معرفی و دانلود کتاب هر کاری راهی داره

عکس جلد کتاب هر کاری راهی داره
قیمت:
۱۵۰۰۰ تومان - 3.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب هر کاری راهی داره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب هر کاری راهی داره و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب هر کاری راهی داره

کتاب هر کاری راهی داره نوشته‌ی ماری فورلئو، یکی از محبوب‌ترین و پرفروش‌ترین کتاب‌های انگیزشی نیویورک تایمز است که با ادبیاتی ساده و صمیمی، شما را برای رویارویی با انواع و اقسام مشکلات موجود در زندگی‌ آماده می‌کند.

معرفی کتاب هر کاری راهی داره:

آیا تاکنون برای به اتمام رساندن کاری با مشکل مواجه شده‌اید؟ آیا ایده‌های جالب و جذابی به ذهنتان خطور می‌کند اما پس از هیجان اولیه، آن را رها می‌کنید؟ اگر فردی خلاق و رویاپرداز هستید، به احتمال قوی، جوابتان «بله» است. اگر تاکنون آن ایده‌ها را پیگیری نکرده‌اید ایرادی بر شما وارد نیست. شما تنبل یا سست اراده نیستید، بلکه هنوز به یک باور مهم نرسیده‌اید: «هیچ غیرممکنی وجود نداره!»

ماری فورلئو (Marie Forleo) در کتاب هر کاری راهی داره (Everything Is Figureoutable) به شما آموزش می‌دهد به هنگام رویارویی با مشکلات و دشواری‌ها چگونه واکنش نشان بدهید و با آن‌ها مقابله کنید. اگر زندگی خود را از دست رفته تصور می‌کنید، این کتاب را حتماً بخوانید. کتاب «هر کاری راهی داره» زندگی‌تان را دگرگون خواهد کرد؛ با آن می‌توانید مشکلات ساده‌ای مثل خرابی ماشین لباس‌شویی یا حتی پنجری لاستیک ماشین را رفع کنید. از طرف دیگر، مطالعه‌ی کتاب هر کاری راهی داره شما را از استرس‌، غم، خشم، افسردگی، اعتیاد، اضطراب و... نجات می‌دهد. تنها کاری که شما باید انجام دهید این است که توصیه‌های کتاب حاضر را بخوانید و درست همان‌طور که مطرح شده، آن را در زندگی خود پیاده کنید و شک نکنید که در مدتی کوتاه، شاهد تأثیر آن خواهید بود.

نکوداشت‌های کتاب هر کاری راهی داره:

- در دنیای من دو نوع آدم وجود دارند: آن‌هایی که می‌توانم برای حل مشکل به آن‌ها اعتماد کنم و آن‌هایی که نمی‌توانم. حدس بزنید می‌خواهم با کدامشان کار کنم؟ «هر کاری راهی داره» بهتان شجاعت می‌دهد که به‌رغم وجود هر مانعی، قوی بمانید و روبه‌جلو حرکت کنید. کتابی که حتماً باید خواند! (دیموند جان، مدیرعامل فوبو)

- این کتاب زندگی‌تان را به بهترین نحو ممکن تغییر خواهد داد. ماری به همان شیوه‌ی طنزآمیز و صریح خودش به شما نشان خواهد داد به راستی چه قدرتی دارید؛ اگر دست از روزمرگی بردارید و دست به عمل بزنید و کار کنید. دستورالعمل‌هایش به من کمک کردند بفهمم چگونه رؤیاهایم را زندگی کنم. هر کاری راهی داره برای شما هم همین کار را خواهد کرد. (بکی لینچ، کشتی‌گیر حرفه‌ای)

- تبدیل ناممکن به ممکن با استعداد ارتباط کمی دارد و تقریباً همه‌چیز به پشتکار مربوط است. «هر کاری راهی داره» شما را به منبع نیرویی تبدیل می‌کند که از زمان تولد برای آن زاده شده بودید. این کتاب باعث می‌شود فکر کنید، بخندید و عمل کنید: اغلب همه‌ی این‌ها در یک صفحه اتفاق می‌افتند. اگر تا به حال به این فکر کرده‌اید که چرا عده‌ای به رؤیاهایشان می‌رسند و عده‌ای نه، این کتاب جواب شماست. (تونی رابینز، استراتژیست کسب‌و‌کار و زندگی، نویسنده‌ی شکست‌ناپذیر)

ماری فورلئو را بیشتر بشناسیم:

ماری فورلئو در سال 1975 در ایالت نیوجرسیِ کشور آمریکا به دنیا آمد و در سال 1997 در رشته‌ی مالی در تجارت فارغ‌التحصیل شد. فورلئو در کشور آمریکا، چهره‌ی مطرحی محسوب می‌شود و در تمامی جهان، میلیون‌ها انسان را تحت تأثیر قرار داده است. ماری به عنوان نویسنده، مجری، مربی و گوینده‌ی انگیزشی در رسانه‌ها فعالیت داشته است و شوی تلوزیونی «ماری تی وی» با اجرای او، برنامه‌ای محبوب و پرمخاطب به شمار می‌آید.

جملات برگزیده کتاب هر کاری راهی داره:

- با ایستادن در حاشیۀ مسیر و ناله و شکایت‌کردن، پیشرفت نمی‌کنید. پیشرفت فقط با پیاده‌کردن ایده‌ها حاصل می‌شود.
- هر چیزی در جهان مادی در وهلۀ اول در سطح ذهن آفریده می‌شود.
- ما چیزها را نه آن‌طور که هستند، بلکه آن‌طور که خودمان هستیم می‌بینیم.
- قدرتمندترین کلمات هستی، کلماتی هستند که شما به خودتان می‌گویید.
- اگر اعتقاد به یافتن راه‌حل نداشتم، در پی‌اش نمی‌رفتم.
- از هیچ‌چیز این دنیا نباید ترسید، فقط باید فهمید. حال وقت آن است که بیشتر بفهمیم تا کمتر بترسیم.

در بخشی از کتاب هر کاری راهی داره می‌خوانیم:

اولین و مهم‌ترین اشتباه ما این است که ترس را دشمن خود تلقی کرده‌ایم و آن را هیولایی قوی، خطرناک و بدطینتی می‌دانیم که میان ما و رؤیاهایمان قرار گرفته است، اما این را بدانید که این تفکر نه‌تنها اشتباه است، بلکه بیش‌از آنکه به نفع ما باشد به ضرر ما کار می‌کند. داستان‌های زیادی درموردِ نقش تضعیف‌کنندۀ این حس غریزی به خوردمان داده‌اند. حال ‌آنکه این حس برای خدمت به ما آفریده شده است نه متوقف‌کردن ما.

ترس یک واکنش تکاملی است که باعث می‌شده گذشتگان ما خوراک ببرها نشوند. این غریزه در عصرِ حاضر باعث می‌شود جلوی ماشین‌های درحالِ تردد نایستیم. مفیدْ کمترین صفتی است که می‌توان به این غریزه داد، اما زمانی می‌تواند همواره برایمان مفید باشد که درک درستی از آن داشته باشیم.

ما نباید ترس‌ها را در وجودمان از بین ببریم یا سعی کنیم بر آن‌ها پیروز شویم، بلکه باید به آن‌ها گوش دهیم و قدر هدیه‌ای را بدانیم که پیشکشمان می‌کند. برای مثال نوزادی را که در گهواره‌اش گریه می‌کند یا سگی را که بی‌وقفه پارس می‌کند، در نظر بگیرید. آن‌ها تمام تلاششان را می‌کنند تا چیزی را به اطلاع دیگران برسانند، آن‌ها مهارت‌های زبانی لازم را برای بیان منظورشان ندارند.

ترس نیز همین حالت را دارد. ترس با استفاده از تنها ابزاری که در اختیار دارد (یعنی توانایی ایجاد احساس در شما) به شما اطلاع‌رسانی می‌کند. زمانی‌که حضورش را حس ‌کنید، یک هشدار مهربانانه به‌نظر می‌آید. ترس درواقع دارد تمام تلاشش را می‌کند تا توجه شما را جلب کند. این امتیاز ظریف، اما مهم به شما کمک می‌کند از موضع جنگ دربرابرِ ترس بیرون بیایید و با لبخند و آغوش باز با آن روبه‌رو شوید.

فهرست مطالب کتاب

سخن نویسنده با خوانندگان فارسی‌زبان
سخن مترجم
1- آب‌پرتقال تروپیکانا
2- نقشۀ راه به‌سمتِ نتیجه
3- جادوی اعتقاد
4- حذف بهانه‌ها
5- برخورد با انواع ترس‌ها
6- رؤیایت را تعریف کن
7- قبل‌از رسیدن به آمادگی، شروع کن!
8- پیشرفت بلی، کمال‌طلبی خیر
9- مقاومت دربرابرِ پاسخ‌های منفی
10- جهان به موهبت ویژۀ شما نیاز دارد
سخن آخر: راز حقیقیِ موفقیت ماندگار

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب هر کاری راهی داره
نویسنده
مترجمعاطفه هاشمی
ناشر چاپیانتشارات کتاب کوله پشتی
سال انتشار۱۳۹۹
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۲۸۰
زبانفارسی
شابک978-600-461-352-1
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی
قیمت نسخه الکترونیک
۱۵۰۰۰ ت - 3.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب هر کاری راهی داره

sahar mohammadi
۱۴۰۰/۱/۱
من تازه این کتاب رو دانلود کردم خیلی ذوق دارم زودتر بخونمش
خیلی از کتابراه راضی‌ام ✔️
خداقوت 🤲
سال نوهمگی هم مبارک باشه 💐
هیچی جای کتاب رو برامون نمیگیره بهترین و بینظیر‌ترین سرگرمی دنیا که وقتت هدر نمیره
من الان چندساله کتابراه و همچنین کتاب سبز رو دارم فوق العاده عالیه ان پیشنهاد میکنم دانلود کنید 😊✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️✔️💚
Sharareh Rahkhoda
۱۴۰۰/۱/۱
بخوانید و به دیگران هم پیشنهاد بدهید در این زمان واقعا لازمه فرصتی به خودمان بدهیم و جالب اینکه بعضی جملات گرفته شده از آیات قرآن است متفکران دنیای غرب با قرآن ما دنیای خودشان را میسازند و ما رو طاقچه‌ها میزاریم خاک بخورد این معجزه الهی
M hsyny
۱۴۰۰/۱/۲
نویسنده خیلی خوب با خواننده ارتباط برقرار کرده واینکه کمی سبک کتابش مثل دختر جان خودت باش از ریچل هالیس هست ولی گفتارش متفاوته 💞💞💞ممنون کتابراه برا مسابقه نوروزی بهترین کتابا رو رایگان کردی 😘😘😘😘
ناهید عباسی
۱۴۰۰/۳/۱
کتاب بسیار خوبیه مخصوصا برای کمال طلبها و کسایی که ترس از شروع یک کار رو دارن. درسها و نصایح خوبی داره که میتونه خیلی بهمون کمک کنه به شرطی که اونا رو به کار بگیریم. کاش کتابراه امکان هایلایت رو اضافه کنه. ممنون از کتابراه
نیلوفر عطایی
۱۴۰۰/۱/۶
سبک نوشتار کتاب شبیه کتابهای ریچل هالیس هست. کتاب خوب و موثری برای موفقیت در انجام کارهاست. همینطور بهتون کمک میکنه تا کارهاتون رو عقب نندازی. همه‌ی کتاب حول امکانپذیری و جمله‌ی ((غیر ممکنی وجود ندارد)) می‌چرخه.
Asma Hemati
۱۴۰۰/۸/۳۰
از صفحات ابتدایی که گذشت، متوجه شدم که کتاب خوبی رو انتخاب کردم. خیلی کمک کنندست و متنش راحت قابل فهمه. توصیه میکنم حتی اگر فکرمیکنید خیلی مثبت نگر هستید باز هم این کتاب رو مطالعه کنید.
fatemeh z
۱۴۰۰/۱/۵
خوشمان آمد 👏👏کتابی نبود که فقط بگه چرا اینجوری میکنی چرا اونجوری و فقط سرکوب بزنه بجاش راهکار میداد میگفت عمل کن این خیلی خوبه راه کارها و به چالش کشاندن خواننده ممنون از کتاب راه😄
مهراد مهران
۱۴۰۰/۱/۲
چه حس خوبیه که واقعا ادم بخواد یه تغییر جدی رو تو خودش ازهمین ابتدای سال ایجاد کنه واقعا کتابی کاربردی برای استفاده بهینه از زمانمون اگر باشه توبازار یکیش همین کتاب هست. حتما تهیه کنید.
احسان افشار
۱۴۰۰/۱/۱
واقعن خوب بود اگه با تمرکز بالا روش کار کنی و تمرینات شو انجام بدین می‌بینین که الکی نیستش. من از وقتی گرفتمش تو ۹ ساعت که کار روزانه هم بود ۸۰ صفحه خوندم البته اگه وقت میاوردم بیشتر میخوندم
میلاد فامرینی
۱۴۰۰/۲/۲۴
کتابی فوق‌العاده عالی و انگیزه بخش برای خودسازی و موفقیت فردی و موفقیت در کسب و کار
ممنون از ماری فورلئو بابت تالیف کتاب
ممنون از عاطفه هاشمی به خاطر ترجمه بسیار خوب و روان
ممنون از کتابراه
پویا گلچین
۱۴۰۰/۱/۱
از دسته کتاب‌های کوچ محور بود، در حد خودش خوب بود ولی نمیدونم چرا جدیدا همه کتاب‌های این دسته دارن شکل هم میشن!
فائزه ثانی
۱۴۰۰/۵/۲۷
تا جایی که خوندم واقعا خوب بود، و ترغیبم کرد کتاب رو بخرم (کاغذی شو) و درکل بنظرم کتاب خوبیه دید تازه‌ای نسبت به اتفاقات دوروبرت بهت میده، هر موقع تمومش کردم نظر کامل مو میذارم
کیمیا حسینى
۱۴۰۰/۳/۱۸
از دید من که متاسفانه خودم را یک کمال گرا مى دونم، این کتاب خیلى خوب بود و راه کارهاى مفیدى ارایه مى کرد. مثل این نکته که ما در کارهامون بایدپیشرفت را مد نظر بگیریم.
عشق کتاب خوره کتاب
۱۴۰۰/۳/۱۵
در تمام طول کتاب، نویسنده قصد داره یک تفکر رو در ذهن شما ایجاد کنه: هیچوقت ناامید نشو. هر مشکلی چاره‌ای داره. فقط باید پیداش کنی. کتاب خوبی بود. حداقل یکبار خوندنش رو توصیه می‌کنم
مسلم سریار
۱۴۰۰/۲/۲۴
این کتاب در کنار مطالب نسبتا ارزشمندی که دارد در برخی فصول با فرهنگ ما سازگار نیست و تبلیغ همجنس گرایی و دگرباشی میکند
و متاسفانه مترجم محترم و ناشر مکرم هم اقدام به سانسور این بخشها از کتاب نکرده‌اند.
لذا برای مطالعه توصیه نمیکنم
مشاهده همه نظرات ۱۷۷

راهنمای مطالعه کتاب هر کاری راهی داره

برای دریافت کتاب هر کاری راهی داره و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.