معرفی و دانلود PDF کتاب خرسی و یه دوست جدید

عکس جلد کتاب خرسی و یه دوست جدید
قیمت:
15000 تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب خرسی و یه دوست جدید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب خرسی و یه دوست جدید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب خرسی و یه دوست جدید

کتاب خرسی و یه دوست جدید نوشته‌ی کارما ویلسون از مجموعه‌ی خرسی و دوستانش، با بیانی آهنگین و قصه‌ای دلنشین، ماجرای خرسی و دیگر حیوانات جنگل را به تصویر می‌کشد. این بار آن‌ها یک دوست جدید پیدا می‌کنند.

موضوع کتاب خرسی و یه دوست جدید (Bear's new friend) چیست؟

یک روز گرم تابستانی خرسی به دنبال یک همبازی می‌گشت تا با او بازی کند. موش و خرگوش پیش خرسی آمدند اما یکدفعه همگی چیزی دیدند که به سرعت از کنارشان رد شد. خرسی و دوستانش یک گودال را دیدند که کسی داخل آن قایم شده بود اما او چه کسی بود؟ دوست بود یا دشمن؟

درباره‌ی مجموعه خرسی و دوستانش:

هر جلد از این مجموعه، داستانی آموزنده و زیبا را در قالب شعرهایی دلنشین به تصویر می‌کشد. این داستان‌ها کودکان را با مسئله و موقعیتی جدید رو‌به‌رو می‌کنند و با بیانی ساده آن‌ها را با این موضوع که ممکن است در هر شرایطی اتفاقی جدید برایشان بیفتد، آشنا می‌کند. در این مجموعه کودکان یاد می‌گیرند که نحوه‌ی رو‌به‌رو شدن با مسائل و تفکر و تلاش اهمیت دارد و آن‌ها باید متناسب با هر شرایطی خودشان را تغییر دهند و تصمیم درست بگیرند.

با خواندن اشعار شیرین مجموعه خرسی و دوستانش برای کودکان، می‌توانید آن‌ها را تشویق به حفظ کردن اشعار کتاب کرده و خلاقیت و حافظه‌ی آن‌ها را تقویت نمایید. هر کدام از این کتاب‌ها، کودکان را با انواعی از حیوانات آشنا کرده و آن‌ها را علاقه‌مند به کتاب و کتابخوانی می‌کند.

کتاب خرسی و یه دوست جدید مناسب چه کسانی است؟

کارما ویلسون (Karma Wilson) این کتاب زیبا به همراه تصاویر دوست داشتنی را برای کودکان سنین 3 تا 7 سال نوشته است و به آن‌ها می‌آموزد که نباید برای دوست شدن با دیگران خجالت بکشند بلکه باید یاد بگیرند تا دوست‌های خوبی برای خود پیدا کنند.

در بخشی از کتاب خرسی و یه دوست جدید می‌خوانیم:

خرسی می‌گه چیکار کنیم؟
بریم کجا؟ دنبال کی؟
خوبه که پیداش بکنیم
بگیریمش یواشکی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب خرسی و یه دوست جدید
نویسنده
مترجمفیروزه کاتب، مریم اسلامی
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات33
زبانفارسی
شابک978-600-8347-37-8
موضوع کتابکتاب شعر کودک
قیمت نسخه الکترونیک
15000 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب خرسی و یه دوست جدید

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب خرسی و یه دوست جدید

برای دریافت کتاب خرسی و یه دوست جدید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.