معرفی و دانلود کتاب به روش خود ثروتمند شوید

عکس جلد کتاب به روش خود ثروتمند شوید
قیمت:
20000 تومان - 4.49€
۵۰٪ تخفیف اولین خرید با کد welcome

برای دانلود قانونی کتاب به روش خود ثروتمند شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

برای دانلود قانونی کتاب به روش خود ثروتمند شوید و دسترسی به هزاران کتاب و کتاب صوتی دیگر، اپلیکیشن کتابراه را رایگان نصب کنید.

معرفی کتاب به روش خود ثروتمند شوید

برایان تریسی در کتاب به روش خود ثروتمند شوید، با ارائه اصولی کاربردی و هدفمند به شما کمک می‌کند که در کمتر از 10 سال از یک فروشنده معمولی به یک میلیونر تبدیل شوید.

موضوع کتاب به روش خود ثروتمند شوید چیست؟

مهاجران به کشور آمریکا قبلا فکر می‌کردند که خیابان‌های این کشور از سنگ فرش طلاست. آن‌ها معتقد بودند که همه انسان‌ها می‌توانند به شهرت و ثروت دست پیدا کنند اما آن‌ها نمی‌دانستند که ثروت از آن کسانی خواهد شد که بدانند چگونه به دنبال آن بروند. برایان تریسی نویسنده کتاب به روش خود ثروتمند شوید (Getting rich your own way) از جمله افرادی است که راه رسیدن به ثروت را خوب می‌داند.

در این کتاب یاد می‌گیرید که میان موفق‌ها و ناموفق‌ها تفاوت بسیار بزرگی وجود دارد. موفق‌ها در هر زمینه از زندگی خود عمل‌گرا هستند اما ناموفق‌ها فقط صحبت می‌کنند! افرادی که به موفقیت‌های چشمگیری دست پیدا می‌کنند، آستین‌ها را بالا می‌زنند و برای رسیدن به اهدافشان کاری انجام می‌دهند. اما آن‌هایی که تنها آرزو می‌کنند و برای رسیدن به رویاهایشان مدام عذر و بهانه می‌آورند هیچ‌گاه موفق نخواهند شد. شما با خواندن این کتاب به جمع آن معدود اشخاصى پیوسته‌اید که به اتفاق افتادن حوادث کمک مى‌کنند و حال آنکه اکثریت مردم در انتظار آنند که حوادث براى آن‌ها اتفاق بیفتد.

برایان تریسی در این کتاب می‌خواهد شما را مجاب نماید که مهم نیست امروز شما به لحاظ مالی در چه سطحی قرار دارید زیرا قادر خواهید بود در دوران کاری خود به ثروت زیادی برسید. در صورتیکه به اندازه کافی بخواهید، تلاش کنید و به توصیه‌های برایان گوش فرا دهید بدون شک به یک میلیونر تبدیل خواهید شد. خوشبختانه روش‌های او برای خیلی از مردم موثر واقع شده بنابراین دلیلی ندارد شما هم نتوانید به رویاهای خود تحقق بخشید، کافی است بخواهید و تلاش کنید.

کارى را که این میلیونرهاى خودساخته کردند، شما هم مى‌توانید انجام دهید. باور کنید بهتر از شما و باهوش‌تر از شما وجود ندارد. نکته جالب توجه در مورد اغلب افراد ثروتمندان این است که به شدت صادق هستند. مردان و زنان تلاشگر و سخت‌کوشى هستند که در حیطه‌هاى کارى خود دست به خطر مى‌زنند و وقتى شرایط دشوار مى‌شود، دست از فعالیت خود برنمى‌دارند.

در این کتاب مى‌آموزید از هر جایى که هستید شروع کنید، حتى اگر شدیدا زیر بار قرض هم باشید، تفاوتى ایجاد نمى‌شود. مى‌توانید در هر حال به استقلال مالى برسید. برایان تریسی معتقد است اشخاصى که به واقع بخواهند، مى‌توانند به ثروت برسند. کافى است بارها و به تکرار کار درست انجام بدهند.

جملات برگزیده‌ی کتاب به روش خود ثروتمند شوید:

- ببینید آنچه را که مى‌خواهید، به دست آورده‌اید فکر کنید که آن‌ها از آن شما هستند، در مالکیت شما قرار دارند. (رابرت کولیر)

- چالش بزرگ این است که به هر جایى که توان و امکانش را دارید، برسید. باور نمى‌کنید که به حداکثر رساندن توانمندی‌ها، با روح و روان درون انسان چه مى‌کند. (جیم ران)

- زمانى مى‌رسد که فرصت‌هاى بزرگ به سراغتان مى‌آید. وقتى این اتفاق افتاد، باید در شرایطى باشید که از آن بهره‌بردارى کنید. (سام والتون)

- چمن‌هاى سمت دیگر نرده همیشه لزوما سبزتر نیستند. ابدا. نرده‌ها هیچ ارتباط و نقشى در این مورد ندارند. چمن‌ها در سمتى سبزترند که آب بیشترى به آن‌ها بدهید. (دبلیو. سامرست موام)

برایان تریسی را بیشتر بشناسیم:

او در زمستان سرد سال 1944 در شهر ونکوور کانادا متولد شد. برایان تریسی (Brian Tracy) بدون اینکه دوران تحصیل خود را در مدرسه تکمیل کند درس را رها کرد تا به دنبال کسب پول برود چون خانواده واقعا فقیری داشت.

برایان دست به کارهای خیلی سختی زد اما همیشه سوالی که از خود می‌پرسید این بود: چرا به وجود اینکه سخت کار می‌کنم اما دیگران از من جلوترند؟ او به این نتیجه رسید که انسان، هر وقت بخواهد می‌تواند زندگی‌اش را دگرگون کند و به ثروت زیادی برسد.

در بخشی از کتاب به روش خود ثروتمند شوید می‌خوانیم:

یکى از موانع ذهنى مهم که مانع مى‌شود اشخاص على‌رغم آنکه مى‌دانند باید پس‌انداز کنند ولى این کار را نمى‌کنند، بستگى به شرطى شدن در دوران کودکى دارد. وقتى بچه بودید، پدر و مادرتان شما را تشویق مى‌کردند که پول‌هایتان را پس‌انداز کنید. امّا براى خرج کردن پول به معناى خرید شیرینى و شکلات و اسباب بازى بود. وقتى این‌ها را مى‌خریدید، لذت مى‌بردید. در این شرایط، ایده پس‌انداز کردن به معناى گذشتن از این لذت و رضایت بود. بنابراین نسبت به پس‌انداز برداشتى منفى در شما ایجاد شد.

زیگموند فروید درباره اصل لذت مطالب فراوانى ابراز کرد. او معتقد بود همه تلاش مردم براى این است که از رنج و درد فاصله بگیرند و به لذت نزدیک‌تر شوند. تمام بچه‌ها در کودکى خرج کردن پول را با لذت و شادى برابر مى‌دانند و به همین شکل پس‌انداز کردن را معادل درد و رنج ارزیابى مى‌کنند.

هدف شما باید این باشد که برنامه‌ریزى ذهن نیمه هشیار خود را معکوس کنید تا در برابر خرج پول و پس‌انداز آن برداشت متفاوتى ایجاد نمایید. باید بدانید داشتن پول در حساب پس‌انداز به معناى امنیت خاطر و دستمایه شادى و خوشبختى در مراحل دیگر زندگى است.

فهرست مطالب کتاب

پیشگفتار
مقدمه
1: راه رسیدن به ثروت را بیاموزید
2: مغناطیس پول شوید
3: براى موفقیت سرمایه‌گذارى کنید
4: با هیچ شروع کنید
5: تجارت خود را بنا کنید
6: هرچه را مى‌خواهید، در بازار بفروشید
7: پول مورد نیازتان را به دست آورید
8: بیندیشید و ثروتمند شوید
9: از بهترین‌ها بیاموزید
10: در پیشاپیش قرار بگیرید

مشخصات کتاب الکترونیک

نام کتابکتاب به روش خود ثروتمند شوید
نویسنده
مترجممهدی قراچه داغی
ناشر چاپیانتشارات ذهن آویز
سال انتشار۱۳۹۴
فرمت کتابEPUB
تعداد صفحات312
زبانفارسی
شابک978-600-5219-04-3
موضوع کتابکتاب موفقیت و خودسازی، کتاب‌های مالی و بیمه
قیمت نسخه الکترونیک
20000 ت - 4.49 یورو
خرید کتاب الکترونیک

نقد، بررسی و نظرات کتاب به روش خود ثروتمند شوید

محسن قاسمی
۱۴۰۱/۲/۳
سلام و درود
ببینید نویسنده این کتاب سعی کرده خیلی از روش‌ها را در یک کتاب جمع آوری کند و البته به نظر من شاید همه این روش‌ها برای ما کاربردی نباشد. ولی نکات مهم و روش‌های کاربردی خوبی در این کتاب هست که خواندن آن را لازم می‌دارد. و حتی به نظر من مرور مجدد آن برای یادداشت برداری مطالب انتخابی خیلی مفید است.
ایمان ابراهیم زاده
۱۴۰۱/۴/۳۰
از بهترین کتابهای برایان تریسی هست که روش ثروتمند شدن را آموزش میدهد. او خود از ثروتمندان و تاجران بزرگ جهان میباشد که بخاطر داشتن آرزوهای بزرگ و باور داشتن به آن‌ها و با تلاش و کوشش توانست ثروتمند شود. چیزی که برای بقیه هم مکن است.
میثم زرندی پور
۱۴۰۱/۱۲/۱۸
برایان واقعا عالی کتاب رو به آدم میفهمونه
Majid Maleki
۱۴۰۱/۱/۱۹
بسیار عالی و پر محتوا
احمد قنبرلو
۱۴۰۰/۹/۲۳
ممنون از مترجم خوب و تیم کتابراه
Mohammad Ahmadi
۱۴۰۰/۱/۲۸
عالی عالی خوندنش واجبه 👍👌👌👌
مشاهده همه نظرات 6

راهنمای مطالعه کتاب به روش خود ثروتمند شوید

برای دریافت کتاب به روش خود ثروتمند شوید و دسترسی به هزاران کتاب الکترونیک و کتاب صوتی دیگر و همچنین مطالعه معرفی کتاب‌ها و نظرات کاربران درباره کتاب‌ها لازم است اپلیکیشن کتابراه را نصب کنید.

کتاب‌ها در اپلیکیشن کتابراه با فرمت‌های epub یا pdf و یا mp3 عرضه می‌شوند.