معرفی و دانلود کتاب هویت: موفقیت‌های نامرئی

عکس جلد کتاب هویت: موفقیت‌های نامرئی
قیمت:
۴۷۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب هویت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب هویت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هویت: موفقیت‌های نامرئی

کتاب هویت نوشته‌ی مهدی رابطی، مطالبی کاربردی و تمرین‌هایی با متد I.U.X.A دربردارد که می‌تواند مانند یک کارگاه عملی موفقیت، به‌مرور کیفیت زندگی شما را ارتقا بخشد. اگر خواسته‌ی واقعی قلب خود را بدانید، این اثر می‌تواند طوفانی در زندگی شما ایجاد کند و شما را به اهدافتان برساند.

درباره‌ی کتاب هویت:

کتاب حاضر با به کارگیری منطق و فلسفه به بحث موفقیت در زندگی و رسیدن به اهداف شخصی می‌پردازد که می‌تواند راهی نو در میان بن‌بست‌ها و امیدی جدید در میان سردرگمی‌های شما باشد. وقتی حرف از منطق و فلسفه می‌شود گاهی فکر می‌کنیم باید با مطالبی سنگین و غیرقابل فهم روبرو شویم. اما کتاب هویت به زبانی که برآمده از دل است و با بیانی ساده مطالبی که به اهداف ختم می‌شود را به شکل داستان‌ها و مثال‌هایی ملموس و گاهی واقعی توضیح می‌دهد به طوری که مفاهیم عمیق آن به‌روشنی قابل‌فهم می‌شود.

مطالعه‌ی کتاب هویت باعث می‌شود شما در کنار لذتی که از خواندن مطالبی منحصربه‌فرد در حوزه موفقیت می‌برید، جهان را با نگاهی جدید و خاص ببینید تا بتوانید نه‌تنها زندگی‌تان را تغییر دهید، بلکه در بحث‌ها و سخنرانی‌های خود حرف جدیدی برای گفتن داشته باشید. معمولاً کتاب‌های موفقیت، مدیریت، هدف‌گذاری و... از روانشناسی و مطالب مرتبط با آن حرف می‌زنند. اما این کتاب که با متد I. U. X. A نوشته شده است می‌تواند با رویکرد جدیدی که به بحث موفقیت دارد شما را به شکلی لذت‌بخش با مطالبی آشنا کند که شاید تابه‌حال از این زاویه به موضوع نگاه نکرده باشید.

در بخش اول، این کتاب شما را با نگاهی انتقادی نسبت به برخی مطالب موجود در بحث موفقیت آشنا می‌کند. سپس با دیدگاهی جدید ریشه مشکل را به شما نشان می‌دهد و راه‌حلی جدید بر پایه همین متد را معرفی می‌کند و در انتها با جزئیات بیشتر به شما کمک می‌کند تا بتوانید به اهداف خود برسید. کتاب هویت به‌شکلی نوشته شده است که بتواند علاوه بر آنچه به‌صورت آگاهانه دریافت می‌کنید ناخودآگاه شما را نیز هدف قرار دهد، به شکلی که حتی اگر فقط یک‌بار کتاب را خوانده باشید تأثیر خود را در زندگی و نوع نگرش شما نسبت به جهان بگذارد.

ترجیح مهدی رابطی نویسنده‌ی کتاب بر این است که به جای تکرار مطالب موجود درکتاب‌های متعدد به شما نقشه‌ای بدهد که خودتان بتوانید هدفتان را پیدا کنید و از طرفی دیگر به جای نشان دادن راه رسیدن به موفقیت، چراغ‌ها را روشن کند تا خودتان بهترین مسیر را انتخاب ‌کنید و با ندای قلبتان حرکت را آغاز نمایید. گاهی موفقیت جایی است که حتی فکرش را هم نمی‌کنید. شاید شما هم مانند افراد مشهور جهان باید خودتان مسیر موفقیت را پیدا کنید.

کتاب هویت مناسب چه کسانی است؟

با مطالعه‌ی کتاب حاضر می‌توانید به تغییر و تحولاتی مثبت در زندگی دست یابید و مسیر زندگی خود را رو به سوی اهداف و موفقیت تنظیم نمایید.

جملات برگزیده کتاب هویت:

- تحول از شک آغاز می‌شود.
- حرف زدن را تمام کن و کاری را شروع کن.
- حماقت، تکرار کاری یکسان و انتظار نتیجه متفاوت است. «آلبرت انیشتین»
- بهترین استراتژی جنگیدن نیرومند بودن در نقاط مشخص و روشن است. «ناپلئون بناپارت»

در بخشی از کتاب هویت می‌خوانیم:

مهم‌تر از داشتن، بودن است. مهم این است که شما چه کسی هستید. مشکل ما آدم‌ها این است که قبل از اینکه بفهمیم چه کسی هستیم، یا بخواهیم کسی شویم، آرزوی داشتن می‌کنیم. اگر ندانی چه کسی هستی یا دوست داری چه کسی باشی، از کجا می‌فهمی چطور باید احساس خوشبختی کنی که بخواهی آن را آرزو کنی. خیلی‌ها را می‌شناسم که وقتی در کلاس زبان، موسیقی یا کلاس‌های این‌چنینی ثبت‌نام کردند، در ابتدا قصد داشتند تا انتهای مسیر بروند، اما اواسط کار دیگر آن انگیزه اولیه را نداشتند. یا در دوره‌ی ما که رفتن به دانشگاه همانند معجزه بود فکر می‌کردند اگر دانشگاه بروند زندگی‌شان متحول می‌شود، یا اگر ازدواج کنند زندگی‌شان تغییر می‌کند. اما به‌محض رسیدن به آرزویشان یا نهایتاً شش ماه بعد دوباره همه‌چیز مثل قبل و یا شاید هم بدتر از قبل شده است.

قبل از اینکه خویشتن را بشناسید و بفهمید چه کسی هستید، داشتن هر آرزویی که حس می‌کنید با دستیابی به آن خوشبخت خواهید شد، مانند یک توهم است. چرا؟ چون آرزوهای شما بستگی به شرایط، زمان و موقعیتی دارد که در آن قرار دارید. شاید خیلی از آرزوهای شما با آرزوهای سه یا پنج سال پیش شما تفاوت داشته باشد. چه‌بسا آرزوهایی داشته‌اید که برآورده شده و پشیمان هستید و همین‌طور آرزوهایی که برآورده نشده و بابت آن‌ها خوشحال هستید.

قبل از اینکه برای داشته‌های خود تلاش کنید، به اینکه چه کسی هستید فکر کنید. بعد به این فکر کنید چه کسی می‌توانید باشید. می‌دانید چگونه؟ مانند کار کردن با برنامه‌های مسیر‌یاب.

شما باید اول به نرم‌افزار بگویید کجا هستید، سپس بگویید کجا می‌خواهید بروید. به این صورت نرم‌افزار با توجه به‌جایی که هستید و جایی که می‌خواهید بروید متوجه می‌شود که چه مسیری را باید به شما پیشنهاد بدهد.

فهرست مطالب کتاب

سخن ناشر
پیش‌گفتار
مقدمه
فصل اول: پالایش
تلنگر کارساز
در جستجوی موفقیت
برزخ
قانون جذب، دروغ یا حقیقت؟
فصل دوم: فاز فلسفه
سرگشتگی
دنیایی جدید
بودن یا نبودن مسئله این است
من که هستم؟
پی‌نوشتی بر سیر تاریخی واژه‌ی «هویت»
داستان هویت
انسان حافظه است
تحلیل اطلاعاتی
حجم یا محتوا؟
حافظه چگونه شکل می‌گیرد؟
تو کیستی؟
فصل سوم: عوامل هویت‌ساز
نقش عوامل هویت‌ساز در ساخت حافظه
محیط، موقعیت و شرایط
محیط
موقعیت
شرایط
ارتباطات بین فردی
دسته اول: الگوها
دسته دوم: هم‌تیمی‌ها
دسته سوم: شاگردان
نتیجه
برخورد اجتماعی
دسته اول: خدمت‌رسان‌ها
دسته دوم: همکاران
دسته سوم: مراجعین
سلبریتی‌ها
حواس پنج‌گانه
ذهن (افکار، تجسمات و تخیلات)
ضعف اول: حذف خبر
ضعف دوم: پیش‌داوری
ضعف سوم: دست‌کاری اهمیت خبر
تفکر
تجسم
تخیل
اقدامات (حرکات، رفتار و عادات)
عادات
رفتار
حرکات
سخن پایانی
داستان نهایی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب هویت: موفقیت‌های نامرئی
نویسنده
ناشر چاپینشر مانیان
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۲۶
زبانفارسی
شابک978-622-752702-5
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۴۷۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب هویت

حجت مهبودی
۱۴۰۱/۱/۲۵
این کتاب خیلی ضعیف هست۔ البته از نظر من۔
خیلی از مسائل رو قاطی کرده جناب نویسنده۔
شما بجای اینکه کتاب می‌خوندی اول رشد شخصی میکردی، دوم حرف از شکر گذاری نزدی ۔تمام ثروتمندها به این قانون مفتخرند۔سوم حال و احساسات منفیت از اول کتاب میشد فهمید که قانون جذب نمیتونه واسه شما کار کنه۔ کتابتون بیشتر و
مسائل شخصیتون نوشتید و کتابهایی رو که خوندید بیشتر برجسته کردید۔لطفا قبل کتاب نوشتن بیشتر روی رشد شخصی و احساستتون کار کنید، کتاب چهار اثر اسکالین شین و بخون و بهش عمل کن۔همون طوری ک جاذبه زمین واسه همه انسانها کار میکنه، قانون جهانی آفرینش برای همه انسانها یکیه۔ایمان بدون عمل بی فایدست۔عشق، محبت به هم نوع، کمک، تکرار رفتارهای خوب، احساس خوب میاره و در جذب بیشتر موفقی، مراقبه، گفتگو با درون، کودک درون، و ۔۔۔۔همه اینها دخیل هستند۔کتابتون مورد پسند نبود
یگانه نامداری
۱۴۰۱/۱/۶
با سلام و احترام به نویسنده کتاب هویت، جناب استاد مهدی رابطی، خوشحالم از اینکه نسخه نمونه‌ی این کتاب رو به طور اتفاقی در کتابراه دیدم و با افتخار خریدم چون تمام توجه من به نویسنده‌های غیرایرانی بود، و بسیار خرسندم از اینکه با افکار نویسنده‌ای ایرانی آشنا شدم که فراتر از تکرار مکررات نویسنده‌های غیر ایرانی، با بیانی شیوا و پر محتوا و بسیار فهیم مسیر را مشخص و هموار نمودن. ممنونم.
Reza Khodafarin
۱۴۰۱/۱/۲۳
با سلام و تشکر از کتابراه که زحمت تهیه این کتاب را کشیدند و همچنین تشکر از نویسنده کتاب
کتاب بسیار خوبی بود مطالعه این کتاب را به کسانی که بدنبال رفع اشکالات مسیر موفقیت خودشون هستند توصیه میکنم و بسیار خوشحالم که نویسنده یک ایرانی و آشنا به بازار و فضای کسب و کار در ایران هست و راهنمایی ‌های ارائه شده بدرد جامعه ما میخوره
سپاسگزارم
اشکان
۱۴۰۱/۲/۳
کتاب بسیار جالبیه بخصوص نیمه اول کتاب که خواننده را علاقمند می‌کنه با اشتیاق ادامه بده تا به قسمت راهکارها برسه‌. نسبت به سایر کتابهای موفقیت بنظرم خیلی عملی تره و متناسب با هر شرایطی هست. به عقیده من، این کتاب از اون دست کتابهایی هست که باید چندبار مطالعه بشه. ممنون از نویسنده محترم کتاب.
فریده سلیمی
۱۴۰۱/۱/۱۸
کتاب فوق العاده‌ای بود اوایل کتاب از داستان خوشم نیومد چون داشت طرز فکر منو تغییر میداد
اما عادت ندارم چیزی رو نصفه نیمه رها کنم برای همین تا آخر کتاب مطالعه کردم، واقعا تأثیر گذار بود
پیشنهاد میکنم قبل از خواندن کتاب‌های قانون جذب اول این کتاب رو مطالعه کنید
مهدی سبحانی
۱۴۰۱/۲/۱۱
کتاب خوبه برای کسانی که دچار یک سردرگمی در طی مسیر رسیدن به هدفشان گرفتار شده‌اند. یا خیلی از ذهنیت‌هایی که اشتباه است در بعضی از حقایق رو روشنگری می‌کنه و در کل این که یک نویسنده ایرانی این کتاب رو نوشته خیلی خوشحال شدم و دور از انتظار بود یکم
سعیده مقدم
۱۴۰۱/۱/۳۰
کتاب خوبی بود به خیلی از نکاتی که مانع رسیدن به موفقیت میشه اشاره کرده بود مثل شروع نکردن کار عدم تمرکز روی هدف و... من از خواندنش خوشحالم و ممنونم از کتابراه و نویسنده محترم این کتاب🙏🏼
ن د ا ز ر ن د ی
۱۴۰۱/۲/۳۰
نویسنده برای نوشتن کلی انرژی میزاره و با خیلی از تغییرات در نبرده. این ارزشمنده🙏
این اثر، از اثر دیگر نویسنده که در کتابراه هست، به نظرم، پربارتر است.
مهدی فلاحتی
۱۴۰۱/۱/۲۷
اگر به دنبال یک کتاب که بهتون در مورد اینکه چگونه هویتی موفق داشته باشید می‌گردید این کتاب همون کتابه
و در آخر ممنون از نویسنده خوب این کتاب
حسن بیاتی
۱۴۰۱/۲/۳
واقعا عالی بود پیشنهاد میدم اونایی که گیج میزنند چیکار کنن با رابطه هدفشون هویتشان ثروت یعنی هر هدفی داشته باشید این کتاب به شما کمک میکنه
شادی شیرزادی
۱۴۰۱/۱/۲۷
به نظر من هر انسانی باید برای خودش نسخه خوشبختی بنویسد چون هرکس جایگاهی با دیگری فرق میکند و هر کسی در موقعیت خاص خود قراردارد
Maryam Keivan
۱۴۰۱/۱/۱۸
باتشکرازکتابراه، کتاب جالبی بودباهمه کتابهای موفقیتی که تابحال خونده بودم متفاوت بود کاربردی، مختصرومفید، عالی بود
سعدالله امامی
۱۴۰۱/۱/۱۳
اگر دنبال تغییر در زندگیتان هستید خودتان را تغییر دهید با روزی 10 صفحه مطالعه کتابهای موفقیت تا زندگی‌تان و دنیای‌تان تغییر کند👍
fateme alborzi
۱۴۰۱/۲/۲۵
واقعا عالی بود تکمیل کننده‌ی کتابهای موفقیت برای کسانی که می‌خواهند کاری رو شروع کنن حتما توصیه میکنم
Gh Trs
۱۴۰۱/۲/۱۵
کتاب خوبی برای افراد عام و کاربردی است ولی از منظر روانشناسی و نگاه حرفه‌ای کتاب کاربردی و مفیدی نیست.
مشاهده همه نظرات ۳۲

راهنمای مطالعه کتاب هویت

برای دریافت کتاب هویت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.