معرفی و دانلود کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد دوم)

عکس جلد کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد دوم)
قیمت:
۳۱۰۰۰ تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد دوم) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد دوم) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد دوم)

کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد دوم) نوشته‌ی جس مک کان، راهکارهای کاربردی و مفیدی در زمینه‌ی روانشناسی به زنان ارائه می‌کند تا با بهره‌گیری از آن‌ها به شناخت کاملی نسبت به طرف مقابل خود برسند و به یک رابطه‌ی خوب و موفق دست یابند.

درباره‌ی کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد دوم):

ازدواج و تشکیل خانواده در جهان امروزی کار آسانی نیست زیرا یافتن شخصی ایده‌آل در زندگی و شناخت خصوصیات و پیچیدگی‌های درونی او کاری زمان‌بر است و به توجه و دقت بسیاری نیاز دارد. آیا تاکنون از خود سوال کرده‌اید که چگونه می‌توانید همسر آینده خود را بیابید؟ شما پس از شنیدن کتاب صوتی زن‌ها مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ و آموختن دستورالعمل‌های قدم به قدم آن می‌توانید به این خواسته دست یابید. راهکارهای جس مک کان (Jess McCann) در این اثر بسیار مفید هستند که تمام زنان جهان با بهره‌گیری از آن‌ها می‌توانند مرد ایده‌آل خود را پیدا کنند.

کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (Was it something I said) زنان را شگفت‌زده می‌کند، بسیاری از زنان با این دید زیسته‌اند که همیشه باید مردان به آن‌ها احترام بگذارند. آن‌ها این‌گونه آموخته‌اند که این مردان هستند که باید از وجود زن در زندگی خوش‌حال باشند و این بخشی از وظایف زن است که مرد را به دنبال خود بکشاند.

در واقع زنان یاد گرفته‌اند که تنها باید در یک رابطه باشند تا آن مرد را از خود راضی نگه دارند و کار آن‌ها همین‌جا به پایان می‌رسد. زنان گمان می‌کنند که فقط مردان باید در رابطه با یک زن عشق‌ورزی نمایند. این تصورات و انتظارات بی‌جا و اشتباه موجب می‌شود تا رابطه‌ها دچار شکست شوند و زن تصور کند که مرد او را ترک کرده و رابطه‌ی آن‌ها به پایان رسیده است. اما موضوع مهم این است که زنان هم برای حفظ نگه‌داری یک رابطه باید بکوشند و احساس حقیقی خود را به مردان ابراز نمایند.

خلاصه‌ی کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد دوم):

این کتاب صوتی برخی از مشکلات و دغدغه‌هایی که موضوع ازدواج را پیچیده و گنگ نموده، بررسی می‌کند و راهکارهایی مناسب برای غلبه بر آن‌ها ارائه می‌کند. بنابراین، اگر شما نیز جزو آن دسته از اشخاصی هستید که نمی‌دانید چطور باید با شخصی که قصد ازدواج با او را دارید، صحبت کنید، چه زمانی پیامک ارسال نمایید و چه زمانی از ارسال آن دست بردارید، چه زمانی تماس بگیرید و چگونه صحبت خود را شروع نمایید، این کتاب صوتی را بشنوید.

شنیدن این کتاب صوتی، به شما کمک می‌نماید تا در شرایط و موقعیت‌های حساس، مدیریتی موفق داشته باشید. درست مانند اینکه برای خود مشاوری حرفه‌ای استخدام کرده‌اید تا راهکارها را به شما نشان دهد.

شنیدن کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد دوم) به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

این کتاب برای زنانی مناسب است که از شکست در رابطه‌ واهمه دارند و نمی‌دانند چگونه باید محبت و عشق ورزیدن به مردان را بیاموزند. زنانی که در روابط گذشته یا فعلی خود شکست خوردند و در پی اصلاح رابطه‌ی خود هستند.

با جس مک کان بیشتر آشنا شویم:

جس مک کان نویسنده‌ای برجسته و مربی درخشانی در زمینه‌ی ازدواج است و در آمریکا زندگی می‌کند. او تاکنون به افرادی زیادی یاری رسانده تا با استفاده از شیوه‌ها و راهکارهای او عشق واقعی خود را پیدا کنند و یک رابطه‌ی موفق و شاد را تجربه نمایند. جس با بهره‌گیری از تکنیک‌ها و راهکارهای ثابت شده‌ به زنان نشان می‌دهد که به سرعت پاسخ این پرسش که «اشتباه من چیست» را بیابند.

او این اثر را در سال 2013 بازبینی و منتشر نموده و در آن شیوه‌های غیر معمولی را که دو طرف برای آشنایی باید از آن‌ها استفاده کنند را ارائه می‌دهد. خود مک کان هم با بهره‌گیری از همین شیوه‌ها توانسته همسرش را بیابد و در حرفه‌اش به موفقیت برسد.

در بخشی از کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد دوم) می‌شنویم:

«قرارملاقات برای ازدواج در روزهای اول، خیلی حساس است و امکان دارد علاقه مرد را کاهش یا افزایش دهد. بنابراین، دانستن موضوعی ساده، مانند ارسال پیامک، ممکن است بسیار مهم باشد. گمان می‌کنید با ارسال پیامک کاری معمولی انجام می‌دهید، اما اجازه ندهید همین کار معمولی شما را احمق جلوه دهد. گاهی معنایی بزرگ در پس حرکتب کوچک پنهان است. دانستن اینکه پیام مربوط به موقعیتی را چگونه ارسال کنید، می‌تواند آینده رابطه شما را خراب کند یا بسازد. چقدر باید منتظر بمانید تا آن مرد پاسخ پیامک شما را بدهد؟ آیا راهی هست تا او را وادارید به جای ارسال پیام، تماس تلفنی بگیرد؟ آیا می‌توانید او را به سوی ازدواج هدایت کنید؟ پرسش‌های زیر، پرسش‌هایی مشترک است که اغلب ما با آن رودررو هستیم. آیا من اول باید برای او پیامک بفرستم؟ چه باید بگویم؟»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
۲۱ دقیقه
سرآغاز: عاشق و زبان بسته
۲۸ دقیقه
فصل اول: پیامک و تماس تلفنی - بخش اول
۲۵ دقیقه
فصل اول - بخش دوم
۲۵ دقیقه
فصل دوم: قرار ملاقات - بخش اول
۲۴ دقیقه
فصل دوم - بخش دوم
۱۹ دقیقه
فصل سوم: دیدار برای آشنایی - بخش اول
۱۹ دقیقه
فصل سوم - بخش دوم
۲۷ دقیقه
فصل چهارم: مدیریت کردن موقعیت‌های دشوار - بخش اول
۲۷ دقیقه
فصل چهارم - بخش دوم
۲۱ دقیقه
فصل پنجم: شبکه‌های اجتماعی - بخش اول
۱۸ دقیقه
فصل پنجم - بخش دوم
۹ دقیقه
فصل ششم: آشنایی در دوران نامزدی
۲۸ دقیقه
فصل هفتم: دستیابی به رابطه‌ی متعهدانه - بخش اول
۲۸ دقیقه
فصل هفتم - بخش دوم
۲۲ دقیقه
فصل هفتم - بخش سوم
۱۹ دقیقه
فصل هشتم: همه‌ی حرکت‌های درست

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد دوم)
نویسنده
مترجمفرانک سالاری
گویندهفرناز مرکباتی
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۵۸ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه صوتی
۳۱۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد دوم)

لارا فرزاد
۱۴۰۱/۱/۲۵
یکی از بهترین و کامل‌ترین کتاب‌ها در این زمینه است. به همه‌ی خانم‌ها به‌خصوص خانم‌هایی که نمیدانند چرا با وجود تمام تلاش هایشان نمی‌توانند فرد دلخواه خود را نگه دارند پیشنهاد میکنم. با این دو جلد کتاب یکبار برای همیشه برخورد با آقایان و خواستگاران خود را یاد میگیرند‌. حتما جلد اول را هم مطالعه کنید. با تشکر از کتابراه
فرزانه رجلانی
۱۳۹۹/۸/۱۱
بسیار عالی است و به همه خانوم‌های مجرد پیشنهاد میدم حتما این کتاب رو گوش کنن و راهکارها هم برای دوستی دختر پسر هست و هم برای آنهایی که قصد ازدواج دارند، و بعد از شنیدن کتاب تازه متوجه میشید چقدر در رابطه‌ها اشتباه می‌کردید، ارزش یک بار شنیدن را حتما داره پشیمون نمیشید 😍
Mahsa Gh
۱۴۰۰/۵/۱۷
من دارم با اجرای تکنیک‌های این کتاب ازدواج میکنم😻
واقعا عالیه رابطه جدیدم رو با تکنیکای این شروع کردم الان با گذشت چند ماه آشنایی و همین تکنیک‌ها باعث شد ازم خواستگاری کنه…
اگر برای زندگی خودتون ارزش قائلید هر دو جلد این کتاب رو بخوانید و اجرا کنید.
Somaye Mehri
۱۳۹۹/۱۱/۱۹
کتاب بسیار مفیدی است منتهی در نطر واشته باشید که غرور و سردی باعث عدم شروع رابطه نشه. در دنیای واقعی، خودتون بودن از هر موضوع دیگه‌ای مهمتره و مصنوعی به نظر رسیدن به معنای پایان رابطه پیش از شروع اونه
zahra nahid
۱۴۰۰/۳/۳
هر دختری و هر خانومی باید هر دو جلد این کتاب رو بخونه، تا خیلی از نکات ریزی رو برای رابطه یاد بگیره
فک کنم کتاب خوبیه برای آموزش اینکه اصلا رابطه چیه، چجوریه، قسمتی که تو آموزش و پرورش ما جاش خالیه.
شهرزاد منصوری
۱۴۰۰/۱۰/۵
مکمل جلد اول کتابی به همین اسم که به خانم‌ها کمک بسیار مفید و کاربردی میکنه تا به در روابط و زندگی شخصیشون به عزت نفس و‌خودباوری برسند و جایگاه قدرتمندی در روابط برای خودشون ایجاد کنند
فاطمه هاتفی کیا
۱۴۰۱/۲/۱۷
چقدر راوی خانم فرناز صدای جذابی دارد ماشاءالله خدا حفظش کن
این کتاب کمک می‌کند عواطف زنانه را کنار بگذارید و بر اساس واقعیت درباره زندگیتان تصمیم بگیرید
S الوند
۱۴۰۰/۵/۵
به شدت کسل کننده. مدام از دوران نامزدی صحبت میکنه در صورتیکه کاملا مشخصه منظورش دوستیه و سانسورچی ترجیح داده که این موضوع به نامزدی برگردونده بشه.
Nazanin Kaebe Kaebe
۱۳۹۹/۱۲/۲۲
واقعاً کتاب کاربردی و خوبی هست، برای همه دختران سر زمینم خواندنش واجب هست🙏👌👌👌🙏
ممنون که صوتیشو گذاشتین که افراد پر مشغله هم استفاده کنند
الهام محمودی
۱۳۹۹/۱۱/۱۳
درود بر شما. کتاب بسیار، بسیار عالیه کاش زودترآشنا شده بودم واز اطلاعات وراهکارهای ارزشمندی که دراختیارمون قرار میده استفاده میکردم🤩🌹
س ب
۱۳۹۹/۷/۱۷
خدایا من چرا اینقدر تو زندگیم اشتباه کردم‌ای کاش این کتاب رو خیلی قبلتر خونده بودم.
ساناز عزیزی
۱۴۰۱/۵/۹
بسیار عالی بود
داستان‌هایی که میگن خیلی خوبه
باعث میشه خیلی خوب متوجه بشیم و موثر باشه
من توصیه میکنم جلد اولش رو هم بخونید
سارا فیروزی
۱۴۰۱/۳/۱۴
جلد اول و دوم عالی هستش هردوش رو باهم تو ۴روز گوش دادم. همه راه حل‌ها درست و بجاس درست برای زمان ما مناسب هستش. برای همه خانوم‌ها توصیه میشه
اشرف عسکری
۱۳۹۹/۱۰/۷
این کتاب و جلد اول آن بسیار خوب و مناسب خانم‌هایی با سیاست کمتر است و می‌تواند مثل یک مشاور به شما کمک کند.
Mahsa Babashahi
۱۳۹۹/۷/۱۲
کتاب بسیار خوبی بود. به دخترای عزیز پیشنهاد میکنم این کتاب رو بخونید تا اشتباه نکنید
مشاهده همه نظرات ۴۴

راهنمای مطالعه کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد دوم)

برای دریافت کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد دوم) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.

ازدواج، موفقیت در زندگی زناشویی، راهنمای زندگی زناشویی، روابط زن و مرد، حل مشکلات زناشویی، موفقیت در ازدواج، مهارت های ازدواج، آموزش مهارت های زندگی، مشاوره ازدواج، راه و رسم زندگی، موفقیت در زندگی، روابط عاطفی، عشق در زندگی، داشتن زندگی عاشقانه، کتاب ازدواج موفق، دانستنی های ازدواج، عشق ورزیدن به همسر، همسر داری، انتخاب همسر مناسب، جذب همسر، همسر دلخواه، آموزش انتخاب همسر، قانون جذب معشوق، همسریابی، روانشناسی مردان، روابط نزدیک زن و مرد، راز شناخت مردان، دانلود کتاب شناخت مردان، کتاب شناخت مردان، شناخت مردان، بهبود روابط اجتماعی، Was it something I said، Jess McCann، کتاب زن ها مردها را از دست می دهند چرا، کتاب صوتی زن ها مردها را از دست می دهند چرا، قیمت کتاب زن ها مردها را از دست می دهند چرا، خرید کتاب زن ها مردها را از دست می دهند چرا، معرفی کتاب زن ها مردها را از دست می دهند چرا، فایل صوتی کتاب زن ها مردها را از دست می دهند چرا، خرید اینترنتی کتاب زنها مردها را از دست میدهند چرا