معرفی و دانلود PDF کتاب الی و قلدری فضای اجتماعی

عکس جلد کتاب الی و قلدری فضای اجتماعی
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب الی و قلدری فضای اجتماعی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب الی و قلدری فضای اجتماعی و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب الی و قلدری فضای اجتماعی

کتاب الی و قلدری فضای اجتماعی نوشته‌ی سید علی موسوی از مجموعه خاطرات الی، داستانی آموزنده است که با زبانی ساده قصه دختر بچه کوچکی به نام الی را به تصویر می‌کشد که تمام عمر خود را در فضای مجازی می‌گذراند. این کتاب برای کودکان گروه سنی (ج) مناسب است.

با گسترش تکنولوژی و برنامه‌های رسانه‌های اجتماعی و افزایش دسترسی عمومی به رسانه، این روزها کودکان و نوجوانان مدت زمان زیادی را در فضای مجازی می‌گذرانند. مجموعه‌ی خاطرات الى، از طریق داستان‌های سرگرم کننده در قالب خاطرات بر روی کودکان تاثیر می‌گذارد. هر کتاب با حضور الى (صاحب خاطرات) و دوستانش، به عنوان یکی از اعضای کتاب مطرح است، که مفاهیم متفاوتی از امنیت فضای مجازی را به کودکان یاد داده و در این راستا از تجربیات‌شان بهره می‌گیرد.

سید علی موسوی، این کتاب را به عنوان یک منبع آموزشی مناسب برای کودکان به رشته تحریر در آورده و ابعاد گوناگون ایمنی کودکان در فضای مجازی را مورد بررسی قرار داده است. او کتاب الی و قلدری فضای اجتماعی را با هدف آموزش و آگاه‌سازی کودکان در زمینه امنیت فضای مجازی و استفاده ایمن از اینترنت و تلفن همراه نوشته است.

در بخشی از کتاب الی و قلدری فضای اجتماعی می‌خوانیم:

این هفته تا اینجا خسته کننده و طولانی بوده است کنار ساحل دریا نشسته بودم می‌توانستم صدای موج‌هایی که بالا و پایین می‌شدند و بر روی ماسه‌ها فرود می‌آمدند را بشنوم. چیز عجیبی دیدم که باورم نمیشد دور تا دور من پری‌های دریایی بودند که در آب‌های آبی شنا می‌کردند.

شالاپ، شولوپ، خنده‌های ریز صحبت‌های در گوشی و پچ پچ! فقط می‌توانستم صدای یواش آن‌ها را لابه لای سر و صدای موج بشنوم. پری‌های دریایی با ریتم موج‌ها بالا و پایین می‌رفتند برخی از آن‌ها یواشکی برایم دست تکان می‌دادند، در حالی که یکی دیگر مقداری آب روی من پاشید. شالاپا نمی‌توانستم متوجه شوم که چه اتفاقی افتاده چرا صورتم خیس شده؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب الی و قلدری فضای اجتماعی
نویسنده
ناشر چاپیانتشارات نسل روشن
سال انتشار۱۳۹۸
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات۳۷
زبانفارسی
شابک978-600-8752-20-2
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب الی و قلدری فضای اجتماعی

نارگل نصیری
۱۳۹۹/۱۱/۱۱
کتاب مفید و آموزنده‌ای بود
مشاهده همه نظرات ۱

راهنمای مطالعه کتاب الی و قلدری فضای اجتماعی

برای دریافت کتاب الی و قلدری فضای اجتماعی و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.