معرفی و دانلود کتاب ببین و کور شو: 170 راه برای شناخت مردان

عکس جلد کتاب ببین و کور شو: 170 راه برای شناخت مردان
قیمت:
۲۳۰۰۰ ۱۳۸۰۰ تومان ۴۰%
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب ببین و کور شو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ببین و کور شو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ببین و کور شو: 170 راه برای شناخت مردان

انتخاب شریک زندگی مناسب، یکی از مهم‌ترین تصمیم‌گیری‌های ما در زندگی است. سارا صدر در کتاب ببین و کور شو، به روابط میان زنان و مردان می‌پردازد و به خصوص راه‌هایی را پیشنهاد می‌کند که به وسیله‌ی آن‌ها، زنان می‌توانند شناختی درست از مردان به دست آورند و در امر انتخاب همسر، دست به انتخابی آگاهانه و منطقی بزنند.

درباره‌ی کتاب ببین و کور شو

برای همه‌ی ما در زندگی، زمانی فرامی‌رسد که باید دست به انتخاب شریک زندگی مناسبی بزنیم؛ اما بسیاری از ما در این لحظه‌ی حساس دچار سردرگمی می‌شویم و نمی‌توانیم آنطور که باید، انتخابی آگاهانه و عقلانی داشته باشیم. این موضوع می‌تواند ناشی از این باشد که تا کنون آموزش مناسبی در این زمینه دریافت نکرده‌ایم و فاقد آمادگی برای قرار گرفتن در این شرایط بااهمیت هستیم.

کتاب ببین و کور شو، اثری از سارا صدر است که در آن، روابط میان زنان و مردان مورد مطالعه قرار می‌گیرد و همچنین، راهکارهایی ارائه می‌شود که زنان بتوانند دانشی کافی از مردان و شرکای زندگی خود پیدا کنند و به تبع آن، زندگی سرشار از خوشبختی و تفاهم را تجربه کنند.

این کتاب، با آوردن مثال‌های متعدد از زندگی زنان و مردان گوناگون در کنار یکدیگر و چالش‌ها و مشکلاتی که به آن‌ها برمی‌خورند، راهنمای عملی مناسبی را پدید آورده است که به بهترین شکل می‌توان از آن استفاده کرد تا روابط شکل بهتری پیدا کنند و زندگی دچار تغییر شود.

ما همواره به دنبال روابطی هستیم که به کمک آن‌ها بتوانیم زندگی با نشاط‌تر و همراه با آرامش بیشتری را تجربه کنیم. بنابراین نویسنده این کتاب را نه تنها به زنان، که به مردان نیز پیشنهاد می‌کند تا با خواندن آن بتوانند درک بهتری از شریک زندگی خود داشته باشند و با کمک یکدیگر، به خوشبختی دست پیدا کنند.

کتاب ببین و کور شو برای چه کسانی مناسب است؟

این کتاب برای تمام افراد، به خصوص زنانی که قصد پیدا کردن شریک زندگی خود را دارند یا می‌خواهند سر و سامانی به روابط عاطفی خود بدهند جذاب خواهد بود.

در بخشی از کتاب ببین و کور شو می‌خوانیم

نمی‌توانیم انتظار داشته باشیم شخصی همه پارامترهای انسانی و اخلاقی و ظاهری و... را یکجا داشته باشد و بقول معروف «شش‌دانگ» باشد. اولین پرسشی که پیش می‌‎آید این است که: مگر شما خود کامل و بی‌نقص هستید؟ به دنبال فرد خاص گشتن مستلزم این است که بستری مهیا باشد؛ یعنی ما خود نیز فرد خاصی باشیم و به استانداردهای طرف مقابل نزدیک باشیم. نباید انتظار داشته باشیم چوب را به پلاستیک یا آهن بچسبانیم.

ازآنجاکه هیچ‌چیز در دنیا قدر مطلق نبوده و نسبی است، باید معیارهایمان را از کمال‌گرایی فاصله داده و منطقی فکر کنیم و انتظار برداشت درست داشته باشیم. درعین‌حال نباید دست به حد و اندازه خود بزنیم تا اندازه دیگری شویم. از نمره‎‌‌ی معیارهای شما که مثلاً صد است، اگر کسی هشتاد را کسب کند بسیار عالی خواهد بود. البته از هر آیتم مثبت و مهمی در حد معقول بهره‌مند باشد و داشته‌هایش خیلی بیشتر از نداشته‌‎هایش بوده باشد.

از بین نکات مثبت اخلاقی، به صداقت اهمیت بیشتری بدهید؛ چون عدم صداقت و دروغ‌گویی بسیار خطرناک است. در مذمت این نکته همان بس که در عرف جامعه، دروغ‌گو را دشمن خدا می‎‌نامند؛ ولی کلاه‌بردار، عیاش، قاتل و... این‌ها را دشمن خدا نمی‌دانند. حداقل ضرر دروغ‌گویی این است که حق واجب شما را از دانستن حقیقت نادیده گرفته می‌شود و این عواقب بسیاری را به دنبال خواهد داشت؛ کما اینکه اگر حقیقت را می‌دانستید طور دیگری عمل می‌کردید. لازم به ذکر است که این دلیل نمی‌شود تا به بهانه یافتن حقیقت همیشه در حریم شخصی افراد سرک کشیده و علنی به این حریم تجاوز کنید؛ زیرا اگر خاک یک گلدان زیبای گران‌قیمت تزئینی را نیز زیر و رو کنید، بالاخره کرمی را در آن خواهید یافت.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل اول | روابط بین خانم‌ها و آقایان
فصل دوم | راه‌های شناخت مردان: راه‌های شناخت مردان در دوران نامزدی
سخن آخر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ببین و کور شو: 170 راه برای شناخت مردان
نویسنده
ناشر چاپینشر مانیان
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۷۲
زبانفارسی
شابک978-622-7725-57-5
موضوع کتابکتاب‌های خانواده و روابط
قیمت نسخه الکترونیک
۲۳۰۰۰ ۱۳۸۰۰ ت ۴۰%
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ببین و کور شو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب ببین و کور شو

برای دریافت کتاب ببین و کور شو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.