معرفی و دانلود کتاب صوتی Mr Mayor (آقای شهردار)

عکس جلد کتاب صوتی Mr Mayor (آقای شهردار)
قیمت:
۲۰۰۰۰ 14000 تومان ۳۰%
خرید کتاب صوتی
۳۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب صوتی Mr Mayor (آقای شهردار) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب صوتی Mr Mayor (آقای شهردار) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب صوتی Mr Mayor (آقای شهردار)

کتاب صوتی Mr Mayor (آقای شهردار) نوشته‌ی داوود امیریان، اولین جلد از مجموعه قصه‌ی فرماندهان است که به روایت زندگی و شهادت مهدی باکری، سردار بزرگ 8 سال دفاع مقدس می‌پردازد. این کتاب به زبان انگلیسی با صدای فرزاد محمدی روایت می‌شود.

داوود امیریان در بخش ابتدایی کتاب گزارشی از زمان و محل تولد، کودکی، نوجوانی، جوانی، تحصیلات عالی، مبارزات انقلابی، قبول وظایف مهم اجتماعی و نظامی و در نهایت شهادت مهدی باکری ارائه می‌کند و سپس به روایت داستان‌ها می‌پردازد. او در این اثر از اندکی طنز در داستان‌ها و شخصیت‌ها استفاده کرده که به شیرینی داستان‌ها افزوده و موجب جذابیت این اثر شده است.

نویسنده در داستان‌های کوتاه و جذاب این اثر شخصیت رئوف، دلسوز، وظیفه‌شناس و مسئولیت‌پذیر باکری را در دوران مختلف زندگی‌اش به نمایش می‌گذارد، از زمانی که در جوانی، در زمستان و سرمای شدید، کت خود را به نوجوان یتیمی به نام ایوب می‌دهد و به همین خاطر سرمای بدی می‌خورد و در بستر بیماری می‌افتد. از شجاعت او در مبارزات انقلابی در سال‌ها و ماه‌های آخر انقلاب، از زمانی که او شهردار بوده و لباس یک کارگر عملیات آسفالت را می‌پوشد تا در کنار آن‌ها کار کند و سختی‌های کارگران را از نزدیک ببیند، سپس به سمت جنگ و دفاع مقدس می‌رود و رشادت‌ها و لحظه‌ی شهادت باکری را شرح می‌دهد.

امیریان در این کتاب خاطرات زیبا و آموزنده‌ای را برای کشف شخصیت شهید مهدی باکری، فرمانده لشکر عاشورا روایت می‌کند که در سال 1363 و در عملیات بدر به شهادت رسید.

در قسمتی از کتاب صوتی Mr Mayor (آقای شهردار) می‌شنویم:

کاظم، نگاهی به اطراف انداخت. همه جا را سیاه می‌دید. عینک دودی‌اش را برداشت. کلاه کشی تا ابروانش پایین آمده بود. یقه پالتویش را بالا داد و دوباره با دقت و ریزبینی، اطراف را از چشم گذراند. سر کوچه، چند پسربچه فوتبال بازی می‌کردند. روی پشت بام چند خانه آن طرف‌تر، جوانکی چشم به آسمان دوخته بود و سوت می‌زد و از دیدن کفترهای در حال پروازش لذت می برد. کاظم سه بار شاسی زنگ خانه را زد. بعد رفت و عقب ایستاد. پرده پنجره طبقه دوم که رو به کوچه بود، کنار رفت. مهدی دست تکان داد. کاظم، عینکش را به چشم زد؛ یعنی اوضاع آرام است. لحظه‌ای بعد، در باز شد و کاظم وارد خانه شد. پیرزن صاحبخانه در حیاط رخت می شست. کاظم سلام کرد. پیرزن گفت: «سلام اکبر جان. پسرم، داروهایم را گرفتی؟». کاظم جلو رفت. از جیب پالتویش، کیسه‌ای پر از قرص و شربت درآورد، به دست پیرزن داد و گفت: «مگر می شود یادم برود آباجان؟ حالت چطور است؟»

فهرست مطالب کتاب صوتی

نمونه
22 دقیقه
بخش اول
29 دقیقه
بخش دوم
23 دقیقه
بخش سوم
23 دقیقه
بخش چهارم
17 دقیقه
بخش پنجم

مشخصات کتاب صوتی

نام کتابکتاب صوتی Mr Mayor (آقای شهردار)
نویسنده
گویندهفرزاد محمدی
ناشر چاپیانتشارات سوره مهر
ناشر صوتی گروه فرهنگی سماوا
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابMP3
مدت۱ ساعت و ۵۵ دقیقه
زبانانگلیسی
موضوع کتابکتاب صوتی آموزش زبان، کتاب‌های انقلاب و دفاع مقدس
قیمت نسخه صوتی
۲۰۰۰۰ 14000 ت ۳۰%
خرید کتاب صوتی

نقد، بررسی و نظرات کتاب صوتی Mr Mayor (آقای شهردار)

مهدی خاکی
۱۴۰۱/۲/۱۲
سلام
خوب بود
لذت بردم
شهید باکری نمونه واقعی غیرت و تعصب ایرانیه
روحش شاد و یادش گرامی
افسوس و صد افسوس که هزاران هزار مردان بی ادعای این مرز و بوم رفتن و جان دادن که حالا یکسری سوءاستفاده گر بیان از بیت المال دزدی کنن و دل رهبر عزیزمان را به درد آورند.
جانم فدای رهبر
جانم فدای ایران
لعنت خدا بر وطن فروشان....
با تشکر از شما عزیزان و زحمتکشان
حسین کریمیان کاکلکی
۱۳۹۹/۳/۱
من راضی‌ام صدای گوینده عالی است
محمد محمودی
۱۳۹۸/۹/۴
very good
with simpel words and sentense
دامون نوری حصار
۱۴۰۰/۷/۲۰
اول مطمئن باشید بعد خرید کنید. به زبان انگلیسی بوده
مشاهده همه نظرات 4

راهنمای مطالعه کتاب صوتی Mr Mayor (آقای شهردار)

برای دریافت کتاب صوتی Mr Mayor (آقای شهردار) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.