معرفی و دانلود PDF کتاب چرا پدربزرگ پیر شده؟

عکس جلد کتاب چرا پدربزرگ پیر شده؟
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب چرا پدربزرگ پیر شده؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چرا پدربزرگ پیر شده؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چرا پدربزرگ پیر شده؟

آیا می‌دانید دلیل اینکه هیچکس کودک یا جوان باقی نمی‌ماند و همه بالاخره روزی پیر می‌شوند چیست؟ چیان یی لین در کتاب چرا پدربزرگ پیر شده؟ در قالب یک داستان جالب پاسخ شما را خواهد داد.

درباره کتاب چرا پدربزرگ پیر شده؟ (Why grow old grandfather):

چیان یی لین (Qianyi Lin) در این کتاب ماجرای پسربچه‌ای را به تصویر می‌کشد که قرار است همراه پدرش به دیدن مادربزرگ و پدربزرگش در شهر دیگری بروند. او بعد از دیدن پدربزرگ و مادربزرگش متوجه می‌شود که آن‌ها خیلی چروکیده و پیر هستند. پدر برای او دلیل پیر شدن انسان‌ها را توضیح می‌دهد. پسر بچه بسیار مصمم می‌شود که وقتی بزرگ شد، دارویی بسازد که از پیرشدن و مرگ آدم‌ها جلوگیری می‌کند. به نظر شما او موفق می‌شود؟

درباره‌ی مجموعه قصه‌های رنگین کمان:

این مجموعه با داستان‌های شیرین و تصویرگری‌های زیبا، نکات آموزشی جالبی را با بیانی ساده به کودکان آموزش می‌دهد و لحظات لذت‌بخشی را برایشان رقم می‌زند.

کتاب چرا پدربزرگ پیر شده؟ مناسب چه کسانی است؟

خواندن این کتاب برای خردسالان و کودکان پیش‌دبستانی که به داستان‌های سرگرم کننده و در عین حال آموزنده علاقه دارند، مناسب است.

در بخشی از کتاب چرا پدربزرگ پیر شده؟ می‌خوانیم:

پدربزرگ گفت: نه، همه روزى پیر می‌شوند. هیچ‌کس جوان نمی‌ماند. من پرسیدم: چرا آدم‌ها پیر می‌شوند؟ بابا گفت: دوست دارى بفهمی‌ چرا آدم‌ها پیر می‌شوند؟ من گفتم: اگر بفهمم چرا پیر می‌شوند شاید بتوانم چیزى درست کنم که جلوى آن را بگیرد. بابا و پدربزرگ خندیدند.

بابا گفت: بدن انسان از سلول‌هاى زیادى درست شده است. سلول‌ها هر شش سال یک بار می‌میرند و جاى آن‌ها را سلول‌هاى جدید می‌گیرند. من گفتم: پس اگر سلول جدید درست می‌شود چرا همیشه جوان نمی‌مانیم؟ بابا گفت: چون همه‌ی سلول‌ها دوباره ساخته نمی‌شوند. سلول هاى عصبى دوباره ساخته نمی‌شوند. تا این که پیر می‌شوند و می‌میرند. از طرف دیگر هر چه سن آدم بیشتر می‌شود رطوبت سلول‌ها کمتر می‌شود براى همین پوست آدم چین و چروک درست می‌کند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چرا پدربزرگ پیر شده؟
نویسنده
مترجمآرزو رمضانی
ناشر چاپیانتشارات افق دور
سال انتشار۱۳۹۲
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۳
زبانفارسی
شابک978-600-6903-45-3
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب چرا پدربزرگ پیر شده؟

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب چرا پدربزرگ پیر شده؟

برای دریافت کتاب چرا پدربزرگ پیر شده؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.