معرفی و دانلود کتاب صوتی EFT تکنیک‌های رهایی ذهن (کمر درد): بازگشایی درها به سوی رهایی جسم و ذهن

عکس جلد کتاب صوتی EFT تکنیک‌های رهایی ذهن (کمر درد): بازگشایی درها به سوی رهایی جسم و ذهن
قیمت:
۳۸۰۰۰ ۱۹۰۰۰ تومان ۵۰%
خرید کتاب صوتی
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب صوتی EFT تکنیک‌های رهایی ذهن (کمر درد) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی EFT تکنیک‌های رهایی ذهن (کمر درد) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی EFT تکنیک‌های رهایی ذهن (کمر درد): بازگشایی درها به سوی رهایی جسم و ذهن

کتاب صوتی EFT تکنیک‌های رهایی ذهن (کمر درد) نوشتهٔ گری گریک راه رهایی از کمردرد و بسیاری از دردهای دیگر جسمی را با استفاده از تکنیک‌ ای اف تی آموزش می‌دهد. با کمک آموزش‌های این کتاب علاوه بر تسکین درد و رنج مداوم خود، می‌توانید به آرامش ذهنی و روانی نیز برسید.

درباره کتاب صوتی EFT تکنیک‌های رهایی ذهن (کمر درد):

اگر بتوانید دلایل اصلی احساس درد را در بدن خود شناسایی کرده و از تکنیک‌های آزادی عاطفی استفاده کنید، درد و رنج برای همیشه با شما خداحافظی خواهند کرد. هنگام ایجاد احساساتی مثل استرس، خشم، ترس، نگرانی و به‌طورکلی احساسات منفی، بلافاصله دردهای جسمانی به سراغمان می‌آیند. این تأثیر به شکل متقابل نیز وجود دارد؛ بدین معنی که بعد از ظهور دردی جسمی، خلق‌وخوی ما نیز تغییر می‌کند.

بیماری‌هایی مثل کمردرد، سردرد، معده درد، فشارخون و چاقی مریضی‌هایی هستند که به دنبال نگرانی‌ها و انرژی‌های منفی به وجود می‌آیند. تعادل میان روح و جسم، ذهن و بدن و ضمیر ناخودآگاه و خودآگاه موضوع مهمی است که در صورت یادگیری آن به سلامت و آرامش جسمی و ذهنی می‌رسید. در کتاب EFT تکنیک‌های رهایی ذهن (EFT for back pain) تکنیک‌های مربوط به انرژی‌درمانی ذهن و بدن به شما آموزش داده می‌شود.

تکنیک رهایی ذهن، یک نوع شیوه درمانی خودیاری است که به تحقیقات اثبات شده علمی متکی است. نقاطی در بدن ما وجود دارند که منبع انرژی هستند. در طب سوزنی این نقاط را تحریک می‌کنند و از این طریق به رهایی ذهن و بدن می‌رسند؛ درواقع تحریک این نقاط تأثیر مستقیمی بر روی مغز ما دارد. در تکنیک‌ ای اف تی، از طریق واردکردن ضربات آرام با سرانگشتان به نقاط مهم انرژیک بدن، تعادل را در جسم ایجاد می‌کنید.

درواقع همه چیز به میزان انرژی در بدن شما ارتباط دارد. اگر انرژی به شکلی طبیعی و بدون مانع در بدن شما در گردش باشد، احساس خوبی دارید. اما اگر انسدادی در این جریان انرژی پیش بیاید، احساسات منفی و مخرب به سراغتان می‌آید. با استفاده از روش EFT نه‌تنها دردهای جسمانی شما تسکین پیدا می‌کند، بلکه تمامی رنج‌های روحی و روانی شما نیز بهبود می‌یابند.

این تکنیک بدون نیاز به دارو، مواد شیمیایی، جراحی یا بریدگی، انرژی‌های خارجی یا سوزن و توسط خود فرد انجام می‌شود، اما دارای نتیجه سریع و مؤثری است. نویسنده سعی کرده از طریق زبانی ساده و روان طرز صحیح انجام این تکنیک معجزه‌آسا را به خواننده آموزش دهد. با شنیدن این کتاب یاد می‌گیرید چگونه با کمک تکنیک‌ ای اف تی، در زمان کوتاهی از دردهای جسمی و روحی رهایی یابید و طرز فکر متفاوتی نسبت به‌تمامی مسائل اطرافتان داشته باشید.

شنیدن کتاب صوتی EFT تکنیک‌های رهایی ذهن (کمر درد) به چه کسانی پیشنهاد می‌شود؟

اگر به کتاب‌های روان‌شناسی در حوزه شناخت و مدیریت ذهن علاقه دارید، شنیدن این کتاب به شما توصیه می‌شود.

گری گریک را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده و محقق در سال 1940 به دنیا آمد و در رشته برنامه‌نویسی زبان‌شناسی عصبی از دانشگاه استنفورد فارغ‌التحصیل شد. گری کریگ (Gary Craig) در سال 1997 تکنیک‌ای اف تی را ابداع و به دنیا معرفی کرد. او هسته اصلی این روش را از «دکتر کالاهان» آموخت و برای تکمیل آن از برنامه‌ریزی عصبی - کلامی استفاده کرد. این تکنیک در ایران با نام‌های «طب سوزنی بدون سوزن»، «ضربه تراپی»، «ضربه درمانی»، «راه‌حل ضربه‌ای» و «تپینگ» نیز شناخته می‌شود.

جملات برگزیده کتاب صوتی EFT تکنیک‌های رهایی ذهن (کمر درد):

- در فرایند درمان به هیچ کمک خارجی نیاز پیدا نشده و شخص دیگری شرکت ندارد.
- استفاده از‌ ای اف تی برای مدیریت درد می‌تواند هم برای دریافت‌کننده و هم برای درمانگر‌ای اف تی یکی از اثربخش‌ترین اقدامات باشد.
- اینکه شاهد باشیم درد فرد ظرف چند دقیقه رفع شده و آرامش جای آن را می‌گیرد، حقیقتاً تجربه‌ای لذت‌بخش است.
- گاهی کمردرد بخشی از یک مشکل بزرگ‌تر و نشانه‌ای از یک موقعیت زیربنایی عمیق‌تر و مهم‌تر است.
- سریع‌ترین راه برای برطرف‌کردن یک مشکل بزرگ یا بهبودی دردی که درمان نمی‌شود، تا حد زیادی وابسته به کشف مسئلهٔ اصلی آن است.
- مسئله‌ای اصلی ناهمترازی‌های بنیادین هستند که معمولاً به رخدادهای تکان‌دهنده مربوط می‌باشند.

در بخشی از کتاب صوتی EFT تکنیک‌های رهایی ذهن (کمر درد) می‌شنویم:

بیمار جدیدی به نام «مگان» که در آستانهٔ سی‌سالگی است، امروز با شکایت از درد کمر و نشیمنگاه به من مراجعه کرد. درد او بیش از دو سال قدمت داشت. تاکنون تقریباً هر چیزی را امتحان کرده بود و به‌خاطر این شرایط مدت‌ها تحت درمان‌های فیزیکی قرار داشت. گفت که گام بعدی طب سوزنی است. اگرچه به آن هم امید چندانی نداشت. او چاکراها را می‌شناخت، اما از گذرگاه‌ها اطلاع نداشت. ازآنجاکه همسرش او را رسانده و قرار بود پس از یک ساعت برای بردنش بیاید، تصمیم داشتند که سریع و اثرگذار و درعین‌حال دوستانه و خونگرم برخورد کنم.

اطلاعاتی به او دادم. در حقیقت حدود ده دقیقه و احساسات احتمالی منفی که ممکن بود او در آن ناحیه آسیب‌دیده پنهان کرده باشد را متذکر شدم. او تصور می‌کرد که هیچ‌کدام از آن‌ها با این آسیب مرتبط نیستند. تا اینکه به موضوع رابطه‌ای شکست‌خورده برخوردیم و او گفت که درد در ناحیه کمر که تصور می‌کرده به‌خاطر تمام زحمت‌ها و دردسرهای شغل پرستاری ایجاد شده است، تقریباً همان زمانی شروع شده که رابطهٔ عاشقانهٔ او با شکست مواجه شده. سپس به مدت نود ثانیه برای درد کمر و نشیمنگاه ضربه زدیم و دقیقاً کلماتی را که خودش قبلاً بیان کرده بود، تکرار کردیم. فقط یک نوبت کامل ضربه درمانی در امتداد نقاط را اجرا کردیم. نسخهٔ کامل راهنمای مقدماتی، شامل بالای سر و نه فعل نقطهٔ گاموت و نتیجه جادویی بود.

فهرست مطالب کتاب صوتی

۱۶ دقیقه
مقدمه
۳۳ دقیقه
فصل اول: به دنیای ای اف تی خوش آمدید
۴۰ دقیقه
فصل دوم: ای اف تی برای کمردرد / قسمت اول
۳۳ دقیقه
فصل دوم/ قسمت دوم: نقطه‌ی دلریش
۳۹ دقیقه
فصل سوم: نقاط اختیاری
۴۷ دقیقه
فصل چهارم: عبارت پذیرش
۳۶ دقیقه
فصل پنجم: ضربه بزنید تا زمانی که
۲۹ دقیقه
فصل ششم: کاوش مسائل زیربنایی / قسمت اول
۳۵ دقیقه
فصل ششم/ قسمت دوم: مسائل اساسی کمردرد
۳۵ دقیقه
فصل هفتم: انتخاب‌ها، راه‌حل‌ها و نکته‌های ضربه زدن / قسمت اول
۴۰ دقیقه
فصل هفتم / قسمت دوم: مواقعی که ای اف تی کارساز نیست
۳۱ دقیقه
فصل هشتم: به کارگیری ای اف تی برای درمان کمردرد / قسمت اول
۲۴ دقیقه
فصل هشتم / قسمت دوم: تسکین فوری درد ناحیه کمر و نشیمنگاه پرستار را شگفت‌زده کرد
۳۳ دقیقه
فصل نهم: ای اف تی به عنوان کمک‌های اولیه / قسمت اول
۲۷ دقیقه
فصل نهم / قسمت دوم: تسکین درد تری
۳۱ دقیقه
فصل دهم: در جستجوی مسائل اصلی/ قسمت اول
۳۲ دقیقه
فصل دهم / قسمت دوم: درمان درد گردن پس از یافتن مسئله‌ی احساسی اصلی
۳۲ دقیقه
فصل یازدهم: حذف کارشکنی برای خود
۴۳ دقیقه
فصل دوازدهم: بهبود نتایج / قسمت اول
۳۴ دقیقه
فصل دوازدهم / قسمت دوم
۳۵ دقیقه
فصل سیزدهم: درد، خشم و استعاره‌ها / قسمت اول
۳۵ دقیقه
فصل سیردهم / قسمت دوم: خشم در ریشه‌ی این کمردرد است
۳۲ دقیقه
فصل چهاردهم: هنر بخشش / قسمت اول
۲۱ دقیقه
فصل چهاردهم / قسمت دوم: ضربه زدن برای سپاسگذاری با ای اف تی
۱۹ دقیقه
فصل پانزدهم: کمک به حیوانات با ای اف تی

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی EFT تکنیک‌های رهایی ذهن (کمر درد): بازگشایی درها به سوی رهایی جسم و ذهن
نویسنده
مترجممریم بردبار، مریم صفرپور
گویندهمیلاد فتوحی
ناشر چاپیانتشارات کتیبه پارسی
ناشر صوتی نوین کتاب گویا
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابMP3
مدت۱۳ ساعت و ۳۵ دقیقه
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب صوتی سلامت، بهداشت و تغذیه، کتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های انرژی درمانی، کتاب صوتی روانشناسی و موفقیت
قیمت نسخه صوتی
۳۸۰۰۰ ۱۹۰۰۰ ت ۵۰%
خرید کتاب صوتی

راهنمای مطالعه کتاب صوتی EFT تکنیک‌های رهایی ذهن (کمر درد)

برای دریافت کتاب صوتی EFT تکنیک‌های رهایی ذهن (کمر درد) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.