معرفی و دانلود PDF کتاب همه چیز درباره رنگ زرد

عکس جلد کتاب همه چیز درباره رنگ زرد
قیمت:
۱۴۰۰۰ تومان - 2.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب همه چیز درباره رنگ زرد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب همه چیز درباره رنگ زرد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب همه چیز درباره رنگ زرد

کتاب همه چیز درباره رنگ زرد به قلم پدرام حکیم زاده، همراه با 100 تصویر هنری به نمادشناسی رنگ زرد، تأثیر و اهمیت آن در هنر می‌پردازد.

این کتاب برای تمامی افرادی که قصد دارند از این رنگ در آثار هنری خود استفاده کنند مفید است زیرا می‌توانند از نمونه آثار آورده شده در کتاب ایده بگیرند. علاوه بر این، تمامی اطلاعات در مورد رنگ زرد، جایگاهش در چرخه رنگ‌ها و نمونه‌هایی از استفاده از این رنگ در پوسترها نیز آورده شده است.

در بخشی از کتاب همه چیز درباره رنگ زرد می‌خوانیم:

سر زندگی و حرارت، بهترین پیشرفت در طراحی و کارهای گرافیکی است که با استفاده از سایه‌ها و ته رنگ‌های رنگی که عموماً به عنوان شنگرف (ورمیلیون) شناخته می‌شود. با استفاده از ترکیبات رنگی با قرمز درخشان مایل به نارنجی در مرکز، حسی از نیرومندی و حرارت به راحتی تولید می‌شود.

این ترکیبات شاداب و جوان هستند و اغلب در تبلیغاتی دیده می‌شوند که نمایانگر زندگی و شخصیت نیرو بخشی است ترکیب قرمز-نارنجی همراه با مکملش فیروزه‌ای فعال است و براحتی در اطراف جلب توجه می‌کند و وقتی در بافته‌ها، تبلیغات و بسته بندی مورد استفاده قرار بگیرد بسیار تاًثیر پذیر می‌باشد.

فهرست مطالب کتاب

رنگ درهنرهای تجسمی
چرخه رنگ‌ها
گل‌های زرد
رنگ زرد در آثار شاعران ایرانی
نمادشناسی رنگ زرد
رنگ زرد در آثار نقاشان جهان
رنگ زرد در پوسترهای  جهان
رنگ زرد در تصویرسازی‌های جهان
ضمیمه
رنگ از دیدگاهی دیگر

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب همه چیز درباره رنگ زرد
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات شهر پدرام
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۱۵۳
زبانفارسی
شابک978-600-7811-93-1
موضوع کتابکتاب‌های آموزش نقاشی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۴۰۰۰ ت - 2.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب همه چیز درباره رنگ زرد

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب همه چیز درباره رنگ زرد

برای دریافت کتاب همه چیز درباره رنگ زرد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.