معرفی و دانلود کتاب صوتی آب‌نبات‌ها و ضیافت بزرگ کتابخوانی

عکس جلد کتاب صوتی آب‌نبات‌ها و ضیافت بزرگ کتابخوانی
قیمت:
۶۵۰۰ تومان - 1.49€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آب‌نبات‌ها و ضیافت بزرگ کتابخوانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی آب‌نبات‌ها و ضیافت بزرگ کتابخوانی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی آب‌نبات‌ها و ضیافت بزرگ کتابخوانی

کتاب صوتی آب‌نبات‌ها و ضیافت بزرگ کتابخوانی نوشته‌ی لارا نومروف، گروه دوستانی را به تصویر می‌کشد که با یکدیگر به کتابخانه می‌روند و هر کدام با توجه به موضوعی که به آن علاقه دارند، کتاب می‌گیرند تا مطالعه کنند و براساس آن مقاله بنویسند. این اثر جذاب یکی از کتاب‌های مجموعه آب‌نبات‌هاست که در لیست پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد.

موضوع کتاب صوتی آب‌نبات‌ها و ضیافت بزرگ کتابخوانی چیست؟

نیکول، بتسی، امیلی و آنا چهار دوست صمیمی هستند که مرتب به کافه همیشگی‌شان پتونیا می‌روند. این کافه صاحب لذیذترین آب‌نبات‌های جهان است و دخترها به قدری عاشق آب‌نبات‌هایش هستند که نام گروه دوستانه خود را آب‌نبات‌ها گذاشتند.

آنا که به کتاب علاقه زیادی دارد، هر وقت که پدرش را برای خرید همراهی می‌کند، داخل چرخ‌دستی می‌رود و مشغول مطالعه می‌شود. او حتی طوری طناب‌بازی می‌کند که بتواند کتابش را نیز با بالا و پایین پریدن بخواند! شاید باورتان نشود اما آنا حتی داخل وان حمام نیز کتاب به دست می‌گیرد!

او بعد از تعطیلی مدرسه، هر روز خیلی سریع خودش را به کتابخانه می‌رساند تا کتاب‌هایی را که مطالعه کرده است، برگرداند و کتاب‌های جدید را امانت بگیرد. مهیج‌ترین چیز برای آنا این است که روزانه یک کتاب تازه و جذاب مطالعه کند.

درباره‌ی مجموعه‌ی آب‌نبات‌ها:

این مجموعه که در فهرست پرفروش‌ترین‌های نیویورک‌تایمز قرار دارد، درباره گروهی به نام آب‌نبات‌هاست که چهار عضو دختر دارد و هرکدام از استعدادها و سلیقه‌های متفاوتی برخوردار است. به عنوان مثال بتسی استعداد زیادی در نقاشی دارد، امیلی در رقص مهارت دارد، آنا عاشق مطالعه است و نیکول یک دیوانه‌ی فوتبال به حساب می‌آید. شاید با خودتان فکر کنید این چهار دختر چه قدر با هم متفاوت هستند، پس چه چیزی آن‌ها را کنار هم نگه می‌دارد؟ پاسخ ساده است، آبنبات!

کتاب صوتی آب‌نبات‌ها و ضیافت بزرگ کتابخوانی (The Jellybeans and the Big Book Bonanza) برای چه کسانی مناسب است؟

این داستان دوست‌داشتنی به کودکان 3 تا 7 ساله می‌آموزد؛ همان‌گونه که آب‌نبات‌ها از طعم‌های متفاوت و جذابی برخوردارند، کتاب‌های بسیاری نیز هستند که هر فردی با هر علاقه و انتخابی می‌تواند از خواندنشان لذت کافی را ببرد.

لارا نومروف (Laura Numeroff) تلاش کرده است در این اثر ارزش کتاب و کتابخوانی را به کودکان یاد بدهد و آداب رفتاری صحیح در فضای کتابخانه را به آنان بیاموزد. در پایان داستان نیز، بچه‌ها متوجه می‌شوند که می‌توانند با اعتماد به نفس و اطمینان، در میان جمع درباره علایق خود حرف بزنند.

در بخشی از کتاب صوتی آب‌نبات‌ها و ضیافت بزرگ کتابخوانی می‌شنویم:

خانم بیزلی‌بازر به امیلی جای کتاب شعرها رو نشون داد. اون هم کتاب شعر زیبایی رو برداشت و مشغول مطالعه‌ش شد.
بعد خانوم کتابدار به نیکول کمک کرد تا یک کتاب مربوط به فوتبال پیدا کنه.
و برای بیتسی هم یک کتاب درباره یک نقاش خیلی معروف پیدا کرد.
دخترها نشستن و مشغول مطالعه شدن. همگی از اینکه تونستن کتاب مناسب خودشون رو پیدا کنن خیلی هیجان‌زده بودن ولی آنا هنوز نتونسته بود چیزی پیدا کنه.

خانم بیزلی‌بازر بهش گفت: "دنبال من بیا آنا."

بعد کتابی رو بهش نشون داد که آنا با دیدنش لبخند زد. کتاب داستان پریان بود. دخترک مشغول مطالعه اون شد و موقع خوندن، دائم خودش رو به عنوان یکی از پرنسس‌های توی کتاب تصور می‌کرد. حالا دیگه آنا هم آماده بود تا مقاله‌ش رو بنویسه.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۹ دقیقه
آب‌نبات‌ها و ضیافت بزرگ کتاب‌خوانی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی آب‌نبات‌ها و ضیافت بزرگ کتابخوانی
نویسنده
مترجمارشام طهماسبی زاده
گویندهپرستو دهقان، مبینا آقاجانی، نرگس داغمه چی
ناشر صوتی آوارسا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی کودک، کتاب داستان کودک
قیمت نسخه صوتی
۶۵۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی آب‌نبات‌ها و ضیافت بزرگ کتابخوانی

بهار فیضی
۱۴۰۰/۳/۲۰
صداگذاری جالب نبود. و داستان جذابی نداشت
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب صوتی آب‌نبات‌ها و ضیافت بزرگ کتابخوانی

برای دریافت کتاب صوتی آب‌نبات‌ها و ضیافت بزرگ کتابخوانی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.