معرفی و دانلود کتاب راه و روشی نو در کار و تجارت

عکس جلد کتاب راه و روشی نو در کار و تجارت
قیمت:
10000 تومان - 1.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب راه و روشی نو در کار و تجارت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب راه و روشی نو در کار و تجارت و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب راه و روشی نو در کار و تجارت

از گوش دادن به توصیه‌های قدیمی کتاب‌های کسب‌وکار دست بردارید و روشی تازه را امتحان کنید. کتاب راه و روشی نو در کار و تجارت نوشته‌ی جیسون فرید و دیوید هاینمیر هانسن کتابی فوق‌العاده برای هر کسی است که می‌خواهد کسب‌وکار خود را راه بیندازد. این کتاب از پرفروش‌ترین‌ کتاب‌های نیویورک‌ تایمز و آمازون در حوزه‌ی تجارت بوده است.

درباره‌ی کتاب راه و روشی نو در کار و تجارت:

برنامه‌ریزی دقیق داشته باش، حواست را جمع رقبا کن، به سرمایه‌گذاران احتمالی توجه کن و غیره و غیره. اووووف! دیگر کافی است! از شنیدن این حرف‌های تکراری خسته شده‌ایم! سال‌هاست که گوشمان از این حرف‌ها پر است اما کارمان هیچ پیشرفتی نکرده است. در کتاب راه و روشی نو در کار و تجارت (Rework) حرف‌هایی متفاوت با این توصیه‌های قدیمی خواهیم شنید.

جیسون فرید (Jason Fried) و دیوید هاینمیر هانسن (David Heinemeier Hansson) در این کتاب به ما نشان خواهند داد که چرا برنامه‌ریزی مضر است، چرا بهتر است رقبا را نادیده بگیریم، و چرا اصلاً نیازی به سرمایه‌گذاران خارجی نداریم. علاوه‌بر این، آن‌ها با استدلال و مثال‌هایی از کسب‌وکارهای خود برای ما روشن خواهند کرد که برای موفق شدن لازم نیست معتادبه‌کار باشیم، یا یک‌سره روی کاغذ یادداشت‌ بنویسیم، همه‌اش در جلسه باشیم، و حتی دفتر کار داشته باشیم. این کارها همه اضافی هستند.

پس چه کاری باید انجام دهیم؟ این دو کارآفرین موفق به ما نشان می‌دهند که برای رسیدن به موفقیت و پیشرفت فقط باید ساکت باشیم و کارمان را بکنیم، اما این کار نیاز به روش‌هایی دارد که در این کتاب، با زبانی ساده و جذاب، آن‌ها را خواهیم آموخت.

خواندن کتاب راه و روشی نو در کار و تجارت برای هر کسی که سودای شروع کسب‌وکاری را در سر می‌پروراند واجب است، توصیه‌های این کتاب حتی به درد کسانی می‌خورد که کاری ساده دارند اما می‌خواهند بهینه‌تر کار کنند.

علاوه بر استقبال جهانی از کتاب حاضر، راه و روشی نو در کار و تجارت بارها و با عناوین گوناگون توسط ناشران مختلف به فارسی چاپ شده است و در ایران از جمله کتاب‌های محبوب در زمینه‌ی کسب‌وکار به شمار می‌آید.

افتخارات کتاب راه و روشی نو در کار و تجارت:

- پرفروش‌ترین کتاب نیویورک تایمز در حوزه‌ی تجارت
- پرفروش‌ترین کتاب آمازون در حوزه‌ی تجارت
- نامزد دریافت جایزه‌ی گودریدز در سال 2010 برای بهترین کتاب غیرداستانی

نکوداشت‌های کتاب راه و روشی نو در کار و تجارت:

- اگر به من حق انتخابی بدهند بین کسی که کتاب راه و روشی نو در کار و تجارت را خوانده و کسی که مدرک ام‌بی‌اِی دارد، من هر بار کسی را که کتاب را خوانده انتخاب خواهم کرد. کتابی که هر کارآفرینی باید بخواندش. (مارک کوبان)

- این کتاب را چندین بار بخوانید تا شجاعت این را پیدا کنید که چیزی فوق‌العاده خلق کنید. (تونی هسیه)

- نکته‌ی شگفت‌انگیز کتاب راه و روشی نو در کار و تجارت این است که باعث می‌شود درباره‌ی همه‌ی دانسته‌هایتان درباره‌ی استراتژی، مشتریان و شیوه‌ی انجام کارها تجدید نظر کنید. (ویلیام سی. تیلور)

- شفافیت و هوشمندی کتاب راه و روشی نو در کار و تجارت مرا چندین بار تا مرز گریه برد. (تام پیترز)

کتاب راه و روشی نو در کار و تجارت برای چه کسانی مناسب است؟

اگر رؤیای شروع کسب‌وکاری را در سر می‌پرورانید، یا حتی اگر صاحب کسب‌وکاری هستید و می‌خواهید آن را رشد دهید، این کتاب را حتماً در فهرست خواندنی‌های خود جای دهید.

با جیسون فرید و دیوید دیوید هاینمیر هانسن بیشتر آشنا شویم:

جیسون فرید، این نویسنده و کارآفرین آمریکایی، هم‌بنیانگذار و مدیرعامل 37سیگنال است که تخصصش ساخت بهترین ابزارهای مبتنی بر شبکه است. وبلاگ این شرکت نیز خوانندگان بی‌شماری دارد.

جیسون فرید تابه‌حال چندین کتاب موفق در حوزه‌ی کسب‌وکار نوشته که «لازم نیست سرکار دیوانه شوید» و «واقعی شدن» از جمله‌ی آن‌هاست که به فارسی برگردانده شده‌اند.

دیوید هاینمیر هانسن اصالتاً دانمارکی است و اکنون ساکن آمریکا و اسپانیاست. هاینمیر هانسن هم‌بنیان‌گذار بِیس‌کمپ است و در تألیف چند کتاب با فرید همکاری کرده است که جملگی از کتاب‌های پرفروش بوده‌اند.

در بخشی از کتاب راه و روشی نو در کار و تجارت می‌خوانیم:

بیایید لغت کارآفرین را بازنشسته کنیم. تاریخش به سر آمده است. دیگر نیازى به آن نیست. مى‌توانیم آنان را تنها عضو باشگاهى تلقى کنیم. امروز هرکسى باید تشویق شود خودش کارى را آغاز کند، و به نژادى برتر به نام کارآفرینان که کار عرضه مى‌کند، وابسته نباشد.

اکنون گروهى تازه از آدم‌ها پا به عرصه گذارده‌اند که کار شخصى خود را بنا مى‌نهند. آنان بدون آنکه خود را کارآفرین بشناسند، درآمد ایجاد مى‌کنند. بسیارى از آنان حتى خود را صاحب شغل یا بازرگان نمى‌نامند. آنان فقط کارى را که دوست دارند انجام مى‌دهند و پول درمى‌آورند.

پس بیایید کلمات دهان پر کن را با چیزهایى ملموس‌تر و واقعى جایگزین سازیم. به جاى کارآفرین اجازه دهید اینان را آغازکننده بنامیم. هرکسى که کارى را شروع مى‌کند، آغازکننده نامیده مى‌شود. شما به مدرک فوق‌لیسانس بازرگانى، گواهى‌نامه، لباس مد روز، کیف اسناد و مدارک، یا جرئت خطرکردن‌هاى فراتر از تحمل نیاز ندارید تنها به فکرى نو، کمى اعتمادبه‌نفس و انگیزه حرکت به جلو نیاز دارید.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
فصل اول: مقدم بر هر چیز
فصل دوم: یادتان باشد
فصل سوم: حرکت
فصل چهارم: پیشرفت
فصل پنجم: بهره‌ورى
فصل ششم: رقیبان
فصل هفتم: تکامل
فصل هشتم: پیشرفت
فصل نهم: استخدام کردن
فصل دهم: اداره کردن آسیب‌هایى که پیش مى‌آید
فصل یازدهم: فرهنگ
نتیجه‌گیرى

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب راه و روشی نو در کار و تجارت
نویسنده،
مترجممنیژه جلالی
ناشر چاپینشر البرز
سال انتشار۱۳۸۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات264
زبانفارسی
شابک978-964-442-750-3
موضوع کتابکتاب‌های کارآفرینی
قیمت نسخه الکترونیک
10000 ت - 1.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب راه و روشی نو در کار و تجارت

farzad khezri
۱۴۰۱/۱۰/۲۷
خوندم خوب بود فقط بعضی جاها بخاطر ترجمه اگه کم دقتی کنی شاید یکم گنگ باشه
مشاهده همه نظرات 1

راهنمای مطالعه کتاب راه و روشی نو در کار و تجارت

برای دریافت کتاب راه و روشی نو در کار و تجارت و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.