معرفی و دانلود کتاب صوتی با این کتاب کودک شو

عکس جلد کتاب صوتی با این کتاب کودک شو
قیمت:
23900 تومان - 2.99€
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی با این کتاب کودک شو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی با این کتاب کودک شو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی با این کتاب کودک شو

موسی زمان‌زاده دربان و محمد جولایی تهرانی در کتاب صوتی با این کتاب کودک شو، با بهره‌گیری از سخنان و گفته‌های روانشناسان باتجربه و حرفه‌ای نکات خوبی درباره نحوه رفتار و تربیت و پرورش کودکان به شما می‌آموزند و کمک می‌کنند تا لحظات خوش و لذت‌بخشی را با فرزندان‌تان سپری کنید.

درباره کتاب صوتی با این کتاب کودک شو:

نقشی که والدین در تربیت و پرورش فرزند خود دارند، همچون تابلویی است که می‌توانند خود را در آن نظاره کنند. ارتباط پدر و مادر از نخستین روزهای زندگی کودک شکل می‌گیرد و یکی از مهم‌ترین کارهایی که والدین برای فرزندانشان انجام می‌دهند رفع نقص‌های موجود در لحظه‌لحظه زندگی اوست و با نزدیک شدن کودک به پدر و مادرش، آرامشی همراه با لذت بسیار همه وجود والدین را دربرمی‌گیرد.

کودک از همان لحظه‌های اولیه پدر و مادرش را به عنوان الگویی برای خود می‌شناسد که پیروی از آن‌ها آرامش را برایش به دنبال خواهد داشت و پدر و مادر باید از این فرصت استفاده کنند و توجه بیشتری به فرزندشان داشته باشند که اگر بی‌توجهی صورت بگیرد کودک بسیار آزرده‌خاطر می‌شود؛ بنابراین بهتر است مراقب حرکات و رفتارهای خود باشند.

والدین باید حرکات و کارهای خوب و مثبت فرزندشان را تشویق و از او به دلیل واکنش‌های مناسبش تشکر و با زبان خودش با او صحبت و بازی کنند. هر کاری لازم است انجام دهید تا از آرامش و دوست‌داشتنی بودن لحظاتی که کودک‌تان کنار شما یا همسرتان سپری می‌کند کم نشد حتی اگر این کار به نظر غیرممکن برسد.

کتاب صوتی با این کتاب کودک شو به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

این اثر برای تمام پدرها و مادرها نکات آموزشی سودمند و مفیدی درباره چگونگی تربیت فرزند دارد.

در بخشی از کتاب صوتی با این کتاب کودک شو می‌شنویم:

بسیاری از کودکان مبتلا به اختلال کمبود توجه، دارای کمبود مهارت‌های اجتماعی هستند. آن‌ها نیاز دارند بیاموزند چگونه عملکردی مناسب داشته باشند و چگونه با همسالان، آموزگاران و خانواده خود رابطه ایجاد کنند. به علاوه این امر برای موفقیت‌شان در مراحل مختلف رشد ضروری است. اما مهارت‌های اجتماعی چه هستند؟ توانایی درک این که رفتار شما چه تأثیری بر دیگران می‌گذارد، یک مهارت اجتماعی است. دانستن اینکه چگونه دوست پیدا کنیم، چه موقع و کجا سخنانی خالص را به زبان بیاوریم، یک مهارت اجتماعی است. بسیاری از کودکان مبتلا به اختلال کمبود توجه از تأثیر رفتارشان بر دیگران آگاه نیستند. شاید سخنان اشتباهی را در موقع نامناسب به زبان بیاورند یا در دوست‌یابی مشکل داشته باشند. والدین این نواقص را بی‌درنگ شناسایی می‌کنند.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
23 دقیقه
مقدمه / قسمت اول
24 دقیقه
قسمت دوم
27 دقیقه
قسمت سوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی با این کتاب کودک شو
نویسنده،
گویندهامین بسمل
ناشر صوتیانتشارات شکیب
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۱۳ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های علوم تربیتی
قیمت نسخه صوتی
23900 ت - 2.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی با این کتاب کودک شو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب صوتی با این کتاب کودک شو

برای دریافت کتاب صوتی با این کتاب کودک شو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.