معرفی و دانلود کتاب صوتی سه پرسش

عکس جلد کتاب صوتی سه پرسش
قیمت:
35000 تومان - 6.49€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سه پرسش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی سه پرسش و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی سه پرسش

دون میگوئل روئیز یکی از نویسندگان پرفروش حوزه‌ی خودیاری و خودشناسی است. آنچه در کتاب صوتی سه پرسش از او خواهید شنید، در واقع دنباله‌ی مطالب کتاب مشهور چهار میثاق به قلم همین مؤلف است. در اثر حاضر روزئیز سه سوال اصلی و بنیادینِ زندگی را مطرح کرده، و از خلال بررسی این سه سوال، شیوه‌ی شایسته زیستن را به ما یاد داده است.

درباره کتاب صوتی سه پرسش:

سده‌ها پیش، در نقطه‌ای از زمین که امروز «مکزیک» نامیده می‌شود، گروهی کوچک می‌زیستند که «تولتک‌ها» نام داشتند. تک تک اعضای این گروه حکیمانی وارسته بودند که زندگی‌شان به طور تمام و کمال بر اندیشه‌ای نظام‌مند و اصولی استوار بود. اندیشه‌ای که هم اخلاقشان را هدایت می‌کرد، هم زندگی عملی‌شان را...

شاید آغاز معرفی کتاب سه پرسش با توسل به توضیحات فوق، برایتان کمی عجیب باشد. احتمالاً از خود می‌پرسید که «مگر سه پرسش کتابی مشابه دیگر کتاب‌های ژانر خودسازی نیست؟ اگر بله، چرا باید هنگام صحبت از آن به قبایل قدیمی اهل مکزیک اشاره کرد؟!» در پاسخ به این سوال احتمالی، شما را با واقعیتی جالب توجه آشنا می‌کنیم: امروزه شمار معدودی از تولتک‌ها باقی مانده‌اند؛ حکمت باشکوه آنان نیز طبیعتاً در حال از یاد رفتن است. در میان اما یک تولتک اصیل وجود دارد که به طور جدی عزم خویش را برای بر پا نگه داشتن بینش نجات‌بخش اجدادی‌اش جزم کرده. این تولتک، دون میگوئل روئیز، نویسنده‌ی محبوب نیویورک تایمز و مؤلف کتاب پرفروش چهار میثاق است؛ اثری درخشان که بهترین نقطه‌ی شروع برای آشنایی با حکمت تولتکی به شمار می‌رود. هرچند اطلاعات شما درباره‌ی این حکمت مکزیکی زمانی کامل خواهد شد که کتاب سه پرسش (The Three Questions) را مطالعه کنید.

اثر فوق از بسیاری جهات شبیه کتاب چهار میثاق است؛ اگرچه اینجا تفاوتی عمده وجود دارد، و آن اینکه دون میگوئل روئیز در کتاب سه پرسش به راستی به اعماق تاریک واقعیت زده! آنچنان که نمی‌توانیم سفری عمیق‌تر از این را به تصور درآوریم!

در کتاب سه پرسش با سوالات بنیادینی مواجه خواهید شد که برای تعالی روحی و فکری و مادی، چاره‌ای جز پاسخ گفتن بدان‌ها ندارید. نخستین و مهم‌ترینِ این سوال‌های سه گانه، این است: «من کیستم؟». پس از آن سوالی دیگر مطرح می‌شود: «چه چیزی واقعی است؟» و بعد، آخرین پرسش: «چگونه عشق خود را ابراز کنم؟»

انکار نمی‌توان کرد که سوالات مطرح‌شده، در نگاه اول نه تنها بی‌ربط با یکدیگر، بلکه از اساس بی‌اهمیت به نظر می‌رسند. واقعیت اما جز این است. دون میگوئل روئیز در کتاب پیش رو به خوبی نشان می‌دهد که اولاً: پاسخ هر یک از این سوالات وابسته به پاسخی‌ست که به دو سوال دیگر می‌دهیم؛ و ثانیاً: هر یک از این پرسش‌ها اهمیتی حیاتی و خطیر در زندگی ما دارند.

بهتر آنکه سخن را کوتاه کنیم. ماحصل کلام ما این است: اگر علاقه‌مند به اثری متحول‌کننده و عمیق هستید، نباید فرصت گوش سپردن به کتاب صوتی سه پرسش را از دست بدهید...

نکوداشت‌های کتاب صوتی سه پرسش:

- درخشان و روشنگر. (Booklist)
- کتابی در جهتِ تحقق انقلابِ درونی. (Spirituality & Health)

کتاب صوتی سه پرسش مناسب چه کسانی است؟

هر که خواهان ایجاد تحولات اساسی در زندگی خویش باشد، می‌تواند خود را مخاطب نویسنده‌ی کتاب سه پرسش بداند.

با دون میگوئل روئیز بیشتر آشنا شویم:

این نویسنده زاده‌ی سال 1952 و اهل کشور مکزیک است. روئیز را بیشتر به عنوان یک مربی معنوی و نویسنده‌ی متون نئوشمنیستی می‌شناسند. شناخته‌شده‌ترین اثر روئیز کتاب چهار میثاق است. بسیاری از صاحب‌نظران نوشته شدن این کتاب را نتیجه‌ی تحول روحی‌ای می‌دانند که پس از تجربه‌ی یک سانحه‌ی رانندگی برای نویسنده رخ داد.

از میان آثار دون میگوئل روئیز (Don Miguel Ruiz) می‌توان به عناوین پیش رو اشاره داشت: «پیمان پنجم، استادی در عشق، آوای دانش، سه پرسش.»

در بخشی از کتاب صوتی سه پرسش می‌شنویم:

پسر جوان به حرف زدن ادامه داد و پیرمرد در سکوت گوش می‌داد. پس از گذشت یک ساعت، کار جوانک به پایان رسید؛ چرخ را به درستی تعمیر کرده بود و دوباره آن را سر جایش قرار داد. پیرمرد، سرشار از حق‌شناسی، دست در جیب‌هایش کرد تا چند سکه بیابد و آن‌ها را به عنوان قدردانی به جوان بدهد. اما چیزی نیافت تا با آن محبت‌های او را جبران کند.

بنابراین از او پرسید که آیا مایل است به جای دستمزد، از سه مروارید خرد آگاه شود؟ و افزود که بدون تردید آن سه مروارید خرد بیش از همه‌ی سکه‌ها او را به پول و ثروت می‌رساند.

همچنان که خورشید از لابه‌لای ابرها پدیدار می‌شد، جوانک لبخندی زد. می‌دانست که نمی‌تواند قدرشناسی آن پیرمرد را، به هر شکلی که عرضه می‌شد، رد کند...

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
37 دقیقه
قسمت یک
42 دقیقه
قسمت دو
53 دقیقه
قسمت سه
51 دقیقه
قسمت چهار
46 دقیقه
قسمت پنج
33 دقیقه
قسمت شش
45 دقیقه
قسمت هفت

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی سه پرسش
نویسنده
مترجمفرزام حبیبی
گویندهنسرین رضایی
ناشر چاپیانتشارات لیوسا
ناشر صوتینشر ماه آوا
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
35000 ت - 6.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی سه پرسش

mina emadi
۱۴۰۱/۳/۲۹
این کتاب عالیه. چقدر همه چیز ساده و واضحه. اگر همین نکات ساده رو رعایت کنیم تغییر زیادی رو توی زندگیمون میبینیم.
رحمانی
۱۴۰۱/۱۰/۴
دوست داشتم مطلب بیشتر باز بشه..
مشاهده همه نظرات 2

راهنمای مطالعه کتاب صوتی سه پرسش

برای دریافت کتاب صوتی سه پرسش و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.