معرفی و دانلود PDF کتاب بند انگشتی

عکس جلد کتاب بند انگشتی
قیمت:
۲۵۰۰ تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب بند انگشتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بند انگشتی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بند انگشتی

کتاب بند انگشتی داستان خیالی یک دختر بامزه را به تصویر می‌کشد که چون خیلی کوچک است نام او را بند انگشتی گذاشته‌اند. مونی لیم این قصه‌ی دوست داشتنی و جالب را به زبان امروزی و ساده بازنویسی کرده است.

درباره کتاب بند انگشتی

روزی روزگاری زن و شوهری مهربان به خوبی باهم زندگی می‌کردند. آن‌ها هیچ غصه‌ای نداشتند جز اینکه نمی‌توانستند بچه‌دار شوند. یک روز یک پری مهربان به خانه آن‌ها آمد و بذری به این زن و مرد هدیه داد. آن‌ها این بذر را در گلدان کاشتند و به خوبی از آن مراقبت کردند. بعد از مدتی گیاه کوچک شکوفه داد و به یک گل زیبا تبدیل شد.

وقتی گل شکفت درون آن یک دختر کوچولو بود که فقط اندازه یک انگشت قد داشت. زن و شوهر نام دختر را بند انگشتی گذاشتند و حسابی از او مراقبت کردند تا اینکه... اگر می‌خواهید بدانید چه اتفاقاتی در این انتظار این دختر کوچولو است با داستان بند انگشتی (Thumbelina) همراه شوید.

خالی از لطف نیست که بدانید از اصل این داستان جذاب به قلم هانس کریستین اندرسن تاکنون چندین انیمیشن و فیلم سینمایی ساخته شده است.

کتاب بند انگشتی مناسب چه کسانی است؟

مونی لیم (Moni Lim) این کتاب را برای کودکان سنین 6 تا 8 سال تهیه کرده است.

در بخشی از کتاب بند انگشتی می‌خوانیم

زن و شوهر، بند انگشتی را روی برگ نیلوفر آبی و برگ را داخل کاس‌های پُر از آب می‌گذاشتند. بند انگشتی در طول روز در کاسه، قایق سواری می‌کرد و وقتش را اینطور می‌گذراند. او همچنین دوست داشت در میان گلبرگ‌های باغ کوچکش بازی کند و بند انگشتی شب‌ها در یک پوسته صدفِ پُر از برگ و گلبرگ می‌خوابید.

یک شب، یک قورباغه زشت به خانه آمد و بند انگشتی را دید که در صدف خوابیده است. قورباغه بند انگشتی را برداشت و او را به برکه‌ای برد که آن جا زندگی می‌کرد. قورباغه بند انگشتی را روی یک برگ نیلوفر آبی گذاشت و برگ را به وسط برکه هُل داد و برگ در وسط برکه قرار گرفت.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بند انگشتی
نویسنده
مترجممهدی رضایی
ناشر چاپیانتشارات فرشته
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۳
زبانفارسی
شابک978-622-7275-06-3
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۰۰ ت - 0.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بند انگشتی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب بند انگشتی

برای دریافت کتاب بند انگشتی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.