معرفی و دانلود کتاب فوق ستاره شوید: 21 روش عالی برای فروش بیشتر

عکس جلد کتاب فوق ستاره شوید: 21 روش عالی برای فروش بیشتر
قیمت:
۲۰۰۰۰ تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب فوق ستاره شوید: 21 روش عالی برای فروش بیشتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب فوق ستاره شوید: 21 روش عالی برای فروش بیشتر و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب فوق ستاره شوید: 21 روش عالی برای فروش بیشتر

کتاب فوق ستاره شوید: 21 روش عالی برای فروش بیشتر، سریع‌تر و آسان‌تر در بازارهاى رقابتى، اثر برایان تریسی، از آنِ فروشندگان بلند پروازى است که مى‌خواهند فروش و درآمدشان را به سرعت افزایش دهند. این کتاب براى کسانى نوشته شده که در جمع 10 درصد بالاى فروش در حیطه فعالیت خود هستند و یا مى‌خواهند در این ردیف قرار بگیرند.

فروشندگان بیشتر از دو چیز انگیزه مى‌گیرند: پول و موقعیت شغلى. فروشندگان خواهان درآمد بیشتر هستند. آنها موفقیت خود را با درآمدى که در مقایسه با دیگران به دست مى‌آورند اندازه مى‌گیرند. از این‌ها که بگذریم، مى‌خواهند شناخته شوند، مى‌خواهند از تلاش‌هایشان قدرشناسى شود و بر موفقیت‌هایشان ارج بگذارند. کتاب فوق ستاره شوید به فروشندگان جهش‌هاى کوانتومى را در هر دو زمینه آموزش مى‌دهد.

اغلب فروشندگان به‌طور حرفه‌اى آموزش ندیده‌اند. 95 درصد فروشندگان مى‌توانند با اندک دانش و مهارت بیشتر بر میزان فروش خود بیفزایند. گاه براى تبدیل شدن به یک فوق ستاره در فروش تنها به یک مهارت بیشتر احتیاج دارید. این کتاب به شما کمک مى‌کند تا این مهارت را شناسایى کنید. توانایى شما در فروختن ایده‌ها و نظرهایتان، موفقیت شما را در زندگى و کار و حرفه‌تان رقم مى‌زند. اگر درآمد و موفقیت شما به راستى به فروش ارتباط داشته باشد، آنچه در این کتاب مى‌خوانید مى‌تواند زندگى شما را متحول سازد.

برایان تریسی درباره‌ی کتاب فوق ستاره شوید می‌گوید: این کتاب را از آن جهت برایتان نوشته‌ام تا کتابى راهنما و حرفه‌اى در زمینه فروش به شما داده باشم. مى‌خواهم به راحتى بتوانید هرگاه نیاز داشتید به این کتاب مراجعه کنید. ایده‌ها و روش‌هاى پیشنهاد شده در این کتاب به سرعت بر میزان فروش شما مى‌افزاید. در حال حاضر بیش از 4000 کتاب در بازار درباره فروش وجود دارد. تقریبا همه آنها کتاب‌هاى ارزشمندى هستند.

و اما کتاب فوق ستاره شوید با سایر کتاب‌ها چه تفاوت‌هایى دارد؟ جوابش این است که این یک کتاب خلاصه و مختصر است که مستقیما فروش را نشانه گرفته است. در این کتاب با 21 اصل مهم در زمینه فروش و موفقیت آشنا مى‌شوید. برایان این اصول را در جریان آموزشِ بیش از 500000 فروشنده حرفه‌اى در 23 کشور جهان آموخته‌ است. هر یک از این راهکارها آزمون شده‌اند و اثر بخشى آنها به اثبات رسیده است. هر یک از این نظرات مى‌توانند بلافاصله بر فروش و درآمد شما بیفزایند.

بهبودهاى جزئى در مهارت‌هاى مهم فروش مانند پیدا کردن مشترى احتمالى، ارائه کالا و خدمت به شکلى مجاب کننده، غلبه بر موانع پیش رو یا قطعى کردن فروش مى‌تواند بر نتایج شما به شکلى چشمگیر بیفزاید. این کتاب شما را با روش‌هاى ویژه‌اى آشنا مى‌کند تا در عملکرد خود پرش کنید. این کتاب به شما «حاشیه برنده شدن» را مى‌آموزد.

به عبارت دیگر، اگر فاقد یک مهارت مهم مانند پیدا کردن مشترى یا قطعى کردن فروش باشید، این نقطه ضعف به تنهایى نتایج فروش شما را مشخص مى‌سازد و اندازه درآمدتان را رقم مى‌زند. یک کمبود در توانایى شما ــ هر اندازه در سایر زمینه‌ها قوى باشید ــ مى‌تواند مانع از موفقیت شما شود. به عبارت دیگر، تحت تأثیر نقاط قوت خود به شرایط امروز رسیده‌اید، اما نقاط ضعف شما در حال حاضر مانع موفقیت بیشتر و سریع‌تر شما شده‌اند.

کتاب فوق ستاره شوید ابزارى در اختیار شما قرار مى‌دهد که با استفاده از آن‌ها مى‌توانید نقاط ضعف خود را برطرف کنید. این ابزار به شما کمک مى‌کنند تا ابتدا نقاط ضعف خود را شناسایى کنید و بعد به کمک راه چاره‌هاى ارائه شده بلافاصله در آن زمینه خاص به تقویت خود بپردازید.

این کتاب به‌طور هم‌زمان، با بازى درونى فروش، یعنى رکن ذهنى و بازى بیرونى فروش، یعنى روش‌هاى فروش کردن سر و کار دارد. وقتى خود را در هر دو زمینه قوى مى‌کنید، هم فروش و هم اعتماد به نفستان با سرعت زیاد افزایش مى‌یابد. نظرات این کتاب متوجه کسانى است که مى‌خواهند به یک فوق ستاره در کار فروش تبدیل شوند.

تنها اندکى تفاوت در نگرش و توانمندى، فروشندگان بزرگ را از فروشندگان متوسط متمایز مى‌سازد. وقتى با 21 اصل براى فوق ستاره شدن در کار فروش آشنا مى‌شوید، به سرعت به سمت رأس هرم فروشندگان برتر حرکت مى‌کنید. آینده شما در کار فروش نامحدود مى‌شود.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمه:
1: بهترینها را جست‏وجو کنید
2: چنان رفتار کنید که گویى
3: با تمام وجود فروش کنید
4: یک فروشنده حرفه‏اى باشید
5: براى هر تماس کاملاً آماده باشید
6: به یادگیرى ادامه‏دار متعهد شوید
7: مسئولیت کامل نتایج خود را بپذیرید
8: اصول را رعایت کنید
9: روابط بلند مدت ایجاد کنید
10: متخصص بهبود شرایط مالى شوید
11: از آموزش فروش بهره بگیرید
12: بر اعتبار خود نزد مشترى بیفزایید
13: با اعتراضات برخورد مؤثر بکنید
14: با قیمتها برخورد حرفه‏اى بکنید
15: قطعى کردن فروش را بیاموزید
16: از دقایق استفاده کنید
17: از قاعده 80 به 20 در همه کارها استفاده کنید
18: قیف فروشتان را پر نگه دارید
19: هدفهاى فروش و درآمدتان را مشخص کنید
20: قلمرو خود را سازماندهى کنید
21: هفت رمز موفقیت در فروش را تمرین کنید
نتیجه‏ گیرى:

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب فوق ستاره شوید: 21 روش عالی برای فروش بیشتر
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
ناشر چاپیانتشارات ذهن آویز
سال انتشار۱۳۹۳
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۴۴
زبانفارسی
شابک978-600-5219-59-3
موضوع کتابکتاب‌های بازاریابی و فروش
قیمت نسخه الکترونیک
۲۰۰۰۰ ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب فوق ستاره شوید: 21 روش عالی برای فروش بیشتر

محسن ایزی
۱۳۹۸/۶/۱۱
با سلام خدمت دوستان عزیز وکتاب راه ممنون ازتون بابت کتابها که کار ما رو راحت کردین در فرهنگ مطالعه من شخصا کتابهای اقای تریسی رو خیلی دوست دارم چون هم روان و هم فهمش اسونتره البته از مترجم عزیز هم تشکر میکنم به شخصه تو یه سالی که مطالعه این کتابهارو انجام دادم واقعا هم تو زندگی و هم کارم فوق العاده قدرتمند شدم وتونستم طبق برنامهام عمل کنم سریع تر از زمانی که تعیین کردم ممنون از شما و همه دوستان به امید موفقیت هممون و تمام مردم سرزمینم ایران عزیز
null null
۱۳۹۷/۶/۱۴
کتاب‌های برایان تریسی راهی تضمین شدس چون خود ایشون این راه رو رفتن حتما این کتاب رو بخونین، من خودم شخصا وقتی چند تا از نکته‌های این کتاب رو توی کارم پیاده کردم فروشم بیشتر شد، مرسی از کتابراه برای تخفیفان خوبشون
نسیم خون جام
۱۳۹۶/۶/۲۰
برای دوستانی که در هر نوع تجارتی مشغول به فعالیت هستند به شدت خواندن این کتاب رو توصیه میکنم. حتی برای کسانی که دوست دارند در آینده کار تجاری انجام بدهند این کتاب خیلی مفید خواهد بود.
Hamed Ghiasizadeh
۱۳۹۶/۱۰/۳
بسیار ممنونم از کتابراه که با کاهش هزینه چاپ و نشر کتاب‌هایی بسیار عالی رو با قیمت بسیار مناسب عرضه میکنه و به ترویج فرهنگ مطالعه کمک بسیار میکنه
farzad homayouni
۱۳۹۶/۸/۱۲
در کل کتاب خوبی هست البته بیشتر به کار بازاریاب‌ها می‌اید تا مغازه دارها ولی در کل نکات خوبی هم برای مغازه دارها دارد که میتوانند از انها استفاده کنند
لیلا غریبوند
۱۳۹۶/۶/۱۲
با سلام میخاستم از مترجم اقای قراچه داغی تشکر کنممن هر کتابی را که ایشان ترجمه کنند حتمن میخرم و میخانم. باز هم متشکرم
حسین امیدی بیرگانی
۱۳۹۸/۱/۲
واقعا کتابهای برایان تریسی خیلی فوق العاده و ارزشمند هستند به شرط اینکه به انچه در این کتاب گفته عمل شود
امیرحسین غلامزاده بوجای
۱۳۹۷/۱۰/۶
ادم مجذوب کتاب میشه
واقعاحرف نداره
به نظرمن هرکی میخوادواردبازارآزادبشه بایداین کتاب رامطالعه کن
Mahan Zarif
۱۳۹۶/۹/۶
برای رسیدن به ثروت باید روشهای فروش را فراگرفت که دراین کتاب کامل تکنیکهای فروش موفق شرح داده شده
Fatemeh Heidari
۱۳۹۶/۷/۳۰
بعد از مطالعه سعی کردم یک به یک از فرمول‌ها و تکنیک‌های کتاب را در شغلم بکار بگیرم. تا به نتیجه دلخواهم برسم.
Mohammad Fasihi
۱۳۹۸/۵/۱۱
یه سری مطلب هاش واقعا خوب و کاربردی بود ئ اینکه اخر هر فصل تمرین عملی داره خیلی عالیه
حسین امیدی بیرگانی
۱۳۹۸/۱/۲
از زحمات شما مدیریت سایت تشکر میکنم واقعا تمام کتابهای این سایت مفید و ارزنده هستند
کاربر Z
۱۳۹۷/۱۱/۱۶
کتاب عالی بود من علاقه زیادی به کتاب‌های برایان تریسی دارم واقعا کاربردیه.
اصغر محمدپور
۱۳۹۷/۱۰/۲۶
واقعا کتاب خوب و مفیدی بود.
از اعضای کتابراه میخام که این کتاب رو از دست ندن
Hamed Ghiasizadeh
۱۳۹۶/۱۰/۹
جز کتاب‌های بسیار مفید حوزه فروش که خواندن این کتاب برای تمامی فروشندگان الزامی است
مشاهده همه نظرات ۴۴

راهنمای مطالعه کتاب فوق ستاره شوید: 21 روش عالی برای فروش بیشتر

برای دریافت کتاب فوق ستاره شوید: 21 روش عالی برای فروش بیشتر و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.