معرفی و دانلود کتاب عشق و دوستی همه را جذب کنید!

عکس جلد کتاب عشق و دوستی همه را جذب کنید!
قیمت:
38000 تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب عشق و دوستی همه را جذب کنید! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب عشق و دوستی همه را جذب کنید! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب عشق و دوستی همه را جذب کنید!

کتاب عشق و دوستی همه را جذب کنید! نوشته‌ی دیوید جی. لیبرمن، با آموزش بزرگترین رموز روانشناسی به شما یاد می‌دهد که در موقعیت‌های مختلف چه رفتاری از خود نشان دهید تا به هر گونه مشاجره، اختلاف، درگیری، کینه، یا قهر و جدایی، در خانواده یا محل کار خود پایان دهید.

کتاب عشق و دوستی همه را جذب کنید! (Make Peace With Anyone) با ارائه راه‌هایی موثر و کارآمد به شما کمک می‌کند تا اگر از اضطراب، استرس، افسردگی و اختلافات بین افراد خانواده، عدم سازش در محل کار، یا تضاد شخصیتی خسته شده‌اید، آن‌ها را به راحتی فراموش کنید و به برقراری صلح و آشتی بپردازید.

این کتاب، مرحله به مرحله به شما نشان می‌دهد که خیلی دقیق چه بگویید و چه کاری انجام دهید تا در هر موقعیتی آرامش برقرار شود. خواه ده دقیقه، خواه ده روز، و خواه ده سال از بروز اختلاف گذشته باشد، شما می‌توانید از نیروی روان‌شناسی برای حل این اختلافات بهره ببرید.

این کتاب آنقدر از شیوه‌های روان‌شناسی موثر پر شده است که شما حتی یک دقیقه هم نمی‌خواهید به تئوری‌های مبهم و یا راهکارهایی که شما را گیج می‌کنند، گوش فرا دهید. در این کتاب بی‌وقفه از نیروی بخشش و یا حکایت‌های شیرین از مشاهیر سخن نمی‌گوییم. بلکه اصل مطلب این است که وقتی شما عصبانی می‌شوید چگونه به خود و دیگران صدمه وارد نکنید. چه کاری باید انجام دهید تا این مهارت بزرگ را در زندگی یاد بگیرد؟

شما در این کتاب می‌آموزید که چگونه طرف مقابل خود را بر آن دارید تا ناراحتی، عصبانیت و رنجشی را که از شما به دل گرفته است، از یاد ببرد و با شما صلح نماید. البته، شما در مقام یک میانجی همین رویه را برای آشتی دادن دو فرد که نسبت به هم کدورت به دل گرفته‌اند نیز می‌توانید به کار گیرید. علاوه بر این، فراخواهید گرفت که چگونه رابطه‌ی موجود را محکم کنید تا چنین مشکلاتی – کدورت و اختلاف – در آینده رخ ندهد.

در این کتاب، همه‌ی راهکارهای روان‌شناسی به گونه‌ای نوشته و دسته‌بندی شده‌اند که می‌توان به طور جداگانه از آن‌ها استفاده کرد و شما می‌توانید موردی را که مختص به وضعیت شماست انتخاب کنید و آن را به کار گیرید. همچنین، شیوه‌ها با حروفی متمایز مشخص شده‌اند تا شما به‌ طور دقیق بدانید چه بگویید و چه وقت و چگونه آن را عنوان کنید. بدین ترتیب، شما به راحتی می‌توانید شیوه‌ی مربوط به وضعیت خود را پیدا و از آن استفاده کنید. پس، اگر وقت تنگ است و شما می‌خواهید هم اکنون اوضاع را رو به راه کنید، به فهرست کتاب مراجعه کنید، وضعیت خود را بیابید و راهکار روان‌شناسی مربوط را دنبال کنید.

روانشناس مشهور، دکتر دیوید جی. لیبرمن (David J Lieberman)، به شما آموزش می‌دهد که چگونه صلح و آشتی بین مردم برقرار کنید یا خودتان مورد بخشش قرار بگیرید. حتی اگر امیدی به آشتی وجود نداشته باشد، تکنیک‌های جدیدی را فرا می‌گیرید که به سرعت تمام کدورت‌ها را رفع کرده و آشتی می‌کنید.

این کتاب چگونه به شما کمک می‌کند؟

- اگر می‌خواهید مانع از مشاجره و جر و بحث به واسطه‌ی اختلاف نظر شوید، یا بی آنکه احساسات دیگران را جریحه‌دار کنید از ایشان انتقاد به عمل آورید، رموز روان‌شناسی را فرا خواهید گرفت تا به واسطه‌ی آن به راحتی، با خونسردی و به سرعت از عهده‌ی هر فرد یک‌دنده، موقعیت دشوار، یا گفت و گویی طاقت فرسا برآیید.

- اگر همیشه بر سر مسائل دیرینه و قدیمی ‌دعوا و بگو مگو دارید، اکنون می‌توانید هر کس را بر آن دارید که در عرض چند دقیقه نقطه نظر شما را درک کند و با خشنودی آن را بپذیرد. شما می‌توانید در هر رابطه یا موقعیتی، تمام این بگو مگوهای خسته کننده و انزجارآور را از بین ببرید.

- در نهایت، و بهتر از همه این که، شما می‌توانید سفیر صلح و دوستی باشید و دوباره میان افراد آشتی و صمیمیت برقرار کنید! تحت هر شرایطی می‌توانید میان افرادی که نسبت به یکدیگر کینه و خصومت می‌ورزند صلح و دوستی برقرار کنید و نفاق و جدایی دیرینه را از میان بردارید. در هر رابطه یا موقعیت – حرفه‌ای یا شخصی – اوضاع هر چه قدر هم که وخیم باشد، می‌توانید ساده‌تر و زودتر از آنچه فکر می‌کنید مردم را با هم آشتی دهید.

جملات برگزیده‌ی کتاب عشق و دوستی همه را جذب کنید!:

- نمی‌توانم این نیرو را وصف کنم؛ فقط می‌دانم این نیرو وجود دارد و تنها زمانی نمایان می‌شود که یک مرد از نظر فکری در وضعیتی باشد که به‌طور دقیق‌ بداند چه می‌خواهد و با جدیت آن قدر به تلاش خود ادامه دهد تا به مقصود خود دست یابد. (الکساندر گراهام بل)

- به عقیده‌ی من برای دستیابی به موفقیت هیچ خصوصیتی مهم‌تر از پشتکار نیست. این ویژگی، تاحدودی بر همه چیز چیره می‌شود، حتی بر طبیعت. (جان دی. راکفلر)

- وقتی برای دستیابی به نتیجه‌ای ارزشمند مصمم می‌شوم، آن قدر به آزمایش در آن زمینه ادامه می‌دهم تا به نتیجه‌ی مورد نظر خود دست می‌یابم. (توماس ادیسون)

دیوید جی. لیبرمن را بیشتر بشناسیم:

دکتر دیوید جی. لیبرمن، یکی از پرآوازه‌ترین روانشناسان و متخصصین در زمینه‌ی شناخت رفتار بشر می‌باشد که دارای شهرت جهانی بوده و کتاب‌های ایشان هم اکنون به 15 زبان دنیا ترجمه گردیده است.

در کتاب عشق و دوستی همه را جذب کنید! می‌خوانیم:

برای انتقاد کردن دو راه وجود دارد، راه درست و راه غلط، و تنها شیوه‌ی انتقاد کردن است که می‌تواند موجب بروز ناراحتی و اختلاف شود. همان طور که شاید خودتان نیز تاکنون تجربه کرده‌اید، گاهی وقت‌ها انتقاد را با رویی باز می‌پذیرید و بعضی وقت‌ها حتی کوچک‌ترین انتقادی که از شما به عمل می‌آید موجب می‌شود که موضع دفاعی به خودتان بگیرید و به شدت با طرف مقابل به مشاجره و بحث و جدل بپردازید.

غرور، عامل اصلی این قضیه است، زیرا در این جا تنها غرور ما است که جریحه‌دار می‌شود. غرور، تصویری است که ما از خودمان در ذهن ساخته‌ایم و مایلیم که دیگران هم ما را به واسطه‌ی آن بشناسند و به هیچ وجه مایل نیستیم که مورد تهدید واقع شویم یا خللی به آن وارد شود. بنابراین، اگر غرور را کنار بزنید – یعنی اشتباه فرد مورد نظر را متوجه خودتان بدانید و به خودش نسبت ندهید – به هیچ وجه احساسات او را جریحه‌دار نخواهید کرد.

فهرست مطالب کتاب

درباره‌ی نویسنده
مقدمه
این کتاب چگونه به شما کمک می‌کند
تذکری به خوانندگان
بخش یک: علت بروز تمام مشاجرات، اختلافات، دشمنی‌ها و قهر و جدایی‌ها
فصل 1: از کجا شروع می‌شود؟
فصل 2: نحوه‌ی شکل گیری اختلاف
فصل 3: بررسی عوامل از دیدگاه روان‌شناسی
بخش دو: راه حل تمام مشاجرات، اختلافات، دشمنی‌ها، و قهر و جدایی‌ها...
فصل 4: هر نوع شخصیت ناسازگار را در عرض چند دقیقه از بین ببرید
فصل 5: چگونه بدون آن که کسی را از خودمان برنجانیم، پیشنهادش را رد کنیم؟
فصل 6: در کسب و کار، هرگونه گله و شکایتی را ختم به خیر کنید!
فصل 7: در مواقعی که کسی نظرمان را جویا می‌شود: چه بگوییم وقتی نظر مساعدی نداریم
فصل 8: به راحتی از پس انتقادات و ایرادهای نامعقول و آزاردهنده، برآیید
فصل 9: راز روان‌شناسی در مورد انتقاد کردن
فصل 10: مبارزه‌ی جانبی: شیوه‌ای برای مقابله با افرادی که کارشکنی می‌کنند
فصل 11: رمز کنار آمدن با فرد خشمگینی که همه‌ی اشتباهات را به گردن شما می‌اندازد
فصل 12: روش‌هایی استثنایی برای افراد استثنایی...
فصل 13: هر کس را بر آن دارید که با کمال میل و بدون جر و بحث، کاری را انجام دهد یا از کاری دست بکشد
فصل 14: وقتی هر دوی شما یک هدف را دنبال می‌کنید اما بر سر رسیدن به آن اختلاف نظر دارید...
فصل 15: بهترین روش برای تقسیم عادلانه و منصفانه‌ی هرچیز، جهت جلوگیری از بروز اختلاف
فصل 16: منو چی خطاب کردی؟!
فصل 17: وقتی خطایی مرتکب می‌شوید که قابل اصلاح است...
فصل 18: هر کس را بر آن دارید تا شما را برای هر خطایی که مرتکب شده‌اید، ببخشد...
فصل 19: اگر مرتکب خطایی آشکار و مسلم شده‌اید و طرف مقابل حتی نمی‌خواهد با شما حرف بزند...
فصل 21: اگر مدت‌هاست با هم قهر کرده‌اید: روشی ساده و سریع جهت بازگرداندن روزهای خوش گذشته
فصل 22: در موارد شخصی یا کاری، افراد را با هم آشتی دهید یا به همکاری ترغیب کنید
فصل 23: «لطفاً سر عقل بیایید و تمامش کنید!»...
فصل 24: «تو کاری به من نکردی، اما من اصلاً از تو و مرام تو خوشم نمی‌آید!»...
فصل 25: واقعیت و انصاف: وقتی هرکس سنگ خودش را به سینه می‌زند...
فصل 26: به هر گونه اختلاف خانوادگی که بر سر پول و مسائل مادی ایجاد شده است، خاتمه دهید
فصل 27: به هر کس کمک کنید تا مورد بخشش قرار گیرد...
فصل 28: مواقع اضطراری: هفت تاکتیک روان‌شناسی پیشرفته...
فصل 29: جایزه! 9 اصل جهت اصلاح و تقویت هر نوع رابطه
پرسش‌های متداول پرسش‌هایی که شاید در ذهن شما باشد
نتیجه
نیروی پشتکار

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب عشق و دوستی همه را جذب کنید!
نویسنده
مترجمامیرحسن مکی
ناشر چاپیانتشارات آریا گهر
سال انتشار۱۳۹۶
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات280
زبانفارسی
شابک978-600-7632-38-3
موضوع کتابکتاب‌های ارتباطات و روابط عمومی
قیمت نسخه الکترونیک
38000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب عشق و دوستی همه را جذب کنید!

جلال زارعیان
۱۴۰۰/۲/۲۷
برخی راهکارهاش قابل استفاده است اما برخیش قوی نیست
بیشتر انسان شناسی مهمه اگه بدونی طرفت واقعا دشمنت نیست دیگه نگران نیستی و خودت میتونی مهربان باشی ولی وقتی دوست و دشمنت تشخیص نمیدی هرچه روش هم در دست داشته باشی موفق نمیشی
مهدی تقی زاده
۱۴۰۰/۵/۲۰
متن عالی کاربردی و با توجه به نیاز روزمره ما انسانها واقعا کمک کننده هست
میتونه دیدگاهتون رو نسبت به خیلی چیزا عوض کنه
عبدالرحمن خدیر
۱۴۰۱/۸/۲۵
کتاب خوبیه خوندنش خالی از لطف نیست
مشاهده همه نظرات 3

راهنمای مطالعه کتاب عشق و دوستی همه را جذب کنید!

برای دریافت کتاب عشق و دوستی همه را جذب کنید! و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.