معرفی و دانلود PDF کتاب اگر به یک سگ دونات بدهی

عکس جلد کتاب اگر به یک سگ دونات بدهی
قیمت:
۱۶۸۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب اگر به یک سگ دونات بدهی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب اگر به یک سگ دونات بدهی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب اگر به یک سگ دونات بدهی

کتاب اگر به یک سگ دونات بدهی نوشته‌ی لارا نومروف، از پرفروش‌ترین نویسندگان کتاب‌های کودک نیویورک تایمز، قصه‌ی پسر بچه‌ای را به تصویر می‌کشد که دوناتی به یک سگ می‌دهد و ماجراهای زیادی را به وجود می‌آورد.

موضوع کتاب اگر به یک سگ دونات بدهی (If You Give A Dog A Donut) چیست؟

روزی پسر بچه‌ای یک دونات به سگی می‌دهد؛ بعد از دونات، سگ آب سیب می‌خواهد و بعد از خوردن آب سیب باز هم از آن می‌خواهد؛ پس می‌رود تا خودش از بالای درخت سیب بچیند و بعد می‌خواهد بازی کند و ... همین‌ ماجراهای دنباله‌دار، لحظات خنده‌دار و سرگرم‌کننده‌ای را برای کودکان رقم می‌زند.

بازی‌های کلامی داستان تخیلی اگر به یک سگ دونات بدهی، به تقویت مهارت‌های کلامی کودکان کمک کرده و والدین می‌توانند بر اساس الگوی این کتاب با کودکان بازی‌های کلامی دیگر را تکرار کنند.

لارا نومروف (Laura Numeroff) را بیشتر بشناسیم:

این نویسنده‌ی تحسین شده در سال 1953 بروکلین نیویورک متولد شد و به واسطه‌ی کتاب اگر به یک موش شیرینی بدهی از نویسندگان پرفروش نیویورک تایمز به حساب می‌آید. چهارمین کتاب نومروف، اگر موش را به سینما ببرید به مدت پنج ماه در لیست بهترین کتاب‌های کودکان نیویورک تایمز قرار داشت. جورج دبلیو بوش و هیلاری کلینتون کتاب‌های وی را برای کودکان خوانده‌اند. همچنین میشل اوباما در عید پاک سال 2010 داستان اگر به یک موش شیرینی بدهی را در کاخ سفید خواند. لارا همچنین از بیش از 100 مدرسه ابتدایی بازدید کرده و سخنران کنفرانس های معلمان در سراسر کشور آمریکا بوده است.

کتاب اگر به یک سگ دونات بدهی مناسب چه کسانی است؟

قصه‌ی بامزه و جالب این کتاب به همراه تصاویر جذاب برای خردسالان، کودکان پیش دبستانی و دبستانی آموزنده و سرگرم‌کننده است.

در بخشی از کتاب اگر به یک سگ دونات بدهی می‌خوانیم:

اگر به یک سگ دونات بدهی، آب سیب هم می‌خواهد تا با آن بخورد. وقتی به او سیب بدهی، همه‌ی لیوان را سَر می‌کشد. او دوباره آب سیب می‌خواهد، اما آب سیب تمام شده است. پس می‌خواهد خودش آب سیب درست کند. او به حیاط می‌رود تا سیب بچیند.

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب اگر به یک سگ دونات بدهی
نویسنده
مترجمامیر لعلی
ناشر چاپیانتشارات سیمای شرق
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۳
زبانفارسی
شابک978-600-6628-37-0
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۶۸۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب اگر به یک سگ دونات بدهی

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب اگر به یک سگ دونات بدهی

برای دریافت کتاب اگر به یک سگ دونات بدهی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.