معرفی و دانلود کتاب چه کسی تغییر را کشت؟

عکس جلد کتاب چه کسی تغییر را کشت؟
قیمت:
۲۹۹۰۰ تومان - 5.99€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome50

برای دانلود قانونی کتاب چه کسی تغییر را کشت؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب چه کسی تغییر را کشت؟ و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب چه کسی تغییر را کشت؟

به تغییرات نگاهی نو داشته باشید. کتاب چه کسی تغییر را کشت؟ یک داستان پلیسی ماهرانه و پر از بینش‌های عظیم است. این کتاب توسط کن بلانچارد، جود هوئکسترا، پت زیگارمی نوشته شده است.

کن بلانچارد (Kenneth H. Blanchard)، یکی از معروفترین کارشناسان رهبری در جهان است. او 60 کتاب، از جمله کتاب چه کسی تغییر را کشت را با همکاری Judd Hoekstra ،Pat Zigarmi نوشته است. آثار او به بیش از 40 زبان ترجمه شده و مجموع فروش آن‌ها بیش از 21 میلیون نسخه است. در سال 2005 در تالار مشاهیر آمازون، کتاب‌های بلانچارد به عنوان یکی از 25 نویسندگان پرفروش در تمام دوران فعالیت خود شناخته شد.

هر روز سازمان‌ها در سراسر جهان ابتکارات و تغییراتی را برای سازمان خود، ایجاد و طراحی می‌کنند که اغلب این تغییرات بزرگ و گران هستند. با این حال 50 تا 70 درصد از این تغییرات ایجاد می‌شوند و بقیه به طور ناگهانی از بین می‌روند که این بسیار ناراحت کننده است و باعث می‌شود انرژی و روحیه افراد سازمان از بین رود.

کتاب چه کسی تغییر را کشت؟ (?Who Killed Change)، عوامل سازمان را با نامگذاری به عنوان اشخاص و با شوخ طبعی به خواننده بیان می‌کند.

کارآگاه عامل، مایک مک نالی، در حال تحقیق درباره قتل است. مک‌نالی یک به یک با 13 مظنون اصلی، از جمله رهبر، معروف به ویکتوریا، چشم انداز یکی از مدیران مضر معروف به ارنست فوریت، یک مدیر اجرایی به نام کلر و چند کاراکتر مشکوک دیگر مصاحبه می‌کند.

شما قطعا متوجه منظور نویسنده شده‌اید و این عناوین سازمانی را شنیده‌اید. در پایان، مک‌نالی، این مورد را به طریقی حل می‌کند و به شما القا می‌کند که یک نماینده موثر در سازمان خود شوید.

این کتاب به شما نشان می‌دهد که چگونه درس‌های داستان را در دنیای واقعی اعمال کنید. سؤالات کلیدی که در این کتاب آمده به شما کمک می‌کند تا سلامت ابتکارات تغییر سازمان خود را ارزیابی کنید و بهترین شیوه‌ها را برای فعال کردن و حفظ تغییر مورد نظر بیاموزید.

برخی نظرات دربارۀ کتاب مفید چه کسی تغییر را کشت:

- نگاهی نو به تغییر. آنچه که الآن دنیا به آن نیاز دارد تغییری است که مؤثر واقع شود. (اسپنسر جانسون، مؤلف کتاب چه کسی پنیر مرا جابه جا کرد؟)

- مدیریت کردن تغییر، کار راحتی نیست. مستلزم تعهد، رهبری قوی و رغبت به کار کردن از طریق مقاومت است. افزون بر این، در پیدا کردن حس شوخ طبعی و یک راهکار مؤثر است. چه کسی تغییر را کشت؟ هر دوی اینها را فراهم می‌کند. (بتسی مایرز، مدیر اجرایی سابق مرکز رهبری عمومی هاروارد)

- یک داستان پلیسی ماهرانه و پر از بینشهای عظیم. چه کسی تغییر را کشت؟ سریع خوانده می‌شود می‌توان آن را طی پروازی دوساعته تمام کرد اما درس‌های آن مدت‌ها با شما می‌ماند. (جان آساراف، هم مؤلف کتاب پاسخ و کارشناس برجسته در کتاب راز)

داستان از این‌جا شروع می‌شود که:

در یک شب توفانی خودروی چهاردر تیره‌رنگ کارآگاه مایک مک‌نالی جلوی در سازمان اوج ترمز کرد. تنها نور آبی که روی کاپوت حرکت می‌کرد به‌طور ترسناکی با جرقه‌های رعد و برق که از فاصله‌ی دور دیده می‌شد مغایرت داشت. مک‌نالی از خودرو پیاده شد، خاکستر روی بارانی‌اش را پاک کرد و آخرین پُک را به سیگار ارزانش زد.

این سومین مورد قتل او در این ماه بود، که نام خانوادگی همه‌ی آ‌ن‌ها یکی بود: تغییر. درواقع، عمری بود که رسیدگی به تلفات ناشی از تغییر، کارش شده بود. طی سال‌ها الگویی واضح از مرگ‌ها به‌دست آمده بود. تغییر به سازمانی با درجه‌های گوناگون مقبولیت معرفی می‌شد. تا آن‌جا که بتوان تشخیص داد تغییر به‌تدریج وارد سازمان می‌شود و سپس، بدون اخطار، مرده، و اغلب بدون آسیبی ظاهری پیدا می‌شد. همیشه شواهد ناکافی بود و هیچ ‌وقت یک گناهکار تنها شناسایی نشده بود.

این بار مک‌نالی مصمم بود قاتل را بگیرد. او سیگارش را خاموش کرد، دفتر یادداشتش را از جیبش درآورد و آهسته به سمت در رفت.

مک‌نالی از زیر نوار زردرنگ رد نشوید پلیس عبور کرد و وارد سالن کنفرانس شد. فضای اتاق از فعالیت به همهمه افتاده بود. یک عکاس از زوایای مختلف از متوفی عکس می‌گرفت، و افراد به صورت گروه‌های دو و سه نفری درباره‌ی آنچه اتفاق افتاده بود، اظهارنظر می‌کردند. در آن سوی اتاق، جسد تغییر روی میز کنفرانس افتاده بود. درست نزدیک دست راست او لیوانی واژگون شده بود. روی میز هنوز از آبی که از لیوان جاری شده بود، خیس بود.

مردی که برای مک‌نالی ناشناس بود، نزد او آمد و یادداشت تاشده‌ای داد و گفت: «پزشک قانونی از من خواست این را به شما بدهم.»

فهرست مطالب کتاب

صحنه‌ی جنایت
مظنون شماره‌ی 1: فرهنگ
مظنون شماره‌ی 2: تعهد
تأملاتی درباره‌ی فرهنگ و تعهد
فرهنگ
تعهد
مظنون شماره‌ی 3: حمایت
مظنون شماره 4: گروه رهبری تغییر
مظنون شماره‌ی 5: اطلاع‌رسانی
تأملاتی درباره‌ی حمایت، گروه رهبری تغییر و اطلاع‌رسانی
حمایت
گروه رهبری تغییر، معروف به پکس (عضلات سینه)
اطلاع‌رسانی
اطلاع‌رسانی هم نقایصی داشت
مظنون شماره‌ی 6: فوریت
مظنون شماره‌ی 7: دید
تأملاتی درباره‌ی فوریت و دید
فوریت
دید
مظنون شماره‌ی 8: برنامه
مظنون شماره‌ی 9: بودجه
تصوری از مرگ
مظنون شماره‌ی 10: مربی
مظنون شماره‌ی 11: پاداش
تأملاتی درباره‌ی برنامه، بودجه، مربی و پاداش
برنامه
بودجه
مربی
پاداش
مظنون شماره‌ی 12: مدیریت اجرا
مظنون شماره‌ی 13: مسؤولیت
سهامداران و پاسبان‌های برتر
گزارش کالبدشکافی
اعلام قاتل: فقط با دعوت
تغییر زنده می‌ماند!
به تغییر کمک کنید تا در سازمان شما پیشرفت کند

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب چه کسی تغییر را کشت؟
نویسنده، ،
مترجممهین خالصی
ناشر چاپیانتشارات نسل نواندیش
سال انتشار۱۳۹۱
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات۱۲۸
زبانفارسی
شابک978-964-236-493-0
موضوع کتابکتاب‌های مدیریت و رهبری
قیمت نسخه الکترونیک
۲۹۹۰۰ ت - 5.99 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب چه کسی تغییر را کشت؟

امیر علی پور
۱۳۹۸/۳/۱۵
کتاب‌های کنت بلانچارد همیشه عالی هستند.
این یکی، برای مدیرانی که به دنبال ایجاد تغییر در سازمان هستند، بسیار راهگشاست.
حسین محمدی
۱۳۹۹/۱/۲۳
کتاب جالب و خوبی بود
مشاهده همه نظرات ۲

راهنمای مطالعه کتاب چه کسی تغییر را کشت؟

برای دریافت کتاب چه کسی تغییر را کشت؟ و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.