معرفی و دانلود کتاب صوتی هر کاری راهی داره

عکس جلد کتاب صوتی هر کاری راهی داره
قیمت:
37000 تومان - 6.99€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هر کاری راهی داره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی هر کاری راهی داره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی هر کاری راهی داره

کتاب صوتی هر کاری راهی داره نوشته‌ی ماری فورلئو، راهنمایی ضروری و ارزشمند برای کسانی‌ست که می‌خواهند به نیروی خلاق زندگی خود تبدیل شوند و با رویارویی با ترس‌های زندگی‌شان، راهی برای پیشرفت پیدا کنند. این کتاب محبوب، شماره یک پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز است.

درباره کتاب صوتی هر کاری راهی داره:

آیا به طور مداوم ایده‌های شگفت انگیزی به ذهن‌تان می‌رسد اما پس از آنکه هیجان اولیه‌تان فروکش می‌کند، برای ادامه کار چندان تلاش نمی‌کنید؟ ولی اگر خلاق و جاه طلب باشید می‌توانید با شنیدن کتاب صوتی هر کاری راهی داره (Everything Is Figureoutable) بسیاری از باورهای ذهنی خود را تغییر دهید و در مسیر عمل کردن به آرزوهایتان قدم بردارید.

شاید بارها فکر کرده باشید، مشکل خود شما هستید و یا ویژگی‌هایی نظیر هوش و استعداد و سخت کوشی را درون خود ندارید اما کتاب هر کاری راهی داره به شما نشان می‌دهد تنها مشکلی که بر سر راهتان وجود دارد، آن است که باور ندارید هر چیزی امکان پذیر است و هر چیزی تغییر می‌کند.

پس به این موضوع اعتقاد داشته باشید که می‌توانید روابط خود را بهبود بخشید، از شغل آزاردهنده خود رهایی پیدا کنید، کسب‌وکارتان را توسعه دهید، پول بیشتری کسب کنید و به هر هدف کوچک و بزرگی که روزی آن را غیر قابل تحقق می‌دانستید، برسید. باید بدانید مغز شما می‌تواند تربیت شود و به مرور تنها به چیزهای مثبت فکر کند؛ در این صورت هر مشکلی را می‌توانید از سر راه خود بردارید و بر رویاهایتان مسلط شوید.

ماری فورلئو در کتاب صوتی هر کاری راهی داره به شما این موارد را آموزش می‌دهد:

- چگونه می‌توانید بر کمبود وقت و هزینه غلبه کنید.
- چگونگی مقابله با انتقادات و تقلب‌هایی که با آن‌ها مواجه می‌شوید.
- چرا اهمیت دارد که شما برای پیشرفت و نه برای کمال تلاش کنید.
- چگونه می‌توانید از شکست بازگردید و شروعی دوباره داشته باشید.

همچنین در این کتاب با داستان‌های واقعی و پیروزمندانه آدم‌هایی آشنا خواهید شد که در زندگی روزمره خود از نکات و آموزه‌های فورلئو استفاده کرده‌اند و درواقع هیچ گاه توانایی‌های خود را دست کم نگرفته‌اند.

نکوداشت‌های کتاب صوتی هر کاری راهی داره:

- کتابی هوشمند، خنده دار و به همان اندازه درخشان و سر راست. (برنه براون، نویسنده کتاب جرات بسیار و شهامت رهبری)

- کتاب هر کاری راهی داره یک مانفیست خیره کننده درباره خودباوری و توانمند سازی شخصی‌ست. (استیون پرسفیلد، نویسنده کتاب نبرد هنرمند)

- این کتاب انقلابی در زندگی‌تان ایجاد خواهد کرد و اگر شما جز کسانی باشید که می‌گویید «من نمی‌توانم» پس حتما باید این کتاب را بخوانید. (سارا جونز، مجری و نویسنده)

- خرد موجود در این اثر باعث می‌شود که خودتان و توانایی‌هایتان را از منظری جدید و هیجان انگیز مشاهده کنید. (دانی شاپیرو، نویسنده کتاب مذاکره روی مسائل غیر قابل مذاکره)

- کتاب هر کاری راهی داره، ترکیبی از قدرت، شوخ طبعی، عمل گرایی و فضیلت است. ماری فورلئو شیوه زندگی خود را نوشته و شما با خواندن آن زندگی‌تان تغییر خواهد کرد. (الیزابت گیلبرت، نویسنده کتاب بخور، عبادت کن، عشق بورز)

- هر کاری راهی داره برای هر کسی که می‌خواهد با ترس‌هایش روبه‌رو شود، به آرزوهایش برسد و راهی برای پیشرفت پیدا کند، مناسب است. این کتاب ضربه‌ای محکم به هر چه که مانع شماست، وارد می‌کند. (شریل استرید، نویسنده کتاب طبیعت وحشی)

- بهترین کتاب‌ها مانند کلیدی عمل می‌کنند که قفل‌های درونی ما را می‌گشایند. ماری سخاوتمند، دلسوز و صادق است و خرد و تجربیاتش را در این کتاب به اشتراک می‌گذارد. پس اگر به دنبال سفر بعدی خود هستید تا بتوانید تفاوتی در زندگی‌تان ایجاد کنید، هر کاری راهی داره را حتما بخوانید. (ست گودین، نویسنده کتاب شیب)

کتاب صوتی هر کاری راهی داره به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر می‌خواهید در مسیر موفقیت قدم بردارید و بدون هیچ ترسی ایده‌هایتان را عملی سازید، این کتاب انگیزشی و جذاب برای شما مناسب است.

ماری فورلئو را بیشتر بشناسیم:

او یک کارآفرین آمریکایی و نویسنده پرفروش نیویورک تایمز است که در زمینه خودیاری، موفقیت و تجارت می‌نویسد و آموزش‌ می‌دهد. طبق گفته مجله Harper's Bazaar، ماری فورلئو (Marie Forleo) یک میلیونر خود ساخته است؛ چرا که در ابتدا کار خود را با گارسونی کردن در رستوران‌ها و تمیز کردن میزها و توالت‌ها شروع کرده و گام گام در مسیر موفقیت قدم برداشته است.

فورلئو در سال 2010 مدرسه بین المللی ماری فورلئو را تاسیس کرد و در کنارش نیز یک برنامه آنلاین تجاری به نام B-School را بنیان نهاد و علاوه بر آن او صاحب یک شبکه تلویزیونی اینترنتی به نام The Marie Forleo Podcast است که میلیون‌ها بازدیدکننده دارد.

این مربی انگیزشی با نوشتن کتاب «مرد ایده آل خود را بیابید» وارد دنیای نویسندگی شد و هم اکنون نیز مجله فوربس وبسایت ماری را در لیست 100 وبسایت برتر کارآفرینی قرار داده است.

جملات برگزیده کتاب صوتی هر کاری راهی داره:

- اگر اعتقاد به یافتن راه‌حل نداشتم، در پی‌اش نمی‌رفتم.
- هر چیزی در جهان مادی در وهلۀ اول در سطح ذهن آفریده می‌شود.
- ما چیزها را نه آن‌طور که هستند، بلکه آن‌طور که خودمان هستیم می‌بینیم.
- قدرتمندترین کلمات هستی، کلماتی هستند که شما به خودتان می‌گویید.
- از هیچ‌چیز این دنیا نباید ترسید، فقط باید فهمید. حال وقت آن است که بیشتر بفهمیم تا کمتر بترسیم.
- با ایستادن در حاشیۀ مسیر و ناله و شکایت‌کردن، پیشرفت نمی‌کنید. پیشرفت فقط با پیاده‌کردن ایده‌ها حاصل می‌شود.

در بخشی از کتاب صوتی هر کاری راهی داره می‌شنویم:

آن روز عمیقاً احساس شکست‌خوردگی می‌کردم. کمتر از یک سال پیش با رتبۀ ممتاز از دانشگاه ستون‌ هال فارغ‌التحصیل شدم، اما آن روز با چشمانی اشک‌بار روی پله‌های کلیسای ترینیتی در جنوب شهر منهتن نشسته بودم و غصه می‌خوردم.

ازآنجایی‌که اولین عضو خانواده‌مان بودم که مدرک دانشگاهی گرفته است، احساس می‌کردم حتماً باید شغلی مطابق مدرک تحصیلی‌ام داشته باشم. آن روزها در تالار بورس نیویورک در وال‌استریت دستیار معامله‌گر بودم و دلم خوش بود حقوق ثابت می‌گیرم و بیمه شده‌ام. از اینکه شغلی داشتم خوشحال بودم، اما از درون، احساس می‌کردم دارم داغان می‌شوم. واقعاً داشتم تمام زور خودم را می‌زدم. صبح زود به سر کار می‌رفتم، نقاب جدیت را به صورت می‌زدم و تمام تلاشم را می‌کردم تا بهترین دستیار معامله‌گری را به نمایش بگذارم که در وجودم دارم.

اما هرچه تلاش می‌کردم، یک جای کار می‌لنگید و صدایی در من زمزمه می‌کرد: این درست نیست. این جایی نیست که باید باشی. این کاری نیست که باید بکنی.

بیشتر از نودونه ونه‌دهم درصد همکارانم مرد بودند و خیلی‌هایشان دوست داشتند بعداز تعطیلی بازار، به کلاب‌های شبانه بروند که جای مناسبی برای من نبود. تحمل پیشنهادهای بی‌شرمانه و کنایه‌های جنسی تقریباً هرروزه‌ای که با آن مواجه بودم، واقعاً برایم سخت بود.

یادم هست یک‌بار موهایم را به نشانۀ اعتراض کوتاه کردم و فکر کردم شاید با این ظاهر جدی و سرسخت، جدی‌ترم بگیرند که البته این‌طور نشد. بااین‌همه، سعی کردم اوضاع را بپذیرم، چون راه‌حل دیگری سراغ نداشتم. یک چیز برایم خیلی عجیب بود. وقتی به‌ ظاهر ماجرا نگاه می‌کردی، همکارانم به همۀ آنچه ملاک‌های موفقیت سنتی خوانده می‌شود، رسیده بودند. هم قدرت و امنیت داشتند و هم میلیون‌میلیون پول درمی‌آوردند، اما ازلحاظِ معنوی و احساسی، وضع خیلی‌هایشان داغان بود. آن‌ها برای آن دو هفته تعطیلی سالیانه طوری انتظار می‌کشیدند و آرزویش را داشتند که انگار فقط کار می‌کنند تا به آن دو هفته برسند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
16 دقیقه
آب‌پرتقال تروپیکانا
19 دقیقه
نقشه راه برای رسیدن به نتیجه
41 دقیقه
جادوی اعتقاد
35 دقیقه
باورها از کجا آمدند؟
34 دقیقه
حذف بهانه‌ها - بخش یک
37 دقیقه
حذف بهانه‌ها - بخش دو
22 دقیقه
حذف بهانه‌ها - بخش سه
29 دقیقه
برخورد با انواع ترس‌ها
23 دقیقه
از کیمیای زبان بهره بگیرید
20 دقیقه
رویایت را تعریف کن
19 دقیقه
با خودتان و رویاهایتان صادق باشید
19 دقیقه
چالش تبدیل دیدگاه به عمل - بخش یک
28 دقیقه
چالش تبدیل دیدگاه به عمل - بخش دو
26 دقیقه
قبل از رسیدن به آمادگی شروع کن
18 دقیقه
فوت کوزه گری برای شروع قبل از آمادگی
20 دقیقه
پیشرفت ولی کمال طلبی خیر
17 دقیقه
شکست‌هایتان را زود قضاوت نکنید
28 دقیقه
شش تاکتیک برای تمرین - بخش یک
23 دقیقه
شش تاکتیک برای تمرین - بخش دو
24 دقیقه
انکار شکست
20 دقیقه
حقیقت
34 دقیقه
جهان به موهبت ویژه شما نیاز دارد
21 دقیقه
سخن آخر

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی هر کاری راهی داره
نویسنده
مترجمعاطفه هاشمی
گویندهشیوا رفیعیان
ناشر چاپیانتشارات کتاب کوله پشتی
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۹ ساعت و ۳۴ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
37000 ت - 6.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی هر کاری راهی داره

Faz P
۱۴۰۰/۱۰/۱۰
چقدر فوق العاده اس واقعا عالیه بیشتر از خوده کتاب عاشق گوینده شدم واقعا جذاب میخونه و ترغیب میکنه به پیش بردن کتاب واقعا عالیه بهتر از این نمیتونست باشه گوینده یه جاهایی از داستان صداش رو تغییر میده و داستان واقعا جذاب تر میشه حتما حتما حتما بخونیدش شک نکنین
Yalda B
۱۴۰۰/۱/۴
کتاب واقعاااا عالی ایفا شده بقدری که انگار از زبان خود نویسنده داریم میشنویم، ترجمه هم روان و خوبه و محتوای کتاب جذاب واقعبینانه و لذتبخش هست.
نیکی س
۱۴۰۰/۱۰/۲۴
مثال‌ها و راهکارهایی که این کتاب پیشنهاد میده بسیار کمک کننده هستش. طرز فکرم رو تغییر داد.
صدای گوینده هم بسیار زیبا و شیوا بود.
امید کشته گر
۱۴۰۰/۹/۲۱
سلام به دوستان این کتاب خوب بود فقط شبیه کتاب غیر ممکن غیر ممکنه بود دقیقا مثال‌های مشابه داشت ولی درکل توصیه می‌کنم
ایمان مهرنیا
۱۴۰۰/۹/۲
من خیلی کتاب در مورد موفقیت خوانده‌ام ولی راهکار‌های این کتاب واقعی و قابل اجرا است
حسین یکتا
۱۴۰۰/۸/۱
این کتاب صوتی را توصیه میکنم تمام افراد خانواده گوش کنند و در زندگی بکار ببرند.
Zahra H
۱۴۰۰/۹/۱۷
صدای گوینده برای من آزار دهنده بود، نتوانستم گوش بدم، رو اعصابم بود.
Amin D.
۱۴۰۰/۷/۲۰
برخلاف تصور من که کتاب‌های مختلفی در این زمینه خوانده بود، علی بود
El Ap
۱۴۰۰/۱/۱۵
گوینده کتاب خیلی خوب کتاب روبیان میکنه، کتاب خیلی خوبیه🌻🌻🌻
مهدی ثنائی پور
۱۴۰۰/۲/۱۴
با سلام خدمت همه عزیزان
این کتاب فوق العاده هست
مریم خسروجردی
۱۴۰۰/۱/۲۶
دوسش داشتم و ارتباط بر قرار کردم ممنون از همه
AmirArsalan Parvizi
۱۴۰۱/۱۲/۲۲
هر چی بگم کم گفتم حتما مطالعه کنید👍🏻
مرجان شجاعی
۱۴۰۱/۶/۲۶
کاملا انگیزشی از نوع واقعیش
مشاهده همه نظرات 13

راهنمای مطالعه کتاب صوتی هر کاری راهی داره

برای دریافت کتاب صوتی هر کاری راهی داره و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.