معرفی و دانلود کتاب راز سایه: داستان زندگی‌تان را در آغوش بگیرید

عکس جلد کتاب راز سایه: داستان زندگی‌تان را در آغوش بگیرید
قیمت:
۲۵۹۰۰ تومان - 5.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب راز سایه: داستان زندگی‌تان را در آغوش بگیرید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب راز سایه: داستان زندگی‌تان را در آغوش بگیرید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب راز سایه: داستان زندگی‌تان را در آغوش بگیرید

کتاب راز سایه: داستان زندگی‌تان را در آغوش بگیرید به قلم دبی فورد، که در گروه پرفروش‌ترین‌های نیویورک تایمز قرار دارد، به شما نشان می‌دهد که چگونه ویران کننده‌ترین افکار می‌توانند نقطه عطفی جهت موفقیت یک فرد و شناخت زندگی ایده‌آل باشد.

دبی فورد (Debbie Ford) در این کتاب به روشی کاملا مجاب کننده راهکارهایی ارائه می‌دهد که رویکردهایتان را به زندگی تغییر می‌دهد. او ابزارها و فرایندهایی در اختیار شما قرار می‌دهد تا بتوانید از محدودیت‌های داستان زندگی‌تان خلاص شوید.

کتاب راز سایه (The Secret of the Shadow) به شما نشان می‌دهد «داستان زندگی شما» اینگونه آغاز نشده است که حقیقت شما را برای جهان توصیف کند. این داستان فقط بخش کوچکی از شماست که در الگوهای تکراری گذشته محصورتان کرده است و عشق، آرامش، امنیت خاطر و موفقیتی را که می‌توانید کسب کنید، محدود می‌کند.

برای آنکه بتوانید خود کامل و تجلی باشکوه خویش را ببینید باید قدم از این داستان بیرون بگذارید. قدم بیرون گذاشتن از داستان زندگی به شما اجازه می‌دهد تا دیوارهای محکم پیرامون قلب خویش را درهم شکنید و از حصار خود بیرون آیید. برای زندگی کردن در دنیای بیرون از خویش باید زخم‌هایتان را مرهم گذارید و با گذشته خود آشتی کنید؛ باید رنج‌ها و دردهای خود را بشناسید و ضعف‌ها و کاستی‌های خود که بخشی از طبیعت انسانی شما هستند را بپذیرید.

تا زمانی که نفهمید که هستید و برای چه به این دنیا آمده‌اید، درس‌های بزرگی را که زندگی به شما می‌آموزد، درک نمی‌کنید و در دنیای کوچک داستان خود اسیر می‌مانید.

برای گذشتن از داستان زندگی خود، باید با نبرد روزمره خویش و جهان رو به ‌رو شوید. باید با تمام وجود آن را تجربه کنید. زیرا فقط وقتی می‌توانید مسیر زندگی خود را تغییر دهید که آن را درست همان‌گونه که هست تجربه کنید. برای زندگی کردن خارج از محدودیت داستان خود باید ابتدا بیاموزید که هر آنچه شما را از دیگران جدا و در داستان‌تان محصور کرده است به وضوح تعریف کنید. سپس به تدریج هرگونه کاستی و نیستی درونتان را با عشق بپذیرید و در آغوش بگیرید.

سپس باید بیاموزید چگونه خود را تعریف کنید تا هیچ‌کس شما را با آنچه نیستید، اشتباه نگیرد. شما باید همه راه‌های توصیف خویش را بیاموزید. راه‌هایی که سعی می‌کنید با ‌آن‌ها هویت خویش را پر کنید تا پوچی و خلأ عمیق درونی‌تان که زیر خواسته‌هایتان پنهان است را حس نکنید.

این کتاب به شما نشان می‌دهد چگونه ارزش همه آسیب‌ها و ضعف‌هایتان و حکمتی را که در خود دارند، درک کنید. به شما یاد می‌دهد چگونه نقش خاص خود در این دنیا را کشف کنید و پرده از رازی که پشت داستان خود پنهان کرده‌اید، بردارید. اکنون زمان آن است که کشف کنید چگونه می‌توانید از داستان زندگی خود برای غنی کردن زندگی خودتان و دیگران استفاده کنید. زمان آنکه دلیل داستان خود را بفهمید. اینکه چرا چنین داستانی برای خود ساخته‌اید. اما فقط زمانی می‌توانید از این داستان که نام آن «شما» است، در جهت رشد و تعالی خود استفاده کنید که قدم از آن بیرون بگذارید.

برخی نظرات در مورد کتاب راز سایه:

- فقط با چند ساعت خواندن این کتاب کل زندگی‌تان تغییر می‌کند. (نیل دونالد والش، نویسنده مجموعه کتاب‌های مکالمه با خداوند)
- شناخت، بازستاندن، تکامل، دبی فورد این سه قدم اصلی زندگی را در این کتاب قدرتمند به تصویر می‌کشد. (جیمز ردفیلد، نویسنده کتاب رسالت ملکوتی)
- راز سایه زنگ بیداری معنوی برای کسانی است که آماده‌اند از محدودیت‌های داستان خویش بیرون آیند و قدم به دنیای فرصت‌های نامحدود بگذارند. (دیپاک چوپرا، نویسنده کتاب چطور خداوند را بشناسیم)
- دبی فورد این بار نیز به شیوه‌ای کاملا مجاب کننده رویکردهای ما را به زندگی دگرگون می‌کند، ابزار و فرایندهایی در اختیارمان می‌گذارد تا بتوانیم از محدودیت‌های داستان زندگی‌مان رها شویم. (ماریان ویلیامسون، نویسنده کتاب عشق معجزه گر)

در بخشی از کتاب راز سایه می خوانیم:

برای رهانیدن خویش از دیوارهای زندان داستان کهنه زندگی‌مان، پیش از هر چیز باید بخواهیم خود را از پیله‌ای که پیرامون خویش تنیده‌ایم، رها کنیم. روزی داستانی شنیدم که دختر جوانی از عاقله‌زنی پرسید: «چطور می‌توان به پروانه تبدیل شد؟» عاقله‌زن با برقی در چشمانش و لبخندی بر لبش پاسخ داد: «باید آن‌قدر میل به پرواز داشته باشی که پیله خود را زمین بگذاری.» زمین گذاشتن پیله خود گاهی ممکن است فرایند دردناک و کندی باشد، اما زمانی که موفق به زمین گذاشتن آن بشویم، روحمان آزاد می‌شود و غرق در لذت رهایی روحی و عاطفی به پرواز درمی‌آییم.

برای رهایی از داستان خویش باید ابتدا آن را دوست بداریم، قدر بدانیم و برای هر نقشی که در زندگی ما داشته قدردان باشیم. ما باید برای تجربه‌ها، هدایا و حکمتی که داستان زندگی برایمان داشته است، سپاسگزار باشیم. فقط و فقط در آن شرایط است که می‌توانیم با داستان زندگی خود آشتی کنیم، از محدودیت‌های آن بگذریم و عمیق‌ترین رؤیاهای خود را تحقق بخشیم.

من همیشه از خشمی که ما انسان‌ها نسبت به خود داریم متعجب می‌شوم. چرا ما همواره خود را برای اتفاقاتی که ده، بیست یا حتی سی سال پیش افتاده است سرزنش می‌کنیم؟ چرا ما خود را مستحق رهایی از رنج یا اشتباهات گذشته نمی‌دانیم؟ من سال‌ها به پاسخ این سؤال فکر کرده‌ام. من افراد بسیاری را دیده‌ام که زندگی خود را برای اتفاقات گذشته نابود و خود را از فرصت‌های بسیاری محروم کرده‌اند.

چطور ممکن است که ما تا این حد به نابودی خود – یا دست‌کم بخش تاریک یا ناخواسته‌ای از خود که از آن شرم داریم - اصرار داشته باشیم؟ جنبه مخرب خودبیزاری و سرزنش خویش در همه ابعاد جامعه امروز ما دیده می‌شود. اعتیاد، خشونت، آزار و اذیت، دست کشیدن از رؤیاها و بی‌انگیزگی در زندگی همه ما رخنه کرده است.

فهرست مطالب کتاب

فصل نخست: شما و داستان زندگی‌تان
فصل دوم: نسخه اختصاصی شما
فصل سوم: داستان بی‌نظیر و اسرارآمیز زندگی‌تان را کشف کنید
فصل چهارم: چرا به داستان زندگی خود چسبیده‌اید
فصل پنجم: قدرت خویش را بازستانید
فصل ششم: نیروی پذیرش
فصل هفتم: با داستان زندگی‌ خود آشتی کنید
فصل هشتم: ویژگی‌های منحصربه‌فردتان را کشف کنید
فصل نهم: زندگی بیرون از داستان کهنه زندگی‌تان
فصل دهم: راز سایه

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب راز سایه: داستان زندگی‌تان را در آغوش بگیرید
نویسنده
مترجمالهام شریف
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۴۰
زبانفارسی
شابک978-622-220-081-7
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۵۹۰۰ ت - 5.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب راز سایه: داستان زندگی‌تان را در آغوش بگیرید

Marzi Taaj
۱۳۹۹/۷/۲۲
کتاب بسیار عالی و پرمعنایی بود، من لذت بردم و سعی کردم که برای مشکلات خودم ازش استفاده کنم، مراقبه کردن کار خیلی سختیه اما دوست دارم یادبگیرم چطور میشه اروم بود و اروم شد در برابر اتفاقات زندگی
زهرا امیری
۱۴۰۱/۴/۲۳
میتونم بگم هرکس این کتاب و کتاب نیمه تاریک وجود رو بخونه و کاملا درک کنه و عمل کنه میتونه به بهترین شکل خودشو بشناسه و برای حل مشکلاتی که در بقیه کتب روانشناسی به دنبالشه استفاده کنه. روح دبی فورد عزیز شاد...
اصغر میرزایی
۱۳۹۹/۳/۱۶
کتاب‌های نویسنده فوق العاده هس خیلی ب درد زندگی میخوره و مهمتر اینکه با خواندن این کتاب‌ها خیلی از مسایلی ک الکی باخودت درگیری داشتی حل میشوند
Vahideh null
۱۳۹۹/۹/۱۸
کتاب خوبیه به شرطی که وقت بگذاریم و راهکار هاش رو در زندگی واقعی خودمان پیاده کنیم و انجام بدهیم صرفا فقط خواندن کتاب و فهمیدن کاری از کار پیش نمی‌بارد.
shahrooz bagheri
۱۳۹۹/۳/۱۹
اگه بدونید که با استفاده از تمرینهای این کتاب چقدر پیشرفت معنوی و مادی خواهید کرد همین حالا صد بار میخوندینش. درود به شرفت دبی عزیزم
آروین امیری
۱۳۹۹/۶/۱۲
این کتاب و کتاب‌های نیمه تاریک وجود و اثر سایه از همین نویسنده خیلی عالی هستن پیشنهاد میکنم حتما بخونیدشون
کاربر m
۱۳۹۸/۱۰/۲۱
کتاب خوبیه. باعث میشه ادم خودشو بیشتر بشناسه و بتونه از قضاوتهای عجولانه دست بکشه
فریده کارزاری
۱۴۰۰/۲/۱
فوق العاده وعالی و بود و واقعا ادم به چیزهایی پی میبره که نمیتونه جای دیگه بهش برسه
سمیه نصیری
۱۳۹۹/۳/۲۵
خیلی خوب بود از نظر روحی خیلی به من کمک کرد مخصوصا بخشش برخی اطرافیانم
سینا خدابخشیان
۱۳۹۹/۲/۲۷
لطفاصوتی کتاب‌های دبی فوردروبذاریدفقط یه شجاعت روصوتی کردیدکه عالی بود
maryam hashemi
۱۳۹۸/۱۱/۱۵
کتاب خوبیه ولی عمل به اون پشتکار و تلاش میخواد. ممنون بابت ارائه این کتاب
دلخون Z
۱۳۹۸/۱۱/۱
نگاهم ب زندگی عوض شد.. پدرو مادرم رو تونستم ببخشم.. راه گشا بود.. دقیق بود.
abbas setavand
۱۳۹۹/۷/۱۴
یه دیدگاه جدید در زندگی. ویه کتاب متفاوت.
پریا شیخ الاسلامی
۱۳۹۸/۱۲/۱
قبلا مطالعه داشته‌ام واقعا کتاب خوبی است
Mahan A
۱۳۹۸/۱۱/۱۷
عاشق کتابا دبی فوردم هرچی بخونی کافی نیست عالیه این خانم
مشاهده همه نظرات ۲۴

راهنمای مطالعه کتاب راز سایه: داستان زندگی‌تان را در آغوش بگیرید

برای دریافت کتاب راز سایه: داستان زندگی‌تان را در آغوش بگیرید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.