معرفی و دانلود کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد اول)

عکس جلد کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد اول)
قیمت:
۳۱۰۰۰ تومان - 5.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد اول) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد اول) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد اول)

کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد اول) نوشته‌ی جس مک کان، دربردارنده‌ی راهکارهای مفید و ویژه‌ای در زمینه‌ی روانشناسی است که به زنان کمک می‌کند پیچیدگی‌های درونی و خصوصیات فردی طرف مقابل خود را بشناسند و به یک رابطه‌ی خوب و ایده‌آل دست پیدا کنند.

درباره‌ی کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد اول):

ازدواج و تشکیل خانواده در جهان امروزی کار آسانی نیست زیرا یافتن شخصی ایده‌آل در زندگی و شناخت خصوصیات و پیچیدگی‌های درونی او کاری زمان‌بر است و به توجه و دقت بسیاری نیاز دارد. آیا تاکنون از خود سوال کرده‌اید که چگونه می‌توانید همسر آینده خود را بیابید؟ شما پس از شنیدن کتاب صوتی زن‌ها مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ و آموختن دستورالعمل‌های قدم به قدم آن می‌توانید به این خواسته دست یابید. راهکارهای جس مک کان (Jess McCann) در این اثر بسیار مفید هستند و تمام زنان جهان با بهره‌گیری از آن‌ها می‌توانند مرد ایده‌آل خود را پیدا کنند.

کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (You lost him at hello) زنان را شگفت‌زده می‌کند، بسیاری از زنان با این دید زیسته‌اند که همیشه باید مردان به آن‌ها احترام بگذارند. آن‌ها اینگونه آموخته‌اند که این مردان هستند که باید از وجود زن در زندگی خوشحال باشند و این بخشی از وظایف زن است که مرد را به دنبال خود بکشاند.

در واقع زنان یاد گرفته‌اند که تنها باید در یک رابطه باشند تا آن مرد را از خود راضی نگه دارند و کار آن‌ها همین‌جا به پایان می‌رسد. زنان گمان می‌کنند که فقط مردان باید در رابطه با یک زن عشق‌ورزی نمایند. این تصورات و انتظارات بی‌جا و اشتباه موجب می‌شود تا رابطه‌ها دچار شکست شوند و زن تصور کند که مرد او را ترک کرده و رابطه‌ی آن‌ها به پایان رسیده است. اما موضوع مهم این است که زنان هم برای حفظ نگه‌داری یک رابطه باید بکوشند و احساس حقیقی خود را به مردان ابراز نمایند.

مروری بر فصل‌های کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد اول):

این اثر دربردارنده‌ی هشت فصل است که هر کدام از آن‌ها به زنان یاد می‌دهند که چگونه کنترل روابط خود را به دست بگیرند و از لحاظ عاطفی شکست نخورند.

فصل اول این کتاب «این مشکل تو است، نه مرد!»، نام دارد که نویسنده آن را با خاطره‌ای از دوست خود آغاز می‌کند و در طی آن به شما می‌گوید که همیشه این‌طور بیاندیشید که اگر در رابطه‌تان شکست خوردید، هر دو مقصر هستید و فقط مشکل از مرد نیست. در حقیقت این فصل به زنان یاد می‌دهد که در گام نخست زنان چگونه با مردان رفتار کنند و کنترل احساسات‌شان را به دست بگیرند.

فصل دوم با عنوان «قواعد بازی» به بررسی این موضوع می‌پردازد که موفقیت در فروش فقط رضایت مشتری برای خرید نیست بلکه مجموعه‌ای از شیوه‌ها و راهکارهاست که باید در زمان‌بندی خوب و با برنامه‌ریزی انجام شود. این فصل تاکید می‌کند که عشق‌ورزی نوعی ترفند است که به زمان نیاز دارد و به زنان نشان می‌دهد که چگونه با آموزش این مهارت‌ می‌توانند در رابطه موفق باشند.

فصل سوم با نام «خود را بشناسید»، توضیح ویژه‌ای از شناخت خود به زنان ارائه می‌نماید و درباره‌ی برخورداری از اعتماد به نفس، اطمینان به خود، داشتن ظاهر مناسب و متفاوت بودن سخن می‌گوید.

فصل چهارم با نام «یافتن مرد» به شما یاد می‌دهد که خلاق بودن در روابط با مردان چگونه است و اینکه با چه ترفندهایی می‌توان وارد گفت‌وگو با یک مرد شد.

فصل پنجم با نام «علاقه‌مند کردن مرد»، درباره‌ی یکی از شیوه‌هایی که برای علاقه‌مند کردن مردان نیاز است، به نام «شناختن نشانه‌ها» صحبت می‌کند.

فصل ششم کتاب با عنوان علاقه‌مند نگه داشتن مرد، به شما می‌گوید که اگر زنان در شروع رابطه تمام گلوله‌های خود را شلیک نمایند، در آخر علاقه‌ی مردان را نسبت به خود از دست می‌دهند.

فصل هفتم با عنوان «بستن قرارداد»، به زنان یاد می‌دهد که چه رفتاری از خود بروز دهند تا مردان را در رابطه حفظ کنند و نادیده گرفته نشوند.

فصل آخر کتاب با عنوان «حفظ ذهنیت درست» به زنان می‌گوید که چگونه در روابطی که هیچ‌ نتیجه‌ای برایشان ندارد، شرکت نکنند و به آن‌ها توصیه می‌کند که اگر مردی به معنای حقیقی خواستار آن‌ها نیست این مسئله هیچ ربطی به زن ندارد و به طور منطقی باید با این مسئله کنار بیایند و فرصت دیگری به خود بدهند.

شنیدن کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد اول) به چه کسانی پیشنهاد می‌شود:

این کتاب برای زنانی مناسب است که از شکست در رابطه‌ واهمه دارند و نمی‌دانند چگونه باید محبت و عشق ورزیدن به مردان را بیاموزند. زنانی که در روابط گذشته یا فعلی خود شکست خوردند و در پی اصلاح رابطه‌ی خود هستند.

با جس مک کان بیشتر آشنا شویم:

جس مک کان نویسنده‌ای برجسته و مربی درخشانی در زمینه‌ی ازدواج است که در آمریکا زندگی می‌کند. او تاکنون به افرادی زیادی یاری رسانده تا با استفاده از شیوه‌ها و راهکارهای او عشق واقعی خود را پیدا کنند و یک رابطه‌ی موفق و شاد را تجربه نمایند. جس با بهره‌گیری از تکنیک‌ها و راهکارهای ثابت شده‌ به زنان نشان می‌دهد که به سرعت پاسخ این پرسش که «اشتباه من چیست» را بیابند.

او این اثر را در سال 2013 بازبینی و منتشر نموده و در آن شیوه‌های غیرمعمولی را که دو طرف برای آشنایی باید از آن‌ها استفاده کنند را ارائه می‌دهد. خود مک کان هم با بهره‌گیری از همین شیوه‌ها توانسته همسرش را بیابد و در حرفه‌اش به موفقیت برسد.

در بخشی از کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد اول) می‌شنویم:

«همان‌طور که قبلا گفتم، در یک رابطه نتیجه مطلوبی حاصل نمی‌شود، بیشتر زن‌ها، مردها را مقصر می‌دانند. زن‌ها هیچ وقت نمی‌خواهند بپذیرند کار اشتباهی انجام داده‌اند. زیرا اگر این کار را بکنند، آن‌گاه باید سرزنش خراب شدن رابطه را هم بپذیرند.»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه 1
نمونه 2
۲۶ دقیقه
فصل اول: این مشکل تو است، نه مرد!
۲۵ دقیقه
فصل دوم: قواعد بازی
۱۹ دقیقه
فصل سوم: خود را بشناسید - بخش اول
۱۸ دقیقه
فصل سوم - بخش دوم
۲۲ دقیقه
فصل چهارم: یافتن مرد
۳۲ دقیقه
فصل پنجم: علاقه‌مند کردن مرد - بخش اول
۳۴ دقیقه
فصل پنجم - بخش دوم
۲۳ دقیقه
فصل ششم: علاقه‌مند نگه داشتن مرد - بخش اول
۲۰ دقیقه
فصل ششم - بخش دوم
۳۰ دقیقه
فصل هفتم: بستن قرارداد - بخش اول
۳۱ دقیقه
فصل هفتم - بخش دوم
۲۷ دقیقه
فصل هشتم: حفظ ذهنیت درست

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد اول)
نویسنده
مترجممهراوه فیروز
گویندهفرناز مرکباتی
ناشر چاپینشر البرز
ناشر صوتی آوانامه
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابMP3
مدت۵ ساعت و ۷ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه صوتی
۳۱۰۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد اول)

Roz Saadati
۱۳۹۹/۱۲/۳۰
خانم‌ها حتما حتما حتما بخونید
کتاب به زبان ساده روان و قابل فهم و عمل نوشته شده
اگه میتونید نسخه کتابی رو پیدا کنید نگهدارید و هزاران بار بخونید
برخلاف باقی کتاب‌ها که روش‌های برخورد با مردان و میگه و در مورد شناخت مردها حرف میزنن. این کتاب راه حل میده بهتون بهتون میگه از چیزهایی که تا الان در و
مورد مردا شنیدید خوندید چطور استفاده کنید چکار کنید و چطور به یک بانوی باوقار برای مرد تبدیل بشید. چطور به عشقتون برسید و چکارهایی باید انجام بدید
Shirin Kamali
۱۴۰۰/۴/۲۸
کتاب خوبیه اما تمومش توی چند جمله خلاصه میشه
خودتونو گول نزنید یه وقتایی از رابطه عاشقانتون بیرون بیاید و دوست داشتن و کنار بزارید و تمام اتفاق هارو مرور کنید
وقت گذاشتن ابراز احساسات کردن خواستن هیچکدوم نباید اول از طرف یه مرد باشه.
مرد‌ها مثل گربه‌ها و زن‌ها موش تا وقتی فرار کنی دوست داشتنی ترینی.
کتاب عالیه من واقعا دوستش داشتم.
شیما ش
۱۳۹۹/۷/۲۳
کناب مفیدی بود ولی راوی کتاب خیلی بیان اعصاب خورد کن و عجولانه‌ای داشت مخصوصا که اصلا اصول بیان و اجرا را رعایت نمیکرد و با کشیدن (ش) بیش از حد،
روایت را ازار دهنده کرده بود برخلاف خیلی از کتابهای مفید دیگر که نمیتوان کنار گذاشت این کتاب را باید مرتب کنار بگذاریم و بعد دوباره سراغش برویم
مهسا دوستدار
۱۴۰۱/۴/۳۰
کتاب فوق العاده‌ای خوب… فقط بعضی جاهاش حس میکردم دوگانگی داره.. یجا میگفت تحت فشار نذارید طرف رو چون هنوز خودشم نمیدونه چه تصمیمی داره برای رابطه با شما و از طرف دیگه راهکار میداد که یه فورسی ایجاد بشه تا طرف یکاری کنه … در کل خوب و پیشنهاد میشه
اشرف عسکری
۱۳۹۹/۱۰/۷
بعضی از خانم‌ها در ذات خود نکات و ویژگی‌های موجود در این کتاب عالی را دارند و بعضی که ساده تر و بی سیاست تر هستند واقعا لازم است این کتاب و جلد دوم آن را بارها گوش داده، نکته برداری کنند و به کار ببرند. کاملا کاربردی.
مهر در پاییز
۱۴۰۰/۶/۲۶
بسیار بسیار عالی
حتما گوش بدید و هر بار در شروع ارتباط جدید باز هم گوش بدهیدتا اصول و فراموش نکنید
چه اشتباهات ناخودآگاهی باعث نابودی روابط خوب آدمها میشه، ایکاش این آموزه هادر نوجوانی آموزش داده میشد نه وقتی آب از سر گذشت
لارا فرزاد
۱۴۰۱/۱/۲۲
این کتاب برای خانم‌ها فوق العاده اس به خصوص اگر‌ با وجود بسیاری از خود گذشتگی هایشان روابط شکست خورده در گذشته دارند و علت آن را نمیدانند. این کتاب دنیای شما رو عوض میکنه. به همه‌ی خانم‌ها خواندش رو پیشنهاد میکنم.
Soheila Khoshbakht
۱۴۰۰/۱۲/۱۹
واقعا کتاب بینظیر هست. برای شناخت مردان و رفته درست داشتن. پیش بردن یک ارتباط صحیح نیاز به آموزش دارد و نیز استراتژی. این کتاب همه اینها را به نا می‌دهد و نگاهمان را گسترش میده و البته صحیح‌تر به جنس مرد و ارتباط درست
Harvestmoon Sky
۱۴۰۰/۸/۲۳
مطالبی که برخی موارد را قبلا می‌دانستیم اما باید از زبان فرد دیگری دوباره به ما گوشزد می‌شد،
به دختران یادآور میشود که ارزشمندی واقعی خود را حفظ کنند چیزی که این روزها فراموش کرده ایم.
مطالعه این کتاب لازمه🌿
مهلا پور
۱۴۰۱/۱/۶
کتاب خیلی خوبی هست بخصوص برای خانومهای مجرد. افزایش اعتماد به نفس مهارت شروع رابطه و غیره.. خوندنش خالی از لطف نیس.. بجای وقت گذاشتن الکی توی اینترنت و زمزه‌های پوچ توی ذهن اینو گوش بدید😁
صفورا رستم فرخانی
۱۴۰۰/۱۱/۲۶
درود دوستان
خواندن این کتاب را پیشنهاد میکنم من به شخصه خیلی از موارد رو اصلا نمیدانستم وبارها انجام دادم ودقیقا همیشه دریک مدار تکرارشونده بودم واین کتاب من راز اشتباهاتم اگاه کرد🌸🌸
Zynb Krmi
۱۴۰۰/۷/۱۲
بسیار کتاب خوبی بود. ممنونم از کتابراه. پیشنهاد میکنم اگر میخواید روابط بهتری رو برای خودتون رقم بزنید حتما این کتاب فوق العاده رو از دست ندید👌👌لازمه ک همه‌ی دختران سرزمینم مطالعه کنن🥰🥰
Sahar Sharafi
۱۴۰۰/۵/۳۰
کتاب خیلی خوبی.
نظرات و پیشنهادات خیلی خوبی ارائه داده
برای اینکه بدونی یک رابطه از اولین قدم چجوری باشه تا اخرین قدم.
به خانم‌ها اموزش میده چجوری با طرف مقابل ارتباط درستی برقرار کنی
انسیه اله رضا
۱۴۰۰/۱۲/۱۰
کتاب خیلی خوبیه برای خانوما برای برخورد مناسب و رفتار درست توی زندکی و اجتماع.
امید وارم همه بتونن یاد بگیرن این مطالب رو و استفاده کنید.
ممنونم از کتابراه با کتاب‌های عالی شون:)
Farnaz irani
۱۴۰۰/۱۱/۱۹
کتاب بسیارخوبیه
راه حل‌های عملی و کاربردی داره
توی هیچ مدرسه‌ای به ما این مسائل اموزش داده نمیشه و علت مشکلات در زندگی مشترک هم همینه
حتما توصیه میکنم به خانم ها
مشاهده همه نظرات ۷۸

راهنمای مطالعه کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد اول)

برای دریافت کتاب صوتی زن‌ها، مردها را از دست می‌دهند، چرا؟ (جلد اول) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.

ازدواج، موفقیت در زندگی زناشویی، کتاب زن ها مردها را از دست می دهند چرا، کتاب صوتی زن ها مردها را از دست می دهند چرا، کتاب زن ها مردها را از دست می دهند چرا جلد اول، قیمت کتاب زن ها مردها را از دست می دهند چرا، راهنمای زندگی زناشویی، روابط زن و مرد، حل مشکلات زناشویی، موفقیت در ازدواج، مهارت های ازدواج، آموزش مهارت های زندگی، مشاوره ازدواج، راه و رسم زندگی، موفقیت در زندگی، روابط عاطفی، عشق در زندگی، داشتن زندگی عاشقانه، کتاب ازدواج موفق، دانستنی های ازدواج، عشق ورزیدن به همسر، همسر داری، انتخاب همسر مناسب، جذب همسر، همسر دلخواه، آموزش انتخاب همسر، قانون جذب معشوق، همسریابی، روانشناسی مردان، روابط نزدیک زن و مرد، راز شناخت مردان، دانلود کتاب شناخت مردان، کتاب شناخت مردان، شناخت مردان، بهبود روابط اجتماعی، You lost him at hello، Jess McCann، خرید کتاب زن ها مردها را از دست می دهند چرا، معرفی کتاب زن ها مردها را از دست می دهند چرا، فایل صوتی کتاب زن ها مردها را از دست می دهند چرا، خرید اینترنتی کتاب زنها مردها را از دست میدهند چرا، جس مکن