معرفی و دانلود کتاب هنوز هم من

عکس جلد کتاب هنوز هم من
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب هنوز هم من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب هنوز هم من و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هنوز هم من

کتاب هنوز هم من به قلم جوجو مویز، در ادامه‌ی رمان «من پیش از تو» و «پس از تو»، داستان پرفراز و نشیب لوئیزا کلارک که برای کار به نیویورک رفته است را روایت می‌کند.

جوجو مویز (Jojo Moyes) در رمان هنوز هم من (Still Me) که از پرفروش‌ترین آثار 2018 و بهترین کتاب داستانی این سال از نظر کاربران سایت گودریدز است، با نگرشی تیزبینانه روایتی از نحوه‌ی شناخت خویشتن و لزوم از خود گذشتگی صادقانه در زندگی برای نیل به خواسته‌ها را تبیین می‌کند. این کتاب شما را تا آخرین صفحه مشتاق نگه می‌دارد.

لوئیزا با گذر زمان خیلی چیزها را فهمیده است. او می‌داند خانه‌ی جدیدش در نیویورک با دوستش سام در لندن کیلومترها فاصله دارد. همچنین می‌داند با اینکه کارفرمای جدیدش آدم خوبی است ولی همسرش رازی را از او مخفی می‌کند. چیزی که لوئیزا نمی‌داند این است که با کسی آشنا می‌شود که زندگی‌اش را تغییر می‌دهد؛ زیرا این فرد او را یاد عشقی می‌اندازد که آزار دهنده خواهد بود.

لوئیزا نمی‌داند چه کار باید انجام دهد، ولی می‌داند هر تصمیمی بگیرد، اوضاع دیگر مثل سابق نمی‌شود. آیا پاسخ او باید به تجربه‌های جدید بله باشد و با خارج شدن از منطقه‌ی امن خود چالش‌های جدیدی را پذیرا شود؟ او می‌خواهد بداند اگر عاشق فردی شود، آیا برای داشتنش باید از رویاهایش دست بکشد یا می‌تواند هر دو را با هم داشته باشد و هیچ یک را فدا نکند؟

این اثر را می‌توان یک حسن ختام صمیمانه برای متون ادبی پیشین برشمرد که آن را به عنوان یک مجموعه‌ی برجسته متمایز کرده است. صداقت و روایت طنزگونه‌ی کتاب و همزاد پنداری آن که هر انسانی باید از آن برخوردار باشد، لبخند را بر روی لبانتان می‌آورد. هنوز هم من از جمله آثاری است که باید خوانده شود!

درحالی که این سه گانه همانند یک داستان عاشقانه آغاز شده، اما نویسنده سعی کرده است داستانی راجع به یادگیری خودتان بودن و عشق به خود را شرح دهد. این روش آسان مویز برای ایجاد رابطه‌ای عمیق میان شما و شخصیت اصلی داستانش است.

در بخشی از کتاب هنوز هم من می‌خوانیم:

سکوت کوتاهی برقرار شد، ناگهان به طور وحشتناکی احساس هوشیاری کردم. "من فقط هر چی بهم گفت رو بهت گفتم. من با توأم سم. من فقط داشتم برات مثال می‌زدم به کسی که‌ می‌خواست بهم علاقه نشون بده چه جوابی دادم و قبل این که پیش خودش فکری کنه ردش کردم. که به نظر تو هیچ کدوم از اینا رو‌ نمی‌فهمی."

"نه انگار تو نصفه شبی زنگ زدی منو بیدار کنی بهم گیر بدی که همکارم یه کتاب بهم داده اما خودت خوبه می‌ری بیرون و با اون یارو جاش خوش و بش می‌کنی. تو تا مدت‌ها نمی‌خواستی قبول کنی که با هم دوست باشیم حالا رفتی نشستی پیش یه غریبه و باهاش احساس صمیمیت می‌کنی."
"سم من فقط اون موقع به زمان نیاز داشتم."

"به زمان نیاز داشتی چون هنوز عاشق مردی بودی که توی این دنیا نبود. یه آدم مرده. الانم رفتی نیویورک چون اون ازت خواسته بود. واقعاً‌ نمی‌دونم چرا باید به کتی حسادت کنی وقتی هیچ دلیلی برای این کار نداری. تو قبلاً اصلاً اهمیت نمی‌دادی منو دونا چند ساعت با هم وقت‌ می‌گذرونیم."

"برای این که دونا بهت نظر نداشت."
"تو که تا حالا کتی رو ندیدی از کجا‌ می‌دونی بهم نظر داره یا نه"
"عکستون و دیدم"
او از خشم منفجر شد "کدوم عکس؟"
احساس حماقت می‌کردم، چشمانم را بستم و گفتم "تو فیس‌بوکش. عکس تو و خودش و گذاشته بود." آب دهانم را قورت دادم. "همون عکس"
سکوت طولانی حکم‌فرما شد. از آن سکوت‌ها که‌ می‌گفت جدی می‌گی؟ از آن سکوت‌های شومی که طرف مقابل بی‌صدا نظرش را راجع به تو فریاد‌ می‌زد. وقتی سم دوباره حرف زد صدایش آرام و کنترل شده بود. "این بحث مسخره‌ای و من باید برم بخوابم."
"سم من..."
"لو برو بخواب بعداً باهم حرف می‌زنیم" و تلفن را قطع کرد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب هنوز هم من
نویسنده
مترجمراضیه عبدلی
ناشر چاپینشر روزگار
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۴۲۴
زبانفارسی
شابک978-964-374-859-3
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب هنوز هم من

حمیده فتح الهی
۱۳۹۹/۴/۲۴
در ادامه کتاب‌های من پیش از و پس از تو خیلی قشنگ هستن و من بیشتر من پیش از تو و هنوز هم من رو خیلی بیشتر دوست داشتم و مخصوصا دختری که رهایش کردی از جوجه مویز دوست داشتنی‌ترین بود اما نشر روزگار خیلی غلط چاپی داره و آدم سردرگم میشه کلمه چی بوده اما در کل ترجمه‌اش رو دوست داشتم روان و خودمانی بود.
Nano Rezatalab
۱۳۹۹/۳/۱۹
مثل اینه که دفتر خاطرت یک دوست صمیمی رو میخونی... اینجوری نیست که کلی چیزی ازش یاد بگیری ولی مطمئنا قسمتی از زندگی هر شخص میتونه اموزه‌هایی رو هم داشته باشه مثل همین کتاب
یک جاهایی باهاش میخندی گریه میکنی ازش عصبانی میشی و...
به نظر من که خیلی خوبه... لااقل دوست داری سریع بخونی و ببینی داستان چطوری پیش میره و چی میشه
samira ayati
۱۳۹۸/۹/۹
این کتاب دید منو به دنیای اطرافم کلا عوض کرد؛ همه‌ی آثار جوجو مویز عالی هستن ولی سبک نوشتار این کتاب خیلی خاصه و واقعیت‌هایی در اون بیان شده که اگر کتاب رو برای اندیشیدن بخونیم دیدگاه آدم رو عوض میکنه. عالیه حتما توصیه میکنم این سه کتاب من قبل از تو، پس از تو و هنوز هم من رو بخونید
Tohideh Ansari
۱۳۹۸/۴/۸
کتاب هی جوجو رو به خاطر سبک غافلگیرکننده ش خیلی دوست دارم. این که خواننده نمی‌تونه برگ بعدی کتاب و یا حتی سطر بعدی رو حدس بزنه. نوشته‌های جوجو درست مانند یه جریال سیال و خروشان شما رو به پیش می‌رونه و احساسات شما رو درگیر شخصیت‌های داستان می‌کنه. به نظر من این کتابش هم عالی بود!
aazam akhtari
۱۳۹۹/۳/۱۹
رمان خیلی خوب ودرعین حال آموزنده بود. ولی نسبت به دوسری قبل یعنی "من پیش ازتو"و "من پس ازتو"یه کم کشدارشده بود داستان و درمیانه داستان اون هیجان انگیزی و غیر منتظره بودن سبک نویسنده رو از دست داده بود ولی پایان خوبی داشت. خوندن کتاب رو البته هرسه سری با هم رو به همه توصیه می‌کنم.
یاسمین زارع دزفولی
۱۳۹۹/۱/۶
سلام. من به طور کلی سه گانه *من پیش از تو*، *من پس از تو* و *هنوز هم من* رو دوس دارم. ولی به نظرم باید پشت سر هم خونده بشه و شاید بشه گفت کتاب اول از همه قشنگ تره. یکم ترجمه هنوز هم من نقص داشت اما به طور کلی از مطالعه کتاب راضی بودم.
کاربر BAVI
۱۳۹۹/۴/۲۹
یکی از سه گانه‌های عالی جوجو مویز. فقط بعضی جاها تو متن و ترجمه کتاب مشکل داشت.
اکثر جملات کتاب در مورد پذیرفتن و کشف خود واقعی، بله گفتن به کارهای جدید و ریسک کردن تو زندگی نوشته شده و من عاشق اینجور قسمتای کتاب بودم.
شیدا عطایی
۱۳۹۹/۲/۲۰
ناهیدافکاری سلام هرسه کتاب نکات آموزنده وارزش‌های اخلاقی ازقبیل امید، سخت کوشی، پشتکاردرستکاری، محبت وانسان دوستی رابه خواننده می‌آموزد. کتاب دختری که رهایش کردی راهم ازاین نویسنده به خوانندگان پیشنهادمی کنم درگتاب همیشه من ویراستاری ضعیف بود
نیل آ
۱۴۰۰/۳/۲۹
باسلام و احترام. داستان به شیرینی داستانهای قبل ودرامتداد آن ادامه می‌یابد. فراز و نشیب‌های زندگی لوئیزا کلارک معروف در غریبی ومشکلاتی که گاهی به سختی حل میشود خواننده را به دنبال خود میکشد درنهایت عشق واقعی پیروز میشود.
Mahroo M
۱۳۹۹/۲/۵
بنظرم این کتاب و دو کتاب *من قبل از تو* و *من بعدازتو* برای یک بار خوندن مناسبه، اونم برای اینکه متوجه بشیم چیزی که اینقدر یهو تبلیغات شد براش چی هست واقعا! ولی اونطوری که اسمش تو دهن‌ها افتاده خاص نیست و حرف تازه‌ای برای گفتن نداشت.
لیلا ابهری
۱۳۹۸/۱۲/۹
عالی بود کتابی پر از اتفاقات و رشد و پیشرفت و شکست‌های یک دختر عادی که میتونه برای همه قابل درک باشه، این کتاب منو بطور کامل غرق خودش کرد و نگاهم به انسانهای اطراف و اتفاقهای زندگی خودم و دیگران تغییر یافت، جوجومویز شگفت انگیزه
رویا کبودچشم
۱۳۹۹/۱/۲۷
کتاب عالی موضوع عالی نوشته‌ها دلچسب آخرش دوست داشتم تلاش لوئیزا رو بدونم که الان به چه جایی رسیده و موفقیاش برام ملموس تر بود ولی همینم عالی بود و کافی.. هر 3 کتاب رو توصیه میکنم
نسرین نصیری
۱۳۹۸/۹/۱
کتابهای جوجو مویز رو دوست دارم، این کتاب هم لذت خوش رو داشت بخصوص اگه دو کتاب قبلش رو خونده باشید فکر میکنید در مورد لوییزا کلارکی میخونید که از قبل میشناسیدش و از رشد و پیشرفتش خوشحال میشید.
الهه ایزدى
۱۳۹۸/۷/۲۴
چند وقته درگیر این سه جلد کتاب به هم پیوسته بودم، و میتونم بگم خوندن چن صفحه‌ی اون جز ثابت برنامه‌ی روزانم بود والان با تموم شدنش جای خالیش رو احساس میکنم
کاربر m
۱۳۹۹/۴/۳۰
چقدر قشنگ این جلد دو جلد قبلیو تکمیل کرد (: یه پایان فوق العاده و درسی به یادموندنی❤ امیدوارم هممون شهامت اینو داشته باشیم ک سبک خودمونو زندگی کنیم
مشاهده همه نظرات ۵۹

راهنمای مطالعه کتاب هنوز هم من

برای دریافت کتاب هنوز هم من و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.