معرفی و دانلود PDF کتاب جمع سپاری

برای دانلود قانونی کتاب جمع سپاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب جمع سپاری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب جمع سپاری

کتاب جمع سپاری ماحصل تلاش و تدریس حسین ممتاز و غلامرضا هاشم زاده خوراسگانی در حوزه کسب و کارهای نوپا و دانشگاه است که با نگاهی تخصصی صرفا به بررسی مبحث «جمع ‌سپاری» پرداخته و از بیان و شرح مطالب غیر مرتبط پرهیز می‌کند.

عباراتی نظیر سازمان و مدیریت در جهان کنونی که دنیای جوشش اطلاعات، پیچیدگی و عصر جدید فناوری شناخته می‌شود گرفتار تغییرات فراوانی شده‌‌ است. تفکرات کوچک و بزرگ بسیاری در روند شکل‌گیری این تغییرات تاثیرگذار بوده‌اند که همه‌ی آنان دارای یک ریشه‌ی فلسفی و تفکر خاص در هر یک از علوم مختلف هستند.

ارائه مفاهیم تازه در مدیریت به نوعی توسعه و گسترش در یکی از عرصه‌های جامعه‌شناسی، اقتصاد، روانشناسی، هنر، فلسفه، دین، علم، سیاست و... است که به دلیل نیازهای سازمان‌ها و تصمیم‌ گیرندگان هر روز شکل جامع‌تری را به خود می‌گیرد. به همین خاطر یکی از این تحولات پیچیده و جالب توجه در زمینه‌ی فعالیت‌های مشارکتی، که افراد بر اساس آن به حل مسائل و مشکلات خود می‌پردازند با نام "جمع‌‌سپاری" شناخته می‌شود.

حسین ممتاز و غلام رضا هاشم زاده خوراسگانی معتقدند که جمع‌سپاری ماحصل یک سری وقایع از پیش صورت پذیرفته یکسان نیست؛ بلکه تغییرات اساسی در زمینه‌های نزدیک به مدیریت (مثل: روانشناسی، جامعه‌شناسی، اقتصاد و سیاست) و سایر مفاهیم (مثل: گسترش فضای مجازی، و وب) است. به همین دلیل سعی بر این دارند تا به جمع‌آوری مفاهیم مرتبط با این مهم در قالب یک مجموعه به صورت تخصصی بپردازند.

در بخشی از کتاب جمع سپاری می‌خوانیم:

هدف بسیاری از سازمان‌ها و کسب و کارهای امروزی این است تا با مشارکت به پایه‌های جدیدی از دانش، مهارت و منابع دست پیدا کنند. امروزه تعاملات یک سوبه سازمان‌ها تبدیل به گفتمان دو سویه‌ای شده است که ارتباط مفاهیم نوین مدیریت در آن صرفا براساس یک بعد نمی‌باشد. گسترش و توسعه روزافزون فضای مجازی و اینترنت منجر شده است تا غنای تعاملات بین سازمان‌ها افزایش یافته و جمع سپاری با سایر مفاهیم دارای نقاط مشترکی گردد. به عبارت بهتر ظهور فناوری اطلاعاتی و ارتباطی منجر به شکل گیری مفاهیم جدیدی شده است که ریشه در نقاط اشتراک بسیاری از مفاهیم دارد.

فهرست مطالب کتاب

فصل اول: کلیات جمع‌سپاری
فصل دوم: مفهوم جمع‌سپاری
فصل سوم: مفاهیم مرتبط با جمع‌سپاری
فصل چهارم: پیاده‌سازی جمع‌سپاری
 

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب جمع سپاری
نویسنده،
ناشر چاپیانتشارات شرکت چاپ و نشر بازرگانی
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۱۸
زبانفارسی
شابک978-964-468-719-8
موضوع کتابکتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه الکترونیک
۲۴۰۰۰ ت - 4.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب جمع سپاری

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب جمع سپاری

برای دریافت کتاب جمع سپاری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.