معرفی و دانلود کتاب صوتی زن دوم

عکس جلد کتاب صوتی زن دوم
قیمت:
۶۶۰۰۰ تومان - 12.49€
خرید کتاب صوتی
۴۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زن دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زن دوم و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی زن دوم

داستانی دلهره‌آور از نویسنده‌ی پرفروش، ماری کوبیکا! کتاب صوتی زن دوم روایت خانواده‌ای آمریکایی است که به‌ناچار به شهری کوچک مهاجرت می‌کنند و در آن جا با معمایی ترسناک و گیج‌کننده مواجه می‌شوند. این اثر تحسین‌های بسیاری از سوی منتقدان دریافت کرد و به‌سرعت در میان پرفروش‌ترین کتاب‌های نیویورک‌تایمز قرار گرفت.

درباره‌ی کتاب صوتی زن دوم

خیابانی رو به دریا، منظره‌ی درختان بلند و سبز که مثل حصاری خانه را در برگرفته‌اند و هوایی سرشار از عطر چوب خیس تصویری رویایی است. افراد بسیاری حاضرند تمام دارایی‌شان را ببخشند تا در محله‌ای با این مشخصات ساکن باشند؛ اما زیبایی گاه به‌جای زندگی، آواز مرگ سر می‌دهد و کتاب صوتی زن دوم (The Other Mrs) از ماری کوبیکا (Mary Kubica) درباره‌ی چنین قصه‌ای است.

سیدی و ویل فاست همراه با فرزندانشان در شهر بزرگ و شلوغ شیکاگو زندگی می‌کردند. آسمان خوشبختی آن‌ها گاه با اختلافات کوچک ابری می‌شد تا اینکه درگذشت خواهر ویل، ارثیه‌ای عجیب برایشان به جا گذاشت. سرپرستی ایموجین دختر شانزده ساله‌ی او برعهده‌ی خانواده‌ی فاست قرار گرفت. آن‌ها به دلایل مختلف چاره‌ای جز مهاجرت به مِین، شهری ساحلی در شرق آمریکا و زندگی در خانه‌ی زن فوت شده نداشتند. ویل این اتفاق را به چشم یک شروع تازه می‌دید ولی سیدی در این احساس شریک نبود.

همه چیز خانه‌ی جدید برای او بوی کهنگی و زوال می‌داد. فرسودگی وسایل و رنگ کدر دیوارها او را می‌ترساندند و ایموجین بدخلق هم اوضاع را آشفته‌تر می‌کرد. از نظر سیدی، راوی کتاب صوتی زن دوم امکان نداشت شرایط از این بدتر شود، تا اینکه مرگ بی‌مقدمه در محله‌ی آرام آن‌ها فرود آمد. ناگهان جسدی در خانه‌ی همسایه خانواده‌ی فاست پیدا می‌شود. پلیس در تکاپوی یافتن قاتل آن جا را زیر نظر می‌گیرد و نگاه ساکنین قدیمی به سمت تازه‌واردها برمی‌گردد.

سیدی که از ابتدا هم علاقه‌ای به زندگی در مِین نداشت به‌شدت تحت فشار قرار می‌گیرد. بعد از آن اتفاق تکان‌دهنده خواب‌هایش آشفته و روزهایش به دلیل چالش‌های ایموجین به دشواری سپری می‌شوند. او که نمی‌تواند خطر حضور یک قاتل در محله را نادیده بگیرد سعی دارد راز آن شب را کشف کند، اما باز شدن هر گره ترس بیشتری را تولید می‌کند. شخصیت اول کتاب صوتی زن دوم می‌فهمد حل این معما ممکن است به فروپاشی خانواده‌اش منجر شود و ناتوان از تصمیم‌گیری، هر روز کمی بیشتر در جنون فرو می‌رود... .

رمان زن دوم در ژانر تریلر-روان‌شناختی تالیف شده، داستانی سراسر تعلیق که تاب‌آوری روانی شما را به چالش می‌کشد. این کتاب پرپیچ‌وخم‌ترین، غیرقابل‌پیش‌بینی‌ترین و هیجان‌انگیزترین اثر نویسنده است. هیچ بعید نیست میانه‌ی شنیدن آن از فضای ترس‌آلودش بهراسید و نتیجه بگیرید علی‌رغم مهارت نویسنده در قصه‌پردازی تحمل این حجم از ابهام را ندارید. اما اگر با صبر به پیچیدگی ذهن ماری کوبیکا گوش بسپارید، ناگهان درمی‌یابید مهمان خلاقیت و نبوغی جنون‌آور هستید که در ادبیات معمایی-روان‌شناختی کمتر همانندی برای آن وجود دارد.

در پایان شایسته است از فرشاد شالچیان (مترجم)، آموت (ناشر متنی) و نشر صوتی آوانامه برای آماده‌سازی این اثر قدردانی کنیم که جدیدترین‌های ادبیات را در اختیار علاقه‌مندان داستان و رمان قرار می‌دهند.

جوایز و افتخارات کتاب زن دوم

- کتاب پرفروش نیویورک‌تایمز
- اثر پیشنهاد شده توسط Entertainment Weekly ،People ،Marie Claire ،PopSugar و Bustle

نکوداشت‌های کتاب زن دوم

- هیجان‌انگیز و شگفتی‌آفرین! (Entertainment Weekly)

- طرفداران تریلر و معمایی باید این داستان پیچیده را به لیست خود اضافه کنند. (خبرگزاری هافینگتون)

- کوبیکا بدون شک یکی از ماهرترین نویسندگان در خلق تعلیق و ابهام است. (مجله نیویورک‌تایمز)

- بازگشت ملکه‌ی ترس و هیجان! او مانند همیشه با گره‌ها و پیچش‌های تکان‌دهنده‌ی داستان نفس شما را بند می‌آورد. (HelloGiggles)

- ماری کوبیکا هزارتویی از فریب و رازهای خانوادگی را درهم می‌تند که هر یک تکان‌دهنده‌تر از دیگری هستند! اگر شک دارید او استاد این ژانر است، کتاب «زن دوم» نظر شما را تغییر خواهد داد. (سامانتا داونینگ، نویسنده پرفروش کتاب همسر دوست داشتنی من)

کتاب صوتی زن دوم مناسب چه کسانی است؟

شنیدن این اثر صوتی را به تمامی دوستداران ژانر معمایی-جنایی که از داستان‌های سرشار از ابهام و تعلیق لذت می‌برند پیشنهاد می‌کنیم.

با ماری کوبیکا بیشتر آشنا شویم

ماری کوبیکا نویسنده‌ی آمریکایی است. رمان «دختر خوب» اولین اثر او بود که شهرتی جهانی یافت و بیشتر از بیست میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت. بعد از اثبات مهارت و شایستگی او در این ژانر، ‌کوبیکا سبک ادبی مناسب خود را یافت و کتاب‌های «زن دوم»، «آخرین دروغ»، «Just The Nicest Couple»، «Local Woman Missing» و «When The Lights Go Out» را در همین ژانر نوشت.

از افتخارات متعدد ماری کوبیکا می‌توان به این موارد اشاره کرد: نامزد جایزه‌ی منتقدین برای اولین کتاب نویسنده، نامزد بهترین کتاب جنایی و معمایی در سایت گودریدرز، نویسنده پرفروش نیویورک‌تایمز و نویسنده پرفروش یو. اس. ای. تودی (USA Today) اشاره کرد.

در بخشی از کتاب صوتی زن دوم می‌شنویم

خیابان ما چیز خاصی ندارد، مانند همه‌ی خیابان‌های دیگری که در سرتاسر جزیره کشیده شده‌اند. تنها چیزی که دیده می‌شود مشتی کلبه‌های چوبی و خانه‌ی ویلایی است که دسته‌های درختان از هم تفکیکشان می‌کند. خود جزیره کمتر از هزار نفر جمعیت دارد. ما در قسمت شلوغ‌تر زندگی می‌کنیم، جایی که تا اسکله در حد پیاده‌روی فاصله دارد و از سراشیبی خیابانمان می‌توان شهر را دید که در دوردست کوچک به‌نظر می‌رسد اما با این حال، دیدنش به من آرامش می‌دهد.

آن دورها دنیایی وجود دارد که من می‌بینمش حتی اگر دیگر جزئی از آن نباشم. با سرعت کمی در سربالایی می‌رانم. درخت‌ها حالا دیگر از برگ عریان شدند و برگ‌ها زمین را پوشانده و با عبور من زیر چرخ‌های ماشینم خرد می‌شوند. به زودی زیر برف مدفون خواهند شد. از درز کوچکی که شیشه‌ی ماشین را پایین داده‌ام بوی نمک دریا وارد می‌شود. هوا خنک است و اولین نشانه‌های پاییز قبل از رسیدن یخبندان زمستان حس می‌شود. ساعت از شش غروب گذشته و آسمان تاریک شده است، بالاتر آن دست خیابان در فاصله‌ی دو خانه جلوتر از خانه من جنب‌وجوشی مقابل خانه‌ی بینزها در جریان است ... .

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۵ دقیقه
بخش اول
۲۹ دقیقه
بخش دوم
۱۹ دقیقه
بخش سوم
۱۳ دقیقه
بخش چهارم
۳۴ دقیقه
بخش پنجم
۱۲ دقیقه
بخش ششم
۲۶ دقیقه
بخش هفتم
۲۷ دقیقه
بخش هشتم
۱۰ دقیقه
بخش نهم
۲۳ دقیقه
بخش دهم - قسمت اول
۲۵ دقیقه
بخش دهم - قسمت دوم
۹ دقیقه
بخش یازدهم
۱۳ دقیقه
بخش دوازدهم
۷ دقیقه
بخش سیزدهم
۹ دقیقه
بخش چهاردهم
۱۴ دقیقه
بخش پانزدهم
۸ دقیقه
بخش شانزدهم
۲۸ دقیقه
بخش هفدهم
۲۰ دقیقه
بخش هجدهم
۹ دقیقه
بخش نوزدهم
۲۶ دقیقه
بخش بیستم
۴۴ دقیقه
بخش بیست‌ویکم
۱۰ دقیقه
بخش بیست‌ودوم
۲۸ دقیقه
بخش بیست‌وسوم
۲۲ دقیقه
بخش بیست‌وچهارم
۳۲ دقیقه
بخش بیست‌وپنجم
۱۳ دقیقه
بخش بیست‌وششم
۲۵ دقیقه
بخش بیست‌وهفتم
۱۹ دقیقه
بخش بیست‌وهشتم
۱۳ دقیقه
بخش بیست‌ونهم
۱۰ دقیقه
بخش سی‌ام
۱۱ دقیقه
بخش سی‌ویکم
۲۰ دقیقه
بخش سی‌ودوم
۳۳ دقیقه
بخش سی‌وسوم
۱۳ دقیقه
بخش سی‌وچهارم
۱۰ دقیقه
بخش سی‌وپنجم
۴ دقیقه
بخش سی‌وششم
۲۷ دقیقه
بخش سی‌وهفتم - قسمت اول
۳۰ دقیقه
بخش سی‌وهفتم - قسمت دوم
۱۴ دقیقه
بخش سی‌وهشتم
۳۰ دقیقه
بخش سی‌ونهم
۲۳ دقیقه
بخش چهلم
۱۴ دقیقه
بخش چهل‌ویکم
۸ دقیقه
بخش چهل‌ودوم
۱۵ دقیقه
بخش چهل‌وسوم
۸ دقیقه
بخش چهل‌وچهارم
۵ دقیقه
بخش چهل‌وپنجم
۱۷ دقیقه
بخش چهل‌وششم
۴ دقیقه
بخش چهل‌وهفتم
۵ دقیقه
بخش چهل‌وهشتم
۴ دقیقه
بخش چهل‌ونهم
۱۱ دقیقه
بخش پنجاهم
۳ دقیقه
بخش پنجاه‌ویکم
۲۴ دقیقه
بخش پنجاه‌ودوم
۹ دقیقه
بخش پنجاه‌وسوم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی زن دوم
نویسنده
مترجمفرشاد شالچیان
گویندهمریم پاک ذات
ناشر چاپیانتشارات آموت
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۴۰۱
فرمت کتابMP3
مدت۱۵ ساعت و ۳۶ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی داستان و رمان خارجی، کتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه صوتی
۶۶۰۰۰ ت - 12.49 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی زن دوم

فاطمه رحیمی
۱۴۰۱/۹/۱۷
رمان در ژانر وحشت وسرگرم کننده بود وآنقدر جذابیت داشت که تا آخر بتوان آن را دنبال کرد و خوانش آن و محل وقوع داستان که جزیره‌ای سرد و دور افتاده بودبه دلهره ایجاد شده کمک می‌کرد ولی تقریبا از اوایل داستان ومطرح شدن خیانت مرد وهمچنین وسواس فکری بیما رگونه وشخصیت متزلزل زن بخوبی خط سیر داستان را مشخص می‌کرد که از حالات وی سو استفاده شده وهیچکس مظنون تر از همسر وی در این اتهام نیست وشاید شخصیت کامیل خارجی تصور میشد که در آخر مشخص شد درونیست و ایموجین یک مسیر انحرافی بود ولی این به طرزی ناشیانه بود که سیدی با وجود اینکه به مردها مشکوک بود وخیانت را محرز می‌دانست چرا باید این همه به ویل اطمینان کند و همه چیز را به او بگوید و از طرفی او این همه دروغ می‌گفت و حتی دزدی کرد و وارد خانه غیر شد که اینها جرم است وجسارت زیادی بخرج داد وآنرا توجیه کرد باوجود علاقه‌اش به فرزندش چطور براحتی نزد پلیس او را متهم می‌کند نمی‌شود گردن سابقه روحی روانی وچند شخصیتی بودنش انداخت چون او پزشک است وسالها پزشک اورژانس بوده و لازمه این شغل تسلط کافی و عکس العمل سریع است که این دو با هم همخوانی ندارد و چطور یک پزشک را میتوان با داروهای قلابی گول زد آنهم کسی که به همه چیز وسواس دارد.
نرمین صوفی
۱۴۰۱/۹/۱۳
داستان درمورد‌ی زنه که مشکل چند شخصیت بودن داره و خودش اصلا متوجه نیست.. ریشه‌ی این مشکل مثل اکثرمشکلات روانی برمیگرده به کودکی خیلی بد این زن که تحت تاثیر رفتارهای خیلی بد و خشونت امیزنامادری سنگ دل قرارگرفته و مشکلات بزرگی براش پیش اومده که با ازدواج کردن با مردی ظالم که پی میبره به این مشکل و به جای درمان و کمک و درجریان قراردادن همسرش ازش سو استفاده میکنه برای کارهای وحشتناکی مثل قتل.. با وجود دو فرزند.
شوهراین خانوم که استاد دانشگاه هم هست و ازاکثردانشجوهاش استفاده‌ی جنسی میکنه دائم درحال خیانت هستش که دردوران جوانی اولین نامزد خودش رو هم به قتل رسونده. این مرد با سو استفاده ازبی ثباتی شخصیت همسرش دو فقره قتل انجام میده و ازلحاظ مالی ازخواهرزاده‌ی یتیم و همسرشاغلش دزدی میکنه. اون سعی میکنه باله دام انداختن همسرش ازهرنظر خودش رو بی گناه جلوه بده که خوشبختانه موفق نمیشه ودراخرهم به دست همسر و به کمک خواهرزاده‌ی یتیمش به قتل میرسه.
بنظرم شگفت انگیز و جالب بودمن واقعا لذت بردم. گویندگی عالی بود صدای خانوم‌گوینده فوق العاده بودتموم حس و حال داستان و کاراکترهارو منتقل میکردم ممنونم ازتمام دست‌اند درکاران و کتابراه عزیز
ماندانا رستمی
۱۴۰۱/۱۰/۷
رمان جنایی زن دوم جذابیت زیادی داشت. من داستانش را اسپویل نمیکنم تا از جذابیت آن برای خوانندگان و شنوندگان آن کم نشود. ولی خودم از وقتی قسمت‌های مربوط به موش شروع شد تقریبا فهمیدم که جریان چیست و همچنین از یک جایی به بعد جریان کامیل را متوجه شدم. ولی واگویه‌های زن داستان با خود و توضیحات زیاد و و و توصیف صحنه‌های مشمیز کننده خیلی زیاد حوصله سر بر بود. برای همین یک ستاره کم میکنم. در پایان از کتابراه راوی داستان تشکر میکنم. در ضمن قیمت کتاب‌های صوتی نشر آموت بسیار زیاد هستند. لطفا برای خوانندگان و طرفداران خود یک تخفیف بیشتر قرار دهید. ممنون
مهرداد مصطفوی
۱۴۰۱/۹/۳۰
کتاب خوبی بود و تحت تاثیر قرار گرفتم ولی به نظر من یه مقدار توضیحات غیر ضروری تو کتاب هست و هر چیز کوچیکی رو کلی توضیح میده و اصلاً نمیره سر اصل مطلب و بعضی وقتا اعصاب خورد کن میشه در ضمن پس از گوش دادن به تمام داستان به این نتیجه رسیدم که تا فصول ۵۰ به بعد داستان با تعلیق خیلی خوبی جلو میره ولی از ۵۰ به بعد و باز شدن گره‌های داستانی یه مقدار بی منطق و ضعیف میشه ولی در مجموع کتاب خوبی بود
K Z
۱۴۰۱/۹/۲۷
بهترین در این ژانر نبود ولی من بسیار لذت بردم، تا اواسط بسیار هیجان انگیز و غیر قابل پیش بینی بود، از اواسط به بعد قابل پیش بینی ولی باز هم هیجان انگیز بود. رمان‌های این چنینی برای اینکه خسته کننده نشن باید چندین داستان رو تو خودشون داشته باشن که اینجا ماجرای خواهرزاده‌ی ویل یک ماجرای کوتاه و جالب و کنجکاو کننده بود. رمان خوبی برای آشنایی با این بیماری روانی بود پیشنهاد میکنم گوش کنید.
sharare samimi
۱۴۰۱/۸/۲۱
کتاب جذابی بود با گوینده گی عالی. مشکلات و مشخصه‌های یک فرد چند شخصیتی رو خیلی خوب تشریح کرده بود. در ابتدا تصور میشه که کتاب فقط جنبه روانشناسی داره و کتابی معمایی و جنایی نیست و شنونده فکر میکنه که پایان کتاب رو میتونه حدس بزنه ولی در اواخر کتاب نویسنده موضوعات رو خیلی جالب به هم ربط میده و شنونده تازه متوجه میشه که کتابی معمایی هست. شنیدن این کتاب رو به طرفداران رمانهای پلیسی توصیه میکنم
نیلوفر ملکی
۱۴۰۱/۱۱/۹
یک نکته این که لطفا در نظراتتون کل داستان رو تعریف نکنید وقتی از ابتدا تا انتهای کتاب رو در یه کامنت توضیح میدید اشتیاق بقیه برای گوش دادن به کتاب خیلی کم میشه همینطور که برای من در مورد این کتاب اتفاق افتاد نکته دوم اینکه موضوع کتاب که در مورد زنی با مشکلات روانیه خیلی مورد علاقه من نبود یه جورایی روند داستان مثله فیلم‌های هالیوودی با این موضوع، قابل حدس بود
فیروزه شیرینکام
۱۴۰۱/۱۰/۹
کتاب خیلی خوبی بود و کشش خاصی داشت. در مورد خانوم دکتری بود که چند شخصیتی بود و خودش هم خبر نداشت! و متاسفانه همسرش که استاد دانشگاه هم بود ازبیماری همسرش سوء استفاده میکرد و ماجراهایی براشون اتفاق بود که خواننده وشنونده رو تشویق به دنبال کردن این داستان میکنه. راوی هم بسیار خوب بودن. ممنون از تمامی دوستان خوب کتابراه
Solmaz Mehrjoo
۱۴۰۱/۱۰/۶
کتاب فوق العاده جذابی بود. یکروزه تمومش کردم. روزو شبمو گرفت. داستان جنایی معمایی جالبی داره. اشاره به داستان نمیکنم که جذابیتشون از دست نده. هرفصلش جوری تموم میشه که دوست داری فصل بعدی سریع گوش بدی. از گوینده خانم پاکذات هم که نگم، واقعا فوق العادن ایشون. انگار داری فیلم میبینی آنقدر قشنگ و جذاب اجرا میکنن و صداشون دلنشینه. ممنون از کتابراه
Negin Daneshvar
۱۴۰۱/۹/۲۷
من با کتاب ارتباط برقرار نکردم متاسفانه... شخصیت سیدی به نظرم زیادی ضعیف بود و با توجه به اینکه پزشک بود از شخصیت داستان بیشتر انتظار میرفت! و اینکه جدا از خوندن نظرات اگر فیلم split رو دیده باشید به راحتی میتونید سیر داستان رو حدس بزنید و خوب دیگه داستان اون غیر قابل پیش بینی بودنش رو از دست میده....
طوبی زیدی
۱۴۰۱/۹/۴
اولش که شروع کردم فکر کردم شبیه کتاب خانه کج از اگاتا کریستی هستش. ولی ابن کتاب شاهکاری از تریلرروان شناختی هست. سراسر رمز دلهره هیجان. که نمیتونید تا اخرش قاتل وپایان داستان رو حدس بزنید. برای اولین بار از یه داسنان جنایی روان شناختی به جز اثار اگاتا کریستی وسیدنی شلدون لذت بردم. یه ثانیه تامل نکنید وبخرید
سینا اخلاقی
۱۴۰۱/۹/۳
سرتاسر کتاب بین تفکر قهرمان داستان تناقض دیده میشه اگه در فکر یه شخص کاری بداست باید همین باشه کار زشت خودش یعنی رابط با مردی که زن داره به خودش حق میدهد ولی بعضا شوهرش بهش خیانت میکنه قابل بخشش نیست یک کلام حیف از 15ساعتوقت گذاشتن برای این کتاب بیشتر برای خانمها میخوره فقط بابت وقت گذارندن.
Fariba
۱۴۰۱/۸/۱۹
برای علافمندان به رمانهای جنایی پراز ابهام و پر پیچ و خم که ذهن رو حسابی به چالش بکشه عالیه. اصلا نمیتونید حدس بزنید چطور به پایان میرسه و راوی هم خیلی قوی و با تسلط اجرا کرده که باعث جذابیت بیشتر داستان میشه. یک معمای پیچیده با اجرایی عالی. از بهترین داستانهای جنایی و معمایی بود که شنیدم.
پانته آ
۱۴۰۱/۹/۱۷
نویسنده کتاب در ابتدا با روندی کند پیش میرود و سپس شروع به باز کردن گره‌های داستان کرده و فضای معمایی و جذابی ایجاد میکند. گهگاه کتاب ترسناک نیز میشود. در کل کتاب خوبی است. با تشکر از تمام عوامل که در پخش این اثر زحمت کشیده‌اند. و صدای خانم پاک ذات مثل همیشه عالی است.
ستاره فرخی
۱۴۰۱/۹/۱۳
کتاب پر جاذبه‌ای بود و پر از رمز و راز و محال است خواننده بتواند پایان آنرا حدس بزند فضای تصاویر کتاب با روحیه‌ام سازگاری نداشت و کمی دلگیر و خوف برانگیز بود اما با این وجود کشش خاصی داشت. گویندگی و اجرای راوی را بسیار دوست داشتم و بسیار دلنشین بود سپاس از کتابراه
مشاهده همه نظرات ۹۵

راهنمای مطالعه کتاب صوتی زن دوم

برای دریافت کتاب صوتی زن دوم و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.