معرفی و دانلود کتاب ۱۰۰ داستان اخلاقی (جلد اول)

عکس جلد کتاب ۱۰۰ داستان اخلاقی (جلد اول)
قیمت:
۱۰۰۰۰ تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب ۱۰۰ داستان اخلاقی (جلد اول) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب ۱۰۰ داستان اخلاقی (جلد اول) و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب ۱۰۰ داستان اخلاقی (جلد اول)

کتاب ۱۰۰ داستان اخلاقی (جلد اول) نوشته اکرم الله سید و ترجمه جواد ثابت نژاد به جمع‌آوری و نقل داستان‌هایی پرداخته که نه‌ تنها آموزه‌های اخلاقی، بلکه با ارائهٔ متن انگلیسی به همراه ترجمهٔ آن، ویژگی و جنبه آموزشی را بر آن افزوده‌ است.

داستان‌ها نقش بسیار ارزشمندی در زندگی ما انسان‌ها داشته‌اند و بسته به این‌که در چه موضوعاتی ارائه شده باشند تأثیرات متفاوتی را ایفا می‌نمایند. ما ایرانیان از دیرباز علاقه‌مند به داستان بوده‌ایم و سعی کرده‌ایم که ماهیت ملی و تاریخی خود را در قالب داستان حفظ و عرضه نماییم، علاوه بر آن توانسته‌ایم بسیاری از آموزه‌های ملی مذهبی و تربیتی خود را در قالب داستان مطرح نماییم.

داستان‌های کوتاه حِکمی و دلنشین نیز در فرهنگ ما جایگاه خاص خود را داشته است به‌گونه‌ای که عصاره آن داستان‌ها به‌صورت سخنان کوتاه نغز و دلنشین و یا ضرب‌المثل‌ها تجلی یافته است.

خواندن داستان‌های کوتاه انگلیسی کتاب ۱۰۰ داستان اخلاقی (100Moral Stories) و توجه به ترجمه فارسی آن می‌تواند شما را به سطح جدید و مؤثری از یادگیری زبان انگلیسی برساند، خواندن مداوم داستان انگلیسی باعث می‌شود که سریع‌تر از هر راهی به یادگیری زبان انگلیسی دست یابید.

انتخاب داستان‌های کوتاه انگلیسی و ترجمه آن در این کتاب؛ باعث می‌شود که خواننده بتواند در کوتاه‌ترین زمان ممکن یک داستان را تمام کند و به نتیجه آن دست یابد و نیز موفقیت خواندن و درک یک داستان و یا متن انگلیسی را در خود احساس کند و این ویژگی می‌تواند او را به پیشرفت در این راهی که در پیش گرفته است کمک کند و به خواندن و تجربه داستان‌ها و متون بلند انگلیسی تشویق و ترغیب ‌نماید.

بعد از هر داستان انگلیسی، بعضی از واژگان انگلیسی ترجمه شده است، شاید معنی فرهنگ‌نامه‌ای واژگان با معنی کلمه در متن ترجمه شده متفاوت باشد و این می‌تواند دایره معنایی لغات شما را افزایش دهد و راه‌کارهای متفاوتی را در ترجمه متون پیش روی شما بگذارد.

این داستان‌ها را اکرم الله سید (Akramulla Syed) در خلال سال‌های گذشته، از منابع مختلف جمع‌آوری کرده است. در حالی‌که بسیاری از داستان‌ها ماهیت تخیلی دارد، اما در پایان هر کدام از آن‌ها، درس‌های بزرگی برای زندگی دنیوی ارائه می‌شود.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه ناشر
دنیا را تغییر ندهیم
مسافر و درخت چنار
درس‌ گرفتن از اشتباهات
چوپان دروغگو
کشاورز و لک‌لک
خرگوش و لاک‌پشت
مورچه و کبوتر
میمون و دلفین
روباه و لک‌لک
گرگ و بره
روباه و انگور
کلاغ تشنه
دختر شیرفروش
قصه‌ی مداد
پسر و درخت سیب
فرشته
مادر فداکار
عقب مانده‌ی ذهنی
پرداخت شد
هدیه‌ی زیبا!
چه خانواده‌ای؟
ثروت حقیقی
حفره‌ای در دیوار
میز پدر بزرگ
چشمان پدر
پروانه و پیله
موانع سر راه
گرگ در لباس میش
با دیدن ظاهر اشخاص راجع به درون آنان قضاوت نکنید
داستان کوه
حکیم سالخورده

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب ۱۰۰ داستان اخلاقی (جلد اول)
نویسنده
مترجمجواد ثابت نژاد
ناشر چاپیانتشارات مرسل
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۲۷
زبانفارسی
شابک978-964-972-419-5
موضوع کتابکتاب‌های چند زبانه
قیمت نسخه الکترونیک
۱۰۰۰۰ ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب ۱۰۰ داستان اخلاقی (جلد اول)

محمد محمد
۱۳۹۷/۲/۱۰
I liked it. It is a book that helps you besides your own knowledge of these kinds of topics. You alltl try to be wise anf helpful for your society.
Thanks
Ali Farshad
۱۳۹۷/۱۲/۱۷
مطالعه کتاب میتونست لذت بخش تر باشه اگر ترجمه‌ها پاراگراف به پاراگراف میبود. دائم دو یا چند صفحه اونور تر رفتن و برگشتن به متن اصلی میتونه خسته کننده باشه.
معصومه
۱۴۰۱/۸/۲۷
برای سطح مبتدی خوبه. ولی خیلی اذیت کننده است، که ترجمه‌اش صفحه دیگه است.
مشاهده همه نظرات ۳

راهنمای مطالعه کتاب ۱۰۰ داستان اخلاقی (جلد اول)

برای دریافت کتاب ۱۰۰ داستان اخلاقی (جلد اول) و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.