معرفی و دانلود کتاب صوتی 50 درس از زندگی و کسب و کار دونالد ترامپ

عکس جلد کتاب صوتی 50 درس از زندگی و کسب و کار دونالد ترامپ
قیمت:
۳۸۰۰۰ تومان - 6.99€
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 50 درس از زندگی و کسب و کار دونالد ترامپ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی 50 درس از زندگی و کسب و کار دونالد ترامپ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی 50 درس از زندگی و کسب و کار دونالد ترامپ

دوست دارید بدانید راز موفقیت یکی از بزرگ‌ترین سرمایه‌داران بازار املاک آمریکا، یعنی دونالد ترامپ چیست؟ جرج ایلین در کتاب صوتی 50 درس از زندگی و کسب و کار دونالد ترامپ درمورد عوامل موفقیت این فرد مشهور و برجسته صحبت می‌کند و با توصیف چالش‌هایی که از سر گذرانده، نکات اساسی رشد و شکوفایی او را به شما می‌گوید.

درباره کتاب صوتی 50 درس از زندگی و کسب و کار دونالد ترامپ:

ما در طول روز هزاران تصمیم می‌گیریم و برخی از این تصمیم‌ها نیز بسیار مهم و تاثیرگذار هستند. اما اکثر ما بدون اینکه درمورد نتیجهٔ یک انتختب فکر کنیم، سریع آن را عملی می‌سازیم. به طور مثال اینکه تصمیم بگیرید چه ساعتی از خواب بیدار شوید، بعد از بیدار شدن چه کار کنید و خیلی تصمیمات دیگر که بسیار عادی و معمولی هستند. اما دونالد ترامپ عقیده دارد هر تصمیمی که ما می‌گیریم، ممکن است در زندگی و معاملات تجاری‌مان تاثیر بگذارد.

این سرمایه‌گذار مشهور طبق آزمایشاتی که انجام داده و پیروزی‌هایی که کسب کرده به این نتیجه مهم رسیده است که هر تصمیمی که ما می‌گیریم تعیین کننده آینده و سرنوشت ما خواهد بود. با توجه به موقعیتی که در آن قرار گرفته‌ایم، گزینه‌های پیش روی ما می‌توانند پیچیده یا ساده باشند و این ما هستیم که تعیین می‌کنیم کدام گزینه را برگزینیم.

حال جرج ایلین (George Ilian) در کتاب 50 درس از زندگی و کسب و کار دونالد ترامپ (50 Life and Business Lessons from Donald Trump) به روایت داستان زندگی و موفقیت او پرداخته و رازهای موفقیت وی را برای شما فاش می‌کند. کتاب حاضر پیش از دوران ریاست جمهوری دونالد ترامپ نوشته شده و زندگی او را به شکل کاملی مورد تحلیل و بررسی قرار داده است.

با شنیدن این کتاب می‌توانید از سرگذشت و آغاز کسب و کار ترامپ، چالش‌ها و مشکلاتی که با آن‌ها مواجه شده، زندگی خصوصی او و خیلی چیزهای دیگر مطلع شوید. کتاب حاضر را نمی‌توان زندگی‌نامه به شمار آورد؛ بلکه درواقع بیشتر شامل نکته‌هایی موثر و مهمی می‌شود که شنیدن آن‌ها به شما کمک می‌کند تا روش‌هایی را که ترامپ در راه رسیدن به موفقیت به کار برده، یاد بگیرید تا بعدها خودتان به تنهایی بتوانید از آن‌ها استفاده کنید.

نکات مطرح شده در کتاب همچون ابزاری است که پیچ‌وخم‌های موفقیت را به شما نشان می‌دهد و با استفاده از تجربه‌های بیان شده در آن، یاد می‌گیرید که چگونه کسب‌وکار خود را شروع کنید و در زمینه کاری خود با مشتریان و رقبایتان چگونه برخورد کنید.

گفتنی است کتاب حاضر قسمتی از کتاب «10 چهرۀ رویایی که جهان را تغییر دادند» (Top 10 Visionaries that Changed the World) است. در این اثر 500 درس زندگی و کسب‌وکار از ده چهرۀ برتر آورده شده است که در هر یک از آن‌ها درس‌های زندگی و کسب و کار یکی از افراد برجسته جهان مثل «استیو جابز»، «تونی رابینز»، «وارن بافت»، «بیل گیتس»، «ریچارد برانسون»، «ایلان ماسک» و «مارک زاکربرگ» برای شما بازگو می‌شود.

کتاب صوتی 50 درس از زندگی و کسب و کار دونالد ترامپ به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

تمامی کسانی که قصد دارند در مسیر موفقیت و پیشرفت قرار بگیرند، می‌توانند از درس‌ها و نکات ارائه شده در این کتاب بهره‌مند شوند.

دونالد ترامپ را بیشتر بشناسیم:

او رئیس‌جمهور سابق ایالات متحده و سرمایه‌دار ثروتمندی است که در سال 1946 به دنیا آمد. وی را به عنوان فردی پرحاشیه که طرفداران و منتقدان بسیاری دارد و نظریات گوناگونی درباره شیوه تفکر و زندگی‌اش بیان می‌شود، نیز می‌شناسند. دونالد ترامپ (Donald J. Trump) همچنین یکی از پرفروش‌ترین نویسندگان نیویورک تایمز است که کتاب‌های مشهوری مثل «چرا می‌خواهیم شما ثروتمند باشید؟» را نوشته است.

این سرمایه‌گذار برجسته که از سوی مجله فوربز به تاریخ سال 2017، با 3/5 میلیارد دلار ثروت، پانصد و چهل و چهارمین فرد ثروتمند جهان بوده، کسب‌وکارهایش و نیز سه ازدواجش دهه‌هاست پوشش گسترده رسانه‌ای را به خود جلب کرده است.

در بخشی از کتاب صوتی 50 درس از زندگی و کسب و کار دونالد ترامپ می‌شنویم:

موفقیت یه کار گروهی و خانوادگیه. دوستان و همکاران شما همگی در موفقیت شما نقش مهمی دارند. ترامپ برنامهٔ تلویزیونی کارآموز ابرستاره و کارآموز ابرستارهٔ مشهور که مجموعهٔ جانبی برنامهٔ کارآموز ابرستاره بود و اجرا کرد. علاوه بر این ترامپ نماد برنامهٔ تلویزیونی ادغامگر نهایی شد که یه برنامهٔ دوستیابی در شبکهٔ تی وی وان بود.

قسمت آخر کارآموز ابرستاره بیست و هشت میلیون و یکصدهزار نفر بیننده داشت. اما این موفقیت در بخش‌های بعدی یا در برنامهٔ دوستیابی تکرار نشد. دلیل اهمیت این مجموعه در مطرح کردن شخص ترامپ این بود که اون به طور منظم درمقابل بینندگان تلویزیون قرار می‌گرفت. مردمی که ترامپو می‌دیدن، حس میکردن باهاش آشنان.

اونا جذابیت ترامپ، رهبری و قاطعیتشو می‌دیدن و برای این خصوصیاتش احترام قائل میشدن. اگرچه برنامهٔ تلویزیونی کارآموز ابرستاره نقش خیلی مثبتی در وجهه عمومی ترامپ داشته، اما به نظر میرسه که منبع اصلی محبوبیتش ارتباطش با سازمان بانوی جهان، یعنی جشنوارهٔ زیبایی سالانهٔ بانوی ایالات متحده است.

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
۱۶ دقیقه
مقدمه / درس اول تا پنجم
۱۳ دقیقه
درس ششم تا هفدهم
۱۵ دقیقه
درس هجدهم تا بیست و هشتم
۱۶ دقیقه
درس بیست و نهم تا سی و هفتم
۸ دقیقه
درس سی و هشتم تا چهل و دوم
۱۱ دقیقه
درس چهل و سوم تا پنجاهم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی 50 درس از زندگی و کسب و کار دونالد ترامپ
نویسنده
مترجمگروه مترجمان
گویندهسبحان اکرامی
ناشر صوتی رادیو مثبت
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۱۹ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی روانشناسی و موفقیت، کتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه صوتی
۳۸۰۰۰ ت - 6.99 یورو
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی 50 درس از زندگی و کسب و کار دونالد ترامپ

برای دریافت کتاب صوتی 50 درس از زندگی و کسب و کار دونالد ترامپ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.