افتاد (--)
درمجموع واقعا عالی بود من که خیلی لذت بردم 🌷🌹🌹🌹
Majdiyar jafari
۱۴۰۱/۹/۵
واقعا عالی بود، اولش که متوجه شدم ادامه داستان شخصیت اصلی رو روایت نمیکنه ناامید شدم و باید اعتراف کنم بعد دو، سه فصل اول میخواستم ادامه ندم. اما با تصویر سازی‌ای که این کتاب انجام میده توی ذهن، میشه ریز به ریز جزئیات موقعیت و اشخاص رو تصور کرد و این برای من خیلی جذاب بود و هرچی بیشتر گذشت منم جذبش بیشتر شدم و فهمیدم علاوه بر اینکه داستان خیلی عالی هست، همچین بی ربط هم به داستان شخصیت اصلی توی دو نسخه قبل نیست و وقتی به بخش آخر کتاب رسیدم تازه فهمیدم تمام بخش‌های قبل رو اشتباه برداشت کردم و داستان پیچیده تر از چیزی هست که فکر میکنم. بی صبراااااانه منتظر جلد بعدی کتاب هستم و امیدوارم به زودی به صورت صوتی منتشر بشه.
محمد مهدی ندیمی
۱۴۰۱/۷/۱۲
سلام
این کتاب نسبت به کتابهای قبل نسبتا کم هیجان تر اما روشن تر بود.
نمیدونم چقدر جناب نویسنده علاقه به گیج کردن خواننده داره!! بلاخره خیلی هم جالب نیست خواننده منتظر بمونه.... گاها برخی افراد از ادامه دادن خودداری و یا قسمت‌ها رو با بی میلی میخونن. توقع من اینه که هر لحظه مطالب جدید و روشن به و
کننده داشتان اضافه بشه نه گیج کننده تر
در کل کتاب خوبیه که منو مجبور کرده سه فصلشو بخونم.....
امیدوارم در فصل بعدی این مورد هم مرتفع کتاب جذاب تر از همیشه موجب ایجاد فضای جدید و نو در ذهن خواننده بشه. با همه‌ی این اوصاف تشکر از نویسنده محترم و برادر عزیزشون😊🙏
کیانا نوروزصفت
۱۴۰۱/۶/۳۱
مثل جلد‌های قبل کتاب صوتی هم عالی و جذاب بود فقط چیزی که میخواستم بگم این بود که‌ای کاش یکم تنوع صداها بالاتر بود تا آدم گیج نمیشد میدونم هزینه زیاده و نمیشه از گوینده‌های زیادی استفاده کرد ولی کاش لااقل گوینده‌ها یکم مهارت از خودشون نشون میدادن و یکم صداشونو تغییر میدادن گوینده آقا بسیار عالی بود و مشکلی نبودش ولی گوینده‌های خانم دو نفر بودن که برای هر شخصیتی هم فقط با یه صدا گویندگی میکردن که این باعث شد جاهایی که شخصیت‌های زیادی وجود داشتند آدم نتونه تشخیص بده و یکم گیج بشه ولی به هرحال باز هم عالی بود و بی صبرانه منتطر جلد بعدی هستم
سعید طوری
۱۴۰۱/۵/۳۰
با سلام و احترام فراوان خدمت دوستان گویندگان و آقای معین فرد جلد اول و دوم بسیار زیبا بود ولی در جلد سوم هم داستانو خیلی کشش دادی هم اون دیدی که نصبت به اون دنیای ویران داشتیمو خراب کردی کاش که جلد سومو با زایراس شروع میکردی لاعقل حافظشو از دست داده بود آدمو عصبی نمیکرد ولی این خانم نقش اول انگار تو اون دنیا اصلا نبوده همش کارش قور قور زدنو نق نق زدن بود وافعا من سردرد گرفتم تز دستش ولی در کل من یکی اط طرفتارهای داستانهای شما هستم جلد چهارمو خواهشن زودتر بدید بیرون ممنون
سحر مهرجویی
۱۴۰۱/۹/۶
همین الان کتاب تموم کردم، شوکه شدم. چطور میشه بعد از دو جلد جذاب یک دفعه اینجوری سقوط کرد؟؟؟ 🤦‌🤦‌
اصلا چرا اون همه شخصیت کار آمد و بدرد بخور از موجودات به این ضعیفی این همه حمایت می‌کنند که بعد اینقدر درد آور حذف شوند، حس تنفر عمیقی نسبت به نقش اول داستان حس میکنم. ایده‌های تکراری، دور شدن از و
داستان جذاب قبلی، شخصیت پردازی سست درمورد نویان شوان، پایان‌های بی نتیجه دردناک واقعا متاسفم، از آن همه اشتیاقی که برای دنبال کردن داستان داشتم چیزی جز یاس نماند. صد حیف😔
زهرا مقیسه
۱۴۰۱/۶/۱۸
واقعا باید به ذهن و قلمتون آفرین گفت بعد از جلد دوم هر کتاب راه رو برای دیدن جلد سوم نگاه میکردم با این که جلد سوم دنباله جلد دوم نبود ولی از محشر بودن قلم شما چیزی کم نکرد مشتاقانه منتظر جلدهای بعدی هستم جناب معین فرم من میتونم بگم حدود 45 ساله دارم رمان میخونم و به جرات میگم بعد از کتاب شادکامان دره قره سو آقای محمد علی افغانی کتابهای شما بهترین بوده و فکر میکنم شما و دهنتون منحصر به فرد هستین خواهش میکنم ما را زیاد در انتظار بقیه داستان نگذارید ممنون.
شکوفه عصاره
۱۴۰۱/۶/۱
انتشار نسخه صوتی جلد سوم یکی از بهترین اتفاق‌های مرداد بود. اولش همش منتظر بودم به ادامه ماجرای کرایدن و سامیرانا و بقیه شخصیت‌ها پرداخته شه ولی ترکیب داستان‌ها خیلی خوب بود و پازل‌ها به دقت بهم وصل شده بودن، عالی بود.
راستی دقت کردید یه نکته جذاب این جلد، فصل یازدهم آخرهای فصل چی بود؟ نوان کتاب
«همه آنان از خدایان بودند» رو برداشت، همون کتاب به قلم اقای امین فرد، برادر اقای معین فرد😅 اینجاش خیلی جالب بود، دم برادران فرد گرم.
مشاهده همه نظرات ۷۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی سه - سقوط مرگبار - جلد سوم: بخش اول

برای دریافت کتاب صوتی سه - سقوط مرگبار - جلد سوم: بخش اول و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.