معرفی و دانلود کتاب نغمه‌ی عشق زیر باران

عکس جلد کتاب نغمه‌ی عشق زیر باران
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب نغمه‌ی عشق زیر باران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب نغمه‌ی عشق زیر باران و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب نغمه‌ی عشق زیر باران

کتاب نغمه‌ی عشق زیر باران نوشته‌ی آناند کومار، ماجرای پرفراز و نشیب عشقی آتشین را روایت می‌کند که سه سال جدایی اتفاقات مختلفی را در آن رقم می‌زند؛ رمانی احساسی و عاشقانه که باعث می‌شود قلب شما بارها عاشق شود.

کتاب نغمه‌ی عشق زیر باران مناسب چه کسانی است؟

آناند کومار (Anand Kumar) نویسنده، مدرس و ریاضیدان هندی تبار کتاب نغمه‌ی عشق زیر باران (A tale of two Souls) را برای دوستداران رمان و داستان‌های عاشقانه به رشته تحریر درآورده است.

در بخشی از کتاب نغمه‌ی عشق زیر باران می‌خوانیم:

بهترین بخش رابطه‌ی من و ساکشی این بود که هرگز به یکدیگر اجازه نمی‌دادیم که در کارهای دیگری دخالت کند. مقررات نانوشته‌ای داشتیم و به آن‌ها پایبند بودیم و همچنین این درک ما از یکدیگر بود که آن را ممکن می‌کرد. او می‌دانست که من تمام روز منتظر او خواهم ماند؛ و همچنین اطمینان داد زمانی که با من است کاملاً و فقط برای من است. اجازه نمی‌داد چیزی حواسش را پرت کند. من هم اطمینان دادم که علی‌رغم تنها بودن، هنگامی‌که مشغول کار است مزاحمتی برای او ایجاد نخواهم کرد. او به بدمینتون و دانشگاه خود بدون مشکل رسیدگی می‌کرد.

می‌گفت: «هفت روز دیگه.» دائماً تاریخ ملحق شدن مرا به شرکت یاد‌آوری می‌کرد. خیلی‌خوب می‌دانستیم که روز رفتن من نزدیک است، اما چاره‌ای هم نداشتیم، زندگی باید پیش می‌رفت.

تا حدود زیادی، هردوی ما از صحبت در مورد آن پرهیز می‌کردیم. تماس با تلفن همراه تنها راه برقراری ارتباط بود. اما صحبت کردن در مورد آن فقط باعث استرس ما شده و ما را به سمت افسردگی سوق می‌داد. ازاین‌رو خود را محدود به زمان حال کردیم.

می‌دانستیم که واتس‌اپ و اسکایپ با وجود مسافت، فاصله‌ی ما را به یکدیگر کم می‌کند. احساس دور شدن از او، احساس شادی یافتن شغلی مناسب را برایم کمرنگ می‌کرد.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب نغمه‌ی عشق زیر باران
نویسنده
مترجمزهرا جیرانی
ناشر چاپیانتشارات آوای آرامش
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۵۶
زبانفارسی
شابک978-622-7539-27-1
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان خارجی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب نغمه‌ی عشق زیر باران

صدری رحیمی
۱۴۰۰/۶/۲
در کل بد نبود اما کارکتر دختر کلا شخصیت اویزونی داشت دیگه آدم باید به این بلوغ فکری برسه که بالاخره چه بخواد چه نه تو یه مقطع زمانی تنهاست. هیچکس تو صف نیست برای تو که زود وارد زندگی ات بشه که یه وقت خدا یه نکرده تنهایی باشی.!!!!
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب نغمه‌ی عشق زیر باران

برای دریافت کتاب نغمه‌ی عشق زیر باران و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.