معرفی و دانلود PDF کتاب زک کهکشانی 5: دوست صمیمی!

عکس جلد کتاب زک کهکشانی 5: دوست صمیمی!
قیمت:
27600 تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب زک کهکشانی 5: دوست صمیمی! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب زک کهکشانی 5: دوست صمیمی! و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب زک کهکشانی 5: دوست صمیمی!

کتاب زک کهکشانی 5: دوست صمیمی! نوشته‌ی ری اورایان، ادامه‌ی ماجراهای دوست داشتنی زک در سیاره‌ی نبولون است. در این داستان دوست صمیمی‌اش برت از سیاره‌ی زمین به ملاقات او می‌رود. اتفاقی که زک را حسابی غافلگیر و خوشحال می‌کند.

موضوع زک کهکشانی 5: دوست صمیمی! چیست؟

در داستان دوست صمیمی! (!Three's a Crowd)، زک وقتی فهمید که بهترین دوستش روی سیاره‌ی زمین، برت جونز، قصد دارد در نبولون به دیدن او برود، خیلی هیجان‌زده شد. زک یک دوست صمیمی دیگر به نام دریک هم بر روی سیاره نبولون داشت. وقتی زک، دو دوست صمیمی‌اش را با یکدیگر آشنا می‌کند، حسادت و دردسرهای زیادی شروع می‌شود. زک و برت بیشتر وقتشان را با هم می‌گذرانند و کلی خوش می‌گذرانند و این موضوع باعث دلخوری دریک می‌شود تا اینکه...

درباره‌ی مجموعه زک کهکشانی:

ری اورایان (Ray O'Ryan) در این داستان‌ها، کودکان را با خود به یک سفر شگفت‌انگیز و ماجراجویانه در آینده می‌برد. داستان‌های مجموعه زک کهکشانی (Galaxy Zack Book) در مورد پسری به نام زک است که در آینده و در سال 2120 از سیاره‌ی زمین به یک سیاره‌ی جدید و ناشناخته‌ی دیگر به نام نبولون اسباب‌کشی می‌کنند. در این سیاره‌ی پیشرفته همه چیز با زمین فرق می‌کند.

کودکان در هر جلد از این مجموعه با داستان‌های علمی، غیرقابل پیش‌بینی و مهیج کتاب همراه شده و سفری جذاب به سیاره‌ای جدید همراه با موجودات فرازمینی را تجربه می‌کنند که باعث تقویت قدرت تخیل در آن‌ها می‌شود. داستان‌های مجموعه زک کهکشانی به خوبی با دنیای کودکان ارتباط برقرار کرده و لحظات دلچسبی را برای آن‌ها رقم می‌زند.

کتاب زک کهکشانی 5: دوست صمیمی! مناسب چه کسانی است؟

کودکان 7 تا 12 ساله‌ی علاقه‌مند به داستان‌های فضایی و مهیج، از خواندن این کتاب لذت خواهند برد.

در بخشی از کتاب زک کهکشانی 5: دوست صمیمی! می‌خوانیم:

زک در حالت عادی، خیلی به علوم علاقه‌مند بود؛ اما امروز فکر و ذکرش فقط شده بود برت. به ساعتش نگاه کرد؛ فقط یه ساعت دیگر مانده بود تا برت برسد! توی دلش گفت: باید به دریک بگویم؛ حتما خیلی هیجان‌زده می‌شود!

فهرست مطالب کتاب

فصل 1: منتظر برت!
فصل 2: دوستان صمیمی
فصل 3: برت اینجاست!
فصل 4: به نبولون خوش آمدی
فصل 5: خانه‌ی ما!
فصل 6: برت در چرخ دنده‌ها
فصل 7: وقت ناهار
فصل 8: یک ماجراجویی جدید
فصل 9: سرزمین آبنبات‌های چوبی
فصل 10: دوتا دوست صمیمی

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب زک کهکشانی 5: دوست صمیمی!
نویسنده
مترجمشیدا رنجبر
ناشر چاپیانتشارات پرتقال
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابPDF
تعداد صفحات129
زبانفارسی
شابک978-600-462-053-6
موضوع کتابکتاب داستان کودک
قیمت نسخه الکترونیک
27600 ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب زک کهکشانی 5: دوست صمیمی!

هیچ نظری برای این کتاب ثبت نشده است.

راهنمای مطالعه کتاب زک کهکشانی 5: دوست صمیمی!

برای دریافت کتاب زک کهکشانی 5: دوست صمیمی! و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.