معرفی و دانلود کتاب روی جاده نمناک

عکس جلد کتاب روی جاده نمناک
قیمت:
36000 تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب روی جاده نمناک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب روی جاده نمناک و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب روی جاده نمناک

در کتاب روی جاده نمناک، به تالیف خدیجه قاسمی، شاهد دگرگونی زندگی آدم‌ها هستیم و باز هم مانند همیشه عشق پا پیش گذاشته و همه چیز را تغییر می‌دهد.

ایلیا که از شخصیت‌های داستان کتاب روی جاده نمناک است، جوانى حساس و زود رنج است. او که در طلاتم زندگی شنا می‌کند، ناگهان با عشق روبرو می‌شود. که نه ‏تنها زندگى و افکار ایلیا که زندگى همه را دگرگون می‌کند. او پس از آن به کارهایى دست می‌زند که هرگز فکرش را هم نمی‌‏کرده است...

مخاطب کتاب روی جاده نمناک، هم گروه عام می‌تواند باشد، هم خاص. خدیجه قاسمی نام کتاب روی جاده نمناک را از صادق هدایت وام گرفته است. موضوع کتاب ما را به دهه 50 می‌برد.

خدیجه قاسمی در رمان اولش "روی جاده نمناک" و در دومین اثرش یعنی "مسافران مه" که رمانی اجتماعی و سیاسی در حوزه‌ی دفاع مقدس بود، به خوبی نشان داد که داستان‌نویسی فطری و تواناست. قدرت او در فضاسازی شخصیت‌پردازی و پیش‌برد داستان شگرف و تحسین‌برانگیز است استقبال خوانندگان از روی جاده نمناک و چاپ‌های مکرران در اندک زمان شاهدی براین مدعاست. شم داستان‌نویسی ذاتی و تسلط نویسنده بر شیوه‌های قصه‌گویی و شناخت منطقی از حوادث روزگار رمان‌های او را جذاب و خواندنی‌کرده است.  

در بخشی از کتاب روی جاده نمناک می‌خوانیم:

چند روزى بود رفتار پدرم مشکوک شده بود. آهسته با کسى تلفنى حرف مى‌زد و شب‌ها خیلى دیر به خانه مى‌آمد. یا در اتاقش مهمان داشت و نمى‌خواست من مهمانش را ببینم. خیلى کنجکاو شده بودم بفهمم پدرم چه کار مى‌کند. صبح‌ها نگران بود و حواسش جایى دیگر بود. دیگر حوصله‌ام را نداشت و کم‌تر با من حرف مى‌زد. نمى‌توانستم از کارش سردر بیاورم. دیگر مثل همیشه سرحال نبود بلکه سایه‌ى اندوهى صورتش را پوشانده بود.

او داشت چیزهایى را از من مخفى مى‌کرد. چیزهایى که با من هم در ارتباط بود. نگران بودم. نمى‌توانستم موقع کار خوب تمرکز داشته باشم. دوروبرم داشت اتفاقاتى مى‌افتاد که من از آن‌ها بى‌خبر بودم. باید امشب حتماً پدرم را وادار مى‌کردم که حقیقت را به من هم بگوید. دیگر نمى‌توانستم در اضطراب زندگى کنم. 

شب که وارد خانه شدم پدر توى مبل در خود مچاله شده بود و رنگ و رویش پریده بود. با سرعت خودم را به او رساندم. 

سلام پدر. چى شده؟! حالتون خوب نیست؟ 

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب روی جاده نمناک
نویسنده
ناشر چاپینشر روزگار
سال انتشار۱۳۸۴
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات486
زبانفارسی
شابک978-964-374-079
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
36000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب روی جاده نمناک

کاوه عزیزی
۱۳۹۶/۸/۱۲
یک داستان عاشقانه و سیاسی عالی.
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب روی جاده نمناک

برای دریافت کتاب روی جاده نمناک و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.