معرفی و دانلود کتاب سیب سرخ خوشبختی

عکس جلد کتاب سیب سرخ خوشبختی
قیمت:
۲۹۹۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب سیب سرخ خوشبختی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب سیب سرخ خوشبختی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب سیب سرخ خوشبختی

خوشبختی و محقق شدن آرزوهایتان در یک قدمی شماست! لیلا رعیت در کتاب سیب سرخ خوشبختی، به وسیله‌ی داستان‌هایی کوتاه و آموزنده قوانینی را به شما می‌آموزد که اگر به آن‌ها عمل کنید قطعاً تحولی بزرگ در زندگی‌تان رخ خواهد داد.

درباره‌ی کتاب سیب سرخ خوشبختی:

خوشبختی چیست؟ چه مؤلفه‌هایی دارد؟ الفبای آن چیست؟ آیا رموز آن در کتابی به نگارش درآمده است و در مدارس تدریس می‌شود یا برخی اساتید نکات اصلی آن را جمع‌بندی کرده‌اند و در کلاس‌های خود آموزش می‌دهند؟

هر روز یک نویسنده یا یک سخنران جدید در گوشه‌ای از این دنیا بر می‌خیزد و بُعدی جدید از اصول خوشبختی و زندگی خوب را با بیانی نو برای مردم جهان بازگو می‌کند و ما با شنیدن آن جملات در می‌یابیم که این مفاهیم پیش از این هم مانند خورشید تابان پیش چشمانمان روشن و درخشان بوده است، اما تاکنون به آن‌ها توجهی نداشته‌ایم و در نتیجه بخشی از زندگی را به اشتباه سپری ‌کرده‌ایم. حال با یاد گرفتن این اصل می‌توانیم میانبری سریع و راحت به سمت خوشبختی پیدا کنیم.

هر روز استادی جدید پرده از رازی نو بر می‌دارد و ذهن ما را به روی مسئله‌ای، که پیش‌تر مطرح نشده بود، روشن می‌کند؛ اما اصول خوشبختی یکی دو تا نیست و خیال تمام شدن هم ندارد. هر چه پیش برویم نکاتی جدیدتر و ظریف‌تر می‌بینیم، گویی خوشبختی گنجینه‌ای بی‌انتهاست که برداشت از آن سبب تمام‌ شدنش نخواهد شد؛ اما جای این گنجینه کجاست؟ آن سر دنیا؟ پشت کوه قاف؟ خیر. بسیار نزدیک‌تر و در دسترس‌تر از این حرف‌هاست. کافی است برای برداشت از گنجینه خوشبختی اقدام کنید و به‌ طور جدی کمر به آموزش آن ببندید. به‌ زودی زندگی‌ خود را در حال تغییر مسیر به سوی خوشبختی خواهید یافت.

در کتاب حاضر تلاش شده است شیوه‌هایی ذکر شود که کمتر در مورد آن‌ها گفتگو شده یا اگر هم پیش‌تر درباره آن‌ها سخنی به میان آمده، در این کتاب با دیدگاهی جدید به آن‌ها توجه شده است.

ممکن است با مطالعه‌ی کتاب سیب سرخ خوشبختی احساس کنید که با بعضی از اصول گفته شده به‌ خوبی آشنا هستید و از قبل به آن‌ها عمل می‌کرده‌اید، اما برای به کار بردن بعضی دیگر به‌ شدت مشکل دارید. اتفاقاً این نقاط ضعف همان قفل‌هایی است که باید تمرکز بیشتری بر آن‌ها داشته باشید و در همان زمینه‌ها تغییر و تحولاتی در خود به وجود آورید. خوشبختی و محقق‌ شدن آرزوها در یک‌ قدمی ‌شما و پشت در منزلتان منتظر ایستاده است تا شما کلید به‌ دست در را به روی آن بگشایید؛ پس اصول خوشبختی را بیاموزید و در راستای رسیدن به امیال و آرزوهای خود گام بردارید.

کتاب سیب سرخ خوشبختی برای چه کسی مناسب است؟

اگر به خواندن داستان‌های کوتاه آموزنده علاقه دارید، این کتاب برای شما لذت‌بخش خواهد بود. لیلا رعیت از طریق هر داستان اصول رسیدن به خوشبختی را به شما یاد می‌دهد تا با بهره‌گیری از آن‌ها زندگی خود را متحول کنید.

در بخشی از کتاب سیب سرخ خوشبختی می‌خوانیم:

دختری جوان پس از اینکه از دانشگاه فارغ‌التحصیل شد و در مدرسه‌ای آغاز به کار کرد، با مرد موردعلاقه‌اش ازدواج کرد و به خانه بخت رفت. شوهرش مرد خوب و خوش‌اخلاقی بود و زندگی‌شان به‌خوبی پیش می‌رفت؛ تنها مشکل کوچکشان این بود که زن جوان کوچک‌ترین سررشته‌ای در کدبانوگری نداشت. او در خانه مادرش چیزی از آشپزی نیاموخته بود و بیشترین مهارتش از غذاپختن، روشن‌کردن اجاق‌گاز بود. با همه این‌ها زندگی آن‌ها پیش می‌رفت و کوچک‌ترین سروصدایی از خانه آن زوج خوشبخت به گوش نمی‌رسید.

دو سال از ازدواج آن‌ها گذشت و روزی زن جوان تصمیم گرفت که همه فامیل خودش و شوهرش را به مهمانی شام دعوت کند. مادر دختر فکر می‌کرد که او می‌خواهد از بیرون غذا تهیه کند و وقتی شنید که خود دختر می‌خواهد شامی ‌مفصل بپزد لرزه بر اندامش افتاد. او از دخترش خواست خطر نکند و شام را از رستوران تهیه کند؛ اما گوش دختر به حرف‌های ناامیدکننده مادر بدهکار نبود.

سرانجام شب موعود فرا رسید و تمامی ‌مهمانان یکی‌یکی از راه رسیدند. هرکس که پایش را داخل خانه می‌گذاشت مست بوی غذایی می‌شد که در خانه پیچیده بود و به مشام می‌رسید. زن جوان تا آن جا که توانسته بود سفره غذایش را از انواع پیش‌غذاها، غذاها، سالاد، سبزی، دسر و نوشیدنی پر کرده بود و الحق و الانصاف که طعم خوراک‌هایش بی‌نظیر بود. مهمانی عالی برگزار شد و شب به پایان رسید. در انتها، عمه بزرگ دختر او را گوشه‌ای کشید و پرسید: «عمه جان، می‌دانم دوسال است ازدواج کردی و بالأخره متأهل و کدبانو شدی، اما این را هم می‌دانم که تو پیش از ازدواج به‌هیچ‌وجه اهل خانه‌داری نبودی. در حالی‌که پذیرایی امشب تو مانند پذیرایی کدبانویی حرفه‌ای است.»

زن جوان خنده‌ای کرد و گفت: «عمۀ خوبم، فکر می‌کنم هنوز با معجزه سپاسگزاری آشنا نشده‌ای. شوهر من این کار را به‌خوبی بلد است. از روز اولی که با او ازدواج کردم درمقابل هر استکان چای رنگ و‌ رو رفته‌ای که به او دادم لبخند پرمهر و کلام معجزه‌گرش را دریافت کردم. از غذای شفته‌ام تشکر می‌کرد و کتلت‌های سفت و سوخته‌ام را با اشتیاق می‌خورد و با زبانی جادویی سپاسگزاری می‌کرد. آن‌قدر محبتش شیرین بود که هر روز به عشق خوشمزه‌ کردن شامش و خوش‌رنگ و لعاب‌ کردن دسرش هزار و یک برنامه می‌چیدم تا باز هم تشکرهای پرمهرش را دریافت کنم. به خودم آمدم، دیدم در این دوسال تمام اصول آشپزی و خانه‌داری را به‌ خوبی و بدون هیچ استادی یادگرفته‌ام.»

فهرست مطالب کتاب

مقدمه
فصل اول: دوستی با آن مهربان
خداوند را در آغوش بکش
فصل دوم: یک دنیا سپاس
معجزه سپاسگزاری
فصل سوم: مهرگیاه یا مهره مار
محبوبیت چیست؟
فصل چهارم: بی‌رحم نباش
تو انسانی!
فصل پنجم: سیب سرخ خوشبختی
مسیر درست زندگی
فصل ششم: خوشبختی من در گرو شادمانی دیگران
خانه‌ام قلب دوستانم است
فصل هفتم: کارهای ناتمام
به‌ پایان‌ رساندن کارهای ناتمام
فصل هشتم: پوست پرتقال
تلخی‌های زندگی را بگیر
فصل نهم: پسمانده‌ها را بر زمین نینداز تا قامتی را خم نکنی
فصل دهم: زورگو و فداکار دو روی یک سکه
فصل یازدهم: داستان زیگفرید
جفت روحی تو کیست؟
فصل دوازدهم: آب حیات بنوش و جاودانه شو
فصل سیزدهم: پینوکیو
قفس را بشکن
فصل چهاردهم: آتش خشم را مهار کن
فصل پانزدهم: شاهزاده خانم و قورباغه
بوسه‌ای داغ بر مشکلات یخ‌زده
فصل شانزدهم: وابسته باش؛ وابستگی از تو قهرمان می‌سازد!
فصل هفدهم: نان غم
غم مخور

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب سیب سرخ خوشبختی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۴۸
زبانفارسی
شابک978-964-236-837-2
موضوع کتابکتاب‌های داستان و رمان ایرانی
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۹۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب سیب سرخ خوشبختی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب سیب سرخ خوشبختی

برای دریافت کتاب سیب سرخ خوشبختی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.