معرفی و دانلود کتاب راه نفوذ بر دل‌ها

عکس جلد کتاب راه نفوذ بر دل‌ها
قیمت:
20000 تومان - 2.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب راه نفوذ بر دل‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب راه نفوذ بر دل‌ها و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب راه نفوذ بر دل‌ها

برایان تریسی در کتاب راه نفوذ بر دل‌ها به شما می‌گوید چگونه دیگران را متقاعد کنید. براى رسیدن به اوج باید جذابیت داشته باشید. اراده و تلاش، منظره نگاه، طرز راه رفتن، اندازه‌هاى بدن، طرز صدا، راحتى بیان. نیازى به این نیست که جذاب باشید، به زیبا بودن هم نیازى نیست، به تنها چیزى که نیاز دارید جذبه است. (سارا برنهاردت)

شما با آموختن واقعیات ساده درباره جذبه و گیرایى و استفاده از روش‌هاى این کتاب، مى‌توانید تا حدود زیادى بر اثر بخشى تبادل‌ها و تعامل‌هاى خود با دیگران بیفزایید. مى‌توانید با خانواده خود شروع کنید و آن را به هر کس که ملاقات مى‌کنید، تعمیم دهید.

85 درصد موفقیت شما در تجارت و کسب و کار و زندگى شخصى، بستگى به ارتباط مؤثر شما با دیگران دارد. «هوش اجتماعى» و یا توانایى تبادل و تعامل، صحبت کردن، مذاکره نمودن، متقاعد کردن دیگران، مهم‌ترین هوشى است که مى‌توانید داشته باشید. این هوشى است که مى‌توانید آن را پرورش بدهید. مى‌توانید بیاموزید که گرم، دوستانه و دوست داشتنى و جذاب باشید. کافى است روش‌ها و فنون برقرارى ارتباط را که مؤثرترین و نافذترین مردم دنیاى امروز بر آن اشراف دارند، بیاموزید.

«رمز» موفقیت ارتباط برقرارکنندگان بزرگ در اصل رمز و رازى نیست. این‌ها در نهایت روش‌هایى هستند که اثر بخشى کاربردشان در برقرارى ارتباط با دیگران به اثبات رسیده است. هدف این است که با دیگران به‌گونه‌اى ارتباط برقرار کنید و رفتارتان به‌گونه‌اى باشد که اشخاص با رویى گشاده پذیراى پیام شما باشند. بخواهند که بیشتر تحت تأثیر شما قرار بگیرند، خریدار شما باشند، با شما تجارت کنند، با شما روابط شخصى داشته باشند و به شکلى مثبت درباره‌تان فکر کنند.

در کتاب راه نفوذ بر دلها (The power of charm: how to win anyone over in any situation)، مى‌توانید موفق‌تر عمل کنید، پول بیشترى به دست آورید، سریع‌تر ارتقاى شغلى بگیرید، فروش بیشترى بکنید، در مذاکرات بیشترى مؤثر واقع شوید، روى دیگران بیشتر نفوذ کنید و با هر کسى که ملاقات مى‌کنید، اثر گذار باشید. توانایى شما در نفوذ گذاشتن بر دیگران، دوست داشتنى بودن و خوشایند واقع شدن، بیش از هر کیفیت دیگرى درهاى بیشترى را به رویتان مى‌گشاید. هر چه دیگران شما را بیشتر دوست داشته باشند، هر چه بیشتر گرم و صمیمانه درباره‌تان بیندیشند، بیشتر به دیدن شما راغب مى‌شوند، بیشتر به حرف‌هایتان گوش مى‌دهند، بیشتر مى‌خواهند در حضور شما باشند و شما را به حضور خود دعوت کنند.

برایان تریسی (Brian,Tracy) در زمستان سرد سال 1944 در شهر ونکوور کانادا بدنیا آمده است. اهل درس نبود و خیلی زود مدرسه را نیمه تمام رها کرد تا به دنبال کسب پول برود چون خانواده واقعا فقیری داشت. یک روز سوالی سرنوشت ساز به ذهنش رسید: چرا با وجود سخت کار کردنم، دیگران از من جلوترند؟ مهم ترین نکته‌ای که برایان در دوران بحران زندگی‌اش کشف کرد‌، این بود که انسان، هروقت بخواهد می‌تواند بندگی‌اش را تغییر دهد.

برایان تریسی یک سخنران برجسته، مربی و مشاور کارآزموده و مدیر شرکت بین المللی برایان تریسی (Brian Tracy International) است که یک شرکت بزرگ آموزشی مشاوره‌ای در سولاتاپیچ کالیفرنیاست. او یک میلیونر خود ساخته است.

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل 1: معناى جذبه و گیرایى
فصل 2: جذبه و گیرایى در عمل
فصل 3: کارى که جذبه و گیرایى مى‌تواند انجام دهد
فصل 4: چگونه هر کسى را تحت تأثیر قرار دهیم
فصل 5: معجزه گوش دادن
فصل 6: نفوذ کلام بر زنان
فصل 7: نفوذ کلام بر مردان
فصل 8: جان کلام جذبه و گیرایى
فصل 9: قدرت توجه
فصل 10: علامت اول: تماس چشمى
فصل 11: علامت دوم: سوسو زدن
فصل 12: علامت سوم: متمایل کردن سر
فصل 13: علامت چهارم: سر را به علامت تأیید پایین آوردن
فصل 14: علامت پنجم: زبان تن
فصل 15: علامت ششم: زبان تنى که باید از آن اجتناب کنید
فصل 16: علامت هفتم: اطمینان خاطر دادن صوتى
فصل 17: علامت هشتم: اطمینان خاطر دادن کلامى
فصل 18: گیرا بودن را با دوستانتان تمرین کنید
فصل 19: مراقب نصیحت باشید
فصل 20: قدرت گوش دادن با صبر و شکیبایى
فصل 21: در تبسم کردن و خندیدن سرعت عمل به خرج دهید
فصل 22: در تعریف و تحسین عجله کنید
فصل 23: از اصل «وانمود سازى» استفاده کنید
فصل 24: چه مى‌گویید و چگونه مى‌گویید
فصل 25: نگاه کردن به جوانب سر و صورت
فصل 26: هنر آرام حرف زدن
فصل 27: فصاحت سکوت
فصل 28: استفاده بیش از اندازه از اصوات، گیرایى را از میان مى‌برد
فصل 29: با صداى خود دیگران را تحت تأثیر قرار دهید
فصل 30: یک صحبت کننده گیرا باشید
فصل 31: صحبت را هدایت کنید
فصل 32: تکالیفتان را انجام بدهید
فصل 33: توپ را در زمین آنها نگه دارید
فصل 34: توپ را نکشید
فصل 35: با مخاطب خود همراه شوید
فصل 36: به تمرین بها بدهید
فصل 37: مهارت را به هنر تبدیل کنید
فصل 38: اکنون نوبت شماست
فصل 39: گیرایى را به حرکت درآورید
بخش پاداش ویژه: قدرت گیرایى به هنگام برقرارى تماس تلفنى

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب راه نفوذ بر دل‌ها
نویسنده،
مترجممهدی قراچه داغی
ناشر چاپیانتشارات ذهن آویز
سال انتشار۱۳۹۵
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات168
زبانفارسی
شابک978-964-7390-66-8
موضوع کتابکتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه الکترونیک
20000 ت - 2.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب راه نفوذ بر دل‌ها

اسما ارفع
۱۳۹۹/۶/۲۴
خداییش چطور این همه ادم گفتن عالیه!؟
درواقع عنوان کتاب با داخلش یکی نیست، راه‌های جذب فقط خوب گوش دادن نیست، این بهتر بود عنوانش چطور شنوندع خوبی باشیم، میبود بعد حالا اولش میگفت این رو جذب شدن ادما ب شما تاثیر داره،
ازمحاسنش روون بودنش بود و چون خیلی نکتاتش خاصو جدیدو پیچیده نبود خیلی تند میخونی زود تموم میشه
ولی به هرحال بدنیس یه بار خوندش
شیما محمدی
۱۳۹۶/۵/۲۱
بسیار کاربردی و عالی بود. سرشار از نکات ریز ولی کلیدی در برقراری یک ارتباط سالم و موثر و افزایش گیرایی. به همه کسانی که دوست دارند موفقیت رو در هر زمینه‌ای تجربه کنند توصیه میکنم این کتاب جذاب رو بخونند، به هر حال لازمه هر موفقیت ارتباطات موثره
نجمه توکلی
۱۳۹۸/۱۱/۱
در کل کتاب خوبی هست و نکات مثبت و کلیدی خوبی داره ولی اگر کتابهای دیگه‌ای رو تو این زمینه خونده باشید کمی کسب کننده و ابتدایی به نظر میرسه و بزرگترین قسمت کیا کنندگیش تکرار گردنهای زیاد هست. در کل ارزش یکبار خوندن و داره
인 하 인 하
۱۳۹۷/۳/۱۷
کتاب مفیدیه به شما کمک میکنه ادمی باشین که درنظردیگران جذابه. واین کار سختیه چون وقتی این کتاب رو میخونین میفهمین که باید صبور باشید ودست از اثبات خودتون بردارید نکات بسیار سا ده ان فقط باید به کاربگیریدشون
یاسین تقی زاده
۱۳۹۶/۸/۲
کتابهای برایان تریسی همیشه ارزش نه یکبار بلکه ارزش چندبار خواندن را دارن...
PedrAm Pourak
۱۳۹۸/۹/۲۵
از اون کتاباست ک باید خوند و مهره‌ی مار داشت 😉
اونایی ک اصطلاحاً مهره‌ی مار دارن فن برخورد و بیان بلدن
این کتاب یکی از کتاباییست ک شمارو ب جذابیت نزدیک میکنه
عالی بود 👍👍👍
javad delikhoon
۱۳۹۶/۶/۱
مهارت‌های خوب بودن رو یاد میده که انقدر گوشت تلخ نباشیم. با مردم بگیم بخندیم. مردمو خوشحال کنیم. اون موقع خودمون جذاب میشیم. پشیمون نیستم از اینکه به خاطرش پول دادم. دارم از کاربرداش در حال حاضر استفاده میکنم.
. .
۱۳۹۸/۴/۱۴
من این کتاب را از برنامه دیگری قبلا خریده بودم. واقعا کتاب کاربردی و مفیدی هست. اگر در ارتباط با دیگران ضعیف هستید و یا دوست دارید محبوبیت بیشتری داشته باشید در استفاده از این کتاب شک نکنید...
علی اصغر شادمهر
۱۳۹۷/۱۰/۲۳
واقعا عالیه
ارزش چند بار خوندن رو داره خیلی ساده و روان نوشته شده و اگه راهکار‌های گفته شده رو تمرین و استفاده کنید روی روابط و معاشرت اجتماعی تاثیر بسزایی داره
هانیه یوسفی
۱۳۹۸/۳/۱۱
بسیار کتاب جذاب و مفید بود و روان و کم حجم و کاربردی با رفتار ساده‌ای که از خود نشان میدهیم میتونیم چقد تو بهبود روابط عاطفی اجتماعی و شغلی موفق باشیم ارزش ۱ بار خوندن حتما داره
فرهاد هیبتی
۱۳۹۷/۱۰/۳۰
کتاب به معنای واقعی عالی و کاربردیه و می‌تونید از آن برای بهبود ارتباطات اجتماعی خود با دیگران استفاده کنید
کریم یوسفى
۱۴۰۰/۳/۴
ان الذین آمنوا و عملوا الصالحات سیجعل لهم الرحمن ودا
(کسانی که ایمان آورند و عمل صالح انجام دهند خداوند محبتشان را در دل سایر مردم قرار میدهد.
سوره مریم
رضا غلامی شهمند
۱۳۹۹/۱/۳
من شغلم بازاریابی و فروش و این کتاب خیلی کمکم کرد تا بتونم موفق تر عمل کنم، پیشنهاد میکنم حتما مطالعه کنید و تمرین کنید تا درک کنید چه تاثیری داره
محمد جواد دین نما
۱۳۹۶/۶/۱۰
جمع‌بندی خوبی نسبت به مدیریت روابط داره ولی نکته‌ای که در کل کتاب و نگارش آن به چشم میخوره شیوه نگارش متن و ارتباط با خواننده است. ممنون.
nima safari
۱۳۹۶/۶/۴
من از این کتاب واقعا استفاده کردم با کلی انرزی مثبت تمومش کردم
مشاهده همه نظرات 163

راهنمای مطالعه کتاب راه نفوذ بر دل‌ها

برای دریافت کتاب راه نفوذ بر دل‌ها و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.