معرفی و دانلود کتاب اون قورباغه را بخور! و قدرت عادت‌های مثبت

عکس جلد کتاب اون قورباغه را بخور! و قدرت عادت‌های مثبت
قیمت:
70000 تومان - 7.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب اون قورباغه را بخور! و قدرت عادت‌های مثبت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اون قورباغه را بخور! و قدرت عادت‌های مثبت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اون قورباغه را بخور! و قدرت عادت‌های مثبت

کتاب اون قورباغه را بخور! و قدرت عادت‌های مثبت جدیدترین کتاب برایان تریسی و نسخه اصلاح و تجدید نظر شده‌ای از کتاب موفق و پرفروش «قورباغه‌ات را قورت بده» است و روش‌هایی برای انجام کار بیشتر در زمان کم‌تر و پایان دادن به تعلل و تنبلی ارائه می‌دهد.

کتاب اون قورباغه را بخور! (Eat that frog) بازبینی کتاب «قورباغه‌ات را قورت بده»، است که به‌روز شده، اشکلاتش به حداقل رسیده و به همراه کتاب دیگری به نام قدرت عادت‌های مثبت (The power of Habit)، محصول سال 2017، در اختیارتان قرار داده شده است و به شما می‌آموزد که چطور به راحتی بتوانید در کم‌ترین زمان ممکن کارهای خود را انجام دهید و برای انجام هر کار دشوار یا آسانی دچار کمبود وقت نشوید، زمان را به درستی مدیریت کنید و با تنبلی مبارزه کنید.

منظور از تعلّل خلاق در کتاب اون قورباغه را بخور! و قدرت عادت‌های مثبت چیست؟

تعلل خلاق یکی ازمؤثرترین روش‌ها در بین تمام روش‌های عملکرد شخصی است. این روش می‌تواند زندگی را تغییر دهد.

در استفاده بهینه از وقت و زندگی، به تمامی چیزهایی که پرارزش نیستند «نه» بگویید. باوقار و زیبایی اما در عین حال محکم، «نه» بگویید تا از موافقت با چیزی که نمی‌خواهید اجتناب کرده باشید. این کلمه را به موقع و در اغلب اوقات بگویید. بخاطر داشته باشید که وقت آزاد ندارید.

وقتی می‌خواهید کار جدیدی انجام دهید باید یک کار قدیمی را کاملاً تمام کنید و یا آن را متوقف نمایید. وارد شدن مستلزم خارج شدن است. برداشتن به معنای پایین گذاشتن است.

تعلل خلاق عبارت است از عمل تصمیم‌گیری متفکرانه و آگاهانه درباره چیزهایی (در صورت وجود) که دقیقاً هم‌اکنون قصد انجام آن‌ها را ندارید. درباره هدف، تعلل خلاق نمایید.

اغلب مردم بصورت ناخودآگاه، تعلل و تنبلی می‌کنند. آن‌ها بدون اینکه فکر کنند از خود تعلل و تنبلی نشان می‌دهند در نتیجه در انجام کارهایی تعلل می‌کنند که بزرگ، ارزشمند و مهم بوده و می‌تواند پیامدهای دراز مدت قابل ملاحظه‌ای بر روی زندگی و حرفه آن‌ها داشته باشد. شما باید به هر قیمتی که شده از این گرایش متداول اجتناب کنید.

کار شما این است که در انجام کارهای کم‌ارزش آگاهانه تعلل کنید به طوریکه برای کارهایی که تفاوت زیادی در زندگی و کار شما ایجاد می‌کنند وقت بیشتری داشته باشید. وظایف و مسئولیت‌های خود را به طور مستمر بررسی نمایید تا بعضی از آن‌ها را که زمان‌بر هستند بشناسید. شما می‌توانید آن‌ کارها را بدون هیچ ضرر و زیانی کنار بگذارید. این برای شما یک مسئولیت عادی و جاری است که هرگز به اتمام نمی‌رسد.

جملات برگزیده کتاب اون قورباغه را بخور! و قدرت عادت‌های مثبت:

- برنامه‌ریزی همان آوردن زمان آینده به زمان حال است بطوریکه بتوانید هم ‌اکنون برای آن، کاری انجام دهید.
- دشوارترین قسمت از تمام کارهای مهم این است‌که در درجه اول آن را شروع کنید.
- فقط 20 درصد از عوامل محدود کننده در خارج از شما یا در خارج از سازمان شما قرار دارند.
- شما می‌توانید با تغییر دادن رفتارهای خود، آینده خود را بسازید.
- هنگامی که هدفتان را به چند قسمت واحد تقسیم نمایید و آن قسمت‌ها را ترسیم کنید از اینکه چقدر آسان‌تر به هدفتان می‌رسید شگفت‌زده خواهید شد.

با برایان تریسی بیشتر آشنا شویم:

برایان تریسی (Brian Tracy) رئیس هیئت مدیره و مدیر عامل شرکت بین‌المللی برایان تریسی است، شرکتی که به افراد و مراکز تجاری با هر اندازه‌ای کمک می‌کند تا به اهداف شخصی و حرفه‌ای خود دست پیدا کنند و در تعلیم، تربیت، توسعه افراد و سازمان‌ها تخصص دارد. هدف او این است که به افراد کمک کند سریع‌تر و آسان‌تر از آنچه تصور می‌کنند به اهداف شخصی و تجاری‌شان برسند.

او برای کارکنان شرکت‌ها و حضار عمومی در همایش‌ها و کنگره‌ها درباره موضوع توسعه فردی و حرفه‌ای صحبت می‌کند. سخنان و همایش‌های هیجان‌برانگیز او در مورد روانشناسی رهبری، فروش، عزت نفس، اهداف، استراتژی، خلاقیت و موفقیت است و تغییرات آنی و نتایج دراز مدت را به همراه دارد.

برایان تریسی پیش از پی‌ریزی شرکت خود، سمت مدیر عاملی یک شرکت توسعه 265 میلیون دلاری را بر عهده داشت و قبل از آن هم جایگاه موفقی در فروش و بازاریابی، سرمایه‌گذاری، توسعه مستغلات و تشکیل سندیکا، واردات، مشاوره توزیع و مدیریت داشته است. تریسی به 107 کشور در شش قاره جهان سفر و در آن‌ها کار کرده ‌است، به چهار زبان صحبت می‌کند و در امور اجتماعی و ملی هم فعال است.

دربخشی از کتاب اون قورباغه را بخور! و قدرت عادت‌های مثبت می‌خوانیم:

غالباً مردم از من می‌خواهند که موفقیت را تعریف کنم. تعریف موردعلاقه من این است: «موفقیت عبارت از این است که قادر باشید به روشی که خواهان آن هستید زندگی کنید، کاری را انجام دهید که بیشترین لذت را از آن می‌برید و در اطرافتان کسانی حضور داشته‌باشند که دوستدار آن‌ها هستید و به آن‌ها احترام می‌گذارید.»

«موفقیت عبارت از این است که قادر باشید به روشی که خواهان آن هستید زندگی کنید، کاری را انجام دهید که بیشترین لذت را از آن می‌برید و در اطرافتان کسانی حضور داشته‌باشند که دوستدار آن‌ها هستید و به آن‌ها احترام می‌گذارید.»

در صفحات بعدی، آموزش خواهید دید که چگونه عاداتی را در خود ایجاد کنید که موفق‌ترین اشخاص روی زمین، آن‌ها را به اشتراک گذاشته‌اند. این‌ها مردان و زنانی هستند که در مدت یک نسل از هیچ به همه چیز رسیده‌اند. رهبرانی که از انجام هیچ کار شرافتمندانه‌ای رویگردان نبودند. این چه عاملی است که موفقیت آن‌ها را از انبوه مردم جدا می‌کند اما مهمتر از آن اینکه شما چگونه می‌توانید همان کار را انجام دهید؟ به مطالعه خود ادامه دهید و یاد بگیرید که مؤثرتر فکر کنید، تصمیمات بهتری بگیرید و نسبت به سایر مردم، کارها را با اراده مصمم‌تری انجام دهید.

یکی از مهم‌ترین اهدافی که برای شاد و موفق بودن در زندگی باید به آن دست پیدا کنید این است که شخصیت خودتان را توسعه ببخشید. شما می‌خواهید از تمام جهات، شخص ارشد و ممتازی شوید. شما می‌خواهید از آن اشخاصی شوید که دیگران بدنبال او می‌گردند و او را تحسین می‌کنند. می‌خواهید در اجتماع خودتان یک رهبر و برای تعالی شخصی کلیه افراد اطرافتان الگو و سرمشق باشید.

در هر مورد، عوامل تعیین کننده در پیشبرد هر یک از این اهداف – که همگی ما بصورت مشترک داریم – عبارت است از تشکیل و تکمیل عادت‌های خاص که بطور خودکار و ناگزیر منجر به نتایجی می‌شود که شما خواهان رسیدن به آن‌ها بودید.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه: اون قورباغه رو بخور!
فصل اول: میز رو بچین
فصل دوم: برنامه هر روز رو از قبل تعیین کن
فصل سوم: قاعده 20/80 رو برا همه چیز به کار ببر
فصل چهارم: پیامدها رو بررسی کن
فصل پنجم: تعلل خلاق رو عملا پیاده کن
فصل ششم: روش ABCDE رو همیشه بکار ببر
فصل هفتم: روی حوزه نتایج کلیدی متمرکز شو
فصل هشتم: قانون سه رو بکار ببر
فصل نهم: قبل از شروع کاملا آماده باش
فصل دهم: هربار فقط یه بشکه نفت رو ببین
فصل یازدهم: مهارت‌های کلیدی‌ات رو ارتقا بده
فصل دوازدهم: محدودیت‌های کلیدی‌ات رو بشناس
فصل سیزدهم: سنگینی بار روی دوش خودت باشه
فصل چهاردهم: به خودت انگیزه بده و بی‌معطلی دست به کار شو
فصل پانزدهم: فناوری یه ارباب ترسناکه
فصل شانزدهم: فناوری یه خدمتکار بی‌نظیره
فصل هفدهم: توجه‌ات رو جلب کن
فصل هجدهم: کارت رو قطعه قطعه کن
فصل نوزدهم: دوره‌های زمانی بزرگی بساز
فصل بیستم: کارت رو سریع انجام بده و تمومش کن
فصل بیست و یکم: همه کارها رو خودت یه نفس تا آخر پیش ببر
نتیجه‌گیری کلی
قدرت عادت‌های مثبت

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اون قورباغه را بخور! و قدرت عادت‌های مثبت
نویسنده
مترجمفریدون تازه زاده
ناشر چاپیانتشارات چشمه آفرینش
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات200
زبانفارسی
شابک978-622-969311-7
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه الکترونیک
70000 ت - 7.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب اون قورباغه را بخور! و قدرت عادت‌های مثبت

Hedi Hn
۱۳۹۹/۱۱/۲
من که خوشم اومد از کتاب و برام مفید بود چون فقط شعار نداده و راه حل مناسب داده😊
Khatere Saeeidiyan
۱۴۰۲/۸/۲۷
کتاب خیلی خوبیه و واقعا بی نظیره اینکه باهات رک حرف میزنه فوق العادست
مریم اس
۱۴۰۱/۹/۵
خیلی در زندگی به درد میخوره و باعث میشه پشتکار ادم زیاد بشه
علیرضا اسعدی
۱۴۰۱/۱/۱
بهترین روش رو برای مدیریت زمان ارائه می‌دهد
محدثه
۱۴۰۲/۸/۱۲
خواندن این کتاب رو توصیه می‌کنم
محسن پرنده
۱۴۰۱/۲/۲۳
کتاب صوتی قورباغه خود را بخور
مشاهده همه نظرات 6

راهنمای مطالعه کتاب اون قورباغه را بخور! و قدرت عادت‌های مثبت

برای دریافت کتاب اون قورباغه را بخور! و قدرت عادت‌های مثبت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.