معرفی و دانلود PDF کتاب بزن کنار کانگورو

عکس جلد کتاب بزن کنار کانگورو
قیمت:
12000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب بزن کنار کانگورو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب بزن کنار کانگورو و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب بزن کنار کانگورو

قوانین رانندگی را از زبان حیوانات یاد بگیرید! کتاب بزن کنار کانگورو مجموعه‌ای از اشعار کودکانه و جذاب به قلم زهرا موسوی، نویسنده‌ی نام‌آشنای حوزه‌ی ادبیات کودک است. کودکان از طریق ترانه‌های جذاب این کتاب با قوانین مختلف رانندگی آشنا می‌شوند.

درباره کتاب بزن کنار کانگورو:

زهرا موسوی در کتاب بزن کنار کانگورو دست به خلق ترانه‌هایی تأثیرگذار و دلنشین زده که کودکان را با قوانین راهنمایی و رانندگی آشنا می‌سازد. آن‌ها از طریق اشعار این کتاب می‌آموزند که باید هنگام نشستن در خودرو کمربند ایمنی خود را ببندند، حقوق همسایه‌ها را رعایت کنند، با مفهوم جریمه آشنا می‌شوند و احتمالاً پس از مطالعه‌ی این اثر به بهترین همراهِ پلیس تبدیل خواهند شد. هر کدام از این اشعار از زبان حیواناتی گوناگون از جمله تمساح، کانگورو و کلاغ رروایت می‌شود و این امر دو چندان بر جذابیت و البته تأثیرگذاری آن افزوده است.

بد نیست اشاره کنیم میترا عبداللهی تصویرگری این کتاب را برعهده داشته است و تصاویر شاد، زنده و جذاب کتاب بزن کنار کانگورو از دیگر عواملی‌ست که باعث ترغیب کودکان به مطالعه‌ی این اثر می‌شود. در ادامه عناوین این اشعار را با یکدیگر می‌خوانیم: «بزن کنار کانگورو، تصادف کلاغی، قدم نزن تو جاده، هیس! یه کمی یواش‌تر، ویراژ دادن و کروکی» همچنین نام این کتاب از اولین داستان برگرفته شده؛ داستان بچه‌کانگرویی که مادرش عاشق ویراژ دادن است!

کتاب بزن کنار کانگورو مناسب چه کسانی است؟

زهرا موسوی کتاب بزن کنار کانگورو را برای کودکان 3 تا 8 سال به نگارش درآورده است.

(این کتاب دارای حجم بیش از 20 مگابایت هست، لطفا قبل از خرید، نسخه نمونه را دریافت و از صحت نمایش کتاب در موبایل یا تبلت اطمینان حاصل کنید.)

با زهرا موسوی بیشتر آشنا شویم:

زهرا موسوی از نویسندگان و شاعران به نام حوزه‌ی کودک است. او در سال 1357 در تهران متولد شد. او خود را نویسنده‌ی گروه سنی خردسال معرفی می‌کند و بیشتر آثارش گروه سنی صفر تا دو سال را شامل می‌شود.

آثار این نویسنده‌ی توامند برگزیده جایزه هشتمین جشنواره شعر فجر، اولین جشنواره بین‌المللی شعر کودک و اولین جشنواره ادبی سپیدار شده‌اند. از میان آثار او می‌توان به کتاب عروس داماد ماسکی، مامان درخت گل به سر و ببعی نه پشم هیچ هیچ اشاره کرد.

در بخشی از کتاب بزن کنار کانگورو می‌خوانیم:

اتل متل پلیسه
گفت به جناب لاک‌پشت
خیلی ببخشید اما
سرعتتون منو کشت!

فهرست مطالب کتاب

بزن کنار کانگورو
تصادف کلاغی
قدم نزن تو جاده
هیس! یه کمی یواش‌تر
ویراژ دادن
کروکی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب بزن کنار کانگورو
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات سروش
سال انتشار۱۴۰۰
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات18
زبانفارسی
شابک978-964-12-2080-0
موضوع کتابکتاب شعر کودک
قیمت نسخه الکترونیک
12000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب بزن کنار کانگورو

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب بزن کنار کانگورو

برای دریافت کتاب بزن کنار کانگورو و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.