معرفی و دانلود PDF کتاب به اژدهایت یاد بده خودش را دوست داشته باشد

عکس جلد کتاب به اژدهایت یاد بده خودش را دوست داشته باشد
قیمت:
3000 تومان - 0.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب به اژدهایت یاد بده خودش را دوست داشته باشد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب به اژدهایت یاد بده خودش را دوست داشته باشد و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب به اژدهایت یاد بده خودش را دوست داشته باشد

کتاب به اژدهایت یاد بده خودش را دوست داشته باشد نوشته‌ی استیو هرمن، درباره اندی، پسربچه‌ای است که از یک اژدهای کوچک به نام دیگی دوو نگهداری می‌کند.

درباره کتاب به اژدهایت یاد بده خودش را دوست داشته باشد:

کتاب به اژدهایت یاد بده خودش را دوست داشته باشد (Train your Dragon to love himself) جلد سیزدهم از مجموعه کتاب‌های اژدهای من (My Dragon Books) است.

دیگی دوو از وقتی که خیلی کوچک بود با اندی زندگی می‌کند. در ابتدا او به آموزش‌هایی نیاز داشت، مهم‌تر از همه این که یاد گرفت خشمش را کنترل کند و مانند بقیه اژدهایان آتش از دهانش پرتاب نکند. اندی و دیگی دوو همدیگر را خیلی دوست دارند. دیگی چیزهای زیادی از اندی یاد گرفته است. او بدن درشت و قوی با قلبی مهربان و لطیف دارد و هر وقت که کار اشتباهی انجام می‌دهد یا اینکه متوجه تفاوت‌هایش با بقیه می‌شود خیلی غمگین می‌شود. اندی به دیگی دوو یادآوری می‌کند که همین تفاوت‌های او با دیگران است که او را دوست داشتنی کرده و باید به خودش افتخار کند.

درباره‌ی مجموعه کتاب اژدهای من:

دیگی حیوان خانگی عجیب و غریب، ولی اهلی و خوش قلب اندی است. اندی او را همانند یک کودک تربیت می‌کند و مهارت‌های لازم را به او می‌آموزد. اژدها یکی از موجودات بسیار جذاب برای کودکان محسوب می‌شود و مشخصه‌ی هیجان‌انگیزش این است که موقع عصبانیت از دهانش آتش بیرون می‌آید؛ پس اندی مجبور است برای جلوگیری از آتش‌سوزی، او را آموزش دهد تا بتواند خشم خود را کنترل کند.

بچه‌ها با خواندن این مجموعه کتاب، خود را جای اژدها گذاشته و به نقاط ضعف و قوتشان پی می‌برند. مجموعه کتاب‌های اژدهای من داستان‌هایی سرگرم کننده و در عین حال آموزنده دارد که هم بین کودکان و هم بین والدین و مربیان آن‌ها محبوبیت دارد.

استیو هرمان (Steve Herman) را بیشتر بشناسیم:

او نویسنده‌ی پرفروش کتاب‌های کودکان است و علاقه بسیاری به ارزش‌های زندگی اجتماعی و عاطفی و آموزش آن‌ها به کودکان دارد.

مطالعه کتاب به اژدهایت یاد بده خودش را دوست داشته باشد به چه کسانی توصیه می‌شود؟

درمانگران و مربیان بسیاری توصیه کرده‌اند که مادر و پدرها کتاب‌های مجموعه اژدهای من را برای فرزندان سنین 4 تا 9 سال خود بخوانند تا کودکان از راهی سرگرم کننده، اثرگذار و قابل درک با مفاهیم زندگی و نحوه کنار آمدن با چالش‌های آن آشنا شوند. به دلیل نثر روان، جمله‌های کوتاه و تصویرهای جذابی که دارد، کودکانی که به تازگی خواندن و نوشتن را یاد گرفته‌اند هم می‌توانند این کتاب‌ را بخوانند و از آن لذت ببرند.

در بخشی از کتاب به اژدهایت یاد بده خودش را دوست داشته باشد می‌خوانیم:

من به اژدهایم گفتم: دیگی دوو! من فکر می‌کنم تو به اندازه‌ی کافی باهوشی و بهتره برای این موضوع بی اهمیت ناراحت نباشی و گریه نکنی.

او گفت: تو متوجه نیستی، شاید تو هرگز احساس یک اژدها که هیچ استعداد و مهارتی نداره رو درک نکنی.
من گفتم دیگی دوو، اصلا نمی‌تونم بفهمم تو چرا ناراحتی؛ وقتی بهترین اژدهایی هستی که هر بچه‌ای میتونه داشته باشه!
حالا توی آینه نگاه کن و به من بگو چی می‌بینی؟ دیگی گفت: مسخره بازی درنیار، خب معلومه دیگه خودمو می‌بینم.
من به دیگی گفتم: یه بار دیگه نگاه کن، این بار با قلبت نگاه کن نه با چشمات، چی تو رو خاص و منحصر به فرد کرده؟

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب به اژدهایت یاد بده خودش را دوست داشته باشد
نویسنده
مترجمپردیس الله بیگی
ناشر چاپیانتشارات ترانه پدرام
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات40
زبانفارسی
شابک978-622-6995-34-4
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک

راهنمای مطالعه کتاب به اژدهایت یاد بده خودش را دوست داشته باشد

برای دریافت کتاب به اژدهایت یاد بده خودش را دوست داشته باشد و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.