معرفی و دانلود کتاب قلب رهبری

عکس جلد کتاب قلب رهبری
قیمت:
۵۰۰۰ تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب قلب رهبری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب قلب رهبری و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب قلب رهبری

کتاب قلب رهبری از نویسنده‌ی پرفروش مارک میلر، اولین موانعی که منجر به ناامیدی و شکست می‌شوند را به مدیران نشان می‌دهد. او در این کتاب بی‌نظیر و پرمغز، به کندوکاو ویژگی‌ها و مهارت‌های مهم یک رهبر می‌پردازد و با ارائه‌ی نکاتی ارزشمند به شما این فرصت را می‌بخشد تا در زندگی شخصی و شغلی خود همواره بدرخشید و بازدهی بالایی داشته باشید.

درباره‌ی کتاب قلب رهبری:

شخصیت اصلی این کتاب مردی جوان و جاه‌طلب به نام بلیک براون است که با وجود تمام تلاش‌هایش جهت رسیدن به جایگاه کاری بالاتر و بهتر، در نهایت ناامید و سرگشته می‌شود و به جای پیدا کردن راه‌حلی، نزد الگوی خود دبی بروستر می‌رود. او بلیک را با دوستان قدیمی پدرش آشنا می‌کند تا هر کدام از آن قسمتی از مشکلی را حل نمایند.

بلیک بعد از بررسی مشکل خود به این نتیجه می‌رسد که او هیچ‌کدام از مهارت‌هایی که اغلب رهبران بزرگ دارا هستند را ندارد. آخرین اکتشاف بلیک این است که بیشتر مواقع، زمانی‌که رهبران به پتانسیل کامل در شغل خود نمی‌رسند، در نهایت دلسرد و سرگردان می‌شوند.

موضوع رهبری تاکنون موضوع کتاب‌ها، مطالعات و سخنرانی‌های بسیاری بوده است و بسیاری از افراد از اهمیت این مطلب غافل هستند. آیا تا به حال توجه کرده‌اید که چه تعداد کتاب جهت پیشرفت رهبری نوشته شده است؟ هر چقدر تعداد کتاب‌های تقویت مهارت‌های رهبری زیاد است، به همین میزان کتاب‌های چندانی در زمینه‌ی خودسازی رهبران وجود ندارد.

این نکته را فراموش نکنید که نداشتن مهارت منجر نمی‌شود تا رهبران به نتیجه نرسند؛ یادگیری مهارت بسیار آسان است. اگر مایل هستید تا موفقیت نهایی یک فرد را در مقام رهبری پیش‌بینی نمایید، شخصیت رهبری او را ارزیابی کنید و به مهارت‌های او توجه نکنید.

اگر از مردم بپرسید در رهبران به دنبال چه خصوصیت‌های شخصیتی هستند بدون شک از صفاتی همچون درستکاری، صداقت و شاید وفاداری نام خواهند برد. بهترین رهبران بایستی کاملا صادق و درستکار باشند، اما این خصوصیات را همه‌ی افراد یک سازمان بایستی داشته باشند. خصوصیات دیگری وجود دارند که رهبران را از دیگر افراد متمایز می‌کند. کتاب قلب رهبری (The Heart of Leadership) درباره‌ی شناسایی و گسترش شخصیت رهبری است. وقتی که این خصوصیات بارز هستند و یک رهبر دارای مهارت‌های لازم جهت رهبری باشد، دیگر افراد مشتاق خواهند بود تا توسط آن فرد، هدایت شوند.

مارک میلر (Mark Miller) در این کتاب یک نمونه قابل فهم از ویژگی‌ها و توانایی‌های رهبری را ارائه می‌دهد. نظریه مارک درباره قلب رهبری مطابق نظریات، عادت‌ها و شرایط فرهنگ امروزی نیست؛ در واقع این کتاب خاطر نشان می‌کند که مفهوم رهبری، فراتر از آن چیزی‌ست که بیشتر مردم تصور می‌کنند.

همانطور که شخصیت اصلی داستان به این نتیجه می‌رسد که درک، دانایی، مسئولیت و شهامت، خصوصیات عمومی و یا ساده‌ای نیستند که هر رهبری قادر به درک آن‌ها باشد. در زمان خواندن هر صفحه از این کتاب، دیگر به بلیک و ماجراهایش فکر نمی‌کنید بلکه خودتان وارد سفر او می‌شوید و تمام اتفاقات را با جان و دل لمس خواهید کرد. امید است با مطالعه‌ی این کتاب با انگیزه‌ی بالا و اخلاقیات صحیح به مدیریت خود و دیگر افراد در محل کارتان بپردازید.

نکوداشت‌های کتاب قلب رهبری:

- کتاب «قلب رهبری» موجب گستردگی و عمیق‌سازی مدل‌های پرفروش رهبری پیش از کتاب مارک میلِر شده است. این کتاب، واضح، تاثیرگذار و دارای ارزشِ عملیِ حقیقی می‌باشد. آن را داشته باشید. یک سرمایه‌گذاری کوچک در زمان، در تمام طول عمر زندگی و همچنین شغل شما، بازدهی سودمندی خواهد داشت. (جِف رُزِنسویگ - Jeff Rosensweig)

- بین رهبرانی که استعداد رهبری کردن دارند و رهبران بزرگی که تاثیر واقعی دارند، تفاوت وجود دارد. کتاب مارک میلِر این تفاوت بنیادی را آشکار می‌نماید؛ کل این کتاب درباره‌ی ویژگی رهبری است. (تُونی مُورگان - Tony Morgan)

- اصطلاحات رایج بسیاری در دنیای تجارت وجود دارند که ادعا می‌کنند پاسخ تمام مشکلات در زمینه‌ی رهبری هستند. واقعیت این است که رهبری درباره‌ی مردم می‌باشد، و جهت کسب موفقیت در میان مردم، کتاب «قلب رهبری» را مطالعه کنید و ارتقای رهبری خود به یک سطح کاملا̋ جدید را مشاهده نمایید. (تاد نییِلسِن - Tod Nielsen)

کتاب قلب رهبری برای چه کسانی مناسب است؟

مطالعه‌ی این کتاب را به صاحبان کسب و کار، مدیران و رهبران سازمان‌ها پیشنهاد می‌کنیم.

با مارک میلر بیشتر آشنا شویم:

نویسنده کتاب‌های پرفروش و رهبر حوزه تجارت، مارک میلر در سال 1977 کارش را به طور پاره‌ وقت در شرکت چیک-فیل-ای آغاز کرد. او در سال 1978 به عضویت نیروهای شرکتی انبارداری و تحویل نامه درآمد. از آن زمان به بعد، در زمینه ارتباطات، رضایت کیفی، عملیات میدانی، رضایت مشتریان و آموزش و پیشرفت مشغول فعالیت شده است.

در زمان همکاری مارک میلر با کمپانی چیک-فیل-ای، مقدار فروش سالانه آن‌ها به بیش از 5 میلیارد دلار رسید. این شرکت، امروز بیش از 1750 رستوران در 39 ایالت و منطقه کلمبیا دارد.

در بخشی از کتاب قلب رهبری می‌خوانیم:

فردا صبح، کلینت و بِلِیک صبح زود از خواب بیدار شدند. وقتی بِلِیک قهوه‌اش را می‌نوشید یادش افتاد که چقدر دِبی بروستر پس از فوت پدرش به او کمک کرده بود. هنوز برایش جالب بود که پدرش سال‌ها پیش وقتی دِبی با رهبری کردن مشکل داشت، او را راهنمایی کرده بود و پس از آن، دِبی هم یک مشاور شده بود.

بِلِیک قدردان دِبی بود، چون او به بِلِیک کمک کرده بود تا در داینَستِر کار بگیرد و در تمام آن مراحل مربی او بود. دِبی مطالب زیادی در زمینه‌ی پیشرفت رهبری به بِلِیک یاد داده بود. بِلِیک نمی‌دانست کجای کار را اشتباه انجام داده است. همچنین نمی‌دانست چرا ملاقاتهایشان را ادامه نداده است. بِلِیک امیدوار بود که دِبی بتواند باز هم به او کمک بکند.

بِلِیک موقع رفتن به شرکت با دِبی تماس گرفت. خوشبختانه دِبی تمایل داشت تا ملاقاتی با بِلِیک داشته باشد، که جای تعجبی هم نداشت.
دِبی گفت، "تو زمان و مکان رو تعیین کن."
بِلِیک پاسخ داد، "نظرت درباره‌ی کافی شاپ قدیمی‌مون چیه؟"
"عالیه. کی؟ "
بِلِیک فکر کرد بهتر است قرار ملاقات را برای عصر نگذارد، چون می‌دانست مِگان در خانه به کمک او نیاز دارد.
او گفت، "فردا صبحِ اولِ وقت چطوره؟"
"باشه. فردا صبح ساعت 7:00 میبینمت. موضوع صحبت ما چیه؟ "
"می‌خوام درباره‌ی تفاوت رهبران صحبت کنیم."
دِبی گفت، "خوشحال می‌شم."
بِلِیک احساس کرد دِبی هنگام صحبت کردن لبخند می‌زند، "فردا می‌بینمت."

فهرست مطالب کتاب

تقدیرهای صورت گرفته از کتاب " قلب رهبری"
پیشگفتار
مقدمه
رهبران، افراد متفاوتی هستند
وقتی بِلِیک آماده‌ی یادگیری است.
موضوع مهم در رهبری کردن خودتان نیست.
رهبران آینده‌ساز هستند.
نحوه‌ی نگرش، محرک شجاعت است.
هزینه‌ی رهبری
دانایی، جایگزینی ندارد.
به آینه نگاه کن.
من می‌توانم این وضع را تغییر بدهم.
اهمیت قلب
گام بعدی
سخن پایانی
یادداشت نویسنده
خودارزیابی قلب رهبری
درباره‌ی نویسنده

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب قلب رهبری
نویسنده
مترجمعلیرضا سلطان زاده
ناشر چاپی شادن پژواک
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۱۵
زبانفارسی
موضوع کتابکتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه الکترونیک
۵۰۰۰ ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب قلب رهبری

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب قلب رهبری

برای دریافت کتاب قلب رهبری و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.